0

@GREGRTS
Oby, bo z Atletico w 10 będzie bardzo ciężko..

4

To wygląda jakby Flick bał się, że jak wpuści Ferrana za Lewego to znowu na luzie wygramy i będzie nagonka żeby posadzić jego drewnianego pupilka..

0

@Pablozeusz
Powinien odpoczywać gdy gramy co 3 dni, teraz gdy gramy raz na tydzień powinien się ogrywać.

0

@RymsonPL
Jedna, ale kluczową.. i zrobił akcję, a nie dobił do pustaka albo strzelił karnego jak hamulcowy.

0

@Pablozeusz
Po co ma teraz odpoczywać w meczu jak odpoczywał niedawno 3 dni nawet nie trenując i ma ostatnio długie przerwy między meczami?

2

I gdzie ci co Yamala chcieli sadzać?
A hamulcowy dalej sobie spaceruje czekając na karnego albo dobitkę z metra na pustaka..

0

@Metalowy14
De Jong nie jest hamulcowym, czasami robi błędy (straty), które wynikają z tego, że brakuje nam z przodu jednego zawodnika i ryzykuje dryblingiem zamiast grać jak Busi w primie, tzn. asekurować grających przed nim rozgrywających i dostarczać im piłki.
Jak na szpicy będzie Ferran to Frenkie nie będzie musiał ryzykować.

0

@Metalowy14
Po co Ci Casado? Mamy o klasę lepszego Dama na ławce..

0

@Lukaslbn
Wymień ich wszystkich, a nic to nie da jak zostawisz tego co ma problem z podstawami gry..

0

@catalanian09
Bo ile można wrzucać licząc, że drewniany kolega w końcu wygra jakąś górną piłkę? On chce grać kombinacyjnie..

0

@suszini
Niestety nic to nie da jak z przodu wciąż będzie grał gość nie potrafiący przyjąć piłki..

0

@Murazor
Miałem tu kiedyś inne konto, zgadza się, ale nazwa nie miała kompletnie nic związanego z Rikim.
Także pochwal się swoim kolejnym durnym wymysłem, niech @Redakcja sprawdzi po IP..
Tylko umówmy się tak, jak masz rację to ja kasuje konto, a jak nie masz to Ty kasujesz, wchodzisz?

0

@Midast
Bo ja mam to obiektywne i nie jestem hipokrytą jak większość z Was ;)

0

@Castro
Ja jestem nie tylko kibicem Barcelony ale też antymadridistą, nie przeszkadza mi to jednak w byciu obiektywnym i krytykowaniu hipokrytów (także kolegów po szalu), którzy tylko swoje racje widzą. A problemem jest przede wszystkim złe sędziowanie, złe wykorzystywanie VARu, a nie wspieranie jakiejś konkretnej drużyny. Dopóki jednak każdy będzie ciągnął tylko w swoją stronę nic się w tym temacie nie zmieni, bo sędziowie zamiast winnymi będą ciągle uznawani pokrzywdzonymi.

0

Poproszę od razu po przerwie Ferran za hamulcowego i Frenkie za Casado bo się patrzeć na to nie da.
Dobrze by też było dać Forta za Kounde bo Yamal nie ma z kim grać.

0

Drugi raz nam raczej sędzia tak nie wydrukuje, prędzej Wojtek znów jakiegoś karnego zrobi, także jak Benfica się nie spali już przed meczem to może być ciekawie.

0

Z Benficą wygraliśmy po wielbłądach sędziego, z Borussią dzięki temu, że stosunkowo wcześnie hamulcowego zmienił Ferran.
Ani jedno, ani drugie nie przytrafia nam się zbyt często.. niemniej jednak, jeśli przy takim losowaniu nie będzie półfinału to można szukać następcy Flicka.

1

@Ciuus
Nie idź w skrajności. Wiadomo, że nie chodzi tu o ataki na rodziny. Flick mówił o tym, że należy przechodzić do porządku dziennego nad błędami sędziów, bo każdy się myli. Mówił o tym, że nie można nawet z nimi dyskutować, podjęli decyzję i koniec, zapominamy o sprawie. No to na tej zasadzie złodziej coś ukradnie, zostanie przyłapany, ale nic mu nie róbmy, ukradł to ukradł, ma rodzinę, której będzie przykro jak za swój zły czyn będzie musiał odpowiedzieć. Albo idąc dalej, złodziej zostanie przyłapany jak coś kradnie to nie zwracajmy mu uwagi, że kradnie i żeby jednak tego nie robił, nie dyskutujmy z nim, podjął decyzje żeby ukraść to niech kradnie, ma rodzinę, jak ona się poczuje gdy mu zwrócimy uwagę, że źle robi..

