2

Kurczę Arsenal przetrzebiony kontuzjami. Sporting naprawdę może powalczyć o zaliczkę przed rewanżem.

0

@RoberDzik No to coś jest nie tak z Twoim treningiem. 1,5 BW wyciskaniu jest normalnym wynikiem.

0

@Frimpong Oczywiście, ten chłopak jest emocjonalnie związany z Barceloną. To miasto, ten klub dały mu wszystko.

0

@urbipl W ogóle bym się nie zdziwił.

0

@BORO_12 W Copa Del Rey sezon temu nie musiliśmy wygrać u siebie. Przecież Metro Politano to nie jest jakaś twierdza nie do zdobycia. Nawet jednobramkowa zaliczka będzie czymś pozytywnym.

0

@Hawajczyk Messi w trzecim roku na poziomie seniorskim zajął trzecie miejsce w plebiscycie Złotej Piłki.
Był absolutnym gwiazdorem z łatką następcy Ronaldinho. Na tym polu w ogóle nie ma między nimi różnicy.

Wszystko zależy od zdrowia, tego na jakich trenerów trafisz w swojej karierze, jakości drużyny, radzenia sobie z presją.

Na ten moment rozwój Yamala przebiega harmonijnie. Widzimy nowe rzeczy w jego grze, naturalna skłonność do gry bliżej środka pola, większy ciąg na bramkę, to każe mi twierdzić, że pole do poprawy jest ogromne. Ale to sa faktyczne obserwacje. Nie rozumiem więc Twojej tezy. Pisanie o innych czasach, specyficznych warunkach to puste frazesy. Oczywiście, że warunki są inne.

Kończąc wywód. Bawiąc się we wróżbitę, nie sądzę, ze Yamal na jakimkolwiek etapie kariery będzie strzelał tyle co Messi. Ale jeśli chodzi o wpływ na grę, myślę, że może być tak samo istotny dla drużyny.

0

@michal26 Zawodnik genialny doskonale zna swoje mocne strony i słabości. Messi wraz z wiekiem, zamiast uporczywie robić to samo co za młodu, zmienił sposób gry, poruszał się innych strefach boiska, dryblingi opierał o ogranie jednego gościa i szukanie gry na ścianę, ataki z głębi pola itd.

Jestem zdania, że z Yamalem będzie to samo. Naturalna ewolucja to gra bliżej środka boiska, a później zobaczymy.

1

@michal26 Neymar swój peak osiągnął w wieku 25-26 lat w PSG. To raczej normalny wiek dla zawodnika. Później jego karierę naznaczyły kontuzje i styl życia.

1

@MateS Dla mnie bez sensu jest karać zawodnika za nieumyślność, tym bardziej, że pierwszy zagrywał piłkę.

Żółtko jest w tym przypadku okej kompromisem.

1

@mrboom Byli za blisko siebie, żeby tego uniknąć.

1

@blakkudium Trzeba go wyciągnąć. Perełka.

0

@Karol145 Nie musi układać stopy jak Messi, żeby poprawić skuteczności

1

@Hawajczyk Totalnie bez sensu. Wychodzisz z dziwną tezą, że jego pole do rozwoju się zawęża. Niby dlaczego? S

To, że Yamal wszedł do zespołu i z marszu stał się gwiazdą też świadczy o jego wyższości względem młodego Messiego. Nie da się przewidzieć piłkarskiej przyszłości, ale fakty są takie, że porównując ich dorobek w wieku nastoletnim Lamine jest lepszy.

0

@Roobo Panie Farmazon, chętnie podyskutuje. Jest 2026 rok, nie ma problemu, żeby sobie odświeżyć pamięć i porównać poczynanie Messiego w młodym wieku.

0

@Karol145 Dlaczego 18 latek miałby się nie rozwinąć w tym aspekcie? Porównując sezon do sezonu, już jest lepiej, a to jest cecha, która przychodzi z wiekiem.

0

@malicinho Oczywiście, że oglądałem. Yamal jest półkę wyżej, jeśli chodzi o regularność formy mecz po meczu. Dopiero w sezonie 2006/2007 Messi wszedł na poziom topowy. Czyli dla Yamala to będzie następna kampania.

