4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@baryn
Flick nie powiedział, że nie będzie rozmawiał o sędziach jeśli nie popełnią rażących błędów, tylko że NIGDY nie rozmawia o sędziach.
Nie przeszkadza mi wytykanie błędów sędziom, wręcz uważam, że jako klub powinniśmy to robić po każdym jednym błędzie (również tych, które pomagają nam), bo w dobie Czaru tych błędów być nie powinno, ani jednego w sytuacjach, które podlegają sprawdzaniu.
Nie zmienia to jednak faktu, że Flick kłamie, po raz kolejny, a to mi się nie podoba..
0
@addept
Raz w tym, raz w tamtym, dwa w innym.. Ostatnio wypisywałem zdecydowanie więcej tych kłamstw naszego trenera, tutaj wspomniałem tylko o tym, które powtórzył na tej konferencji.
Może po prostu inaczej rozumiemy słowo "nigdy" ;)
1
@Kitek1640
Flick nie pierwszy raz sam sobie przeczy, albo inaczej mówiąc kłamie.
O sędziach też NIGDY nie mówił, po Getafe mówił, a teraz znów NIGDY nie mówi :)
1
"(...)ale nigdy nie będę mówił o występie sędziego, bo sądzę, że niedobrze o tym mówić"
No niezły kłamca z tego naszego trenera..
0
@MagdJanko
No w sumie wiem, że nie trafiłem, on zwolnił trenera, który robił na tym etapie sezonu o kilkanaście punktów więcej niż obecny, bo chciał się pozbyć jego drewnianego ulubieńca, także jak widzisz nie ma niestety nadziei, że klub któremu kibicujemy wróci w najbliższym czasie do czołówki światowej..
A co do męża.. myślałem kiedyś, że fajnie by było mieć żonę interesującą się piłką, ale.. mam nadzieję, że jemu nie próbujesz wmawiać, że rozumiesz z tej piłki więcej niż w rzeczywistości i po prostu sobie wspólnie oglądacie mecze ;)
0
@Marusek
Nie mam pojęcia o co Ci chodzi, natomiast stwierdzenie, żebym nie odpisywał na jakieś komentarze, po tym jak sam zdajesz się szukać moich, albo tych gdy ktoś pisze do mnie..
Ewidentnie masz jakiś problem ze sobą i próbujesz się dowartościowywać jakimiś atakami na mnie. Cóż, redakcja na to pozwala, nie Tobie jedynemu, także baw się dobrze.
A na koniec 2 wiadomości dla Ciebie. Spełniło się chyba jedno z Twoich marzeń, tzn. przestaniesz być dla mnie anonimowy, bo dołączę Cię do listy tych, których komentarzy nie widzę, a co za tym idzie niestety dla Ciebie zrobię tak jak udajesz, że sobie życzysz, także nie będę już nic do Ciebie pisał.
Możesz swobodnie opowiadać dalej te bajki jakobyś mnie zaorał w jakiejś tylko Tobie pamiętanej dyskusji i tylko Tobie znaną miarą tego zaorania.
Żegnam Pana, Panie nikt.
0
@sokot
Mamy 3 punkty dzięki jego bramce, ale w pierwszej kolejności mieliśmy fatalny mecz ze słabiutkim rywalem przez jego grę.
0
@Marusek
Weź sobie nie przypisuj, bo po pierwsze nie było nigdy sytuacji, w której ktokolwiek by mnie zaorał, a po drugie ja Twojego nicku nawet nie kojarzę, dla mnie jesteś totalnym anonimem.
Nie mam pojęcia o czym rozmawialiśmy, ale może masz coś do mnie po tej rozmowie, bo ktoś tam mnie dzisiaj oznaczył w komentarzu i Ty odpowiedziałeś na ten wpis zanim ja zdążyłem to zrobić..
0
@David_Martin
Jakby Ferran robił miejsce swoim ruchem, to łatwiej byłoby dokładniej podać Pedriemu, łatwiej dryblować Yamalowi czy wbiegać w wolne przestrzenie Raphinhi. Jak rywal się cofnął i zamknął przestrzeń, a dodatkowo pomagał im w tym Lewy to normalne, że i pozostałym grało się trudniej.
Myślę, że nie od wczoraj oglądasz piłkę i nie raz widziałeś jak trener zmianami odmieniał grę drużyny i zawodnicy, którzy byli na boisku od początku, a do momentu zmian grali słabo nagle zaczynali grać jak nakręceni, bo łatwiej im było funkcjonować po zmianach. Tak to działa i ja nie mam wątpliwości, że dziś z Ferranem zamiast Lewego jako drużyna funkcjonowalibyśmy o wiele lepiej i stwarzalibyśmy więcej okazji do zdobycia bramek, a i sama gra poszczególnych zawodników wyglądałaby lepiej, bo mieliby do tego stworzone lepsze warunki.
