Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 To jest zbyt łatwe i oczywiste, ale oglądając TVN 24 trzeba być mocno czujnym i sprawdzać czy informacje nie są fragmentaryczne. Wczoraj ładnie ich przyłapałem na materiałach pod tezę.
2
@Batys Ale chodzi Co o to, że już godzina 15? Czy mówisz o etapie sezonu?
0
@7black4 Przemilczanie niewygodnych informacji - to pisze człowiek, który przeczytał w moim wpisie o zgonach po szczepieniach.
Zawsze rozmowa z Tobą zamienia się w takie coś co uskuteczniasz teraz, właśnie tutaj. Prowadzimy beztreściową wymianę na żaden temat z kłamstwem wykazanym przeze mnie od ręki.
Z ludźmi, którzy nie posługują się wiedzą, jak Ty, albo wiedzą wyrwaną z kontekstu, jak Ty, nie da się rozmawiać. Z kłamcami, jak Ty, również.
Ty wykazujesz wszystkie wspomniane fatalne cechy.
Ale jeśli napiszesz coś sensownego, albo poprosisz, żeby ktoś to zrobił za Ciebie chętnie podyskutuję. A tę kolejną beztreściową wymianę o niczym z Tobą już kończę, bo znowu zmarnowałem czas.
0
@7black4 Gdyby Twój kłamliwy wpis był prawdą, nie prostowałbym TVN-u, tak jak Ciebie i innych manipulantów. A jednak to robię. I tego nie podważysz.
Bajkopisarze antyszczepionkowi mają swój świat fantazji wynikający z ograniczeń poznawczych i nazywają ten świat faktami. Stanowisko odmienne od ich faktów ( czyli bajkopisarskich wymysłów) nazywają dyskredytowaniem.
I właśnie dlatego nie jesteś dla mnie wartościowym partnerem do dyskusji. Musiałbyś otrzymać od kogoś korepetycje z podstaw uczciwej dyskusji.
Kolejną rzeczą jest to, że Ty nie umiesz analizować danych całościowo, a to już oznacza dyskwalifikację, bo to oznacza,że pewnego progu nie przeskoczysz.
Tak Cię odbieram i nie napisałeś od jakiegoś czasu nic co kazałoby mi zmienić spojrzenie na Ciebie. A ja bardzo lubię gdy ktoś mi wytrąci argumenty w sposób nie do odparcia. Już kilka razy na tej stronie uznawałem rację rozmówcy.
Chętnie przeczytałbym cokolwiek sensownego od Ciebie, ale na razie nie piszesz nic wartościowego.
7
Dzisiaj obchodzimy już 8 miesięcznicę klęski z Granadą.
5
@Jakchcesz Masz zielonego za szczodrość dla kolegi
2
@dawid16dkk Chory na raka ma przypadkiem obniżoną odporność i covid takich pacjentów rozkłada na łopatki.
Osoby chore np. na białaczkę przebywają przez pewien czas w skrajnie sterylnych warunkach ponieważ każda najdrobniejsza infekcja może ich zabić. A co dopiero covid. Także może on być czynnikiem przesądzającym o zgonie i często jest
2
@darek60 Faktograficzny opis wydarzenia nie może być bzdurą. To tak jakbym opisał krzesło, a Ty byś powiedział, że to bzdura. Zastanów się człowieku
4
Wczoraj pierwszy raz od kilku lat oglądałem wiadomości TVN (będąc w gościach, sam nie mam telewizora). Po pierwsze powaliło mnie i dobiło, że prowadzącym był przestępca drogowy o swojsko brzmiącym nazwisku Kraśko.
Po drugie pojawił się news o NOP-ach (niepożądane odczyny poszczepienne). No i słucham. Podali poprawną liczbę, wyszczególnili ogromną przewagę bardzo łagodnych skutków typu zarumienienie i czekam na liczbę zgonów w obrębie kilku dni po szczepieniu.
Na co pokazują panią, która mówi, że w wyniku szczepienia nie umarł ani jeden człowiek. I tu mnie zatkało. Co kurka wodna? A co z ponad 100 osobami, które nie dalej niż tydzień po zmarli? To też jest statystyka udostępniona na stronie rządowej.
I została skrzętnie pominięta.
