0

Przesadził z 1%, ale nie mam wątpliwości, że jakby taka sytuacja miała miejsce na korzyść Realu to wielu by tu pisało, że nie powinno być czerwonej, bo drugi obrońca był blisko i dogoniłby atakującego..

0

@Pawlak1992
"Mi chodzi o komentarze, a nie jakieś durne lajki, które nic nie wnoszą. Znajdziesz kogoś kto słownie zgodził się z tym co piszesz?"

Jak ktoś już wyraził zdanie, z którym się zgadzają to po co mają pisać to samo? Nie każdemu się chce później użerać z jakimś "Pawlakiem1992", który jest dla nich wyłącznie internetowym nickiem.

"Jedno trofeum więcej, wielka różnica. I to przy 6-krotnie dłuższym stażu pracy. Super powód do dumy. W kontrze mogę napisać: Na ten moment Xavi w Barcelonie kompromitował się dużo więcej razy niż Flick, także fakty nie chcą z Tobą współpracować."

Nie pamiętam kompromitacji Xaviego, pamiętam za to np. kompromitacje Valverde, który był przed nim, także to nie jest kwestia pamięci.
Jedno, ale ważne trofeum więcej, najważniejsze, wymagające równej formy przez cały rok i zdobywania wielu punktów, np. 14 więcej na półmetku rozgrywek.

"Wcale ci nie przeszkadzają moje komentarze, skoro nie chcesz żebym je pisał."

To była sugestia do Ciebie. Bo skoro nie widzisz sensu w dyskusji to po co ją kolejny raz zaczynasz? Jak ja nie widzę sensu by z kimś dyskutować to "ukrywam" sobie jego komentarze i tyle, a Ty zdajesz się tylko czekać na to, aż napisze coś o Xavim by zacząć kolejną dyskusję. Nie widzisz tu sprzeczności w Twoim zachowaniu?

"Ty też napisałeś, że dalsza dyskusja nie ma sensu, a mimo to odpisujesz dalej na moje komentarze."

Odpisuję, bo kłamiesz i do tych kłamstw głównie się odnoszę.
A sensu nie ma dyskusja na temat oceny Flicka i Xaviego, skoro dla Ciebie dojście do 1/8 LM to sukces Flicka, większy niż ćwierćfinał Xaviego, przegrany wyłącznie przez jedną błędną decyzję arbitra.

0

@Pawlak1992
"Bo tylko ty jeden", " Żadna inna osoba na tym portalu", " każdy będzie po przeciwnej stronie"

Choćby te 4 osoby, które polajkowały mój komentarz przeczą temu co piszesz, także daruj sobie te kłamstwa.
Na ten moment Xavi wygrał w Barcelonie więcej niż Flick, także fakty nie chcą z Tobą współpracować.

No i kto powiedział, że mi przeszkadzają Twoje komentarze? Pisz sobie co chcesz i ile chcesz, 2 kliknięcia i nie będę ich widział podobnie jak wielu innych, ale skoro stwierdziłeś, że dyskusja nie ma sensu to nie rozumiem dlaczego na nowo wciąż ją rozpoczynasz odpisując na prawie każde moje wspomnienie o Xavim..

0

@Pawlak1992
Ja porównuję wszystkie rozgrywki, a Ty nie rozumiesz, że są takie, w których liczą się punkty i takie, w których liczy się przejście do następnego etapu.
W jednym się jednak zgadzamy, dalsza dyskusja nie ma sensu.. także może przestań już pisać do mnie pod praktycznie każdym moim wpisem na temat Xaviego i rozpoczynać kolejne..

1

Dać mu pełne zaufanie i dużo minut to się odbuduje. Jak wchodził kilka razy na początku sezonu wyglądał całkiem nieźle.

0

2 raz nam sędzia raczej nie wygra meczu z nimi, ale też Wojtek im nie powinien podarować 2 goli. Tygodniowy odpoczynek może im dać jednak spory bonus, bo my grając z hamulcowym musimy biegać dużo intensywniej od rywali żeby wygrywać.. będzie ciekawie.