1
@suszini
Nic nie usuwałem, najwyraźniej redakcja wycięła cały temat zamiast ludzi mnie w nim obrażających..
Krytyka sprowadza się do tego, że z Lewym, jeśli nie biegamy jak na początku sezonu, tzn. jak na dopalaczach, jesteśmy drużyna na poziomie średniaków La Ligi, męczących się z drużynami walczącymi o utrzymanie w lidze. To nie jest kwestia jednego meczu, ale choćby tych wszystkich, w których tak niedawno traciliśmy punkty, a w których za każdym razem Lewy był najgorszy na boisku, co nawet w ocenach pomeczowych, które w dużej mierze zawyżali jego fanboje było widać. To nie przypadek, to właśnie Lewy jest kluczem do tej słabej gry w tych meczach i regularnej straty punktów przez naszych.
Problem jest taki, że masa ludzi ocenia jedynie po statystykach, Lewy nastrzelał goli znaczy jest super, a w rzeczywistości on spił śmietankę za wielką pracę jaką wykonali pozostali biegając jak nakręceni na początku sezonu. Gdy przestali biegać i do wygrywania była potrzebna dobra gra.. Lewy strzelać przestał.
Jak w przypadku bramkarzy, gdy obronią 20 strzałów mało kto doceni, ale jednego babola wypominać będą wszyscy, tak w przypadku napastników nie widzi się całej masy słabej gry, braków w przyjęciu, podaniu, braku odpowiedniego poruszania, pressingu, a jedynie gole, głupio tłumacząc, że napastnik właśnie od strzelania goli jest.. jeśli tak podzielimy role w całej drużynie i uznamy, że obrońca od bronienia, pomocnik od podawania, a napastnik od strzelania to tak skonstruowana drużyna nigdy nic nie wygra.
1
@Midast
Bo cała drużyna gra na niego, a żebyśmy mogli wygrywać tytuły przy naszym stylu gry to nasz napastnik musi grać dla drużyny.
1
@GigiAmoroso
A kto twierdzi, że ja go nie doceniam? Za gole jak najbardziej, ale Kane czy Lautaro samą gra dają swoim drużynom tak wiele, że Lewy musiałby koło 100 bramek strzelać na sezon żeby dawać tyle co oni.
7
Dziś znów oceniający po liście strzelców stwierdzą, że Lewy uratował Barcelonę, a w rzeczywistości przez to, że był na boisku męczyliśmy się z tak słabą drużyną jak Alaves i musieliśmy liczyć na 1 przypadkowego gola.
Dużo lepsza od Alaves Valencia (xg 1.43 przy 0.09 Alaves) zjedzona w 15 minut gdy Lewy siedział na ławce i nie przeszkadzał w grze reszcie drużyny, a w jego miejsce grał mobilny, kreatywny i pracujący dla drużyny napastnik, ale Flick nie odstawi od gry swojego pupilka i będziemy się ciągle męczyć nawet z drużynami z dołu La Ligi, w praktycznie wszystkich meczach z Lewym na boisku, w których pozostali nie nadrobią za niego szaleńczym bieganiem.
Gdyby dziś zamiast Lewego grał np. Luuk de Jong Flick zmieniłby go po 45 minutach, albo i jeszcze wcześniej, a kibice jechałby po Flicku, że tak słabego zawodnika wpuszcza na boisko.
Szkoda, że tak niewielu rozumie piłkę i potrafi oceniać nie kierując się jakimiś sympatiami i antypatiami..
1
@MagdJanko
Do Laporty napisałem, Flick wie, ale jest zakochany w Lewym, zupełnie jak Ty ;)
1
@Marusek
Janusz w przypadku piłki to ktoś kto się nie zna, ale ocenia. Dla Janusza strzelec gola jest zawsze najlepszy, bo Janusz ocenia mecz po wyniku, a grę zawodników po liście strzelców.
Niemniej jednak to wciąż ocena sposobu myślenia, a nie personalna. Pod moim adresem jest wystosowywana masa inwektyw, ja nigdy do nikogo personalnie nie piszę z żadnymi wyzwiskami. Tobie wyzwiska w moją stronę zdają się kompletnie nie przeszkadzać, ale już u mnie na siłę poszukujesz się obrażania..
