Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LS Jeśli będą czipować, to w ważne będą okoliczności. Jeśli ktoś czyta sci-fi, to potrafi sobie wyobrazić okoliczności, w których czip ratuje życie. Inną sprawą byłoby gdyby teraz zaczęto czipować ludzi, np. po to by w nieuzasadniony kontrolować każdy wydatek obywatela.
Świat ma wiele odcieni, rozumiem do czego zmierzasz tym porównaniem, ale nadinterpretacje umysłów niedouczonych, a tym samym skłonnych do szukania taniej sensacji płatają im figla i nie pozwalają na racjonalną ocenę sytuacji.
Ale w ogóle poruszasz bardzo ważną kwestię, czyli gdzie kończy się władza a gdzie wolności obywatelskie - bo mam wrażenie, że niektórzy zapomnieli jak bardzo jesteśmy już obecnie ograniczeni w wielu aspektach życia
0
@FC1899Barca Ale ja widziałem niezaszczepioną osobę: miała 3 głowy, a z kącików ust sączyła się ślina. Ta istota charczała i wydawała z siebie spazmatyczne dźwięki.
2
@Azi Jeśli podważasz remedium na chorobę rekomendowane przez specjalistów czyli środowisko lekarskie, a sam uznajesz się za znawcę, który ochoczo kompromituje się w temacie co wpis, to wracamy do punktu 1 - Azi nie ma żadnych ograniczeń porównawczych, udowodni wszystko, bo nie kieruje się żadną logiką.
Robisz to co wszystkie nieuki - mając ograniczenia poznawcze, odwracasz znaczenia słów, z nieuków robisz bohaterów, ze specjalistów nieuków i brylujesz ze swoją głupotą publicznie.
Pozdrawiam i bez odbioru, bo muszę się teraz wygrzebać z tej piwnicy, tak nisko musiałem zejść
4
@Objectivo Kolega @Azi nie ma żadnych ograniczeń porównawczych, udowodni wszystko, bo nie kieruje się żadną logiką
2
@Azi Podobna historia jest z paleniem: palisz Twój problem, ale do niektórych miejsc nie wejdziesz, bo szkodzisz innym. Nakaz szczepień jest zbyt daleko idący, ale zakaz dostępu dla nieszczepów pewnych miejsc jest naturalny. Jak z palaczami
0
@ElPonczato Może uważać się za mądrzejszego dlatego, ze nie jest nieukiem jak antyspiskowa mafia, którą reprezentujesz
12
@against_modern_football Bardzo interesujące, że nie umiesz odpowiedzieć nawet w przybliżeniu półinteligentnie na postawione celne pytania, np. to dotyczące wybiórczego podejścia do odpowiedzialności czy wolności.
Cyferkami nie przejmują się nieuki i to w dodatku szczególnie te egoistyczne. Lekarze zapieprzają nadgodziny, bo nieuki korzystają sobie beztrosko z życia społeczno - towarzyskiego, a skutki tego widzimy w służbie zdrowia.
Tylko skutki są przez takich egoistów jak Ty przemilczane. Ba, nawet nieuki, które lądują pod respiratorem wypierają ten fakt.
Niestety Twoje pseudomyślenie doskonale współgra z wykwitami bezideowego i kompletnie bezmyślnego rządu, a skutkiem jeden z najwyższych o ile nie najwyższy wskaźnik zgonów do przypadków covida w Europie.
Takie standardy oferujesz Ty - pseudowolnościowy, niestety, nieuk za nic mający wspólnotę i dobra wyższe. Nie dojrzałeś do funkcjonowania w społeczeństwie jak wielu na wpół dzikich rodaków
0
Ścigamy się na torze szejków. Wkrótce będziemy grać na stadionach szejków. Jakie to wszysko naturalne
1
@Madridistaaa Z pewnością masz rację. Wydaje mi się, że MŚ to ostatnia motywacja Messiego. No być może myśli jeszcze o tym by wygrać jeszcze raz LM, ale z tak grającym PSG ma na to niewielkie szanse.
3
Muszę powiedzieć, że po 7 Złotych Piłkach Messiemu nie chce się zapieprzać na murawie za trzech. To niewytłumaczalne. Zachowuje się jakby miał 10 takich trofeów.
Czytając pewne komentarze, zaczynam postrzegać Leo jako gracza na dorobku. Dobrze, że wnikliwi obserwatorzy uświadomili mi właściwą perspektywę.
W imieniu wszystkich w mojej sytuacji składam serdeczne podziękowania.
0
@Worny Chłopie, po 1 połowie miałem tak dość tego antyfutbolu, że zrezygnowałem z oglądania. I to któryś mecz z rzędu. Nie wiem dlaczego trzymają Pochettino. Prawie rok pracy, a gra się nie zmienia o centymetr. Kompletnie nie radzi sobie w tym klubie.
44
Coś niemożliwego, Messi cofa się na 30 metr od bramki Navasa żeby wyprowadzić piłkę do Verattiego, bo nieudacznicy z obrony nie są w stanie wyprowadzić jej poza 25 metr. Co ten Pochettino robi na treningach? Dla mnie to kompromitacja tego trenera.
13
No to lista oskarżeń pod adresem Leo już gotowa:
- jeśli zagra przeciętny mecz, to mieliśmy skandal ze Złotą Gałą i jest przereklamowany
- jeśli wykreuje 5 sytuacji bramkowych, ale zmarnowanych, to będzie, że liczy się, że żadnej asysty nie ma w protokole
- jeśli Leo zaliczy 3 asysty, to w piłce liczą się gole
- a jak strzeli 3 gole, to będzie, że ogórkom z ligi farmerów
Jak żyć?