0

@Wiktor91
A ja bym jeden element wymienił :)

0

@Pawlak1992
W lidze nie możesz nie wygrywać meczów, bo nie wiesz czy na koniec nie zabraknie ci przypadkiem tego 1 punktu. W LM można nie wygrywać, bo liczy się awans do fazy pucharowej i później bycie lepszym w dwumeczu.
Real z trudem awansował do 1/16, trafił tam na trudnego przeciwnika, a i tak jest już w lepszej sytuacji od nas w tych rozgrywkach. Tak to wygląda w pucharach. Liga zaś to wyznacznik, tu każdy mecz jest ważny.
I nie mi coś pasuje do narracji, tylko Tobie, bo to Ty liczysz wygrane i punkty w rozgrywkach, które można teoretycznie wygrać nie wygrywając ani jednego meczu w ciągu 90 minut.

0

@turhiay
Otóż Flick również, właśnie akurat po Getafe mówił sędziach, choć wcześniej zarzekał się, że tego NIGDY nie robi.

0

@Rob
Zaskoczyłby mnie jakby się nauczył przyjmować piłkę ;)

A co do wiary, popiera kolorowych, co z wiarą się kłóci, także ciężko mu będzie mnie (pozytywnie) zaskoczyć..

0

Hipokryta jak praktycznie każdy trener. Ancelotti czy Flick niby o sędziach nie gadają, ale jak wyników nie ma to zaczynają..

1

@Lisek
Zgadza się, sytuacja życiowa przeważy, jak przy większości tego typu nagród.

1

@Michael24
Niestety ale raczej nie pójdą.. inna kwestia, że można pogodzić jedno i drugie, a jeszcze inna, że tego dnia (słusznie) nie ma meczów w La Liga.

0

@Pawlak1992
W LM możesz wygrać wszystkie mecze poza 1 i odpaść z niej na etapie 1/8. Żeby wygrać ligę trzeba punktować regularnie, dlatego punkty w lidze mają znaczenie, a w LM ich przeliczanie nie ma sensu. Na ten moment Flick nie osiągnął w LM więcej niż Xavi, więc nie ma co porównywać. Wygra LM to osiągnie więcej, nie wygra to miarodajne pozostanie liczenie punktów w lidze.

0

@Pawlak1992
No cóż, nie zrozumiałeś, ale spodziewałem się tego.
Zarzucasz mi, że ja podchodzę wybiórczo, a tymczasem to właśnie Ty tak robisz.
Chciałeś pokazać, że niby Flick wygrywa z mocnymi, porównując na przykładzie meczów, które Xavi przegrał. Ale np. z Atletico Flick miał 2 mecze, jeden przegrał, w drugim remis, Xavi wygrał wszystkie 4 mecze z nimi. A teraz uwaga, przed przyjściem Xaviego mieliśmy z nimi serię 5 meczów bez wygranej, 3 porażki i 2 remisy.
Także takie porównanie meczów z konkretnymi rywalami nie ma sensu i to Ci próbuje uzmysłowić.

Dlaczego porównuję ligę? Bo na ten moment tylko ona jest miarodajna (tzn. jeszcze Superpuchar, bo się zakończył, ale tu jest na remis). 19 meczów, z każdym rywalem po 1 meczu, w 90% rywale ci sami, jest to już jakiś obraz, tu punktowo Xavi zmiażdżył Flicka.
LM ma nowy format to po pierwsze, Flick nic tam jeszcze nie zdobył to po drugie, a Xavi np. grupę LM wygrywał i to też nic nie znaczyło, to po trzecie. Zaczekajmy do zakończenia LM, jak Flick ją wygra to wyprzedzi Xaviego, niezależnie od wyniku w lidze.

1

Komentarz usunięty

0

"Grał bardzo dobrze w Betisie, nie grał źle, ale oczywiście w tamtym momencie drużyna grała trochę słabo, teraz znów się rozwija, Isco był kontuzjowany, Lo Celso tak samo, nie było Antony’ego… Teraz ekipa bardzo się poprawiła."

