4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Elvisek
Ale może nam sędziować jeszcze większy osioł.. z Polski.
0
Był błąd sędziego, ale nie wypaczający wyniku. Równie dobrze gol mógł paść 5 minut później.. też byśmy mieli wracać, bo jakby odgwizdał rękę to by nie było tego gola?
Gol całkowicie prawidłowy.
Inna sprawa, że sędzia popełnił wcześniej inny, bardzo poważny błąd, również nie wpływający bezpośrednio na wynik, ale z pewnością mający bardzo duży wpływ na grę.
Kounde dał się sprowokować i powinien dostać drugą żółtą kartkę za uderzenie (nawet dwukrotne) w twarz. Kto myśli inaczej niech sobie zamieni role, pomyśli, że to ktoś z Atletico z żółtą na koncie uderza tak któregoś z naszych.. albo, jak to nie wystarcza to niech na miejscu Kounde będzie np. Vinicius. Ilu tu by nawet bezpośrednią czerwoną wtedy widziało..
obiektywizm>hipokryzja
0
@FcPortoFan1999
Dlaczego nie mógłby robić czystki w reprze? Nawet wskazane by taką zrobić, a nie czekać, aż niektórzy sami zrezygnują.
Jedyne co działa dla Papszuna na minus to fakt, że w kadrze praktycznie nie ma kiedy trenować. Pytanie jak by sobie z tym poradził.. ale jak nie sprawdzimy to się nie dowiemy.
0
No i fajnie, że z nim nie przegrywamy, nie przegrywamy też bez Lewego, więc najlepiej dla pewności połączyć te 2 talizmany.. ;)
0
@FcPortoFan1999
Ale w reprezentacji nie ma transferów, a Probierz przy powołaniach nie raz już zaskoczył tak, że Papszun nie koniecznie by go przebił. Kulesza do powołań się nie wtrąca, po to jest selekcjoner, że ma wybrać "swoich" i stworzyć z nich drużynę.
Moim zdaniem Kulesza po prostu miał możliwość to wsadził swojego człowieka, nie zastanawiając się specjalnie czy to najlepszy wybór.
1
@FcPortoFan1999
Tylko czy to właśnie wzięcie Probierza nie jest dla niego większym ryzykiem?
Nie poszłoby z Papszunem to trudno, bo i z kim tej reprze szło.. ale wtedy Kulesza jest czysty, wybrał najlepsza opcję i tyle. Nie pójdzie z Probierzem to mu kolesiostwo każdy wyciągnie.
0
@SzczenaWojtula
No słabe podejście, jedno dobre zagranie i nagle zmiana o 180 stopni, powinno być:
godzina 20:00 - sprzedać Lewego do Arabów!!!
godzina 21:45 - sprzedać Lewego do Arabów!!!
godzina 23:00 - sprzedać Lewego do Arabów!!!
1
@FcPortoFan1999
Wrócił Papszun i Raków znów TOP. Szkoda, że Kulesza swojego ogrodnika do repry wsadził, zamiast wybrać najlepszą opcję.
1
@addept
A ile miał dostać? Jakby nie strzelił gola to od większości by dostał maks 3 (nie liczę fanbojów, którzy już przed meczem mu 10 przyznają). 90% komentarzy tutaj do gola to były prośby do Flicka typu "zdejmij w końcu to drewno z boiska". Ode mnie dostał 3 za grę+ 1 za gola= ocena 4. Proste.
Casado to i Flick chyba maks 4 przyznał, bo dość szybko go ściągnął. Olmo dostał 5, bo choć ogólnie zagrał słabo to jednak np. stworzył setkę Yamalowi na początku.
A najniższą ocenę dałem Kounde, bo jeszcze w pierwszej połowie powinien wlecieć z czerwem.
Coś jeszcze wyjaśnić?
EDIT:
Miałem sprawdzić Twoje super obiektywne oceny, ale już po pierwszej mi się odechciało..
Za co Szczęsny dostał od Ciebie 5,5? Atletico oddało w tym meczu 2 celne strzały i strzeliło 2 gole. Ocena wyjściowa to 5. Za co podniesiona ocena wyjściowa dla bramkarza, który nie obronił ani jednego strzału?
0
@Wojtek84
Dlaczego nie powinien? Jakiś immunitet ma?
Przepisy są jakie są, niestety..
A z symulacjami się zgadam, w dobie VARu każda powinna być wyceniana na żółta kartkę.
0
@Wojtek84
Powinien, według przepisów, niezależnie od siły, każde, nawet nieumyślne uderzenie rywala w twarz to żółta kartka, a Kounde uderzył rywala 2 razy, umyślnie mając żółtą kartkę na koncie.
Nie bądźmy hipokrytami..
0
Nie psioczcie na nieodgwizdaną rękę De Paula, bo Kounde dał się sprowokować i powinien wylecieć z czerwoną jeszcze w pierwszej połowie, niestety ale to nam sędzia dziś pomógł..
0
@MaFCB
Zgadza się, ale na ten moment przepisy są takie, że Kounde już nie powinno być na boisku..
0
Atletico przekręcone 2 raz w ciągu 4 dni..
3
"Gdybyś mógł zakontraktować tylko jednego piłkarza: Julian Álvarez."
Taka tam mała szpileczka w hamulcowego ;)
0
@PeterMaro
Nic tam nie widać, to równie dobrze może być dotknięcie jak i złudzenie, że to dotknięcie było. Nie ma pewności, że było dotknięcie=uznanie decyzji z boiska= gol prawidłowy.
