1

"5. ... ale czasem warto też zabić mecz szybciej"

Przy lepiej dobranym składzie do przerwy byłoby po meczu, a tak mieliśmy balansowanie na granicy straty punktów.. dobrze, że trafiło na tak słabego rywala.

0

@NerwowyFistaszek
Z tym, że mi, w przeciwieństwie do wielu innych narzekających na skład, nie chodziło kompletnie o to żeby wystawiać ten podstawowy.
Powinny być rotacje, nawet powinno być ich więcej, ale nie takie jak były.

Inna kwestia, że jak już pisałem, tu można było spokojnie do przerwy zrobić wynik i rotować do woli, wpuszczając nawet Flicka czy Sorga, a tymczasem prawie cały mecz trzeba było grać na maksa tracąc siły.
Rzeczywiście, trener mądrzejszy..
Ciekawe co powiesz jak zaraz któryś z kluczowych zawodników, zajechanych w tym meczu złapie mięśniówkę..

0

@partymaker
2-1 na farcie z najsłabiej grającym rywalem od Barbastro..

1

@NerwowyFistaszek
No i wszystko się zgadza, rozumiem piłkę lepiej od Ciebie. Ty to masz, jak widać, problem nawet z rozumieniem słowa pisanego..
Nie napisałem, że dzisiaj z pewnością stracimy punkty, ale że wyjściowy skład był na stratę punktów, czytaj słabo dobrany, zły, nieodpowiedni, niewłaściwy, etc. I miałem rację, bo grając tym składem balansowaliśmy na granicy straty punktów, choć z tak słabą drużyną jak dziś Girona przy lepszym składzie zaraz po przerwie nawet Flick by mógł wejść na boisko, bo mecz byłby rozstrzygnięty.
Po zmianach była duża poprawa i zamknięcie meczu, co również potwierdza, że skład wyjściowy był słaby i wymagał korekt żeby można było zamknąć mecz.


1

@partymaker
No i o to chodziło, Girona jest obecnie tak słaba, że pełna dominacja to by była nawet jakbyśmy wyszli w 9, ale wyjściowy skład zwiastował problemy ze strzelaniem goli, co się potwierdziło.
Dziś się udało..

1

@partymaker
Rozumiem, że podobał Ci się ten mecz do momentu wejścia De Jonga i Ferrana?

1

@Firestone
Do momentu wejścia Frenkiego i Ferrana męczyli się niemiłosiernie z najsłabszym rywalem od meczu z Barbastro..


3

Piękny skład.. na stratę punktów.
Cóż, liga będzie ciekawsza..

0

Jeszcze niedawno Flick chwalił Fatiego za treningi, teraz w drugą stronę..
Nie dziwne przy takim traktowaniu zawodnika, że z czasem traci motywację do dawania z siebie co trening 100% jak przez x czasu to robi i nie dostaje nawet minuty na boisku.

0

@slayer
No właśnie ewidentnie lepszy jest ten co zdobył 90 punktów, ale jak ktoś nie myśli to uzna, że ten drugi.

0

@Luccas
Gdyby Laporta myślał to by Flicka rzeczywiście nie było, ale on się często kieruje emocjami.
Real jak wygra w tym sezonie wszystkie pozostałe mecze to będzie miał o 5 pkt mniej niż rok temu, gdzie ostatnie 2 mecze zremisował bo miał już zapewnione mistrzostwo. Takie rzeczy należy brać pod uwagę. To nie wina Xaviego, że Real w poprzednim sezonie grał znacznie lepiej niż w tym. Jakby w tym sezonie punktowali na poziomie z poprzedniego to praca Flicka byłaby zupełnie inaczej oceniana, bo mistrzostwo w lidze w zasadzie by już mu odjechało.

0

@turhiay
Sami trenerzy zawsze mówią o tym, że wyznacznikiem jest liga, chyba, że wyraźnie się ją odpuszcza na rzecz LM, jak np. robił to Real gdy przez 2 sezony oddawał nam ligę za kadencji kucacza, wygrywając (kradnąc) w tym czasie 2 LM.

5

@Luccas
Nie pokazał niczego?
W swoim pierwszym pełnym sezonie na obecnym etapie sezonu ligowego miał o 9 punktów więcej niż Flick, a w tym, po którym został zwolniony jedynie o 2 mniej niż obecnie Flick.
Także ten..

1

@Ilka
Brawo za myślenie i normalne podejście!

