Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Niedawno przy obniżce formy Neuera, Stegen aspirował do miana nr.1 w reprezentacji Niemiec, a dzisiaj to nie wiem, czy Neuer chciałby, żeby rodak podawał mu piłki na treningach. Zupełnie nie ten poziom mentalny Stegena. Wygląda na faceta, który pewnego progu nie przeskoczy już nigdy
0
@tomek8756 Niby niezłe porównanie, ale jednak wyobraź sobie zdanie: "nie toleruję gwałtów" To przecież nie znaczy, że jesteś nietolerancyjny. Tolerancja to trochę trudniejszy temat i wielu rozumie go opacznie.
Szczere gratulacje nie zawierają żadnych ale
14
Widzę nowy gatunek gratulacji czyli gratulacje po polsku - "gratuluję, ale"
4
@Pawel13sz Dziś sensowniej jest paradować z dupą przed kamerą. Oczywiście pod kątem zarabiania kasy i rozpoznawalności. Ale do tego potrzebny jest odpowiedni odbiorca. A tych odbiorców od dziecka ogłupia się przez telefon odpowiednią papką.
4
@Ls0811 Nie jest za dobrze w Polsce, co widać też na naszym forum, ale to stwierdzenie to już mocne popłynięcie w krainę fantazji
3
@FC1899Barca Świętujemy naszego Polaka rodaka, nie przechodzimy nad tym do porządku dziennego. Mamy do czynienia z klejnotem piłkarskim i możemy chodzić z wypiętą piersią, jako jego kibice.
0
@Encore No KD to jest jednak jednoosobowa orkiestra
2
@Encore KD w składzie to gra w 6 na 5. Będzie dobrze Bruno, nie martw się.
11
Dzisiaj obchodzimy 33 tygodnicę klęski z Granadą
1
@Joe_Pesci Fair? Widać, że znasz tylko uliczny angielski.
1
@Bobo25 Fer się tak nie pisze. Pisze się feir
4
Xavi to trener albo szarlatan. Kim jest naprawdę dowiemy się za jakiś czas, albo się nie dowiemy. W każdym razie dobrej nocy, albo złej ...
0
@7black4 Dane z krajów o wysokiej wyszczepialności jednoznacznie udowadniają, że jesteś zabetonowanym, absolutnie patentowym nieukiem.
Nie ze mną dyskutujesz, ale z niepodważalnymi faktami. Szkoda na nieuków czasu, szkoda jednak, że żyją obok mnie.
1
@Agonus I o to chodzi, jak umierać, to zdrowo
0
@Majkel34 No nie wiem co na to profesor, czy on zna aż takie kąty? Myślałem, że to wykręcanie wygląda jak wykręcania prania, ale czy nie jestem pewien
1
@CuttingHead Żaden oświecony człowiek nie powie Ci, że zaraz zejdziesz. Jeśli nie zarazisz się nie masz szans. Jeśli zarazisz się, a jesteś odporny, nic się nie stanie. Tu jest losowość społeczna, nie wiemy na kogo trafi ani z jaką siłą nas zainfekuje.
Końcowe wnioski są typowe dla osób nieszczepionych - Wy zawsze znacie tylko umarłych szczepionych, co odbieram jako kłamstwo. Zresztą należy czytać statystyki całościowo, a nie w osobistym środowisku. Z moich znajomych nikt nie zmarł - ho ho, to ten covid nie istnieje. Tak mam myśleć?
1
@jeyx77x ufam wybitnym profesorom od wlewów. Nie wiem w którą stronę ją skręcają, może leci prosto
7
@Majkel34 Opiłem się wlewami witaminowymi. Nie paliłem i Ty też nie pal. Zioła mają nas kontrolować, ubezwłasnowolnić i poddać działaniu sił rządzących światem. Nie szczep się, nie ulegaj propagandzie. Łykaj wlewy ze mną, ratuj się, póki czas.
15
Czy ktokolwiek uwierzył, że stolica Polski to Warszawa? Tak dajecie sobą manipulować? Warszawa - to wirtualne miejsce, które jest w całości hologramem. Byłem tam i przenikałem przez budynki. Jest to miasto widmo, które zostało sfabrykowane by dać Polakom fałszywe poczucie wielkości. Nie dajcie sobą pomiatać - te widokówki, te miejsca w filmach, to wszytko fejki.
Książka "Kłamstwo stolicy" wybitnego stolicoznawcy podaje niepodważalne fakty. trudno ja dostać, nawet autor nie jest całkiem znany, ale jest on wybitnym profesorem, znajomym ekspertów od wlewów witaminowych i innych wybitnych profesorów, którzy leczą raka tarzaniem się w trawie.
2
@ShawnC Ale niektórzy się śmiertelnie boją. Szczepionka najlepiej oddziela odważnych od tchórzliwych. Przecież te brednie to zasłona dymna dla przykrycia ich strachu. Niezłomni.
3
@BART97 Mi Gates przed snem wysyła instrukcje walki z nieszczepionymi na La Rambli. Po angielsku i podziękował mi głosem, który odbieram poprzez metaliczne mikropłytki pływające w mojej krwi. Wspaniały facet, wcześniej żyłem bez kontroli, a teraz nie muszę nad niczym myśleć. Jestem wspaniale zniewolony.
1
@MesQueUnClub96 Oto jest pytanie!
