1

Ale to jest snob, jak CR..

0

@David00
On o graniu mówił, a nie dostawianiu nogi czy głowy do pustaka..

0

@AlexDark00
Pewnie w następnych wyborach się o tym przekonamy.
Ale najpierw za 2,5 roku muszą dobrze stanowiska podzielić i później przez kolejne 2,5 poparcie wyrobić, bo chyba wciąż za mało rozpoznawalna jest.

0

@AlexDark00
Mentzen niestety dał się porobić przygłupowi Sikorskiemu i o mały włos tym nie pomógł tęczowemu, dobrze że choć w dniu wyborów się zreflektował..
Bosak albo Ewcia byliby zdecydowanie lepszymi opcjami.

0

@AduŚ07
Zgadza się, bydło, dlatego dobrze, że my się przed tym bydłem wczoraj uchroniliśmy

1

"Mogę grać jeszcze minimum rok na najwyższym poziomie"

Nie wiem, może i tak, szkoda tylko, że tego nie robisz

0

@gumaz
114 mln to on ma.. ale debetu na koncie, bo tak sobie Bodnarowcy wyliczyli. Poczytaj, doucz się, dopiero pisz ;)

0

@kuz
Pewnie, lepiej bez wyroków posadzić niewinnych mając swojego człowieka, który będzie na to pozwalał, a wypuszczać ludzi z wyrokami, jak np. Cyba, bo są przeciwni PiSowi.
Wyniki w zakładach karnych, w Rosji czy na Białorusi pokazują bardzo dobitnie, że wynik wyborów jest dobry dla Polski.

0

@Comentateiro
"Poparli ewentualne ułaskawienia przestępców..."

Np. Cyby?

0

@Zoker
Nic nikomu nie ukradł, "ukradła" to tęczowa koleżanka Trzaskowskiego chłopa, któremu Nawrocki pomagał i schowała go w DPSie, przez co Nawrocki nie miał do niego dojścia, bo nie jest z nim spokrewniony.

A co do ustawki.. jasne, nie pochwalam głupiego mordobicia, ale też nazywanie tego gangsterką jest słabe.

Zdecydowanie wolę kogoś z taką przeszłością od lat jednak działającego wyłącznie dla dobra Polski jako prezes IPN niż sługusa UE, który polski CPK chce mieć w Berlinie..

0

@Nazio_87
Budować trzeba na prawdzie..

0

Grunt, że nie "tęczowy Rafał", którego poparł "nawet Jacek Murański" i że "tacy artyści" nie będą już wspierani..

https://www.facebook.com/reel/703738205532149

0

@Zoker
Pomijając już nawet fakt, że nie ma najmniejszego POTWIERDZENIA gangsterskiej przeszłości Nawrockiego.. jak się ktoś w piaskownicy w majty zesrał to może być później dobrym prezydentem czy to jednak byłby wstyd?

Liczę, że zrozumiesz przekaz..

0

Jak to co podpatrzeć? To oczywiste, oni choć teoretycznie grają bez napastnika to paradoksalnie mają lepszego niż my. Pressing, gra piłką, kreowanie akcji, przestrzeni, współpraca z kolegami.. tam jest z przodu ciągły ruch wszystkich graczy, u nas na środku stojanow.

0

No i super, można się rozejść ;)

1

@korn234
My w zasadzie też graliśmy bez 9..

1

1.Pedri
2.Yamal
3.Raphinha/Ferran/De Jong

0

@VegetaPolska
Tak mówią

0

Dla kadry to lepiej, że go nie będzie, ale z drugiego punktu widzenia.. gość gra w klubowych meczach o pietruszkę, a później nie przyjeżdża na eliminacyjny mecz reprezentacji, po którym już nie ma kolejnych meczów w tym sezonie.. parodia.
I jeszcze jedna kwestia, mecz pożegnalny Grosika.. kapitan nieobecny na pożegnaniu kolegi, bo ważniejsze dla niego były nic nie znaczące mecze w klubie.

1

A ja się wciąż zastanawiam jakie odszkodowanie dostaniemy od (ś)Limaka za tak potężne opóźnienie, wynoszące już teraz kilka miesięcy, skoro za każdy dzień opóźnienia miała być milionowa kara..

0

Najlepszym meczem sezonu wybrany ten, w którym wygraliśmy tylko dzięki przekrętowi sędziów.. ehh

1

@gadzian
Frenkie dostawał teraz kasę za poprzednie lata, bo jak klub miał problemy finansowe to zgodził się na odroczenie płatności. Ludzie o tym zapominają.
Gdyby nie było odroczenia płatności to pensja De Jonga nie budziłaby emocji, a tak zamiast mu podziękować, że zgodził się pomóc klubowi to jeszcze niemyślący ludzie go atakują.

Jeśli chodzi o Lewego to dostał nieco niższy kontrakt w pierwszym roku, w zamian za to że jego pensja wzrosła w kolejnych latach. Teraz znów ma mu nieco spaść, ale nawet ta pomniejszona kwota z pierwszego roku i ta, którą będzie otrzymywał teraz to zdecydowanie najwyższa pensja w zespole, zupełnie nieproporcjonalna do jakości gry, to wciąż kwota w okolicach łącznych zarobków Pedriego, Gaviego i Raphinhi.