A dlaczego rozmawiamy o sędziach gdy to Real traci? Bo oni uruchamiają wtedy maszynkę propagandową.
A może też dlatego, że Flick woli zwykle zamiatać temat pod dywan? Może dlatego, że wszyscy są hipokrytami i odzywają się tylko gdy to im się dzieje krzywda? Zobacz, Flick ciągle mówi, że nie rozmawia o sędziach, ale po Getafe rozmawiał, bo nie wygraliśmy, a powinien być karny na Kounde. Dlaczego nie mówił nic po ostatnim meczu, gdy to my skorzystaliśmy na błędach? Dlaczego nie mówił nic po Benfice gdy sędzia zrobił 2 wielbłądy na naszą korzyść i tylko dzięki nim wygraliśmy?
Zobacz jak inaczej by to wyglądało jakby zamiast milczeć, albo mówić wybiórczo po KAŻDYM meczu Flick by wyszedł i po prostu zwrócił uwagę na błędy, nie ważne na czyją korzyść, ważne że były, wydźwięk byłby taki, że sędziowanie jest złe, trzeba je poprawić, a nie "nie wygraliśmy dzisiaj przez błąd".


2

Sędziowie mają do dyspozycji VAR, to już nie są błędy, to już jest ślepota, żeby pewnych sytuacji nie widzieć, albo celowość, żeby np. dwie praktycznie identyczne sytuacje zupełnie odmiennie zinterpretować.
Dlaczego mamy ich chronić?
Idąc tokiem Flicka, może nie czepiajmy się też tych co kradną, robią jakieś wałki finansowe, etc.? Oni też maja rodziny..

Zawodnicy nieraz poświęcają całe swoje życie, zostawiają właśnie rodziny, wyjeżdżają za granicę w wieku kilku lat, by później mieć może tą jedną w życiu szansę by wygrać jakiś puchar, a tu trafia się jakiś ślepiec na VARze, który nie widzi np. że ktoś został kopnięty, choć cały świat poza nim oglądając te same powtórki widzi to doskonale. Dlaczego mamy takiego ślepca "chronić"?

0

@WiecekFCB
Wyciągałby pewnie piłki z siatki, więc rzeczywiście nic by nie dało ;)

7

Nie wiem jak można było zmarnować tak wielki talent nie dając mu grać..
Dostał jedną prawdziwą szansę w Barcelonie, od Setiena i wykorzystał ją w pełni, będąc obok Messiego najlepszym zawodnikiem w drużynie w tamtym okresie.
Przez to właśnie później, gdy przyszedł Koeman co chwilę dziennikarze pytali go o Puiga na konferencjach, a ten nie wiedzieć czemu wciąż go pomijał.
Xavi też go z niezrozumiałych powodów odstawił, choć jeszcze niewiele wcześniej zachwycał się nim, uważał, że powinien więcej grać. Tzn. Puig już był wtedy po takim okresie bez gry, że potrzebował sporo czasu na odbudowanie się, ale słabe to było, że Xavi mu go nie dał, nie spróbował odbudować, tylko od razu skreślił.

Mam nadzieje, że niebawem Riki wróci do Europy, bo zawodników z taką świetną wizją i ostatnim podaniem można na palcach jednej ręki policzyć.

9

10 800 euro za jeden pocałunek? To raczej kolejnych klientów nie będzie..

A poważnie, laska najpierw się chwaliła, później zrobili jej wodę z mózgu w mediach i nakazali żeby czuła się dotknięta.. chory świat.

0

@JaroCoach
Zamiast Valverde to nawet Probierz byłby lepszym rozwiązaniem, podobnie w przypadku Koemana.

0

@Firestone
Widocznie są obecnie aż tak bardzo rozregulowani, że nic się nie dało zrobić, niezależnie od składu.

0

@Pingwinek
Ja nie piszę o sytuacji z Fortem kapiącym za koszulkę, tylko o tej, w której Cubarsi złapał Cissa w pół i powalił na murawę, DOKŁADNIE tak samo jak wcześniej Ciss Inigo.

0

@Persempretito
Tak jest, nie dyskutować o sędziach, chyba, że nie wygramy męczu, jak np. z Getafe.. dokładnie tak jak Flick.

1

@Alo_Vi
Przecież nie od dziś wiadomo, że problemem nie są pieniądze na transfery, tylko miejsce w budżecie płacowym. Barcelona ma pieniądze, tylko przepisy są takie, że musi księgowo generować miejsce na kontrakty.
A różnica między zaległymi kontraktami, a tym Lewego jest taka, że z tamtymi już nic nie można zrobić..

2

Pep chyba jednak chce dziś wygrać, posadził Erlinga Lewandowskiego na ławce, a wystawił Ferrana Marmousha.
No i Nico De Jong na DMie :)

0

@Filarrr11
Jeśłi będzie KAŻDE piętnowane to takie zachowanie będzie super, a jak tylko raz na kilkanaście lat Marciniak postanowi w jednej akcji wybiórczo piętnować to nie jest super, a wręcz tragiczne.

1

@Alo_Vi
Tylko, że na kontraktach w sumie równym temu jednemu Lewego grają w tej chwili np. Pedri, Gavi i Raphinha, a nas nie stać na rejestrację obecnych zawodników, nie mówiąc o transferach..
3 topowych zawodników byśmy mogli zarejestrować zamiast jednego psującego grę. Jeśli to Twoim zdaniem nic nie zmienia to.. musisz być fanbojem Lewego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?