1
@MagdJanko
Wiem, że w takich meczach gra się ciężko, dlatego właśnie trzeba wystawiać zawodników mobilnych, kreatywnych, którzy w takich trudnych warunkach będą w stanie zrobić coś pozytywnego dla drużyny. Lewy dzisiaj powinien być w hierarchii za Pau Victorem, on na takie mecze mógłby się nawet w kadrze nie znaleźć, bo inni zdecydowanie lepiej odnajdują się grając przeciwko takim rywalom.
0
@Marusek
Czym innym jest ocena jakiegoś sposobu myślenia, a czym innym personalne wyzwiska.
Ale dla Ciebie najwyraźniej określenie, że w określony sposób myślą Janusze jest gorsze niż nazwanie kogoś wprost idiotą czy debilem, że już tych mniej cenzuralnych epitetów nie przytoczę..
0
@Marusek
I kogo tu obraziłem? Oceniłem sposób myślenia, nikogo osobiście.
A pod moim adresem co chwilę lecą konkretne epitety..
1
@MagdJanko
Za co brawo drużyna?
Za męczarnie z drużyną na poziomie polskiej Ekstraklasy?
Trzeba wyciągać wnioski, poprawiać się by następnym razem po takim meczu nie płuc sobie w twarz, że zmarnowało się kolejną szansę na łatwe 3 punkty.
3 punkty zapewnia w większości przypadków dobra gra, gra taka jak dziś z liczeniem, że raz się uda dograć do Lewego, albo przypadkiem piłka spadnie mu pod nogi zapewnia.. seryjnie tracone punkty z rywalami pokroju Las Palmas czy Getafe.
0
@Marusek
Zacytuj jedną moją wypowiedź, w której kogoś obraziłem..
Jeśli nie potrafisz to lepiej milcz jak masz kłamać.
1
@MagdJanko
Grał nasz najlepszy wykończeniowiec, najlepszy napastnik wszedł z ławki i zagrał na nie swojej pozycji, a i tak oddał groźny strzał czy zagrał fajną prostopadłą piłkę piętą do Yamala..
1
@MajkiYB
Jak to dlaczego? Bo za Casado wszedł nasz najlepszy DM i poukładał grę.
Jakbyśmy jeszcze wpuścili od 46 minuty naszego najlepszego napastnika zamiast najsłabszego zawodnika na boisku, czekającego na dobitkę do pustaka to byśmy ich zjedli i na 1 fartownym golu by się nie skończyło.
6
Valencia zagrała z nami dużo lepiej niż Alaves, ale my zagraliśmy z nimi jeden z najlepszych meczów w tym sezonie, dziś jednak znów skład wystawiany po nazwiskach i efekt był jasny jeszcze przed meczem.
1
@MILOSZ_F22
Nie zszedł, tylko wszedł.. De Jong i od razu lepsza gra.
Ale drewniany został i dalej brakuje jednego z przodu.
Liczenie na przypadek, odbitkę i dostawienie nogi do pustaka w przypadku Barcelony grającej z Alaves.. Cruijff się w grobie przewraca.
2
Już ze składem dużo lepiej, ale najsłabszy wciąż na boisku..
0
Ehh, musi dojść do takich niebezpiecznych zdarzeń żeby Flick właściwych zawodników na boisko wpuścił.
Niestety, jeszcze 2 takie zderzenia by się musiały wydarzyć żeby na boisku pojawił się ten właściwy skład.. no chyba, że Casado się z Lewym zderzą to jedno wystarczy.
Oczywiście nikomu tych zderzeń nie życzę i mam też nadzieję, że Gaviemu nic poważnego się nie stało.
12
Ten gość jest jest jak Tusk, jest przeciwny wszystkiemu co dobre i słuszne, popiera wszystko co złe, byleby jego było na wierzchu..
1
@Inmessionate10
Pasował mi skład na Betis w pucharze i na Valencię, więc nie przesadzaj z tym "nigdy" ;)
Swoja drogą, w tych 2 meczach zaprezentowaliśmy najlepszy poziom GRANIA (nie biegania) w tym sezonie, zgodnie z moimi przewidywaniami przedmeczowymi po zobaczeniu składów :)
0
@Marcelinho99
Nie, akurat dobrze, że Flick nie rotuje bramkarzami co mecz, Szczęsny potrzebuje minut, jeszcze kilka spotkań i będzie można stwierdzić czy jest w stanie odbudować formę sprzed emerytury, a jeśli tak to da nam dużo więcej niż Penia.
2
@NerwowyFistaszek
A niech sobie siedzi na tej ławce, ja bym mu tylko protokoły meczowe i zmiany wypisywał ;)