0
@pt9 Proste i uczciwsze, z pewnością. Rok to rok a nie 10 miesięcy
1
Pod kątem Złotej Gały duża część listopada i grudzień są jak martwy punkt w samochodzie. Choćbyś narąbał tuziny goli, wszystkie przewrotką albo po 50 metrowych rajdach, to za rok nikt nie będzie tego pamiętał ani brał pod uwagę.
0
@barcelonaLM
1
Są krzywe rosnące, są krzywe malejące i są krzywe Mourinho po kilkunastu kolejkach pracy z nowym zespołem. Ostatnie 6 meczów Romy w lidze - 2 wygrane, 4 porażki.
0
Instrukcje dla Dembele: unikaj piłki, rywali, trawy, przelatujących owadów, kibiców na trybunach, biegania, sprintów itd.
48
Zrobiłem sobie kawę w czasie jak Coutinho składał się do strzału.
1
@zuang1995 To już było przerabiane, najlepsze jest " wygrałem wicemistrzostwo Ligi Narodów" Nie dość, że przegrał w finale, to jeszcze turnieju 7 rangi. To jest hit dorabiania na siłę teorii.
17
Jutro o 20.30, na pół godziny przed meczem PSG, ma nastąpić uroczyste przekazanie Złotej Gały Lewandowskiemu przez Messiego, który dobrowolnie zrzeknie się ukradzionej nagrody. Uroczystość uświetni 10-minutowym koncertem Zenek Martyniuk, a nagrodę w imieniu Roberta, zmęczonego meczem z Dortmundem, odbierze dziennikarz Polsatu - Marcin Feddek. Po Martyniuka i Feddka z Gałą, przyleci rządowy samolot, z flotylli, z której tak często korzystał marszałek Kuchciński latając do domu po pracowitych posiedzeniach w Sejmie lub sali kolumnowej.
W Polsce na Okęciu na doborowych gości czekał będzie zapłakany Mateusz Borek ubrany w koszulkę z wizerunkiem CR7, wróć, Roberta Lewandowskiego, machający symboliczną biało-czerwoną flagą i zajadając watę cukrową trzymaną przez niewysoką Tajkę. Wydarzenie transmitować będzie TVP, które kolejnego dnia o 19.30 głosem Danuty Holeckiej przedstawi właściwą interpretację tego doniosłego wydarzenia i wyjaśni szczegółowo okoliczności oszustwa z ostatniego poniedziałku.
5
@JimMorrisonFCB I takie rzeczy powinno się nagłaśniać, a nie wytłoczyny z umęczonych ciężką 1000-letnią historią, umysłów discopolowych rodaków z kraju nad Wisłą. Nawet Borkowi włączyło się analityczne disco polo, choć tu zakładam, że nie chodziło mu o Lewego, tylko nie może przetrawić, że jego bożek CR7 został w tyle.
0
@DaPidejpi Bardzo dobra decyzja wybierających, podobnie jak w tym roku. Nagroda była mieszanką sukcesów zespołowych i postawy indywidualnej. Idealny koktajl do nagrodzenia.
0
@marko111122 Różnie to bywa, mój brat czekał całą dobę, a ostatnio dziewczyna z podstawówki przez ponad dobę ze względu na dużą liczbę testowanych. Brat był pozytywny, zresztą miał wszelkie znane objawy i bardzo ciężko chorował przez 10 dni a łącznie był 23 dni poza środowiskiem pracy. Dziewczyna była negatywna. @GeneralXavi pieprzy od rzeczy, więc tych bzdur nie słuchaj, ale niestety nieukami ostatnio obrodziła ta strona.
0
@Majkel34 Najczęściej nie zdajemy sobie sprawy, ilu ludzi dołożyło swoje cegiełki w różnych dziedzinach życia żebyśmy, jako cywilizacja, dotarli do miejsca, w którym obecnie jesteśmy. Bardzo ciekawy wpis, choć jak wiele Twoich wpisów w tym cyklu żywot zakończony tragicznie. Niestety ...
0
@MarioVeB! Pan z sekty? Przecież tam leżą manekiny. Co za brak przenikliwości
0
@Colon Pozwolisz, że nie skorzystam z linku. O ile omawiane kwestie są dla ludzi rozgarniętych oczywistością, to akurat tego oszołoma, który ma obsesję na punkcie szkalowanych Polaków słuchać nie będę. Jego prymitywizm najzwyczajniej mnie poraża, jakkolwiek sensownie by nie mówił w tej kwestii czy innej
Lepiej skorzystać z lektury bezpośrednio
1
@eydeem Wszystkie z zakresu sci-fi są wybitne. Czytaj wszystko, ale ostrzegam Cię, że on pisze baaaaaardzo trudnym językiem. Znam osoby, które rezygnowały po kilku stronach. To lektury dla ambitnych, a jeśli szukasz akcji i opowiastek możesz się zdziwić
2
@BorzyKrzys Nie doceniasz użytkowników La Rambli
4
@Objectivo Musze się zbuntować i to radykalnie. BB w żadnym momencie nie jest nudny. Jeśli serial zaczyna się od powolnego budowania fundamentów pod dalszą akcję, tzn. że jest fantastycznie skonstruowany a nie nudny.
To właśnie początek serialu jest ważnym komponentem atrakcyjności jego całości.
Napięcie się buduje, a nie wali nim w twarz (chyba, że jako odwrócony zabieg)
A poza wszystkim, cóż to jest za doskonały serial