0

Skoro trener ma go gdzieś to i on ma gdzieś trenera, zero zdziwienia, a niby Flick takie super podejście ma do zawodników..

2

@jeonek
Naciągają mu co tylko mogą, a później ocena 4,5 gdy zasłużył na 2.

7

@CurryTheGoat30
Nam chyba wczoraj jeszcze późniejszy gol i to z karnego uratował.. czy nie?

0

3 tygodnie.. czyli pomimo że Flick znów zajechał chłopaków jednak jest jakaś mała szansa na awans do finału LM i obronę 1 miejsca w lidze.

1

@Pedri16Future
Proponuję żebyś z całej kariery te liczby wypisywał, większe wrażenie robią..
Szkoda tylko, że nadal się nie nauczył przyjmować piłki i dzisiaj znów lux podanie od Yamala przez to zmarnował.

3

@addept
Ferran minutę po wejściu wypracował świetnym podaniem sytuację Yamalowi, już wtedy zrobił o wiele więcej niż Lewy przez 66 minut.
Później jeszcze kilka razy próbował przyspieszać grę i grać na małej przestrzeni.
Ale jak się ogląda mecze na flashacore to ciężko takie rzeczy zauważyć..

A Lewy standardowo generalnie niewidoczny, a jak już się pojawiał to głównie problemy z przyjęciem, niedokładne podania w prostych sytuacjach, straty.
Do tego zmarnował super podanie od Yamala, który to niby mu nie podaje..

0

@KrwawiaceoczyVEB
W 1 połowie zawodnik Leganes leżał na boisku dłuższy czas, a nasi grali zamiast wybić piłkę, jak leżał Raphinha wybili natychmiast.. też byś się wkurzył w takiej sytuacji będąc na ich miejscu

0

Masakra, aż się przypomniało:
https://pbs.twimg.com/media/CcGOMAJWAAAuSXE.jpg

0

Ale jak to, to jednak nie Flick odrodził Raphinhę? :(

0

@MesQueUnClub_87
Nie hejtuję, tylko w przeciwieństwie do Ciebie oceniam obiektywnie, bo dla mnie kompletnie nie ma znaczenia narodowość zawodnika, który reprezentuje klub, któremu kibicuję.

1

@stool
Frenkie w końcu gra na pozycji, na której powinien grać od swojego przyjścia do nas, tzn. jako DM. Tylko tyle i aż tyle brakowało by błyszczał, pisałem o tym od dawna, ale znafcy przekonywali mnie, ze trenerzy wiedza lepiej, a De Jong jest po prostu słaby..

0

@Zoker
Bo się nie znają na piłce, z dokładnie tego samego powodu wychwalają pod niebiosa psującego grę drużyny Lewego, tylko dlatego, że wykańcza akcje.

0

12 strat zawodnika, który w zasadzie nawet nie próbuje tworzyć gry..

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@addept
Rice'a na 8 bym ocenił. 6 za grę i plus 2 za gole, zgodnie z tutejszym "algorytmem" oceniania, do którego się dostosowałem.
Dlaczego obrońcy na 5 albo 5,5? Bo nic szczególnego nie zrobili, rywal praktycznie nie atakował, a za samo 0 z tyłu, jeśli ktoś się do niego nie przyczynił nie będę podnosił oceny, tak samo jak nie obniżam za utratę bramek, jeśli ktoś nie zawinił.
Np. Araujo w jednej sytuacji dwukrotnie blokował strzały, uratował nas przed stratą bramki, więc ocena o 1 w górę, ale też dopuścił do groźnego strzału przegrywając pojedynek o górna piłkę z Sule, za co -0,5. Wyjściowa 5, więc suma 5,5. Proste.

0

Komentarz usunięty

0

@Ghostface
Nie ma to jak się w internecie za starszego podawać.. nie zmieni to jednak faktu, że jutro pójdziesz do szkoły

1

@szyper
"ale ile razy Lewy sam stworzył sytuację komuś innemu w poprzednich meczach?"

No z 5 razy.. w całym sezonie może i stworzył..

1

@Ghostface
Tylko Raphinha to ma to wliczone w swoją grę, strata po próbie dryblingu, a starta po próbie przyjęcia piłki to zupełnie co innego..

0

Komentarz usunięty

0

@kanver_
Z gry na 2,5 (masa strat, nieudanych przyjęć, strzały na siłę zamiast podania do lepiej ustawionych kolegów) plus jak się nauczyłem od innych oceniających, po 1 w górę za każdego gola..

1

@Rarenzio
Ale to nie wynikało z jego pressingu, jemu tą piłkę oddał przyduszony przez naszych zawodnik Borussi

0

@Kasy
Ale on strzelał, strzela i będzie strzelał.. tzn dobijał, jak mu będą wypracowywać sytuację ja dziś.. tylko jak nic nie grał tak dalej nie gra, masa strat, złych przyjęć piłki, etc. To jest Barcelona, patrzeć na to nie można jak najlepiej zarabiający zawodnik w najbardziej technicznym klubie świata ma takie braki w podstawach gry w piłkę.

0

@Rarenzio
Tam 20 cm nie było, z 20 to mógłby to nad bramką przenieść ;)

0

@MirusAmisz
No niezły..

0

@MirusAmisz
Ehh, a Twoi koledzy, fanboje dobijaka zrozumieli ;)

0

@Coveta
Szydera nie jest wynikiem braku argumentów tylko odpowiedzią na brak argumentów ze strony innych, tudzież na głupie argumenty.
Ale chcesz poważnej odpowiedzi to proszę bardzo.. Messi i Suarez. Prawoskrzydłowy i napastnik. Suarez miał w Barcelonie 47 asyst przy golach Messiego, a Leo 52 asysty przy bramkach Suareza.
Dobrze, że Suarez nie wiedział, że ma nie asystować prawoskrzydłowemu..

0

Nasz skład wygląda trochę jak piękne uzębienie, ale bez dwóch jedynek..

1

@torondirn
Widzę, że pracuje w pressingu, gra kombinacyjnie, nie odskakuje mu piłka przy 2 na 3 próby przyjęcia, nie ma problemów z celnym podaniem (i to do przodu), nie stoi biernie czekając aż mu koledzy wypracują setkę żeby mógł spić śmietankę dostawiając nogę do pustaka, odpowiednim ruchem robi miejsce kolegom, a do tego ma lepszą skuteczność w przeliczeniu na rozegrane minuty niż Lewy.

I nie, Ferran nie jest wspaniały, ale jest obecnie naszą najlepszą 9 w kadrze.

A jeśli mamy wypominać ile razy kto zmarnował sytuację zamiast podać do lepiej ustawionego partnera to Lewy nie ma w tym sobie równych..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?