Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ls0811 Nie obraź się ale słaby argument. Bayern pochodzi z kraju a nawet regionu, który był kolebką nazizmu więc .............. i tu wstawiamy dowolną bajkę.
Nie można wysnuwać zarzutu wynikającego z ogromnej generalizacji, jak to zrobiłeś, bo to zwyczajnie nieuczciwe.
Wykaż, że dziennikarze z TVN dostają napisane wiadomości od Bidena. Jeśli nie nie mam podstaw uważać, że nie przedstawiają wiadomości plus komentarzy wynikających z ich światopoglądu. Słuchałem wywiadów z kilkoma dziennikarzami stacji prywatnych w tym TVN i zawsze pracują niezależnie.
Wiadomo, że każda stacja ma swój profil, a profil TVN nie jest zamordystyczno-dyktatorski
0
Komentarz usunięty
2
@michal26 Jak uzasadnisz zdanie, że TVN nie należy do wolnych mediów? Aż jestem ciekaw co napiszesz.
TVP jest zabawką zdegenerowanego polityka, ale TVN?
0
@clyde Dobrze wypadłaś, z werwą i przekaz poszedł w czytelnej formie. Wiadomo, że jest stres i lekki chaos na livie, ale wrażenie było pozytywne.
21
@Jakchcesz No właśnie to co napisałeś jest kwintesencją Zachodu, czyli wyluzowani, szczęśliwsi ludzie. Nie ma tej spiny.
Nie ma też tego motywu azjatyckiego pędu do zamordyzmu jak na Węgrzech czy u nas. Gdzieś przez lata jednak było pielęgnowane poczucie krzywdy i w ostatnich latach wybuchło totalnym ściekiem. Na Zachodzie nie wyobrażam sobie scenariusza, gdzie jakakolwiek partia stwierdza, że trzeba sprywatyzować instytucje publiczne, żeby były uczciwe. To jest typowo wschodnie pieniactwo i model urządzania rzeczywistości.
Kolega @ObiwanKenobi jest klinicznym przykładem nie rozumienia różnic w mentalności Polaka i człowieka Zachodu. O zgrozo on jest właśnie reprezentantem, który zarzuca kompleksy człowiekowi wolnemu i niezależnemu, oraz bardzo przyzwoitemu jak @macio_944, bo zauważa te różnice, a nie rozumie, że właśnie tym komentarzem sam pozycjonuje się jako ubogi krewny kultury Zachodniej, pokazując swoje poczucie niższości. Człowiek dumny nie musi mówić, że taki jest. Człowiek bez kompleksów o nich nie mówi. Nieprawdopodobne jest to odwracanie pojęć ludzi pisowskich i pisopodobnych. Niektórzy tutaj są aż przesiąknięci wschodem
33
@Medium @kamilo0066 Niestety rękami nieuków przy uranach wyborczych wybraliśmy taki rząd, który prowokuje igrzyska w czasie pandemii. W warunkach poszanowania demokracji protesty w czasie pandemii są niedopuszczalne. Przy ludziach Waszego pokroju, czyli bezideowych pieniaczy, walka o szacunek dla wolnych mediów staje w kolejce przed pandemią.
Mogą być z tego dodatkowe zgony i ciężkie przypadki, ale nie można pozwolić na utratę fundamentów państwa demokratycznego. Nawet gdy nieuki mają się dobrze i ciągną państwo w stronę dyktatury i zamordyzmu.
Nikt na tę demonstrację nie poszedł dla przyjemności. Niedzielę lepiej wykorzystać na życie rodzinne i towarzyskie, ale ponieważ tacy ludzie jak Wy też stanowią nasze zacofane społeczeństwo, trzeba protestować.
0
@clyde W pełni zgoda, już nawet wizualnie jest to odciążenie dla kibica. Ja już na tę zbolałą twarz bezradnego Koemana nie mogłem patrzeć. Choć najbardziej przeszkadzała mi jego ignorancja taktyczna, oczywiście. Gratuluję miejsca w plebiscycie i dynamicznego wywiadu
2
@Zoker Nie wiem czy da się to lepiej skomentować
2
@YeastMoss Świetnie opisałeś to zjawisko
0
@kamyk_23 Liga niestety zamienia się w atrapę ze zdziesiątkowanymi składami. Nawet oglądanie obszernych skrótów jest jakieś nie takie, bez topowych gwiazd.
