6

Bardzo ciekawe jaki będzie przebieg starcia PSG - Real? Paryżanie co prawda zagrali tragicznie w Pucharze, ale o dziwo w lidze pojawił się dawno nie widziany pressing i jakieś elementy bardziej zsynchronizowanej gry. W kontrze zawsze będą niebezpieczni, mając Mbappe, a razem z Messim zawsze mogą stanowić wielkie niebezpieczeństwo dla rywali. Nawet to wielkie City musiało sporo się nagimnastykować by ich ograć na jesień, a nie sądzę, żeby gwiazdy odpuszczały pressing w meczach LM na wiosnę (podejrzewam, że ten pressing z meczu z Lille to były przymiarki)
Real również nie błyszczy. Raczej z kontry nie zagrają z PSG jak z Barcą, tracąc ważny atut, a sami przejmując dominację nad piłką narażą się na kontry. Ciekawe czy Messi okaże się katem Realu po raz kolejny, czy jednak Mbappe z Vinim udowodnią swoją wielką formę z obecnego sezonu.

5

@barcelonaLM Co to znaczy ponad polskimi głowami? Przecież Polacy sami wykluczają się z międzynarodowej społeczności od kliku lat. Gdyby UE sama przestrzegała własnych zasad, Polska powinna wylecieć z UE z hukiem.
I jak niby wojowanie z każdym po kolei włączając USA miałoby motywować kogokolwiek do interesowania się pomyleńcem w oślej ławce?
I tak można się cieszyć, że kraje Zachodu mają tyle cierpliwości do zakompleksionych Azjatów w środku Europy.

4

@against_modern_football Mierni i niedowartościowani ludzie zawsze dopisują wielkie hasła do zwykłych spraw. A taką sprawą jest przejściowa sytuacja z covidem.

Ciekawe przeciwko czemu chce protestować w Polsce ta brać, która pogubiła wszystkie klepki? Przecież nawet nie ma tu obostrzeń. Może walczą o wolność od rozumu?

A już nazywać świadkami korony kogoś, kto przestrzega zwykłych procedur medycznych pokazuje, że mocno ci się pomieszało w tym małym rozumku.
Jak wycierasz nos przy katarze, to jesteś świadkiem kataru? A w szpitalach leżą świadkowie raka? Puk puk

0

@Encore Pewne. Na pewno Betis spuchnie, Bruno

1

Jeszcze trochę działań na rynku transferowym, jeszcze kilka podobnych meczów do tego z Atletico i słowa marazm, pesymizm, stagnacja, brak nadziei na dobre znikną z naszego klubu.

0

Juve w ostatnich 10 meczach w lidze 7 wygranych i 3 remisy. Allegri najzwyczajniej potrzebował czasu żeby poukładać klocki na swoim miejscu. Ostatnia porażka 27 listopada.

1

@ElKamil Kluczowe podanie nie oznacza stworzonej okazji bramkowej - czy Ty właśnie odkrywasz Amerykę? Moim zdaniem pisanie takiego zdania na forum piłkarskim nieco kompromituje autora. Ale intencja, czyli umniejszenie Leo chyba uświęca cel. Zresztą, żeby nie doceniać kluczowych podań? To amatorszczyzna kibicowska.

4

Dzisiaj dzień kibic Barcy może uznać za udany - były gole, było widowisko, był groźny rywal na łopatkach. Czyli wszystko czego mogliśmy sobie zażyczyć przed spotkaniem.

Oczywiście nie znaczy to, że problemy zostały rozwiązane, mankamentów jest aż nadto i w pół sezonu się ich nie pozbędziemy. Ale od przyjścia Xaviego regularnie dostajemy sygnały o powolnym wychodzeniu ze strefy mroku. Deficyty mogą być, ale jeśli pomimo ich istnienia będziemy dostawać od czasu do czasu takie spektakle jak dziś, jestem na tak.

5

@PatrychoO Pełna zgoda. O skali trudności świadczy chociażby to, że wielkie gwiazdy futbolu jadąc tam, nie strzelają z miejsca po 3 bramki na mecz. Jest inaczej, jest kolorowo, ale wcale nie znaczy, że łatwiej.

10

@ElKamil @hayek No cóż mogę powiedzieć, wyrazy współczucia. Trzeba było te kilka podań zobaczyć i może nauczylibyście się rozróżniać podanie kluczowe od zwykłego.