Otóż to! Wróci za rok-dwa do Europy i pozamyka buźki co niektórym ;)

4

W pierwszym sezonie wyciągnął zespół z czeluści, w której pozostawił go Koeman, w drugim (a pierwszym pełnym) wygrał Superpuchar i La Ligę, punktując lepiej niż obecnie Flick. Nie dziwne, że interesują się nim topowe drużyny i że do takiej po sezonie trafi.

0

@Rewolucja123
Ale on nie przegrał na boisku..

0

I pomyśleć, że gdyby nie gorączka Gaviego to by nie wyszedł od początku..

1

Czyli dzisiaj wygraliśmy przez.. gorączkę Gaviego.

2

@Danny Gaucho
Najlepszego strzelca, ale najsłabszego piłkarza, więc nie, nie dobrze jeśli nie skuszą.

4

Ja też się obawiam, że Lewego.. NIE skuszą

0

Ehh, szkoda, że Roque odszedł w momencie, w którym Betis zyskał topową drugą linię.
Męczył się chłopak ponad poł sezonu mając za plecami zawodników co najwyżej na poziomie dołu tabeli, a jak wrócił Isco i przyszedł Antony to Roque przestał grać..

1

Pewnie wyjdziemy z Casado, Gavim i Lewym i znów będą męczarnie..

0

@Mrzny
Ale on wcale w poprzednim sezonie nie wypadał o wiele gorzej niż w tym, w tym poprawił się głównie dzięki graniu w pucharze.. graniu od pierwszej minuty.

Ferran wcale nie strzela dużo grając z ławki, strzelał jedynie 5 razy na 18 wejść plus w 1 meczu miał asystę, więc udział przy golu w co 3 meczu, a np. z ostatnich 6 meczów w podstawie tylko w 2 nie miał asysty albo gola i ogólnie zaliczył 5 bramek i asystę w tych 6 meczach. Jakiś mit powstał, że on gra źle w podstawie, a dobrze z ławki.
To Lewy w tym sezonie zagrał 2 razy z ławki i w obu meczach strzelił. Może więc trzeba go częściej wpuszczać jedynie z ławki?

O wiele szybszy od Lewego Ferran ledwo zdążył, przez co właśnie nie wykorzystał tej drugiej sytuacji, bo tam wszystko na styku było, a Lewy by miał zdążyć? :D
No i kiedy ostatni raz Lewy miał sytuację sam na sam z bramkarzem po rajdzie z miejsca, z którego ruszał Ferran przy 1 sytuacji i to przy tak głęboko ustawionej obronie jak ma Atletico?

0

Najpierw nie miał z kim pograć w Betisie, a jak wrócił Isco i przyszedł Antony to już prawie nie grał.
Jednak co nam urwał 2 punkty w lidze to jego.. Czekamy na powrót do Europy.

1

@Mrzny
Tak, Lewy w ostatnich 10 meczach łącznie miał nie wiele więcej opanowanych w polu karnym piłek niż Ferran.. w samym meczu z Atletico.
Za Lewym stoją statystyki? Przecież Ferran w tym sezonie dużo częściej od niego ma bezpośredni udział przy golu. Był artykuł na ten temat przed meczem z Atletico, odszukaj sobie. Lewy ma więcej goli tylko dlatego, że więcej gra. Luuk de Jong strzelał w lidze częściej w przeliczeniu na mi uty niż Lewy. Trzeba było dać mu minuty Lewego i mielibyśmy to samo co mamy teraz, nabijającego statystyki wykończeniowca nie potrafiącego grać w piłkę, tylko problemów finansowych by nie było bo Luuk ze 20 razy mniejszy kontrakt miał.
A co do tych setek to.. ja jestem pewien, że Lewy nie wykorzystałby ani jednej z tych co miał Ferran. Wiesz dlaczego? Bo do żadnej z nich by nawet nie doszedł.

1

Trzeba oddać Roque żeby zarejstrować nowe umowy 2 dziadków? To my im jeszcze podwyżki mamy dawać? Masakra co się odwala w tym klubie..

0

@prodigy
Nie, bo przerwanie wypożyczenia musiałoby się wiązać z ponowną rejestracją w Barcelonie, czego poza okienkiem transferowym nie można zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?