4

@Rewolucja123 Może potrzebuje ogrania. Bardzo często biega z głową wpatrzoną w piłkę. To i tak nieźle wygląda, przypomnij sobie Viniciusa, który też bez głowy ganiał, a 2 lata szlifowania przynoszą teraz rezultat.
Jeszcze miałem w uzupełnieniu napisać, że mnie trochę razi to, że w Barcy przy klepaniu często nie widać tych słynnych trójkątów, gdzie zawsze jest do kogo podać. Zawodnicy są za daleko od siebie i tu nie wiem czy obwiniać Xaviego czy brak czasu. Na razie jeszcze to drugie, ale moim zdaniem ustawieniem można wiele zyskać, bo przecież mamy kilku świetnych techników w składzie i w końcu paru gości, którzy są stworzeni do klepek.

4

@Foton Niestety, takie rzeczy się zdarzają. U mnie sprawa nie dotyczy co prawda żony, ale mój najlepszy kumpel z podstawówki (tyle, że ta szkoła była 30 lat temu) po tygodniu podwyższonej gorączki wylądował z białaczką w szpitalu. Przeszczep po kilku miesiącach się nie powiódł. Do dzisiaj nie mogę w to uwierzyć, bo śmierć zabrała kolegę, który przez pewien okres w życiu odgrywał wielkie znaczenie. Wiek 37 lat - mnie to wspomnienie dzisiaj jeszcze paraliżuje. A co dopiero gdy mówimy o wieloletniej partnerce.

1

@patry295 A który na choince to Ty?

17

@wpwelement Czyli jak wpiszę typy na forum Interii to nie będziecie ich szukać i zaliczać? Ale szkoda

9

2015 - Barcelona to najlepszy klub na świecie
2019 - Barcelona to jeden z najlepszych klubów na świecie
2021 - Barcelona to jeden z bardzo wielu najlepszych klubów na świecie
2024 - Żeby nie było, że Barcelona to jeden z klubów na świecie

1

@ViscaDelFritz1983 Ja bym postawił płot-technology w bramce Barcy zamiast Stegena

0

@Zoker Zdążyłeś przed zablokowaniem i zignorowaniem. Prawdziwy szczęściarz z Ciebie!

4

Niestety muszę to zrobić. Z wyjątkiem dwóch kolegów którzy mnie polecili do Złotej Gały i jednego, który przyznał mi 3 punkty publicznie, wszyscy pozostali zostaną dodani jednocześnie do zablokowanych i zignorowanych.

2

@Colon Absolutnie kultowy soundtrack. Co jakiś czas sobie odpalam, dziś Ty zrobiłeś to za mnie.

0

@JimMorrisonFCB To wszystkich z wyjątkiem tych, którzy nie traktowali imigrantów jak ścierki. O tak, takie byłoby kryterium.

0

@patry295 Cóż, obstawiłeś bezzębnego konia.

0

@JimMorrisonFCB Ja bym postawił kolczasty płot i wszystkich konserwatystów i prawicowców postawiłbym za nim. Jeśli będą konsekwentni, to zrozumieją

1

@klopx Ale smarowała, oj jak ona smarowała.

9

Chciałem zauważyć, że moje wpisy są na tej stronie zdecydowanie najlepsze, prawdę mówiąc wchodzę tu tylko po to żeby poczytać siebie, ale zamierzam uznać zwycięzcę Złotej Gały FCBarca.com.

2

Ja już nie wiem co Barca ma począć? Może do lutego powstanie jakaś szczepionka Pfizera uodporniająca na rywali? A przed rewanżem dawka przypominająca?

1

A teraz czekamy na okruchy z pańskiego stołu...

0

Ciekawe kogo wylosują katalońskiemu PSG? Stres jest.

10

@masq No ale kolego, czy to nie Ty pracujesz w branży medycznej? To czemu pytasz nas, ignorantów z forum, zamiast ziomala w fartuchu

3

@!34RC3!_0N4 Ja poleciłbym La Ramblę zamiast wizyty u psychologa. Albo zwariujesz, albo się dowartościujesz widząc ilu ludzi ma braki w podstawach rozumienia zjawisk, które wydają się oczywiste.

0

@Simusamu10 Czekajmy co dalej zrobi Xavi, ale parę jego wypowiedzi nie podobało mi się po meczach

2

Komentarz usunięty

2

@kubix05 Uwielbiam słuchać Sinatry - zawsze w Twoim kalendarium czają się jakieś rodzynki

1

Nadziejo uciśnionych, daj nam dziś trochę radości

1

@Explode @arasz1819 Wyjaśnij koledze. Ty wiesz co.

1

Mnie się wydaje, że między Mbappe i Leo rodzi się uczucie.

