Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ObiwanKenobi Zaledwie 15 zgonów przy ponad 10 milionach mieszkańców, a rząd decyduje się chronić dodatkowo swoich obywateli. Jak to kontrastuje z naszym bezmyślnym Pinokiem, który tańczy pod dyktando nieuków covidowych. Prawie 500 zgonów i rośnie, a konfederacyjno-pisowska gawiedź w ekstazie.
3
@masq To napisz jeszcze coś o Messim, koniecznie mrocznego.
6
@Pawlak1992 Katastrofalna jakość komentarza. Cos mi się zdaje, że nie zrobiłeś rozeznania. Najprawdopodobniej niewiele czytałeś o Ragnicku, który jest niezwykle szanowanym facetem w branży i słynie ze swojej metodyczności. Porównanie do Smudy to nieporozumienie, a dodawanie Seitiena oznacza, że nie jesteś w temacie.
9
@BorzyKrzys A tam, mnie jara nienaganna angielszczyzna. I błędnie to interpretujesz jako kompleksy, akurat zakompleksiona Polska rządzi od 6 lat i przyklaskują jej zakompleksieni niedouczeni wyborcy. I to ci ostatni zniszczyli pozycję Polski na arenie międzynarodowej.
Nie wiem co Wy prawicowo/konserwatywni ludzie macie za przechył, że dopasowujecie na siłę niewłaściwe określenia do niewłaściwych osób.
Wymowa wpisu jest zupełnie inna
3
@FC1899Barca Nie wiem czy Maradona nie miał lepszej techniki użytkowej. To był fenomen
7
@abram3k Nie przypominam sobie, żeby Depay wczoraj zrobił akcję bramkową, przy wielkim posiadaniu
0
@Encore Na tym polega praca trenera, żeby zneutralizować rywala, czy to wysokim pressingiem, czy dobrą organizacją gry. Dominować sobie mogą, rzecz w tym co się robi by dominacja była jałowa, i co zespół robi z piłką przy nodze. A tutaj w obu aspektach słabo.
1
Brak pomysłu Pochettino na ten mecz był porażający. Głęboka defensywa, brak czegokolwiek w pomocy plus to co wielka trójka ukręci z przodu w wielkiej improwizacji.
Nie wiem co robił Poche od pierwszego spotkania tych drużyn, ale za wiele nie wymyślił. W tej chwili PSG nie wygląda jak zespół z pierwszego rzędu faworytów.
0
@Woland10 Oj kolego, kolego. Ty mnie czasami rozbrajasz
5
Wiecie co? Jak dla mnie wynik meczu Man City - PSG jest o krok od zmiany ale w obydwie strony, a nie na korzyść City. Przebiegu meczu można było się spodziewać, a PSG już pokazało, że nie boi się głęboko bronić. Jednocześnie, PSG jest w stanie skonstruować bramkową akcję w dowolnym momencie i nie dajcie się zwieść tym, że akcja dzieje się głównie w okolicach bramki PSG. Ta bramka wisi w powietrzu.
0
@l0Messini Ale tu już sięgasz do 1/8 LM rozumiem? Jeśli tak to ukryty przekaz o awansie Barcelony bardzo mi się podoba
0
@Persyfl Pracuję przeflancować mózg na prawo ale chyba nie zbywa mi na talentach w tym kierunku
14
@FC1899Barca To jakie masz autorytety niestety wiele mówi o Tobie. Zasadniczo jak widać każdy człowiek z watą w głowie może robić karierę. Co gorsza, tacy ludzie jeszcze zyskują wyznawców.
2
@Lisek No i co z tego, że podważana jest przez większość ludzi? Jakich ludzi i czy mają rację? Jeśli ktokolwiek wygrywa praktycznie zawsze jest podważany. A i tak wygrywający prezentuje niebotyczny poziom
2
@Foton Można przekroczyć prędkość, ale nie ponad dwukrotnie. To jest bandyterka za kierownicą
9
@baartekk97 Tusk ostatnio sam się zaorał w obszarze zabudowanym.
