Beztroskii
Dołączył/a: luty 2018
Piaseczno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 To nie do końca jest prawda. W wielu aspektach jest dużo lepszy niż sezon temu.
9
Szczerze przyznam, że po ostatnich meczach znowu odczuwam u nas taki vibe drużyny, która może wygrać absolutnie z każdym. Nasza moc w ofensywie jest niewiarygodna. Bardzo rozwinęliśmy się jako zespół, potrafimy znaleźć rozwiązanie na różny sposób bronienia (mecz z Kopenhagą vs spotkanie z Elche) i forma u poszczególnych piłkarzy rośnie z każdym meczem.
Ja wiem, że obrona..., ale liczę na to, że w kluczowych spotkaniach zepną dupy i zagrają maksymalnie skoncentrowani, bo przede wszystkim, ten aspekt szwankuje u naszych defensorów.
0
@MirusAmisz Jego wpływ na grę zespołu jest dużo większy niż Lewego. To wystarczy.
1
@Wossi61FCB Ok, to biedujmy przez kolejne 10 sezonów.
Wypadałoby dołożyć jeszcze jakieś inne zalety prócz bycia wychowankiem.
7
Spieniężenie Casado to byłaby jedna z lepszych decyzji transferowych w ostatnich latach. Nie wiem jakim cudem ten chłopak zagrał niezłe pół zeszłego sezonu.
W tym, w każdym meczu jest tragiczny. Daje jakieś dziwne zapalniki, ni do przodu, ni do tyłu. Fizyczności - nie stwierdzono. Zawsze jak wchodzi na plac to tracimy pełną kontrolę w środku pola.
Do sprzedania w lecie.
2
@ViscaelBarca2007 Myślę, że on ma taki mindset, że gole to wystarczający pokaz ambicji i liderowania w zespole, a kolejni trenerzy zamiast namawiać go do zmiany nastawienia, podporządkowują taktykę po kapryśnego Francuza i ten tak tkwi w swojej wizji.
Nawet w dokumencie o sobie, Enrique wspominał o tym, że dostosowuje pressing zespołu do Mbappe, by ten nie był zbyt zmęczony pracą w obronie.
Hiszpan ma na tyle charyzmy, że potrafił go odpowiednio nastawić na odpowiednio mecz, ale w dłuższej perspektywie też nie widział sensu współpracy z Żółwiem.
0
@alone49 Gra na ścianę, wyjście na pozycję, szukanie miejsca w polu karnym, mobilność, szybkość, praca w obronie, łatwość w dochodzeniu do sytuacji strzeleckich.
Cechy, które powinien mieć napadzior. I on je wszystkie ma.
0
@AmigoBlancos No trudno się nie zgodzić. Higuain to był Pan Piłkarz.
1
@Konradowskyy Ale dlaczego nie można pogdybać? Grosicki musiałby rozwinąć 10 cech, żeby wejść na poziom Barcelony.
Ferran to jest kawał piłkarza. Ma mnóstwo cech na świetnym poziomie. Niestety, nie jest nią skuteczność.
0
@ViscaelBarca2007 Niestety piłka nożna składa się z tak wielu czynników, że ciężko o obiektywną ocenę takiego stanu rzeczy ale… myślę, że widać to na poziomie naszej kadry. Ferran ma dużo większą łatwość w dochodzeniu do sytuacji strzeleckich niż Lewy.
I nie jest to tylko kwestia momentu w danym meczu.
1
@Azi Facet gra na sporej nieskuteczności całą swoją karierę. To nie jest kwestia jednego meczu.
Ale mój wpis jest o tym, że Ferran to jest naprawdę kawał grajka i gdyby wyciąć z meczu z Elche niewykorzystane okazje, to zagrał kapitalnie.
0
@Sysia11 Piłka nożna składa się z wielu innych obszarów działania i umiejętności.
3
Gdyby Ferran Torres był skuteczniejszy w wykorzystywaniu okazji to umieściłbym go w TOP 5 napastników na świecie.
Co La Rambla sądzi o takiej opinii?
1
@VAMOS1899LaMasia Może być troszkę przemęczony nasz Zorro.
52
Zanim zaczniecie się znowu podniecać Yamalem, to tylko przypomnę opinię Leszka Orłowskiego, który stwierdził, że nasz gwiazdor stał się zawodnikiem przewidywalnym dla obrońców.
