0

Tak mi się rzuciło w oczy.. Fati i Balde w kapturach, Araujo w czapce, Kounde i Raphinha dredy, to chyba kwestia mentalności u ciemnoskórych, że coś na głowie musi być.

1

Penia z Fatim.. czyli chyba mamy wyjaśnienie dlaczego Inaki został tak brzydko potraktowany przez Flicka. Jeszcze pewnie Fort się z nimi trzyma.

0

Wszystkie fundusze na Lautaro, a jak cokolwiek zostanie po jego sprowadzeniu to kogoś do rywalizacji z Balde i okienko udane.

0

Trenerzy ciągle narzekają, że grają co 3-4 dni i nie ma kiedy trenować, a gdy nie grają co 3-4 dni to.. dają piłkarzom 3 dni odpoczynku i w zasadzie wychodzi na to samo.

0

Sesko mógłby być, idealny nie jest, ale dla nas lepszy niż Isak czy Gyokeres.
Szkoda jednak będzie jak się okaże, że można wyciągnąć Lautaro i weźmie go Arsenal, a my będziemy mieli "tylko" Sesko.

10

Atletico łatwiej pokonać w dwumeczu niż Real, niemniej jednak przy takim losowaniu obawiam się, że Superpuchar może być naszym ostatnim trofeum w tym sezonie.

0

@suszini
I super, niech robią, tylko nie w Barcelonie, bo tutaj potrzeba innego typu napastnika, żeby drużyna funkcjonowała we właściwy sposób.

Z tego co ja widziałem to zastąpienia Lewego przez Haalanda chcieliby raczej fanboje Lewego i nie pisali tu o natychmiastowej zmianie, ale np. po przyszłym sezonie.

0

@Szirer
Daj mu zagrać po maks 10-20 minut przez pół roku, a później nagle 90 minut i zobaczymy czy po 3 dniach obsesyjna dieta sprawi, że będzie gotowy do choćby tego swojego człapania..

0

@Szirer
Lewy tak w każdym meczu obie połowy przechadza.

No i mam nadzieję, że rozumiesz, że jak się gra regularnie to wytrzymałość mięśniowa się zwiększa..

0

@suszini
A to dziwne skąd masz takie info, bo ja piszę od dawna, że Haaland to taki szybszy Lewy i również kompletnie się do naszej gry nie nadaje i bardzo się ucieszyłem gdy podpisał przedłużenie z City, bo Laporta chciał ponoć go sprowadzić jako następcę Lewego.
Obaj strzelają, obaj psują grę drużyny opartej na szybkiej wymianie piłek.

3

Za 2 lata może być płacz, że mu dali taki duży kontrakt i nikt go nie chce kupić..

0

@kendiii91
@Malan FCB
@Gall
@Murazor

W którym miejscu napisałem, ze Roque JEST LEPSZY od Lewego?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania..
Pomogę, chodzi przede wszystkim o ten fragment: "W NORMALNEJ DYSPOZYCJI DAŁBY NAM (BARCY) WIĘCEJ OD LEWEGO, NIE STATYSTYCZNIE, ALE RZECZYWIŚCIE(...)"

0

@sebsbastiams.fcb.fan92
Dlaczego wybiórczo? Zauważyłem po jednym błędzie ARBITRA w każdą stronę, ciężko mnie w takim przypadku posądzać o stronniczość czy wybiórczość.
Pokaż filmik, na którym EWIDENTNIE widać, że był błąd w sytuacji ze spalonym, to przyznam Ci rację bez najmniejszych problemów.
Na ten moment widziałem oficjalne stopklatki z systemu półautomatycznego spalonego i jakieś inne, amatorskie, przeczące systemowi. Komu powinienem wierzyć i dlaczego?

0

@ShawnC
Wczoraj bardziej niż z Getafe

7

Tzn. w tej całej aferze chodzi o to, że zapytała "Que te pasa?", a w Polsce przetłumaczyli "czy masz ku**sa?"? :D

0

@Ares!
I co ma zmienić kolejne chwalenie Lewego za jedyne co potrafi robić, czyli wykańczanie akcji?
To normalne, że jak gramy pod Lewego (bo z nim ciężko grać inaczej) to w wielu przypadkach gdy już ktoś strzeli to będzie to on, jak z Alaves.
Męczyliśmy się cały mecz, aż raz z przypadku Lewy miał okazję dostawić nogę do pustaka, kto się nie zna ten uzna, że dzięki niemu wygraliśmy, a kto rozumie grę ten wie, że przez niego musieliśmy się tak męczyć z tak bardzo słabym rywalem.
Napastnik grający dla drużyny nie musi sam strzelać, bo sprawia, że drużyna strzela, Lewy gra pod siebie, a nie dla drużyny, dlatego z nim jesteśmy słabsi, ale w ten sposób on sam nabija statystyki.

Pamiętaj żeby dokładnie przeczytać mój wpis- najlepiej ze zrozumieniem :)

0

@ShawnC
Zgadza się, na Kounde wtedy też był faul, tak jak był wczoraj, ale nie było go na Yamalu.

1

Głupie wejście, ale ewidentnie w celu wybicia piłki, powinno być wycenione na żółtą kartkę, bo nie było celowości ataku na nogi rywala, za to była ucieczka przed trafieniem go korkami (wyprostowaną nogą), albo inaczej mówiąc chęć maksymalnego złagodzenia skutków nierozważnego wejścia.