1
@Lokusekpl
A wiesz, że ktoś to sobie zmyślił?
W LM nie ma czujników w piłkach.
1
@Terroriser
Oglądam i nie widzę dotknięcia, jedynie ruch piłki.
Niech lepiej Varciniak przeprosi za swoje kolejne wydrukowane spotkanie.
0
@Bajson
Właśnie powinien przestrzegać. Jeśli VAR nie ma 100% pewności nie może zmienić decyzji głównego, a tu pewności nie ma do dziś. Na powtórkach widać ruch piłki, ale nie widać jej dotknięcia. A ruch piłki jest też tutaj:
0
@mkord
A jak można je tam zauważyć na tej pikselozie?
Widać jedynie ruch piłki, tu też był:
0
@mkord
A tu też było dotknięcie?
Ruch piłki niczego nie potwierdza, dotknięcia jak nie było widać, tak dalej nie widać na tym filmiku UEFY.
0
@koziar
Niesamowite, bo gość w tak wielu sytuacjach wcześniej ignorował prawidłowe podpowiedzi z VARu, bo on przecież wie lepiej, a tu nagle wymyślił sobie sprawdzenie, a VARowcy nie mając pewności (bo do tej pory nikt jej nie ma) podjęli decyzję o zmianie decyzji głównego, co jest niezgodne z protokołem VAR.
Przekręt jak rok temu w półfinale z Bayernem.
1
@kejdzi
Kompletnie nie jest chybione, to wyłącznie wina Varciniaka, bo to on zagwizdał niemalże natychmiast przy sytuacji na milimetry, choć standardowo nawet przy widocznych gołym okiem kilkumetrowych spalonych sędziowie czekają z gwizdkiem do końca akcji żeby w razie czego rozstrzygał VAR. To jego wielki błąd, że nie czekał do końca akcji.
1
@PeterMaro
Nie, on nie zastosował się do przepisów, ani on, ani VAR.
VAR może zmienić decyzje głównego tylko jeśli ma 100% pewności, że ten podjął nieprawidłową decyzję. Tutaj wciąż nie ma takiej pewności, wciąż są jedynie domysły oparte na jakimś rzekomym ruchu piłki. Skoro miliony ludzi na całym świecie do tej pory nie są w stanie w 100% potwierdzić, że było dotknięcie to skąd taka pewność u VARowców po kilku chwilach?
A ruch piłki o niczym nie świadczy:
8
Jasne, to ON wszystko widział, to ON jest najlepszy na świecie, to ON mówi VARowi co ten ma znaleźć. Gość ma kosmiczne ego, ale jego sędziowanie jest komiczne. Szkoda tylko, że nie wszyscy się dzięki niemu dobrze bawią..
Do tej pory nikt nie potwierdził w 100%, że było dotknięcie, mimo wielu różnych ujęć (nie ma takiego na którym widać dotkniecie, jedynie jakiś ruch piłki ma na nie wskazywać), a VAR zrobił to w kilka chwil.. I nic sobie nie robili z tego, że według przepisów VAR wchodzi do gry tylko jeśli ma 100% pewność, że decyzja głównego jest nieprawidłowa.. Varciniak bohaterem, bo znów przepchnął białych. Wyobraźmy sobie co by się działo jakby to któryś z białych był na miejscu Alvareza i przez taką decyzję to Atletico przeszło dalej.. to mógłby być ostatni mecz prowadzony przez Varciniaka w LM.
Tu także piłka podskoczyła, a dotknięcia na 100% nie było:
2
Jak raz Varciniak powinien mieć w dupie VAR, bo według przepisów ten powinien wejść tylko jeśli ma pewność, że zostały złamane przepisy, a tu pewności nie ma nawet po setkach różnych powtórek, analizowanych przy użyciu wszelakich możliwych technologii przez miliony osób na świecie, to oczywiście tym razem wyjątkowo posłuchał, bo mógł w ten sposób pomóc białym.
Narzekamy na tych z La Liga, ale po popisach "naszego" bucowatego drukarza jakoś łagodniej człowiek na nich patrzy..
0
@LeoMessiiBarcaPepa
@daniel32778
@KibicBarcy84
TVP wybiera jako 2, bo nie chciało zapłacić więcej za 1 wybór, więc ten najlepszy mecz zawsze przypada konkurencji. Uznali, że w nowym formacie LM dobrych meczów będzie tak dużo, że zawsze coś fajnego będzie do pokazania.. no i się przeliczyli.
Tutaj zapewne wybierali już przed pierwszymi meczami i z tego co im zostało to w zasadzie na tamten moment nie był zły wybór, bo kto się spodziewał, że rywalizacja w tej parze rozstrzygnie się już w 1 meczu..
0
@MaryNara
Bardzo dobry to by był gdyby umiał sędziować, a nie tylko pajacować i pokazywać co to nie on.
1
@busel004
Np. Bayern w ubiegłorocznym półfinale.. również z białymi.
Nie ma gorszego gwizdacza niż VARciniak, którym z (nie)wiadomych powodów się ludzie zachwycają..
0
@Ronad10
Z Varciniakiem to oni mogą przepchnąć każdy mecz w tej LM, jak przy wszystkich innych, które ukradli. Gole z 3 metrowych spalonych przechodziły to i wszystko inne przejdzie, a VAR znajdzie co ma znaleźć.