Oczywiście, część zgonów to zbieżność czasowa, tak jest zawsze, ale jeśli ktoś dostaje zastrzyk i mamy wyszczególnione, że zmarł po godzinie, a coś się stało z jego krwią czy sercem to nie ma żadnych podstaw, żeby na 100% stwierdzić, że to nie ma związku ze szczepieniem. Występuje uzasadnienie podejrzenie, że dla części osób szczepienie wiąże się z ryzykiem (to w końcu medykament) i pani z TVN powinna to zastrzec.
Ja rozumiem, że takiej informacji nie podaje się publicznie, bo może ona skutecznie zniechęcać do szczepień i napędzać populistów, ale poczułem się wczoraj jak w debatach z antyszczepionkowymi kolegami na stronie, którzy nie tyle zatajają informacje i dane, tylko kompletnie je ignorują, nie rozumiejąc jak bardzo są szkodliwi społecznie.
Wiadomości TVN i dyskusje na tej stronie o szczepionkach z ich wrogami to zasadniczo strata czasu ze względu na podobnie niskie standardy.
1
@masq Ja pierdzielę, wtedy nie mogłem uwierzyć w ten kurs. Postawiłem tylko stówkę i odebrałem dwie. A trzeba było pokazać cojones i wyłożyć tysiące.
4
@Medium Spójrz szerzej ale i węziej. Patrz przed siebie ale i za siebie. Patrz oczami gdy je otwierasz ale i zamykasz.
0
Nie byłoby życia bez pocierania
4
Ludzie to produkty. Produkty ingerencji wsadu męskiego w środowisko żeńskie.
2
@Encore Będę go bronił, do ostatniej asysty
2
Nie odtrącajcie mnie
8
@Encore Finał ostatniej edycji trochę jednak świadczy o czym innym, Bruno. Tak piszesz ze złości, że wczoraj Niemiec Was znowu zawiódł. To nie to samo co świeżuteńki Katalończyk
6
City 6 punktów przed Liverpoolem, Obywatele są w gazie i niech skompletują 6 punktów w najbliższych 2 meczach (jest Arsenal więc i nadzieja, że się postawią), a Liverpool potknie w niedzielę w Londynie grając z Chelsea i może powstać dynamika, której nic nie zatrzyma. Tzn. powiększający przewagę Man City dodatkowo złapie wiatr w żagle, a the Reds będą mieli podcięte skrzydła.
Regularność zespołów Pepa w lidze jest bezwzględna i miażdżąca dla psychiki rywali.
0
@Rust_Cohle Zgadzam się, ale nie pomogłeś
2
Cristiano potrafi strzelić hattricka z dwóch bramek
0
Nie ja nie jestem nie hejterem nie Messiego. (dla ułatwienia dwa minusy dają plus)
Czy ktoś mi wyjaśni co ja w ogóle napisałem?
1
@Encore Nareszcie Bruno dobre wieści przynosisz. Grasz słabo, ale wieści masz dobre
1
Moderacja ukradła mi piżamę z paragrafu 9.3.19
1
@IronSanHybrid Ale spalinę czy hybrydę?
9
@Encore Klepie, klepie, klepie, klepie, klepie, aż dostanie oklep.
0
Przyglądam się różnym drużynom piłkarskim dość wnikliwym okiem i precyzyjnie rozpoznałem różne style prezentowane przez zespoły. I tak np.
Liverpool ciśnie, ciśnie, ciśnie, ciśnie, ciśnie, ciśnie, ciśnie, ciśnie, ciśnie, ciśnie aż wciśnie
Man City zamyka, zamyka, zamyka, zamyka, zamyka, zamyka, zamyka, zamyka aż zamknie.
Mam nadzieję, że ta garść cennych informacji pozwoli Wam oglądać mecze z innej perspektywy
8
Ja jestem gotów na pensję w wysokości 45tys/tydzień i jak jej nie było tak jej nie ma
2
@Barca445 Ani ona potężna, ani ładna, ani mężna : )
5
Chwalenie Konfederacji
Podlega moderacji
9
@Encore Nie chcę Cię martwić, ale Fernandes od jakiegoś czasu wygląda jakby uległ zakończeniu
0
Na razie 10 zawodników w United zawodzi