No i jak Pan Leszek tak mówi, to ja mu wierzę.
0
@Roobo Gdyby takich polityków jak Pełczyńska - Nałęcz w Sejmie było więcej, to może nie przypominałoby to cyrku. Jedna z najbardziej zaangażowanych osób w polskiej polityce.
3
@Safrani U mnie odczuwalna -20, a o 9 gramy sparing. Postanowiłem wrócić do piłki po 7 latach przerwy. Całkiem niezły moment sobie wybrałem.
8
Zespoły, które w nowej formule Ligi Mistrzów znalazły się dwukrotnie w TOP 8:
- Barca
- Arsenal
- Liverpool
Ciekawe.
7
@Batys Straszne życie. Wspierająca przez całą karierę żona, dwie córki. No mega dramat.
8
@Eklerek Tak naprawdę to są bliźniaki Ćwiąkała i jeden jest za Barceloną, a drugi za Realem.
1
@July_6_BcN Ani na pewno te, bo w obu meczach Robercik strzelił bramkę.
1
Zwycięstwo z Kopenhagą i Slavią możecie zawdzięczać... mnie. Odpalałem mecz dopiero w drugiej połowie, także wszystkie znaki na niebie dowodzą, że miałem bardzo duży wpływ na postawę zespołu.
Dla mnie na ten moment głównym faworytem do zwycięstwa jest Arsenał. Bardzo zrównoważony zespół. Pozostali mają mniejsze, bądź większe wahania formy, nawet Bayern nie wydaje mi się na styl stabilna drużyną, żeby stwierdzić, że półfinał mają w kieszeni.
My przystępujemy do fazy pucharowej jako zespół nieprzewidywalny. Jesteśmy w gronie faworytów, ale takich drużyn jest myślę z 6-8 i zdecyduje dyspozycja dnia. Jesteśmy lepsi niż na jesień i to jest fakt, ale dla mnie takim benchmarkiem formy jest mecz z Benficą 3-1. Tam widziałem zespół kompletny. Do takiej dyspozycji jeszcze nam trochę brakuje.
0
@Marcelinho99 On będzie taka zapchajdziura, żeby jeden ze stoperów mógł odpocząć. Flick ma swój rozum i nie wystawi go w ważnym meczu.
2
@tbas Wspominasz mecz, który odbył się 4 miesiące temu. 2 tygodnie w piłce to wieczność, a co dopiero taki okres. Co ja mówię, przecież Arsenal po pewnej wygranej z Interem był nie do zdarcia, a trzy dni później ograło ich United.
Na chwilę obecną PSG to trudny rywal, ale spokojnie do ugryzienia. Czas pokaże, w jakiej formie oba zespoły będą za 1,5 miecha.
1
@Chucky Cubarsi dostał odpoczynek ze Slavia i wyszło mu to na dobre, bo wczoraj rozegrał kolejny dobry mecz.
1
@mercurial2000 Graliśmy już z nimi mecz w tym sezonie. Przy ewidentnie słabszej dyspozycji całej drużyny przegraliśmy po golu w 90 minucie.
Przecież nasz ofensywa jest zabójcza i każdy przeciwnik musi to brać pod uwagę.
1
@LukaszFan PSG bardzo łatwo skrzywdzić. To nie jest zespół stabilny w obronie.
A Nuno Mendes nie dał pograć Yamalowi tylko raz w finale Ligi Narodów.
0
@Dari0G „Jakoś nie widziałem, żebyś cytował tych "samców alfa".”
Opierasz swój argument o to, że Lewandowska mówi, że wszystko osiągnęła sama. To udowodnij, że tak mówiła, bez wyjmowania słów z kontekstu. Nie baw się w kotka i myszkę. Mogę ci podać masę tych opinii, ale wystarczy 10 sekund, żeby odnaleźć powszechny hejt na jej temat. Zresztą nawet reakcja ludzi w tym wątku mówi dużo. Poświęciłem swój czas i przesłuchałem rozmowę u Wojewódzkiego i oczywiście Anka podkreśla rolę nazwiska i rozpoznawalności męża.
„Nieprawda. Mężczyźni mają problem z kobietami, które zachowują się, jakby wstydziły się, że to mężczyzna dał im środki do rozwoju. I za wszelką cenę chcą stworzyć obraz niezależnej, która do wszystkiego doszła sama. A ona, choćby u Wojewódzkiego, tak się zachowuje.”
