0

@kejdzi
On z PSG nie zawinił, tam zawinił wyłącznie sędzia drukując w tej sytuacji faul, którego nie było.

0

@MrCule_X
Dlatego się tego nie próbuje robić w takiej sytuacji, tylko łapie krycie

0

@Coveta
To muśnięcie nic nie zmieniło, jak się z zamkniętymi oczami czubkiem głowy chciało uderzać to była loteria czy się uda..

5

Pisałem już pod innym newsem, ale wkleję jeszcze tu, może choć kilka osób cokolwiek zrozumie..

Cubarsi do spółki z Inigo nieudana pułapka przy 1 golu, zrobiony karny przy 2 golu, najpierw przegrana główka, a później dreptanie przy dogrywającym Dumfriesie przy 3 golu, "murek" zamiast wyskoczenia do Fratessiego przy 4 golu, ale i tak to Araujo jedyny winny.. :D

0

Cubarsi do spółki z Inigo nieudana pułapka przy 1 golu, zrobiony karny przy 2 golu, najpierw przegrana główka, a później dreptanie przy dogrywającym Dumfriesie przy 3 golu, "murek" zamiast wyskoczenia do Fratessiego przy 4 golu, ale i tak to Araujo jedyny winny.. :D

2

Aj tam, nie znasz się Simone, znafcy z tej strony wiedzą lepiej..

2

@gukwa
Brawo, w końcu ktoś myślący.
Araujo grał bardzo dobrze, nawet przez 15 minut był jedynym stoperem i super sobie z tym radził, ale raz Acerbiemu wyszedł strzał życia i sobie goście nie znający się na piłce znaleźli kozła ofiarnego, bo akurat był przy nim Araujo. A co robił w tej sytuacji Szczęsny? Jakby nie patrzeć piłka mu po krótkim wpadła i nigdzie indziej nie mogła, bo Araujo zepchnął Acerbiego tak, że nie dał mu innych opcji. A Szczęsny stał bez ruchu, zamiast wyjść, skrócić kąt.. No i że chwilę wcześniej Cubarsi sobie spacerował obok dogrywającego Acerbiemu Dumfriesa to już ludzie zapomnieli, a jeszcze chwilę wcześniej przegrał w tej samej akcji kluczową główkę z Thuramem.. O tym, że wcześniej Cubarsi zrobił karnego i wraz z Inigo nieskutecznie łapał na spalonego przy 1 golu to też już nie pamiętają. Tak samo nie pamiętają np., że Lewy z 2 metrów uderzył głową kilka metrów nad bramką, mając w zasadzie czystą pozycję, już nie wspominając o setce Erica..
Nic nie jest ważne, tylko to, że Araujo był przy Acerbim.
A nie, jeszcze ważne, że Thuram minął Araujo przy 4 golu. Pokraczna asekuracja Martina w tej akcji nie ważna. Yamal kręcił co rusz obrońcami Interu i nikt im nie wypomina, że go nie powstrzymali 1 na 1.. dlaczego? Bo to normalne, że rywal może skutecznie kogoś przedryblować, ale oni się dobrze asekurowali. Później Cubarsi też zamiast doskoczyć do Frattesiego to mu mur robił.. Ale to nie ważne.. Araujo, jedyny winny.

0

Oo.. Pan nie rozmawiający o sędziowaniu nagle sam, bez pytania zaczyna mówić o.. sędziowaniu.

2

90 minuta, za Ferrana wchodzi Talizman, bez którego nie przegraliśmy odkąd do nas przyszedł i.. mecz się odwraca. Później już tylko Yamal indywidualnie, albo wrzutki, wrzutki, wrzutki.. z Talizmanem inaczej się nie da..

Dziękuję, dobranoc

1

@Murazor
Oj nie taką małą. No i sporo meczów z mocnymi rywalami było i granie w 10 po czerwonej Lewego przy 1-0 w plecy po czym odwrócenie wyniku i w krótkim odstępie czasu mecze z tymi samymi rywalami z Lewym i bez Lewego, np. remis z Betisem 2-2 z Lewym i wygrana 5-1 bez niego miesiąc później..

Oczywiście nie twierdzę, że nigdy nie przegramy bez Lewego, ale taka, dość duża już ilość meczów bez niego pokazuje, że nie tylko jest zbędny, ale każe się zastanowić czy wręcz czasem nie przeszkadza w osiąganiu lepszych wyników.

2

@turhiay
On nie tylko nie jest najlepszym sędzią, ale jest najgorszym z tych sędziujących mecze na poziomie międzynarodowym. Nikt tylu wyników nie wypaczył co on, jakby nie sędziował w LM to nie wiem czy którakolwiek z ostatnich zakończyłaby się zwycięstwem tej samej drużyny, której zwycięstwem się kończyła.

2

@Murazor
Skoro nie przegrywamy gdy nie gra to oczywiste, że nie. Równie oczywiste jak to, że to on korzysta na grze w Barcelonie (nabijając statystyki) bardziej niż Barcelona na jego grze.

2

@czarnatom
Mnie nie śmieszy, że w sytuacji gdy mamy olbrzymie problemy finansowe nasz najlepiej zarabiający (więcej niż np. Pedri, Gavi i Raphinha razem wzięci) zawodnik w drużynie jest zbędny, bo bez niego nie przegrywamy.

4

@VeVoS
Pytanie w ankiecie brzmi kto zastąpi, a nie powinien zastąpić..

1

Rywale znów mają szanse, bo wraca Talizman, bez którego nikt nie potrafił z nami wygrać odkąd do nas przyszedł.

2

Wraca Lewy bez którego nie przegraliśmy ani jednego meczu odkąd przyszedł, regularnie wypaczający wyniki meczów Marciniak, fan białych, posędziuje, Pavard i Lautaro już trenują.. Interowi wszystko zaczyna się układać.

0

Komentarz usunięty

1

@Barcelonista94
Jak nie trzeba to korzysta

3

Talizman, bez którego nie przegrywamy wraca do kadry, najgorszy możliwy sędzia, fan białych będzie gwizdał.. warunki dla Interu idealne.

0

@Wojtek84
Nie mogę Ci usunąć konta, poproś redakcję

1

Fort nawet w swoim najsłabszym występie w pierwszej drużynie daje próbkę wielkich możliwości..

0

Bez Lewego od czasu jego transferu jeszcze nie przegraliśmy. Talizman wciąż działa!

2

Flick w przerwie ściągnął najlepszego na placu Fatiego, a wpuścił Raphinhe żeby go wykartkować na Real? Ehh..

0

@FC33
No 30 lat temu Fort nie był graczem na Barcelonę, masz rację

0

@tbas
Wszystkie pozostałe.. wymieniłem

0

@Metalowy14
Ty jeszcze po ostatnich meczach nie zrozumiałeś, że Ferran w postawie jest lepszy niż z ławki?

1

Fort kilkanaście super meczów mimo braku ogrania i dzisiaj jeden słaby.. a znafcy od razu pieją, że się nie nadaje :D

1

@Cylon1982
Nie był, Polacy w Barcelonie się nie mylą.. wszyscy próbujący się dowartościowywać "sukcesami" rodaków tak uważają.

1

Inzaghi liczy na powrót Lewego, wie że z nim Interowi będzie o wiele łatwiej..

0

@Mofisz
Heh, ilu odklejonych fanbojów Lewego polajkowalo te Twoje fantazje..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?