Aż trudno uwierzyć, że coś takiego można napisać.

4

Puchar Narodów Afryki:

Sadio Mane - 3 gole, 2 asysty, 2.3 kluczowych podań, 2.9 dryblingu
Mohamed Salah - 2 gole, 1 asysta, 2.3 kluczowych podań, 1.3 dryblingu

6

Messiemu jak się to coś odpali - dzisiaj 6 kluczowych podań.

0

@zmiter912576 Payet i Mbappe 9 asyst

24

Cholera by wzięła tego Messiego. Jeszcze 3 asysty i zrówna się z liderami w tej kategorii mimo, że rozegrał 700 minut mniej.

Nie no Leo, daj spokój, zepsujesz ekspertom narrację. Nie wychodź na 2 połowę, tak na wszelki wypadek

5

Pamiętam jak się ze mną jeden płaskoziemca wykłócał, że wyniki Realu nie zależą od tego czy kibic Barcy włącza transmisję meczu królewskich. Niektórzy naprawdę nie widzą prostych zależności udowodnionych naukowo.

1

Nie jest daleki od prawdy. Zanim Barca objęła prowadzenie, świetne sytuacje zmarnował Joao Felix. W trakcie meczu pomyślałem, że o wyniku decyduje tylko i wyłącznie skuteczność. Barca tworzyła sytuacje ale w defensywie momentami grała koszmarnie. Praktycznie jednym dłuższym precyzyjnym podaniem można było oszukać całą linię defensywy wyprowadzając zawodnika na świetną sytuację. Znacznie lepiej gra obronna wyglądała 10 na 11. Wcześniej było nie najlepiej, co znaczy, że ten aspekty gry dalej leży i kwiczy.

1

"Amerykańska agencja Associated Press w opublikowanych we wtorek prognozach medalowych nadchodzących zimowych igrzysk w Pekinie przewiduje, że polscy sportowcy w stolicy Chin nie wywalczą nawet jednego krążka".

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/polska-bez-medalu-na-igrzyskach-niekorzystna-prognoza/fpp8krb

Zmieńcie ekspertów

0

@pt9 Musiałbyś naszym prawicowcom podrzucić ten tytuł. Byliby poruszeni

2

To jest potencjalnie cios nokautujący dla formacji ofensywnej. To mniej więcej jak interia bez wiadomości o Rozenek - spadek jakości poraża wtedy.

4

Atletico ostatnimi czasy ocknęło się było po serii porażek, nie licujących z potencjałem tego klubu. Z kolei 2 ostatnie spotkania Barcy naznaczone były marazmem. Miejmy nadzieję, że otrząśniemy się dziś z tej lekkiej anemii, bo wydaje się, że przeciw Atleti w ofensywie trzeba będzie zaprezentować się znacznie żwawiej. Na wkomponowanie nowych graczy zbyt wiele czasu nie było, ale stara gwardia, grająca na miarę potencjału z Dembele w jednej z ról głównych może rozmontować ten madrycki zamek

0

Gdzie ten przegląd prasy? A co jak biskup chciał sobie poczytać o Dembele przed mszą o 8?

2

Bardzo cieszę się, że Xavi podziela mój punkt widzenia. Dembele nikogo nie blokuje, więc nie ma co robić szopek

6

Dwa błędy sędziego meczu Man Utd: nie zauważył ręki zawodnika Middlesbrough przy golu i nie zauważył ewidentnego gola Ronaldo z rzutu karnego.

0

@Sulimo Nowa odmiana wirusa fałszuje testy, więc się nie ciesz

1

@GeneralXavi Prawda, prawda. Ale lepiej gdy świętujemy własne triumfy, którym przygląda się Real

4

@Coutinho007 Co się dziwisz, tu niektórzy potrafili Koemana zwalniać, jeszcze przed jego zatrudnieniem

2

@GeneralXavi Czasami jednak napiszę coś wesołego ...

0

Forum Polaków - świętujemy, że innym się nie udało. No dziś klasyka gatunku. Po co nam trener, jak tu meczu nie ma a taki wielki sukces.

1

Gdybym wszystkich tu dziś zbanował za mowę nienawiści wobec (kibiców) Realu, to zostałyby niedobitki ...

3

@Persyfl A internet dał wspaniałą platformę by to przekonanie powszechnie wcielać w życie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?