4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli jutro znów męczarnie nas czekają, oby Flick przynajmniej nie czekał ze zmianami..
0
"Zdaniem Miguela szatnia Barcelony jest niemal całkowicie jednomyślna co do rywalizacii z Realem Sociedad. Nie tylko z powodu wcześniejszego pokonania tego zespołu 1:0..."
Ale to oni nas pokonali 1-0, a my nawet celnego strzału nie oddaliśmy w tym meczu... choć najlepszy strzelec La Liga i LM , walczący o Złotego Buta "rozegrał" (był na boisku) przez 90 minut.
0
Pisałem o tym jeszcze gdy grał u nas, że to idealny zmiennik dla Frenkiego na DMie, ale może też zbierać minuty grając nieco wyżej.
Jak zwykle wtedy tutejsi znafcy atakowali mnie pisząc, że ani jeden ani drugi nie są DMami.
Teraz Frenkiego na tej pozycji wystawia Flick i chce przedłużyć z nim kontrakt by grał właśnie na tej pozycji, a Nico na tą pozycję ściąga za 60mln Guardiola, by zastąpić nim kontuzjowanego zdobywcę Złotej Piłki..
1
@Kasy
Cały powyższy artykuł to fakty. Jeśli Ci mało to wejdź w mój profil, masz setki podawanych przeze mnie argumentów w komentarzach.
Także w komentarzu powyżej masz podane przeze mnie konkrety.
A Ty wybrałeś zakłamywanie rzeczywistości, opieranie się na ilości meczów, zamiast na miarodajnej statystyce rozegranych minut.
0
@comtedurgell
Co trzeba mieć w bani, żeby identyfikować krytykę polskiego zawodnika z antypolskością..
A jeśli chodzi o Tuska to łącząc mnie z nim trafiłeś jak kulą w płot, nawet porównywałem go ostatnio do Tebasa i co ciekawsze, skomentowałeś ten mój wpis..
https://www.fcbarca.com/123951-javier-tebas-dzisiaj-glosowalbym-przeciwko-nowemu-formatowi-ligi-mistrzow,dyskusja-15273740.html#comment-15273740
1
@Kasy
Nie chce mi się odpisywać Ci merytorycznie, jak nawet takiej podstawy jak przeliczenie statystyk na rozegrane minuty nie rozumiesz.
1
@Murazor
W tych meczach akurat cała drużyna biegała jak na dopalaczach, nadrabiając za Lewego. Gdyby tak się dało grać w każdym meczu i gdybyśmy tak właśnie grali to Lewy mógłby sobie do 50tki na szpicy w Barcelonie spacerować, a i tak byśmy wygrywali.
1
@Donio
Dzięki temu, że Lewy nie grał my tą Valencie tak rozjechaliśmy, jakby grał Lewy to byśmy się męczyli jak z Alaves ;)
Valencia z ostatnich 10 meczów przegrała tylko trzy, 2 razy z nami i raz z Realem gdzie do 85 minuty prowadziła 1-0. Przed ligowym meczem z nami pokonali Sociedad, a po nim Celtę, czyli zespoły, z którymi my ugraliśmy łącznie 1 punkt, w obu tych meczach grał Lewy, raz cały mecz i raz 89 minut.
Do tego bez Lewego wygraliśmy w pucharze z Betisem, tym samym, z którym z Lewym w składzie zremisowaliśmy niewiele wcześniej w lidze..
1
Przed Busquetsem i po Busquetsie nie było tak idealnie pasującego do roli DMa w naszym systemie gracza jak Frenkie. Fajnie, że w końcu Flick zaczyna to zauważać i wystawiać go na jedynej słusznej dla niego pozycji.
2
Już nawet liczbowo Ferran bije Lewego, także fanboje Lewego stracili swój jedyny argument..
1
@Pussy Patrol
A Ty grałeś?
Barcelona była bardzo mocna na tle Valencii, w obu meczach i bardzo słaba na tle słabiej grającego od Valencii Alaves.
1
Nie przesadzałbym tylko z tą słabą Valencią, owszem, wczoraj trochę zmian w składzie mieli, ale przeciwko nam w lidze, w porównaniu z wygranymi przez nich meczami przed i po meczu z nami, z Sociedad i Celtą (czyli rywalami, z którymi my nie potrafiliśmy wygrać) mieli tylko 2 zmiany w składzie.
Valencia w ostatnich 10 meczach ogółem przegrała tylko 3 razy, 2 mecze z nami i raz w niewytłumaczalnych okolicznościach z Realem, gdzie do 85 minuty prowadzili z nimi 1-0 i w dodatku od 80 minuty Real grał w 10..