0

@kowalatko81
No i w czym problem? Zawsze się tak porównuje wiosnę do wiosny, a sezon do sezonu.

0

@FATTOMY
Jeśli wygramy z Bilbao będziemy mieli tyle samo punktów co Xavi w mistrzowskim sezonie, gdy przegrał 3 z 4 ostatnich meczów, bo nie musiał ich wygrywać. Ale Xaviemu się udało, a teraz byłby 4..

Wtedy w rozsypce, a teraz w super formie? :D

Rok temu Real zdobył 95 punktów, tracąc 4 w ostatnich 2 meczach, gdy odpuścił jak my teraz z Villarrealem, teraz maksymalnie może mieć 84, czyli o 11 mniej.. Gdybyśmy nie odpuścili meczu z Villarrealem i go wygrali oraz wygrali w ostatnim meczu z Bilbao to mielibyśmy 91 punktów, czyli o 4 mniej niż rok temu Real mimo, że odpuścił wtedy 2 ostatnie mecze.
Ale to Xavi rywalizował z Realem i Atletico w rozsypce, a Flick z mocarnymi..
Atletico 2 sezony temu 77 punktów, rok temu 76 i teraz maksymalnie 76 jak wygrają ostatni mecz.

Fakty nie chcą niestety współgrać z Twoimi wydumanymi teoriami..

0

@Hindus
Jeden z tych napastników kompletnie nie pasuje do stylu gry drużyny, ma problem z przyjęciem prostej piłki, nie uczestniczy w pressingu, który jest kluczowym elementem taktycznym drużyny, a bardziej kreatywny od niego jest chyba nawet bramkarz w drużynie juniorów. Przy tym wszystkim jest to zdecydowanie najlepiej zarabiający zawodnik w drużynie, zarabia więcej niż 3 najlepszych zawodników drużyny łącznie.
Jeszcze nie rozumiesz skąd wziąć pieniądze na rezerwowego skrzydłowego i po co oraz dlaczego potrzebny jest nowy snajper?

0

@ShawnC
A jak gubiliśmy punkty gdy to Real przewodził tabeli to z jakiego powodu? Jaką tu masz wymówkę na zajechanie zawodników przez Flicka?

1

@Lewangoooolsky
Może, więc można podpisać z nim kontrakt uzależniony od wyników żeby uniknąć ewentualnych problemów.
A płacenie za to jak kiedyś ktoś grał, a nie za to ile daje obecnie doprowadziło nas do takiej zapaści finansowej w jakiej się znaleźliśmy, więc to jest dopiero problem. W przypadku zawodników, którzy nam wcześniej wiele dali miało to jeszcze jakiś mały sens, bo nawet jeśli w pewnym momencie przestali dojeżdżać to można uznać, że otrzymują premię za wcześniejsze lata, choć z drugiej strony pozbycie się ich przy ogromnych zarobkach stawało się praktycznie niemożliwe, więc i tak było to bardzo słabe podejście.
W przypadku Lewego płacenie mu za to jak grał kiedyś dla innych klubów to świadome działanie przeciwko klubowym finansom i za to decydenci powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności. Za pensję Lewego mamy 3 zawodników, z których każdy daje drużynie o wiele więcej niż Lewy- patologia.

0

@ShawnC
Real punktujący jak rok temu, -6 pkt za porażki z nami, wygrałby mistrzostwo przy takim punktowaniu Barcelony jak w tym sezonie, gdzie ten komfort?

0

@Vurt
Z ostatnich 10 moich wpisów o Lewym jest.. tylko ten jeden.
Także to chyba Ty masz ból dupy o mnie, a nie ja o Lewego ;)

0

@ShawnC
Wymieniłeś, więc się do tego odniosłem, pisałeś o punktowaniu z czołówką, teraz próbujesz z tego nieudolnie wybrnąć, bo przestało pasować do teorii.
Poza tym to była z mojej strony tylko wstawka, która już na początku miała pokazać jak wybiórczo traktujesz argumenty.

Istota mojego wpisu była dalej, ale ją przemilczałeś, bo Ci wypunktowałem, że to nie wygrane z Realem stanowiły główną różnicę między poprzednim, a obecnym sezonem.
Tak to się właśnie tutaj dyskutuje.

Inna kwestia to sugerowanie, że Flick zdobył mniej punktów, bo wygrał z Realem i nie musiał tyle zdobywać.. Z pewnością tak sobie Flick pomyślał.. "wygraliśmy z Realem, więc teraz sobie stracimy punkty w 6 z 7 kolejnych meczów w lidze".
Porażkę z Villarrealem czy ewentualną z Bilbao w ostatniej kolejce można wytłumaczyć zapewnieniem mistrzostwa, ale nie wcześniejsze straty punktów wygranymi z Realem, zwłaszcza że najwięcej tych punktów straciliśmy zanim zagraliśmy z Realem drugi mecz, mecz w którym porażka mogła nas pozbawić mistrzostwa, bo.. wcześniej słabo punktowaliśmy.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?