Beztroskii
Dołączył/a: luty 2018
Piaseczno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ProMILs Przecież przegraliśmy wtedy z Chelsea 3:0.
0
@robsesh Przecież rewanż jest za 3 tygodnie, czemu. mieliby nie wyjść?
6
Nasz magiczny Holender zagrał kolejny mecz im. Frenkiego de Jonga. Druga bramka jest kwintesencją jego postawy w defensywie.
Straszny rozpierdziel mieliśmy dzisiaj z tyłu. Pierwszy gol - babol. Druga bramka - kontra po słabym rzucie rożnym, w sytuacji, w której mieliśmy przewagę w polu karnym.
Zagraliśmy naprawdę fatalnie w obronie, ale jako drużyna. W ogóle nie winiłbym w tej sytuacji czwórki obrońców.
0
@Criss18Barca Wynika z nastawienia rywala, który ma dużo sił i jest w stanie błyskawicznie przesuwać za piłką.
0
@Szakalaka12369 Ameryki to ty przyjacielu nie odkryłeś.
1
Szkoda, że mecz nie skończył się chociaż 4:1, bo strzelić 5 to możemy, ale nie stracić żadnej to już wątpię. Taki kubeł zimnej wody na Barce dziś spłynął. Niestety sporych rozmiarów i z jednym pucharem już się praktycznie żegnamy.
Natomiast, jest to na pewno lekcja na pozostałą część sezonu i myślę, że sztab po raz kolejny wyciągnie odpowiednie wnioski. Moim zdaniem linia obrony musi zacząć się zachowywać trochę inaczej, gdy zawodnik drużyny przeciwnej jest przodem do gry i ma możliwość podania. Ale ja mam tylko UEFA B, więc wielu rzeczy mogę nie rozumieć.
Mecz też pokazał, że piłka to gra momentów. Jak dużo wigoru może dać przypadkowo strzelona bramka. Jak chęci potrafi odebrać, jakiś wymyślony spalony. Albo jaki wpływ na spotkanie o takim poziomie mają poszczególne decyzje pana z gwizdkiem. To są te detale, jak to mawiał słynny kierowca rajdowy.
Dziś graliśmy bez kierownicy i napędu, i po raz kolejny się potwierdziło, jak ważnymi zawodnikami są Pedri i Rapha.
0
@masa11 To w ogóle nie jest problem linii obrony. Oni są bezradni. To problem gry w obronie całej drużyny. Simeone znalazł sposób i tyle.
Przegramy ten mecz, sztab wprowadzi korekty i znowu zaczniemy serię zwycięstw.
1
@Bolton Balde nie ponosi winy za to jakie akcje wyglądają. Przecież on tam cały czas jest sam przeciwko dwóm piłkarzom. A ściga się z gościem, który biegnie rozpędzony z własnej połowy, gdzie on dopiero rozpoczyna sprint. To jest błąd systemowy.
Łatwo tracimy piłkę i Atletico ma hektary wolnej przestrzeni w bokach boiska. Mają tam szybkich zawodników i to wykorzystują, bo nasza linia obrony, zamiast cofać całą formacja, stoi na połowie boiska i czeka na wyrok (piłkę za plecy).
0
@Szmulek Przecież on cały czas gra sam przeciwko dwóm zawodnikom. To w ogóle nie jest jego wina.
0
@udarpawarotam Tak tak, te wszystkie wygrane to dzieło przypadku. Ale farmazon napisałeś właśnie.
1
To wszystko przez te przeklęte stroje...
2
@majkiii Olmo będzie grał bliżej lewej strony.
0
@draxidox Ale, ale… niemiecki Onet pod wezwaniem Herr Tuska napisał o tej sprawie? To tak można?
0
@Zbyszard Nieeee, nie widzę tego.
0
@Maker0 Fermin słabo tam wygląda. Jeśli już to Olmo, który i tak będzie grał bliżej środka boiska.
Fermin świetnie wygląda we współpracy z Kounde i Yamalem.
1
Mega mnie ciekawi co jutro Flick wykombinuje ze składem.
Z mojego punktu widzenia, priorytetem powinno być utrzymanie trójki w środku De - Jong - Olmo - Fermin, bo chłopaki współpracują ze sobą kapitalnie.
Jeżeli tak, to na lewy atak Ferran lub Cancelo.
Jeżeli chcemy ruszyć trójkę w pomocy, to można wrzucić tam Casado, a Olmo wtedy zacznie bliżej lewej strony.
No wariantów jest sporo, dobrze, że mimo absencji mamy zmienników, którzy sobie poradzą.
4
@BORO_12 Mecz z Oviedo rozwiał wszelkie wątpliwości. Balde samym ustawieniem powoduje zmianę nastawienia przeciwnika i próby przedarcia się drugą stroną boiska.
Przy takim deficycie bocznych obrońców na rynku, naprawdę nie mamy prawa narzekać na chłopaka.
0
@Pedri16Future W ogóle chyba wstał lewą nogą po prostu. Obraził się na Ligę Hiszpańską, że słaby poziom, nudne mecze, bla bla bla.
Obejrzałby sobie pierwsza połowę wczorajszego HITU Ligi Angielskiej to by mu przeszło.
0
@Filipem Yamal niestety już lata świetlne za Karlem, Estevao czy Endrickiem. A tak dobrze się zapowiadał...
2
@NeroTFP1 Wolę takie podejście rządzących do sprawy niż na siłę spełnianie obietnicy wyborczej naginając budżet do granic możliwości.
3
Liverpool - City póki co na poziomie Arka - Legia.
1
@MOLESTA No właśnie. Cubarsi z tego sezonu, w większości statystyk defensywnych jest lepszy niż w poprzednim sezonie.
Ale jak wiemy statystyki nie mówią wszystkiego, a u naszego młodziutkiego obrońcy problemem jest przede wszystkim koncentracja.
0
@Eto'o9 R10 Dla mnie zawodnik nr 1 do sprzedaży. Barca musi przestać traktować tak sentymentalnie swoich zawodników. Myślę, że na nim będzie można w lato zarobić sensowne pieniądze, bo jest spory deficyt DM na rynku.
1
@Karol145 Spoko stary, też zostałem nazwany białorycerzykiem, bo mam czelność rozumieć perspektywę kobiety, która wspierała swojego męża przez 20 lat kariery.
To jest La Bamba, specyficzny klimat.
0
@ShawnC Cubarsi od paru meczów to szef. Martwić się obecnie można tylko o Kounde.
0
@ViscaelBarca2007 Ja na chwilę obecną umieszczam nas w TOP 2, z tym że bliżej nam do Bayernu, PSG czy Liverpoolu niż Arsenalu, który wydaje się niesamowicie ułożonym zespołem.
Jeśli chodzi o Barce, to widzę u nas tą brutalną pewność siebie, każdy zawodnik czuje się lepszy od swojego rywala. No może poza Kounde…
Dla mnie PO to pozycja numer 1 do wzmocnienia latem.
2
@kamyk_23 Ilekroć go widziałem, to sędziował przynajmniej dobrze. Pewnie dlatego tak rzadko dostaje mecze Barcy ;)
1
@Czyhrynski Bernardo to zdecydowanie pozycja Pedriego, od co najmniej 2 sezonów.
Świetny piłkarz.
3
@Rupert_Haubica vs Sociedad 7 big chances missed.
Problem trwa dłużej.
3
@don'T.R.I.P.e @Gall Okazuje się, że ostatnie 16 z 17 grających z nami drużyn jakoś sobie nie poradziło.