0
Ponad pół sezonu zajęło Flickowi zrozumienie, że jak się zrobi szybko wynik to trzeba oszczędzać siły, a nie żyłować zawodników na maksa.. lepiej późno niż wcale. Z De Jongiem na DMie już też zdaje się rozumieć, zostaje odstawienie na stałe Lewego..
2
Za co 6.5 dla bramkarza, w meczu w którym przeciwnik oddał 1 celny strzał?
0
Frenkie w ocenach raz 5, raz 5.5, reszta ocen 6 i wyżej, a średnia 6. O co tu chodzi? :D
0
@ramon59
Zgadza się, Martin odstaje poziomem od reszty, prawie tak mocno jak Lewy.
Ale jakby Martin był Polakiem to Balde byłby tu nieźle krytykowany..
1
@Seba41
W ostatnich 10 meczach tylko 3 porażki, 2 razy z nami i też z Realem, gdzie do 85.minuty prowadzili. To solidn ekipa ostatnio, ale u nas nie grał hamulcowy i do tego był Frenkie na DMie.
0
@Herbert
Ale te 2 mecze w prawie identycznym składzie jak w meczu ligowym z nami, tylko 2 zmiany były.
No i w lidze zremisowali z Alaves (z którym my się męczyliśmy ostatnio), z Espanyolem (który ostatnio wygrał z Realem) i Sevillą (która nie przegrała od 4 meczów w lidze), a wcześniej wygrała choćby z Celtą, z którą my wygrać nie umieliśmy.
4
@norbo80
A ja bym dodał, że z Lewym poza boiskiem też nie ;)
0
@Herbert
Utrzymają się na luzie. Ostatnie 9 meczów to tylko 2 porażki, 1-2 z Realem i 7-1 z nami. Przy czym z Realem do 85 minuty prowadzili, a później w zasadzie oddali im mecz.
To naprawdę solidna ekipa ostatnio, ale my gramy z nimi bez Lewego i z De Jongiem na DMie.
0
@RymsonPL
Z Valencią W LIDZE wygraliśmy 7-1, tam też grał Ferran.
Ogólnie Valencia w ostatnich 9 meczach przegrałam tylko z nami i z Realem, przy czym z nimi 1-2, a gole traciła w 85 i 95 minucie po mega błędzie. Także to głupie pieprzenie, że Valencia jest słaba, oni ostatnio są w bardzo dobrej formie, z nami też grają lepiej niż np. ostatnio Alaves, ale my jesteśmy o co najmniej poziom lepsi z Ferranem niż z Lewym. A do tego gramy z najlepszym możliwym DMem do naszego stylu gry.
3
Valencia w 3 ostatnich meczach wygrała z Sociedad, z którym my przegraliśmy, wygrała z Celtą, z którą my zremisowaliśmy i przegrała z nami. Dziś znów przegrywa z nami.
W obu naszych meczach z Valencią grał i gra Ferran za Lewego. W meczach z Celtą i Sociedad grał Lewy, z Sociedad 90 minut, z Celtą zszedł w 89.
Wyciągajcie ludzie wnioski..
0
@th@les
Ta Valencia z ostatnich 9 meczów przegrała dwa.. 7-1 z nami i 1-2 z Realem po mega błędach i golach białych w 85 i.. 95 minucie.
U nas dziś De Jong na DMie i Ferran na szpicy, podobnie jak w meczu ligowym i dlatego jedziemy ich na luzie.
1
@Snickers96
Pewnie 0, jak i cała Barcelona..
0
@marcin9185
Nie, no Ferran i Frenkie niech jeszcze pograją ze 20 minut ;)
0
@JiXSaw
@Redakcja może bez problemu sprawdzić, że kłamiesz i mam nadzieję, że w związku z tym nie zawaha się nie tylko skasować Twój niczym nie poparty, łżący komentarz..
1
@Sebolinho
2 kliknięcia dzielą Cię od tego byś nie musiał czytać moich komentarzy, polecam jeśli nie lubisz czytać niewygodnej prawdy.
Ja już większości wpisów tych prawdziwych prowokatorów nie widzę..
1
Valencia dużo lepiej wygląda niż Alaves, ale u nas nikt nie psuje gry dzisiaj ;)
4
Z Lewym na wyjeździe z Valencią wymęczone 1-2, z Ferranem u siebie i na wyjeździe na luzaku do przerwy mecz zamknięty..
0
@suszini
Kolejny raz bez Lewego i kolejny super mecz. Piszę o tym po meczach z Lewym to ludzie nie rozumieją, więc teraz zwracam uwagę w czasie meczu gdzie nie ma Lewego, żeby zrozumieli o czym ciągle piszę.