4

Słuchajcie, ale akcja gnojków na 1:0 to była czyta poezja. Mnie to jara dzisiaj. przecież w przyszłości Pedri, Nico, Gavi to może być przepiękne połączenie - każdy z nich ma papiery na dobre lub wielkie granie.

10

Messi w PSG w wieczornych meczach robi za chusteczkę do ocierania łez po meczach Barcelony.

0

@arasz1819 No to może zilustruję to inaczej by przewiercić się przez Twoją Koamanową upartość.

Mam obojętny stosunek osobisty do trenera Żurawia, ale gdyby go zatrudnili w Barcy mówiłbym od pierwszego dnia to samo co o Koemanie. Wylot z tym gościem, to nie te buty trenerskie. Widzisz jakie to proste.

Sprawy krytykowania Koemana gdy Barca dobrze grała lepiej nie ciągnij, bo nawet wykazałem to wpisami, że mijasz się z prawdą, a teraz po pół roku, zaczynasz tę samą śpiewkę. Po co? Nie będę drugi raz wykazywał tych nieścisłości - pamiętasz oskarżenia, że nie piszę nic po wygranych meczach, które okazały się nieprawdziwe? To proszę, nie wracaj do tego ponurego okresu oczerniania mnie.

Co do tego ile można wycisnąć z Barcy i obecnych zawodników - a powiedz mi na jakiej podstawie wiesz, że się nie da? Przecież kim jest Xavi? To nie jest papierek lakmusowy, punkt odniesienia ani uznany trener.

Ja nie oczekuję wyników tu i teraz. Chcę zobaczyć powolne zmiany na lepsze i dlatego z racji nieznanych kwalifikacji Xaviego, czekam spokojnie bez narzekania do końca sezonu. Z Koemanem wpisałem w ankiecie wbrew sobie, że Barca zajmie 4 miejsce, zaklinając rzeczywistość. Z Xavim zrobiłbym to samo - wiesz, że miałem obiekcje do niego. Z fachowcem, liczyłbym na LM. Ale Barca po Valverde takich nie zatrudnia.

Tu na koniec zgoda pełna z tym zaśmiecaniem forum po 3 meczach, wnioskowaniu bez przesłanek, albo wieszaniu psów na zapas. Nie widzę tu myślenia przyczyna - skutek, a raczej dawanie upustu złości. Tu wychodzi Twoja ogromna lojalność wbrew każdym okolicznościom (ja jestem surowszy). I widzisz, tu się zgodzimy w najważniejszym, wyników może nie być, problemy będą nas toczyć, a my zniechęceni czy nie mecz obejrzymy dla małych radosnych chwil, jak akcja Gavi-Nico. Ja jestem gotowy na lata chude, ale skala okoliczności przytłacza. Dla mnie do naprawy jest sprawa zatrudniania fachowców - ale jak kiedyś zauważyłeś, my na wynalazkach zbudowaliśmy historię, więc jak się wyrzec tej ścieżki? I jak żyć.
No w każdym razie ja przyjmę postawę taką jak Ty z Koemanem, łaskawą. Już mnie ta wcześniejsza krytyka zmęczyła - to strasznie wypala.

0

@arasz1819 Ciekawe dlaczego nie rozumiesz, że to nie niechęć do Koemana, a zdegustowanie brakiem warsztatu trenerskiego Koemana. Nie wiem dlaczego tak się uparłeś, że kibic ma osobisty stosunek do trenera jako człowieka - to absurdalne myślenie z Twojej strony. Być może przypisujesz mi swój tok rozumowania o trenerach - nie wiem, dla mnie niedposzczalny.

Zresztą Twój wpis tutaj uważam za bardzo nadgorliwy. Być może Xavi jest porównywalnie przeciętnym trenerem co Koeman, albo słabszym. Więc jak sądzę Xavi jako punkt odniesienia nie ma racji bytu - za mało o nim wiemy, w sumie nic.

I na marginesie prawdopodobieństwo, że będzie lepiej lub gorzej matematycznie wyglądało dokładnie tak samo. Chyba, że założyłeś, że Xavi jest bez żadnych kwalifikacji na Barcę, to mogłeś tak stwierdzić. Ewentualnie, uważałeś, że Koeman tak genialnie prowadzi Barcę, że każdy kolejny trener będzie gorszy - ale to drugie to byłoby szaleństwo.

2

@arasz1819 Tez mnie to zastanawia dlaczego Koemana zwolnili kiedy było widać, że to wszystko nareszcie zmierza z nim w odpowiednim kierunku.
Nie, nie - to nie jest moja opinia. To kolejne zdanie Twojego wpisu - jesteś nieprawdopodobnym zaklinaczem rzeczywistości w przypadku Koemana. Niesłychana historia z tą pępowiną jaką jesteś z nim związany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?