0

@MesQueUnClub_87 Ich może nie obchodzić, ale Państwo może obchodzić co innego i potem nastąpi kolizja interesów. Wolność jednostki - tak, ale nie do poziomu, który spowoduje anarchię

0

@Paradoks Powinieneś mieć wyższą składkę jako palacz. Podaj dane NFZ-owi i dopłać za to, że wystawiasz się na szwank.

0

@l0Messini Zamach na ludzkość? Po Twoich wpisach widać, że sytuacja mocno odbija się na Twojej psychice.

0

@MysticCat Nie powinien mieć prawa, bo dobro jednostki nigdy nie będzie stało ponad interesem społeczności. Mamy armię, czy każdy broni się sam własnym pistoletem? Po coś istnieje państwo i rząd

0

@JANEK777 Nie ma czegoś takiego jak segregacja sanitarna. Jest sytuacja, w której od dawna zapowiadano, że można obejść pewne ograniczenia i w tym celu udostępni się publicznie szczepienia, które będą powszechnie dostępne.

Wybór czy się z nich skorzysta jest sprawą indywidualną. Dziambor ma dość pusty czerep i zniekształca rzeczywistość

0

@domin682 Wybitni astronomowie i kosmologowie potrafili siedząc za biurkiem wysłać sondy w inne galaktyki, zatem nie osądzaj pochopnie

0

@Kurkmen Ach, tak skubnąłeś kolegę, to ja skubnąłem Ciebie. Ale cieszę się, że odpowiedź jest spokojna, bo niektórym się grzeją styki na widok mojego nicka.
Oczywiście tu chciałem wesprzeć Twoje spojrzenie, że należy szanować pracę mundurowych. Co do aktorów, nie podzielam zarzutów o celebryctwo, widząc rozmiar kapelusza tych osób. Oni szczerze chcą pomóc, to wynika z ich zawsze demonstrowanej postawy. Inna sprawa, że nie mogą się dziwić, że w czasie zadym na granicy mogą sami oberwać, albo, że żołnierz/pogranicznik ich zwyzywa, czy zruga. To w końcu pole bitwy, może nie w aż takim dramatycznym ujęciu jak Twoje, ale spokojnie tam nie jest

3

@LS Ale rozpracowałeś temat. Ty za Glapińskiego aplikuj

1

@Kurkmen A z czego ty się śmiejesz, bo też chciałbym mieć wspaniałe poczucie humoru? Jak śniady imigrant dostaje z armatki wodnej, Kaczor sobie beknie, czy może spałują lewaka? Poproszę o jakąś drogocenną wskazówkę

0

@Persyfl : )

1

@NismoFCB Teraz tak, należy ci się, ale nie mogę pojąć dlaczego NFZ nie ustanowi szczepienia jako warunku korzystania z leczenia covidowego. Ma prawo to zrobić a nie robi - jest to oznaka słabego państwa.
Co do korzystania z prywatnej służby zdrowia - pełna zgoda, to jest fatalna sprawa. Ale niestety jeśli kasę wydaje się na przekupstwa wyborcze, a będzie tego ok 30 mld rocznie, to brakuje min. na służbę zdrowia. Niestety znowu to powiem ale wpływ na to ma niedouczony elektorat,który łatwo przekupić

0

@anxted Obecnie ok. 10% szkół jest na zdalnym

1

@daniel32778 Piszemy dokładnie o tym samym, ale Ty widzisz tylko swój nos, a w razie problemów, płacą za to inni. Nie jesteś oderwany od społeczeństwa, więc jeśli chojraczysz, to nie wybiórczo, tylko bądź konsekwentny.

Właśnie dlatego, że szczepieni ponoszą ryzyko, powinni mieć prawo do leczenia. Ci, którzy nie szczepią się, powinni płacić ze swojej kieszeni, bo wypinają się na resztę. Szkoda, że w Polsce rząd nie ma jaj i rząd schlebia tym niedouczonym.

1

Nie wiemy jakim trenerem będzie Xavi, ale to co już mi się podoba to zaszczepianie sposobu myślenia o klubie u zawodników, którzy w nim są oraz wysyłanie sygnału na zewnątrz, że nie chcemy najemników myślących o apanażach, ale piłkarzy, którym zależy reprezentowaniu barw Barcy. Mam nadzieję, że okres rządów Bartomeu, uczuli klub na to w jakim kierunku nie należy j nigdy zbaczać. Oby ta praca nad identyfikacją z klubem była nieustanna i ważne by przywrócić nieco właściwe wartości, bo kult pieniądza to nie jest chyba kierunek, w którym chcemy podążać.

I oby naszemu klubowi pomagały przypadki takie jak Moriby, który na razie się sparzył opuszczając klub gwarantujący mu obfite minuty. Niech ten przykład będzie punktem odniesienia dla tych młodziaków, którzy na widok banknotów nadmiernie się podniecą. Choć, oczywiście, niech się Moribie wiedzie, ale póki co ma sporo do myślenia

1

@daniel32778 Nigdy choroba zakaźna nie jest niczyją prywatną sprawą. Rozumiem, że jak będziesz konał (czego Ci nie życzę) to wtedy leczenie też będzie Twoja prywatną sprawą? Bo jeśli twierdzisz, że skorzystasz z pomocy lekarskiej, to znaczy, że kłamałeś i nie jest to prywatna sprawa.