0
@Recha_0684 Wyślą nowy wariant - wspaniale przejrzałeś ten spisek. Szkoda na Ciebie czasu
2
@Tomek54321 Zmarł na raka, ale poniekąd za jego zgon odpowiada covid. Na tym polega niebezpieczeństwo tego wirusa. Gdyby to było takie proste, a już w ogóle obrażanie się, że choroba, która paraliżuje szpitale i działa często natychmiastowo, ma priorytet, to chyba lekka przesada z Twojej strony.
3
@MESSIah16 Niby chcesz dobrze, ale strzelasz jak kowboj takimi ogólnikami, które mają być efektowne, ale jednocześnie nie rozumiesz przyczyn i skutków. Abstrahujesz kompletnie od puszczenia pandemii luzem. Np. nie sprawdzajmy covida, nie róbmy testów. Wtedy taki delikwent trafia na onkologię i masz salę pełną trupów, gdyż tam byłyby pogromy przy obniżonej odporności. Czyli liczba zgonów wystrzeliłaby w górę.
Co z tego, że dopuszczono by innych do leczenia, gdyby narażeni na covid mogli ponosić znacznie większe konsekwencje.
Przyjmując twoje rozumowanie, facet musi trafić pod respirator, ale ordynator MESSIah mówi, że pan musi umrzeć, ale przyjmujemy gościa, który może umrzeć za rok.
Czyli innymi słowy odwracamy priorytety. Od dzisiaj nie jeździmy do wypadków, tylko przyjmujemy tych od raka i innych schorzeń, które można leczyć miesiącami.
Takie rozumowanie rozwala logikę, odwraca ją w sposób absurdalny. Nie rozumiesz systemu lecznictwa, zasad działania.
A zdanie o pozwalaniu starszym by odeszli to już kaganek koszmarnego wstecznictwa. Walczymy o dłuższe życie, jego lepszą jakość, a Ty wrzucasz nasz do ciemnogrodu w 21 wieku, kiedy mamy możliwość tymczasowej czy hybrydowej nauki online
5
@Recha_0684 W społeczeństwach zaszczepionych powyżej 80% populacji efekt jest znakomity. W innych nieco mniejszy ale skutek jest ze wszech miar pozytywny.
Przez takich ludzi jak Ty nie mamy szans na redukcję zgonów i ciężkich powikłań.
Dane z wielu krajów są niepodważalne. Jednak Polak roztropek - jak Ty - wie lepiej. Obraża się, że wirus nie zniknie po szczepieniach. Skoro nie zniknie, to po co ograniczać jego działanie? Co za koszmarna bezmyślność.
Obraził się człowiek na wirusa i weź nie tykaj jego wielkiej mości.
45% społeczeństwa nie szczepi się i jak Ty czeka co się wydarzy. A co się ma wydarzyć? Przecież przy tak żenującym poziomie świadomości i tylu pseudooberwatorach, nie ma szans na obniżenie zachorowań i zgonów w znaczącym stopniu.
3
@CZaras Beznadzieja mnie dopadła, widzisz wyraźnie w jakim żenującym społeczeństwie żyjemy. A jeden z powyższych kolegów wszystko obraca do góry nogami jak rasowy trol kompletnie ignorując ogromną liczbę zgonów, ale za to eksponuje marginalne skutki uboczne.
Brak zrozumienia czym jest odporność zbiorowa jest niewiarygodna. Najgorsze, ze to nie tylko na tym forum, skala nieuctwa jest dość powszechna gdziekolwiek nie przebywam i z kimkolwiek nie rozmawiam. A ci odpowiedzialni są bezradni, niestety
3
@dasouzar11 No nie mogę. Przyznałeś to uczciwie, że na mnie eksperymentujesz. To chociaż za to dam Ci herba. Trudno, nad tym płaczę, ale ktoś nie ściemnia to też jest plus.
6
@ObiwanKenobi Porównani do Barcy jest mylne, bo Barca nie jest obecnie jedną z najlepszych drużyn. Jest przeciętna. Ciężko rozmawia się z osobami, które nawet porównania robią nieuprawnione.
Za dużo emocji jest u Ciebie, nie rozumiesz, że przy 50% wyszczepienia wyciąganie wniosków jest praktycznie niemożliwe? Sens ma tylko zbiorowy, masowy udział w procedurze.
Szczepionki w dobrze zaszczepionych społeczeństwach świetnie zredukowały covid więc się mylisz. Dane bezwzględnie weryfikują to co napisałeś jako nieprawdziwe.
Oczywiście możesz dramatyzować w sprawie skutków ubocznych, które ma każdy lek, ale tak robią ludzie, którzy nie widzą morza korzyści, a dostrzegają mała plamkę skutków ubocznych. A to już jest zaburzenie w zdolności do rzetelnej oceny
4
@michal26 Niemcy słabo wyglądają, spadek jest około 2,5 krotny ale zaszczepionych jest tam relatywnie nie za dużo, czyli ok 72%. Widać każdy procent waży, a im bliżej 90% tym lepiej. Nie ma tu cudów, szczepienia muszą być powszechne jeśli mają zadziałać.
W Polsce spadki jeśli są to niewielkie, tym bardziej mam pretensje do niezaszczepionych. Wystawiają społeczeństwu kosztowny rachunek.
Dla mnie najbardziej szkoda, że rząd jest dupowaty i nieodpowiedzialny. Obywatele mogą sobie gadać, ale jak trzeba zmuszać dla dobra ogółu to trzeba