0

@prestigiacomo
Odnośnie decyzji arbitra poczytaj sobie moją odpowiedź wyżej.
A jeśli chodzi o De Jonga to ujmę to tak, był wczoraj o wiele lepszy niż Lewy.
Przyznasz to, czy jak zwykle masz inną opinię, wyłącznie ze względu na narodowość?

0

@sebsbastiams.fcb.fan92
Bo poruszyłem kwestie błędnych decyzji arbitra, a to nie jest sytuacja do jego oceny, tylko do właściwego zatrzymania stopklatki i wyrysowania linii, a do tego nie mam narzędzi. Nie jest to błąd sędziego o ile w ogóle był, bo nie widziałem filmiku, który by to jasno potwierdzał, a ewentualnie błąd systemu.

0

@Eto'o9 R10
@Greenalley
@ShawnC
Porównajcie sobie to ewidentne PCHNIĘCIE z położeniem ręki na bark Yamala w meczu z Benficą..
Obiektywizm to piękna rzecz, polecam :)

A wślizg ewidentnie na piłkę, bez zamiaru faulowania rywala, jednak wejście nierozważne, ostatecznie zakończone dość niebezpiecznym faulem i za to żółta kartka. Dodatkowa okoliczność łagodząca, że Fermin robił wszystko by nie wjechać w rywala korkami i ostatecznie tego uniknął.

0

Przekładając pokrętną wypowiedź Flicka odnośnie Fatiego na bardziej przystępny język..
"Ansu dobrze trenuje, i mógłby grać, ale jest jeszcze otwarte okienko w Turcji i klub jeszcze próbuje go wypchnąć, więc nakazali mi go nie powoływać, ale niedługo okienko się zamyka, więc Fati jest już blisko bycia w drużynie".

0

Fakt, karny dla Sevilli ewidentny, sytuacja jak Realu z Celtą gdzie zamiast karnego dla Celty był gol dla białych.
Ale za to czerwa za wejście Fermina nie powinno być. Trafił w piłkę i nie trafił wyprostowanymi nogami w przeciwnika, ewidentnie tego unikając. Jedynie impetem wejścia dojechał do nog rywala i go powalił, więc za nierozważny wślizg należała się żółta kartka.

0

@Midast
Od kiedy to większość decyduje o tym co jest prawdą?

Nie głosowałbym na Lewego, bo on nigdy nie był w czołówce najlepszych piłkarzy świata. Był najlepszym strzelcem, najlepszym wykończeniowcem, ale nigdy najlepszym piłkarzem, nawet się nigdy nie zbliżył do najlepszych.
I nie ma kompletnie znaczenia, że to Polak, np. Haaland idzie śladami Lewego i też bardzo daleko mu do najlepszych piłkarzy, ale za to jeśli chodzi o najlepszych strzelców czy wykończeniowcem jest w ścisłym topie i ma potencjał by przebić osiągnięcia Lewego, a raczej nic mi nie wiadomo by miał jakieś polskie korzenie..

To, że Twoim głównym kryterium oceny Lewego jest jego narodowość nie znaczy, że inni również oceniają przez ten pryzmat.
I pisałem to wielokrotnie, ale specjalnie dla Ciebie napisze raz jeszcze.. super, że Szczęsny przyszedł do nas w obliczu kontuzji Ter Stegna.
Nie kłóci Ci się to, z Twoją bzdurną teoria, że mam jakieś uprzedzenia do Polaków? A może jak wielu innych celowo to pomijasz, bo właśnie nie pasuje Ci do teorii odnośnie Lewego, a jakichkolwiek innych argumentów brak?


1

@Murazor
Bo on biega głupio, jego pressing nie przynosi korzyści drużynie, nie odbieramy piłki po jego skokach pressingowych, ten jego pressing jest łatwo omijany, a pozostawiona przez niego dziura w innym sektorze ułatwia rywalom przeprowadzenie akcji.
Zresztą nawet pojawiły się informacje, że sami zawodnicy mówili Xaviemu, że z Lewym nie da się grać pressingiem..

1

@Fermin
Tak, napastnik ma strzelać gole, pomocnik podawać, a obrońca bronić i nic poza tym, rewelacyjne podejście.. że też trenerzy na to nie wpadną.

Mylisz osobiste antypatie z chłodną, pragmatyczna oceną gry i przydatności drużynie.
Ale nie dziwi mnie to, sam napisałeś, że nikt mnie nie lubi i choć to nie jest prawdą to pokazuje Twoje podejście. Nie znasz mnie kompletnie, ale mnie oceniasz. Nie oceniasz tego co piszę, nie potrafisz z tym merytorycznie dyskutować, a jedynie atakujesz personalnie..
Ps. 2 kliknięcia i nie będziesz widział moich wpisów, polecam ;)


0

@Murazor
Nie ilość lecz jakość ma znaczenie.
Tu chodzi o właściwy ruch, odcięcie odpowiedniego sektora, a nie dobiegnięcie na gazie do przeciwnika, który bez najmniejszego problemu poda do kolegi omijając ten pressing na poziomie A Klasy.

1

@Fermin
Może jeszcze kiedyś zrozumiesz, że strzelanie to nie wszystko.
Lepszy nie strzelający Ferran niż tylko strzelający Lewy.

5

Czyli jutro znów męczarnie, ale Ferran może tym razem wejdzie na przynajmniej pół godziny za hamulcowego i jeszcze zdążymy złapać właściwy rytm w tym meczu.

1

@PepGuardiola1971
Alves zjadał Kounde w przedbiegach, Lewy nawet obecnie nie jest najlepszym napastnikiem Barcelony, a Pedri za konkurenta do składu miałby Iniestę.. więc 3 razy nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?