5
Ale Demir to fizycznie słabowity jakby jadł zupki gotowane na kościach z komara
19
Nigdzie nie jest powiedziane, że Benfica już wygrała z Kijowem, nie jest też powiedziane, że Barca ma się rozpłaszczyć przed Bayernem. Dziś wbrew przebiegowi meczu, wbrew sytuacjom i wbrew logice wydarzeń boiskowych, Barca tego meczu nie wygrała, ale ostatnia kolejka cały czas niesie nadzieję, patrząc na zmianę nastawienia zawodników a przede wszystkim na pojawienie się pomysłów w grze.
Bayern gra momentami wielką piłkę, ale zdarzały się mu ostatnio zawiechy i to spore. Dlatego wiedząc, że nie będą w pełni umotywowani na starcie z Barcą (nie ma cudów, to dla nich mecz o pietruszkę), Katalończycy gryząc murawę i z grającym od początku Dembele mogą pokusić się o niespodziankę. Bayern będzie faworytem tego spotkania, ale ze względu na okoliczności nie tak miażdżącym jak przed meczem na Camp Nou.
Cieszmy się, że przed nami są tak wielkie emocje.
0
@Keson Frenkie był cudny w tej akcji, aż dech mi zaparło, a Memphis wszytko zniweczył. Szkoda
14
Moim zdaniem za mocno się zagalopowali niektórzy w pozytywnej ocenie gry zespołu Xaviego. To raptem 1,5 meczu, więc ja przywrócę realizm w ocenie: Xavi to Ferguson Barcelony.
9
Myślałem, że mnie szlag trafi gdy Depay na początku meczu zamiast wysunąć piłkę na strzał lekkim trąceniem, wyrzucił kolegę na lewą flankę. Ależ on jest niechlujny kolejny mecz z rzędu.
4
Ronaldo jaki oburzony, ze mu rękę gwizdnęli. "Ja mam przecież cztery nogi"
0
@skubi99 Powiedziałbym, że to stwierdzenie godne nieuka (to jakaś plaga na tej stronie). Ustrój się zmienił, komunizmu nie ma, ja jestem tym ludziom wdzięczny, podobnie jak innym, którzy mają odwagę zmieniać świat na lepsze.
1
@Godlo Szok, zaczepieni mają covida? No szok. Ale mnie ścięło z nóg.
Nowość!
Przecież osoba szczepiona może zachorować na covid. I ten znajomy miał gorączkę? Niebywałe, przecież to prawie śmierć kliniczna.
Tak jak powiedziałem, nieuctwo przeraża. Ile razy lekarze mówili, że szczepienie ma ok 85-90% skuteczności. A Ty wyskakujesz jak filip z konopi i objawiasz wiedzę dostępną dla każdego kto nie jest betonem.
2
@amanter Obudź się - to typowe zdanie tych rozdygotanych nieuków. Co to idiotyczne pytanie: kiedy wróci normalność? To jest nasza normalność, funkcjonujemy z wirusem, który mutuje, jak to wirus. Tu nie ma nic nadzwyczajnego.
Równie dobrze mógłbyś zapytać: kiedy wróci normalność i Polacy przestaną faszerować się medykamentami na potęgę. Z jakichś niezrozumiałych względów Ziutki i Waldki zażerają się innymi lekami, fundują sobie raka papierosami, niszczą życie wódą a szczepienie obrasta mitami śmiercionośnej broni.
Opanuj ten dygot.
4
@Godlo Mózg wypaliło Tobie. Zaszczepieni zarażają się nieporównywalnie rzadziej i nie obciążają służby zdrowia w takim dużym stopniu. To nieszczepieni doprowadzają system opieki zdrowotnej na skraj wydolności i blokują możliwość leczenia innym, pochłaniając zasoby.
2
@Sysia11 Tak, wszystkim chcą TO wszczepić. To koniec
9
@lucas/catalan To co się dzieje w Europie to realizacja zapowiedzi. Odpowiedzialni mają dostęp do miejsc publicznych, nieuki zostają w domach.
To czy chcą w nich zostać zależało tylko od nich.
Nie kupujesz biletu do kina, zostajesz w domu. Idź przed Kinepolis czy Multiikino i wyj te swoje dyrdymały
0
Komentarz usunięty
3
@sokot Szczepienie w Polsce jest dobrowolne, a ograniczeń praktycznie nie ma, więc o czym pitolisz?