0

@turhiay
Nikt poza RM.TV Ci takiej powtórki nie spreparuje..

3

@fotohobby
Oni nie mają farta, tylko od lat gwizdaczy za sobą. Uczciwie nie wygrali ani jednej LM..

1

VARciniak i wszystko jasne, dlatego to on ten mecz gwizdał..

1

@Patry10
Ty oglądasz mecze, czy tylko wyniki sprawdzasz?

Przyznać nagrodę dla NAJLEPSZEGO PIŁKARZA Lewemu to jakby po takich akcjach LeBrona najlepszym koszykarzem wybrać Dampiera, bo to on finalnie umieścił piłkę w koszu:

0

@turhiay
Nawet jeśli, to nie oznacza, że ZAGRA dobrze ;)

7

A może by tak przestać oceniać zawodników indywidualnie po ilości pucharów wygranych przez drużynę i suchych statystykach goli i asyst dyskryminując w ten sposób broniących?

Nikt obecnie nie ma większego wpływu na grę drużyny niż Pedri, bez niego gramy o poziom słabiej, zabranie mu piłki bez faulu graniczy z cudem, haruje w defensywie i ofensywie i w zasadzie nie miewa słabych meczów.

0

@Tridente2015
Zawsze będą podzielone, nawet jak ktoś komuś wjedzie wyprostowaną nogą w kolano znajdą się tacy co stwierdzą, że to nie faul. Opinia nie zmieni jednak faktu, że nastąpiło niedozwolone zagranie.

0

@Tridente2015
W zasadzie "przegrała" 2, bo zamiast gola Raphinhi z Benficą powinien być karny dla nich, a wtedy bardzo duża szansa, że to oni by wygrali 5-4.

1

@Midast
Kucacz mówił, że nie przywiązuje wagi do przygotowania fizycznego, wystawiał Dembele z niezaleczoną kontuzją, przez co ten ją pogłębił. Sytuacja trochę podobna do tej Fatiego, kilka poważnych kontuzji i trzeba czasu na powrót do formy.

2

@xvcWinterSoldier
Tak, mieliśmy furę szczęścia w losowaniu, bo przy trafieniu na PSG, szczególnie przy naszym stylu gry z zostawianymi za plecami obrońców hektarami miejsca, już po pierwszym meczu rywalizacja o awans mogłaby się zakończyć.

1

@Sebolinho
Nie ma konkurencji bo gra za nazwisko, Ferran daje w grze o wiele więcej i patrząc uczciwie to on powinien grać w podstawie.

1

@Karolo1
A jakieś dane na poparcie tej bzdurnej tezy?
Bo ja sobie sprawdziłem i w okresie po zejściu Lewego mieliśmy praktycznie takie samo posiadanie (63,8) jak w pierwszej połowie (64%) i tylko o nieco ponad 2% mniejsze niż w całym meczu do tego momentu (66%). Dodam, że w tym okresie zeszli też Olmo czy Frenkie de Jong, zawodnicy kluczowi w utrzymywaniu piłki.
Ferran swoim pressingiem powoduje, że posiadanie mamy większe, bo szybciej odbieramy piłkę po stratach, nie ma też tylu strat co Lewy wynikających choćby z nieudolnego przyjęcia. Wczoraj wszedł w momencie, w którym zaczęliśmy grać na dogranie meczu, oszczędzając siły na Atletico, nawet jeśli to co piszesz byłoby prawdą (a nie jest, jak widać po statystykach posiadania) to i tak nie należałoby wyciągać daleko idących wniosków.

Chcesz mieć porównanie, to sobie porównaj mecze z Betisem, w lidze (z Lewym) i w pucharze (z Ferranem). Posiadanie, ilość sytuacji i strzałów naszych i Betisu i wyniki w tych meczach..

0

@MessiSuarezNeymar
Nie przegrała też bez Lewego odkąd jest w Barcelonie, tylko jeden remis, z Wojtkiem dwa ;)

0

@Wojtek84
Nie obrażaj Ferrana ;)

0

@krefi10
Pytanie co by było gdybyśmy nie mieli przełożonego meczu w sobotę i grali na zmęczeniu..

0

Lewy klasycznie najsłabszy na boisku, a kilku jego fanbojów podbija mu ocenę dając 10.
De Jong za to ma swoich antyfanów, którzy mu celowo ocenę obniżają.

No i jakby to Penia wczoraj bronił, a nie Wojtek to dostałby maks 4, zostając (słusznie) uznanym jednym z winnych (obok Lewego, który zdjął piłkę z głowy Araujo) przy straconym golu. Rozumiem euforię po meczu w Lizbonie, gdzie Szczęsny zasłużył na MVP, ale wczoraj gol po części na jego konto. W Lizbonie pewnie by nie tylko to wybił, ale i złapał.

1

@Fantastyczny Chłopiec
Zgadza się, my jesteśmy w ćwierćfinale tylko dlatego, że szczęśliwie nie trafiliśmy na PSG, a nie ze względu na miejsce zajęte w fazie ligowej.