0

@tobiasson92 A na jakiej podstawie twierdzisz, że utrata węchu czy smaku jest zjawiskiem rzadkim? Mam co prawda niewielką próbkę osób z przebytym covidem, i każda z nich straciła jedno, drugie, bądź oba. Masz jakieś dane?

0

@paweldunajecfcb Ja kupuję 1 słonecznik na 4 dni bo mnie nie stać na więcej. Wychodzi 75 gorszy na dzień. Pod warunkiem, że jest dostepny w dyskoncie

1

@kejdzi A jak ja jestem wytrenowany po ostatnich sezonach Lecha! Normalnie loser idealny ze mnie.

2

@arasz1819 No, niemożliwy jest ten Twój drugi wuja. Niezatapialny

1

@Peszko07 Tzn. sugerujesz, że Kopacz go upiła i wsadziła do samochodu? A potem Kopacz spowodowała, że pogubił się w życiu?

1

@Kurkmen Tak mam 5 służących i ogrodnika. Oczywiście błędnie mnie przypisujesz. No to tym bardziej Ciebie nie rozumiem, skoro tam pracujesz. A może w pracy nabawiłeś się tego podejścia?

Mówisz, że dyskusja nie ma sensu, a jak tłumaczę Ci 100 razy, ze nie można wpuszczać imigrantów hurtowo, to na następny dzień zachowujesz się jakby głowa się zresetowała i bredzisz PONOWNIE o lewicowcach.

Moje podejście jest centrowe, stąd wyważone, a to Ty jest fundamentalistą antyimigranckim w obecnej sytuacji przy granicy. Skrajna lewica mówi - wpuścić wszystkich. Nie rozumiem Was - tak skrajnych ludzi

4

Komentarz usunięty

0

@lucas/catalan @Kurkmen Skąd Wy obaj macie tak wbudowaną nienawiść do ludzi innego koloru. Próbuję zrozumieć fenomen jadu jaki z Was się wylewa. Przecież to nie ma uzasadnienia w krzywdach, tylko w 100% rasizmie. Tak Was w domu wychowywali? Od dziecka słuchaliście w domu o "pedałach" i "ciapatych"? Przecież z domu o elementarnej wrażliwości na drugiego człowieka, nie pluje się na innych z taką gorliwością. A może jesteście z kotła jakiegoś klubu?

Co jest z Wami nie tak?

3

@Kurkmen Opozycja byłaby mocno osadzona w relacjach międzynarodowych i korzystając z doświadczeń UE w tym zakresie, rozwiązałaby problem, w miarę możliwości, w sposób cywilizowany i godny naszego kraju. Wybrańcy prostego ludu pisowskiego, załatwiają sprawę w sposób godny swojego niewyszukanego wyborcy - z laczka, ze zgrabnością ślepego słonia.
Rządziła opozycja, żadnych Ahmedów nie było, wielki napływ migrantów odbywa się za PiSu. Oczywiście prosty lud pisowski tego nie wie, bo nie sprawdza faktów tylko słucha miernego manipulanta Kurskiego. I nie wie też, że bardzo słaba pozycja międzynarodowa Polski wskutek pieniackiej polityki rządu naraża nas na ataki Putina i jego maskotki z BIałorusi.
Tylko uspokój mnie, że nie jesteś wyborcą PiSu, bo często piszesz jakbyś nim był, niestety

1

@tomcruise Ale oczywistym jest, że zdesperowani ludzie będą zachowywać się w sposób desperacki, to było do przewidzenia. Tak działa państwo polskie i nie chce zastosować procedur już wypracowanych. Ulegasz sile obrazków, a nie widzisz całego kontekstu

1

@prokofiew Najgorsze jest wsadzanie wszystkich do jednego wora. Trzeba zorientować się kogo warto czytać a kogo nie

1

@dasouzar11 Na szczęście niewielu jest u nas imigrantów, a okradają nas i czasami mordują polskie zbiry. To prawdziwy zaszczyt mieć poczucie, że to przedsiębiorczy Polak okrada czy likwiduje rodaka. Prawdziwe uczucie ulgi.

Niestety państwo polskie traktuje imigrantów w sposób zdziczały, odbiegający od jakichkolwiek cywilizowanych standardów, więc takie zachowania zdesperowanych ludzi będą się zdarzać. Proponuję Ci pomieszkać 1 tydz w lesie bez dachu nad głową i zobaczymy czy będziesz taki szarmancki w swoich zachowaniach.

W prymitywny sposób uzasadniasz prymitywnie działania rządu wybranego przez prosty lud, którego w gruncie rzeczy nic nie obchodzi.

2

@FC1899Barca Ale dodaj, że lepsze ma statystyki goli. I tylko goli. I uzupełnij, że Lewy jest od wykańczania, a Messi ma zupełnie inne obowiązki na boisku.

0

@ranger3120 Kawy na pusty żołądek nie powinno się pić, ponieważ podrażnia układ pokarmowy. Niby nie brzmi groźnie, ale praktykowane latami może skutkować problemami. Pomyśl o tym by przed kawą przegryźć cokolwiek, nawet niewielkiego

0

@Pawel13sz To się wkrótce okaże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?