Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PodkarpackiKibic Nie, mam stalowe nerwy
3
Bayern jest do ukłucia, ale jak tu być optymistą skoro Barcelona ma albo problem z wykreowaniem czystych sytuacji, albo koncertowo je marnuje. Jeśli Bayern jest kotletem, to Barca łyżką a nie widelcem z zębami, to trudno wbić łyżkę w kotleta, niestety
1
@klopx Ponoć najgorsza jest obojętność, brak emocji. Wtedy życie nie smakuje, dni mijają byle jak, człowiek się snuje. Szkoda, a taki byłeś kiedyś młody
1
@Szpenser Ponoć pędzle z włosia mamuta są doskonałe, ale od około 10 tys. lat trudno je dostać na rynku
1
@Janek_7 Wpisz w wyszukiwarkę "barchanowe gacie". Żona będzie szczęśliwa
1
@PolskiBarcelonista10 Liverpool wyszedł na poły rezerwowym składem a Bayern również kombinuje. Wiadomo, że pójdą po wygraną, ale przecież sam fakt, że są pewne braki w stosunku do wyjściowego garnituru powinien zadziałać na naszych zawodników motywująco. Ja miałbym wielkie pretensje gdyby zespół przegrał już przed pierwszym gwizdkiem. Dał nam przykład Lipsk jak zwyciężać z faworytem mamy
5
@doc I niech mi ktoś powie, że dziś wychodzi wielki Bayern przeciw zespołowi bez nazwisk. Przecież tu nie ma mowy o wymówkach, trzeba pokazać pomysł na grę i charakter
5
@dasouzar11 Czyli ta znajoma ma dane z 1 szpitala, reprezentujące cały świat? A niezmanipulowany pan w luźnej pogadance bez pokrycia stanowi dowód koronny?
Wy definiujecie naukę na nowo. Powinniście wydać jakiś żurnal naukowy.
2
@Ojciec5tkidzieci Obyś wykrakał. Cieszyłbym się jak dziecko
7
@Criss18Barca Jestem niemłody, nie widziałem i nie zamierzam oglądać gówna firmowanego przez blacharę żyjącą z taniego poklasku. Jakby nie było już dobrego kina
3
@Oskar00 Ale gdybyśmy wygrali z Bayernem (choć to raczej w kategorii cudu) wtedy moglibyśmy nabrać przekonania co do własnej wartości. Zobaczymy jutro czy ostatnie 2 mecze to standard Xaviego, czy jednak jest w stanie natchnąć chłopaków do rzeczy niewyobrażalnych.
0
@FCB_dimiC Ale on dostosowuje się do elektoratu, takie mamy teraz trendy. To komentatorzy równają do kibiców a nie na odwrót. Zmiana priorytetów, im większa wiocha, tym lepsza zabawa, he he
0
@FCB_dimiC A co w tym złego? Wyluzuj bo możesz pęc.
1
@axegrinder usiłuję dotrzeć z informacją ile kosztuje "wolność" nieszczepionych. Niestety jak grochem o ścianę.
1
@Bocheno1 A dlaczego po 2 kolegach napisałeś trzeci raz tą samą informację. Jakbyś tak zrobił wobec mnie obraziłbym się śmiertelnie za sugestię, że nie kumam.
44
Ale się Borek skręca z bólu po meczu PSG. Odmawia już pewnie różaniec o hat-tricka Ronaldo
2
Oglądać Real czy Inter?
3
@hayek Pięknie to ująłeś
3
@Rewolucja123 Co Ty mu tak odpuszczasz jak fanboy? Ma być 5/5 z tego 2 gole przewrotką
0
@Pilka_jest_okragla Nieprawdopodobne co szkolenie od kołyski potrafi zrobić z człowiekiem
2
@horang Tak, a mecz się odbędzie w obozie koncentracyjnym. Skąd wy się bierzecie?
11
@FC1899Barca No ale Ty odkrywasz Amerykę? Dostałby gdyby Francuzy nie dostały zwapnienia umysłów. Przecież oni skończyli ligę w połowie sezonu.
5
Ciekawe jaką próbkę meczów musi otrzymać Pochettino żeby szejkowie wreszcie zauważyli jak bardzo Argentyńczyk nie nadaje się do prowadzenia tej grupy zawodników. Za chwilę minie rok pracy z klubem, a zespół ani nie ma stylu, ani pomysłu na grę. Jeszcze gdy ich zdominowało City to można było jakoś uzasadnić, że to Pep i jego styl oparty o posiadanie. Ale jeśli PSG nie wychodzi z własnej połowy przez 10 minut meczu z ligowcem francuskim, a obrońcy i pomocnicy nie potrafią przeklepać kilku piłek bez jej straty, to coś jest mocno nie tak.
Pochettino przy tej linii wygląda nieco jak manekin bez charyzmy. A jak to się kończy w LM gdy w odpowiednim momencie brakuje charyzmy to my wiemy doskonale.
3
@GeneralXavi Dodałbyś dla uczciwości w jaki sposób niektórzy kapitaliści zabierają się do roboty, czyimi rękami i jakim kosztem? Strasznie wąskotorowo niektórzy tu rozumują.
2
@tomek8756 Bo to jest śmieszne, ale mnie to rozwaliło
1
@LS Jeśli będą czipować, to w ważne będą okoliczności. Jeśli ktoś czyta sci-fi, to potrafi sobie wyobrazić okoliczności, w których czip ratuje życie. Inną sprawą byłoby gdyby teraz zaczęto czipować ludzi, np. po to by w nieuzasadniony kontrolować każdy wydatek obywatela.
Świat ma wiele odcieni, rozumiem do czego zmierzasz tym porównaniem, ale nadinterpretacje umysłów niedouczonych, a tym samym skłonnych do szukania taniej sensacji płatają im figla i nie pozwalają na racjonalną ocenę sytuacji.
Ale w ogóle poruszasz bardzo ważną kwestię, czyli gdzie kończy się władza a gdzie wolności obywatelskie - bo mam wrażenie, że niektórzy zapomnieli jak bardzo jesteśmy już obecnie ograniczeni w wielu aspektach życia
0
@FC1899Barca Ale ja widziałem niezaszczepioną osobę: miała 3 głowy, a z kącików ust sączyła się ślina. Ta istota charczała i wydawała z siebie spazmatyczne dźwięki.
2
@Azi Jeśli podważasz remedium na chorobę rekomendowane przez specjalistów czyli środowisko lekarskie, a sam uznajesz się za znawcę, który ochoczo kompromituje się w temacie co wpis, to wracamy do punktu 1 - Azi nie ma żadnych ograniczeń porównawczych, udowodni wszystko, bo nie kieruje się żadną logiką.
Robisz to co wszystkie nieuki - mając ograniczenia poznawcze, odwracasz znaczenia słów, z nieuków robisz bohaterów, ze specjalistów nieuków i brylujesz ze swoją głupotą publicznie.
Pozdrawiam i bez odbioru, bo muszę się teraz wygrzebać z tej piwnicy, tak nisko musiałem zejść
4
@Objectivo Kolega @Azi nie ma żadnych ograniczeń porównawczych, udowodni wszystko, bo nie kieruje się żadną logiką
2
@Azi Podobna historia jest z paleniem: palisz Twój problem, ale do niektórych miejsc nie wejdziesz, bo szkodzisz innym. Nakaz szczepień jest zbyt daleko idący, ale zakaz dostępu dla nieszczepów pewnych miejsc jest naturalny. Jak z palaczami