0

@turhiay
No i miałem rację, do 70 minuty w 10 graliśmy, a Florentino przy 1 golu tak się dał wkręcić Yamalowi, że można powiedzieć iż zagrał z nami.

0

@turhiay
Otóż nie..

0

Ciekawe w jakiej dyspozycji fizycznej jest po kontuzji Florentino Luis.. bo może być dziś brakującym elementem Benfici, albo naszym 11 zawodnikiem.

0

@Dracco
Zgadza się, chcą wygrać "dla niego" by samemu lepiej się z tym poczuć.

0

Po konferencji Flicka, na której potwierdził, że Lewy może grać, rozwiewając w zasadzie jedyną niewiadomą co do składu, kursy na Barcę zaczęły rosnąć.
Buki już wiedzą..

1

Wczoraj było info, że Minarro miał 40 lat, AS podaje 53.. o co chodzi?

0

To już chyba SKS u Lewego :)

1

@czar007
Jeśli zamierzasz oceniać wyłącznie na podstawie goli to możemy już skończyć dyskusję. Choć nawet patrząc jedynie na gole.. zobacz na podstawie samego tego co wrzuciłeś jakim zespołom strzelał Suarez. Dzięki niemu (i jego golom przeciwko topowym rywalom) wygraliśmy LM. A później przyszedł najgorszy trener w historii Barcelony, Valverde, który zrobił z Barcelony Atletico, grając defensywnie nawet przeciwko słabiakom, albo Real Mourinho grając z wyśmiewanym tu za czasów Mou madryckim trivote. To była przyczyna braku wyników, a nie nie strzelający na wyjazdach Suarez.
Suarez nie strzelający goli dawał nam wielokrotnie więcej niż obecnie dobijak Lewy, nie potrafiący przyjąć piłki, ale z kucaczem na ławce ciężko było o lepsze wyniki w LM. Ligę niemalże w pojedynkę wygrywał nam Messi, bo Real rzucał wszystkie siły na LM, odpuszczając w tamtych latach ligę, o czym świadczą ich mizerne wyniki punktowe.

0

@czar007
Dembele się sprawdzał, tylko kontuzje zaczął łapać, teraz od dłuższego czasu nie miał poważniejszych kontuzji i jest topowym zawodnikiem.
Griezmann to przeciwieństwo zawodnika jakiego potrzebujemy, a nie ideał, Coutinho został sprowadzony jako następca Iniesty, grał na pozycji Neymara, nie dziwne, że się nie sprawdził. Depay został ściągnięty tylko dlatego, że był tu Koeman, a to jego pupilek, jak Lewy dla Flicka, żaden to ideał, gość nie nadający się nawet na zmiennika w Barcelonie, bo nie ma psychiki na mocne zespoły. Felix to zawodnik w zasadzie bez pozycji, wzięty jako dodatek, a nie kluczowy zawodnik, on nigdzie się nie umie odnaleźć.
Także zostaje Suarez jako rzeczywisty ideał, w którego przypadku nie wiem skąd wysnułeś wniosek, że to cienias w LM.. chciałbym żeby Lewandowski swoją GRĄ dawał choć 1/10 tego co Suarez w LM.
Kwestia z Lautaro jest taka, że choć może i jest to zawodnik podobny stylowo do Ferrana to jednak o klasę lepszy, a w naszym stylu gry właśnie dla tego typu napastnika jest miejsce. Już obecnie grając z Ferranem zamiast Lewego gramy o poziom lepiej, a jakby tam zamiast Ferrana był zwyczajnie lepszy zawodnik o tym samym profilu bylibyśmy jeszcze mocniejsi.
Nie stać nas na Lautaro zarabiającego około 1/3 pensji Lewego? Wystarczy pozbyć się hamulcowego i na 3 topowych zawodników nas będzie stać.

0

@czar007
Kto był "idealny" i się nie sprawdził?
Lautaro do podstawy, a tego dzika jako alternatywę na końcówki można mieć na ławce.

0

Za niewiele więcej można wyciągnąć idealnego dla nas Lautaro..

1

Do super gry Pedriego chyba już wszyscy przywykli, znów był genialny, ale to już spowszedniało i robi na ludziach mniejsze wrażenie, no i pozostaje poczucie, że on może zrobić jeszcze więcej dorzucając do tej rewelacyjnej gry asysty czy gole. Dlatego, choć Pedri zasłużył nie mniej niż Szczęsny, to jednak wielu zdziwi przyznanie mu MVP.
Mnie nie dziwi, ale też bym dał Wojtkowi, bo nie wiadomo kiedy nadejdzie kolejna okazja by mu je przyznać, a Pedriemu prawie co mecz się należy.

0

Frenkie zgodnie z przewidywaniami wygryzł już Casado z najważniejszych meczów, szkoda tylko, że nie na wszystkich pozycjach jest tak sprawiedliwa rywalizacja..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?