2

@Zoker Porównujesz go do Messiego, więc tłumaczę Ci, że to nie ma sensu.

1

@RozowaPantera Ale dlaczego to ma być czerwona?

3

@kanver_ Ale on już odwalał w tym sezonie, wystarczy wspomnieć mecz z Newcastle u siebie. Wczoraj też Simeone mu uciekł przy golu. Na jego szczęście Barca Flicka to machina do zdobywania goli, więc Portugalczyk może zrekompensować braki w obronie gra do przodu.

0

@urbipl Nienawidzę opinie opierających się tylko o jedną statystkę. Tak Robert strzela w miarę regularnie. Nie, nie daje swoja grą tyle co kiedyś.

Jeśli obniży kontrakt, to niech zostanie. Przyda się bat nad głową dla naszej młodej kadry.

25

@Zoker Za 15-20 lat będziesz mógł sobie ich porównać.

Jeżeli chcesz porównywać ich tylko za okres pierwszych sezonów w dorosłej piłce to Yamal bije na głowę Messiego. Pod każdym względem.

2

@MesQueUnClub_87 Zgadzam się.

3

Kto powinien zastąpić Raphinhe na czas jego kontuzji i dlaczego powinien to być Dani Olmo?

1

@Gary Bastoni w Interze porusza się mniej więcej w tym samym sektorze co nas LŚO. Co więcej, linia obrony Interu jest ustawiona na podobnej wysokości co u nas, więc gość dosłownie wchodzi do nowego zespołu i nie zmienia sposobu gry.

To jest idealny upgrade dla naszej kadry. Podobną jakość może dać jeszcze Schlotterbeck.

0

@mcsarna Należy odróżnić krytykę religii od jej ośmieszania. Pierwsza mieści się w ramach debaty publicznej, druga jest raczej wyrazem braku argumentów niż ich siły.
Wolność słowa gwarantuje możliwość wypowiedzi, ale nie zwalnia z oceny jej poziomu - a ten w przypadku takich przyśpiewek trudno uznać za cokolwiek więcej niż prymitywny.

I dosłownie w takie tony uderzała wypowiedź Yamala. Chamstwo trzeba tępić.

4

@RoberDzik Zamiast odnosić się do treści, wchodzisz w jego życie prywatne.
Czyli według ciebie tylko idealni ludzie mają prawo mówić, żeby nie obrażać innych?

Mylisz bycie wierzącym z byciem idealnym. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Bardzo słaby komentarz.

3

@Comentateiro Wielkich ochów i achów być nie powinno, ale uważam, że należy doceniać samą postawę w tym meczu. To, że zdominowaliśmy Szwecję na ich ziemi, że kultura gry po naszej stronie była na dużo wyższym poziomie niż jeszcze pół roku temu.

Oczywiście takie rzeczy awansów nie dają, ale są pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość.

1

@VamoSBarca88 dodaj jakieś źródło białka, masło orzechowe i będzie spoko.

2

@Eto'o9 R10 Dlaczego uważasz, że potrzebny jest ktoś o charakterystyce Osimhena?

Moim zdaniem jest dokładnie tak odwrotnie. Futbol na najwyższym poziomie odwraca się od tego typu piłkarzy, obecnie bardzo istotna jest wszechstronność zawodników.

Lewandowski i Ferran wyglądają średnio, bo właśnie brakuje im cech, które posiada Alvarez. Są słabi w wymienności pozycji, grze na małej przestrzeni, mają problem z wygrywaniem pojedynków na ziemi.

Barca nie ma kłopotów ze strzelaniem bramek. Ma problem z pozycją nr 9, bo piłkarze tam występujący nie dają odpowiedniej jakości piłkarskiej.

0

@JimMorrisonFCB Zdziwienie spowodowane jest tym, że wyżej wymieniona wypowiedź jest sprzed dobrych kilku miesięcy. Cytowane są też jej słowa z wywiadu sprzed 3 lat. Więc jaki media mają w tym interes?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?