Bardzo dużo mówi o mężu, relacji z nim, wdzięczności, ale nie musi tego podkreślać na każdym kroku, bo jest już tak rozpoznawalna , że ludzie są ciekawi jej osoby. W tej rozmowie, jak już wspomniałem, mówi o roli Robercika, ale została zaproszona, żeby poznać ją, a nie wydobyć informacje o Roberciku. Nie ma nic złego w chęci wyjścia z cienia znanego męża.
„Czyli wg Ciebie, gdyby nie ona, to by nie był? Ciekawe. A kiedy jej nie było, to siedział sam i płakał w kącie? Nie rozwijał się?”
No prawdopodobnie nie. Gdyby nie dwie kobiety Lewandowskiego by nie było. Najpierw pomogła mu Matka. A od epizodu w Lechu bardzo pomagała mu Anka. Rozwijała wiedzę dla niego, stworzyła domowe ognisko, do którego Lewandowski może wrócić i odpocząć. Totalnie zmieniła jego perspektywę na aspekt dbania o dietę i regeneracje.
Więc tak, być może Robercik zrobiłby karierę, ale nie musiałaby być tak okazała i trwać tak długo.
„A ja uważam, że wcześniej, czy później to pieprzenie i wtedy dowiesz się, jak było naprawdę. Kaka z żoną też byli uważani za modelową parę.”
Tu opierasz się tylko na swoich uprzedzeniach i przypuszczeniach, więc nie ma o czym dyskutować. Fakty są takie, że wyglądają na szczęśliwe kilkunastoletnie małżeństwa, w którym każda ze stron ma swoje ambicje i chęć rozwoju. I to jest piękne.
„Nie obraź się, ale w mojej ocenie jesteś przykładem tzw. białego rycerza, który za wszelką cenę stara się usprawiedliwić niewłaściwe zachowanie. Wg mnie te jej tańce to bardzo zły prognostyk. Jedno prowadzi do drugiego. Chyba, że to ten przypadek, że po prostu lubią takie zabawy. Czas pokaże, kto miał rację.”
Trudno mi skomentować ten fragment, bo zaczynasz od obrażania mnie, znasz mnie tyle, że wymieniliśmy między sobą trzy wpisy, a nawet nie rozumiesz sformułowania, którego używa. Słabe to.
Nie nie jestem białym rycerzykiem. Po prostu rozumiem perspektywę kobiet. Na tym polega inteligencja emocjonalna.
Gdyby robiła te wszystkie baciaty i pilatesy w ukryciu, to byłby zły prognostyk. Kobieta doda raz na kilka miesięcy jakąś fotę i panuje oburzenie. Jak się popatrzy na jej profil w social mediach to dominują zdjęcia z Robertem, rodzinne i dotyczące jej pracy.
0
@Dari0G Po pierwsze to jestem mężczyzna.
Po drugie, „wiele razy” to bardzo ogólne stwierdzenie, które można rzucić w eter jako argument. Podaj konkretne cytaty.
Posiadanie własnego zdania jest ważne. Gorzej gdy argumentuje się to wyzwiskami, wyśmiewaniem, sprowadzaniem do roli narzędzia, które ma służyć wielkiemu piłkarzowi. A głównie takie opinie widziałem przez ostatnie dni w przestrzeni publicznej, dlatego grupa mężczyzn, która wyróżniłem nie zasługuje na nic innego jak na szyderę i sarkazm.
Mężczyźni mają problem z ambitnymi kobietami. A gdy okazuje się żona znanego piłkarza, wypływa im wręcz piana z pyska. Tak to wygląda w tym przypadku. Ona w ogóle nie neguje jego roli. Po prostu zwraca uwagę na swój punkt widzenia. Zwraca się do KOBIET, które być może zatraciły siebie na rzecz partnera czy kogokolwiek.
Sumienność, ambicja, ciężka praca to nie są cechy, które dał jej Lewy. Wyniosła je z domu. I fakt tego, jak jest pracowita i zaangażowana sprawia, że Robercik jest w tym miejscu, w którym jest.
Są po prostu super modelowym power couple, w którym jedna osoba napędza drugą.
0
@partymaker Każdy człowiek, który poszukuje szczęścia w życiu ma potrzebę samorealizacji i bycia docenianym przez najbliższych. Bez względu na status materialny swój czy męża.