Ja wręcz uważam, że za próby naciągania powinna być taka sama kara jak za gwałt.
Wiadomo, że niestety wielu facetów, zwłaszcza pod wpływem, łatwo w takie coś wmanewrować, a perfidne wykorzystywanie tego przez kobiety lekkich obyczajów to straszne świństwo.
I piszę to jako ktoś kompletnie nie narażony na tego typu oszustwa, bo nie w głowie mi takie przygodne zabawy.

4

Proponuję w związku z tym powtórzyć mecz w terminie.. między przedostatnią i ostatnią kolejką :)

0

@gaucho104
@Kasy
Flick trochę poprawił statsy, ale wciąż jest o 9(sic!) punktów gorszy niż Xavi w swoim pierwszym pełnym sezonie i jedynie o 2 punkty lepszy niż Xavi w sezonie, po którym został zwolniony.
Także wciąż nie rozumiem zachwytów nad wynikami Flicka w stosunku do wyników Xaviego.

Real, nawet jeśli wygra wszystkie pozostałe mecze w tym sezonie będzie o 5 punktów gorszy niż był w sezonie poprzednim, gdzie po zapewnieniu sobie mistrzostwa, w ostatnich 2 kolejkach tylko zremisował. Jakby punktowali jak rok temu to bylibyśmy teraz na 2 miejscu z 7 punktami straty do Realu. Wciąż byście się wtedy tak zachwycali Flickiem?

0

@yoli
On by jeszcze przed polem karnym był i Balde musiałby przytrzymać piłkę bo nie miałby do kogo dogrywać..

1

@szyper
Jest więcej właśnie dlatego, że nie ma Lewego, tylko ruchliwy napastnik pokazujący się do grania.

1

@Kasy
Drużyna gra lepiej nawet w 10 jak Lewy zejdzie, ot choćby wygrali z Osasuną za Xaviego jak Lewy dostał czerwoną przy 1-0 dla rywali ;)

A ograny, będący w rytmie meczowym Fati na taki mecz jak jutro, gdy nie zagra Raphinha przydałby się bardzo..

3

Zgasili Raphinhę jak Yamal van der Vaarta..

7

Brawo za postawę! :)

2

Niech mu w końcu dadzą grać! Chłopak kilka razy wchodził na początku sezonu i wcale nie wyglądał jak obcy element, ale nagle przestał dostawać minuty..

A to rozkładanie pensji na więcej lat.. kto normalny się na takie coś zgodzi? Wyobraźcie sobie, że macie za 2 lata pracy dostać x pieniędzy, nagle przychodzi pracodawca i proponuje, że dostaniecie dokładnie tyle samo, ale za.. 4 lata pracy.

0

@patrix211
Tak, tak, trener zawsze wie wszystko lepiej, a później przychodzi inny, stawia na tych, na których poprzedni nie stawiał i robi lepsze wyniki i ci pomijani przez poprzedniego stają się gwiazdami.. a gwiazdy poprzedniego grzeją ławę.
I który lepiej "widział na treningach jak to wygląda"?
Naucz się, że trener to taki sam człowiek jak każdy inny, nie ma monopolu na wiedzę, ma swoje sympatie i antypatie i także na tej podstawie stawia na jednych, a innych pomija..

A Puig jak dostał szansę od Setiena był 2 najlepszym zawodnikiem w drużynie po Messim, a w poprzednim sezonie w pojedynkę pozamiatał MLSem bardziej niż Messi i spółka..

2

Mamy Forta, talent jakiego na boku obrony nie mieliśmy od lat, trzeba dać mu grać, a nie szukać kogoś kto zablokuje jego rozwój.

2

Dlaczego w ankiecie nie ma najlepszej opcji, tzn. żeby go kupić i zostawić Araujo?

0

W końcu gra jako DM i od razu widać różnicę. Szkoda tylu zmarnowanych lat z wystawianiem go na nieodpowiednich pozycjach..

0

@Kulakula
Pomyliłeś z pupilkiem kucacza, Rakiticiem ;)

1

I znów się okazało, że bez niego lepiej..

0

@Wiktor91
Zgadza się, spotkań jest za dużo, dlatego z tym przede wszystkim należy coś zrobić, a nie czepiać się trenerów reprezentacji, że wystawiają do gry zawodników, którzy gdyby mieli wybór to w większości wybraliby mecz kadry kosztem tego klubowego.

0

@Slawek1999
Ale kto się obawia? Tu chodzi raczej o to, że Robercik sobie może z ogórkami postrzelać śrubując rekord i że jak nie zagra to znów się okaże, że ta kadra go nie potrzebuje, bo bez niego gra lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?