1
@7black4 To jest klasyczna gadka nieuka. Nieuka zawsze prześladuje coś z tej listy rzeczy urojonych jaką wspomniałeś. Grzmienie bez pokrycia, zarzuty bez dowodów - typowe postępowanie pisowca. Dokładnie pisiory zawsze ględziły w ten sam sposób - zawsze bez pokrycia.
Jeśli się chcesz w to wpisywać i tak łatwo skłonić Cię to wygadywania bzdur bez pokrycia to Twoja sprawa, ale to nie opisuje rzeczywistości tylko Twoją chorą podejrzliwość i nieumiejętność analizowania danych dotyczących szczepień. Zresztą robienie szatana ze zwykłej procedury medycznej przypomina nawoływanie średniowiecznych dewotek, które wszędzie we wszystkim go widziały .
Ja kroczę twardo po ziemi, cenię ujęcie naukowe i zawsze powyższą listę, którą przedstawiłeś czytam z politowaniem. Jesteś narzędziem populistów, tak jak wyborca PiSu
3
@7black4 Nigdy nie używam słowa foliarz, a do Was panowie mam zawsze ten sam przekaz: niedojrzali ludzie reagują na trudne sytuacje w niedojrzały sposób. Widzę jakąś niezrozumiałą modę na "obrażanie" się, że wirus istnieje i fakt, że roztropni ludzie próbują mu jakoś zaradzić.
Przecież postępując tak jak Wy proponujecie, czyli ręce do góry i abdykacja, nie ma szans na jakiekolwiek zmiany. Już jesteście winni części zgonów i ciężkich przypadków, nie szczepiąc się.
Pierwsze słyszę, że jak jest problem, to powinno się nie robić nic, jak sugerujecie.
4
@Kurkmen Kiedyś badałem temat i z tego co pamiętam tylko Francja ma jakieś bardzo restrykcyjne prawo co do zagranicznej własności mediów.
Zresztą o czym my mówimy, mamy polską TVP i takiego rynsztoku i upadku jakości nie było nigdy. Więc jeśli polskie media mają dominować bo polskie, a nie dobre, to serdecznie dziękuję
2
@masq To w sumie był mój wpis w przestrzeń publiczną, wiem, że Ty masz umiarkowane podejście do tematu, ale dałeś dobry bodziec do dyskusji
2
@masq W sensie, że Ty optujesz za dowolnością umierania i obciążania służby zdrowia? Twoim zdaniem zdrowie publiczne i wolne media to są porównywalne sprawy?
Szczepionki nie, izolacja nie, lockdown nie, maseczki nie - czyli nie można w Polsce reagować na zagrożenie bo azjatycka część Polaków ma nieskrępowane poczucie wolności w szkodzeniu innym?
0
@MESSIah16 Ciekawe czy przerasta Cię zrozumienie, że sama obecność wojsk USA ma działanie odstraszające
1
@Cochise Żeby być tak leniwym i nie interesować się artykułami, które są podstawione pod dziób, to też inny stan umysłu. Mamy bańkę informacyjną na swojej własnej stronie.
1
@arasz1819 Kaczor ma objawy szaleństwa, jak każdy podstarzały dyktator, który chce dokończyć dzieła
1
Komentarz usunięty
0
@Mr8lack Nie wiem dokładnie co mnie się tyczy, bo Twoja wypowiedź nie ma żadnej wartości poznawczej. Pokazujesz, że nie rozumiesz świata i zależności w nim panujących
0
@against_modern_football Niestety przez takie osoby jak Ty, czyli nie mające elementarnego szacunku do żadnych wartości społecznych i czysto ludzkich, trzeba protestować nawet w trakcie pandemii.
Schemat, w którym trol szcza na wartości demokratyczne, a potem wybiórczo śmieje się, że ktoś strajkuje w trakcie pandemii w obronie tych wartości stawia trola na samym dole drabinki przyzwoitości. Trol wylądował w rynsztoku i się doskonale tam urządził
0
@Mr8lack Słabo chłopie u Ciebie z przewidywaniem. Nie protestujesz w jednej sprawie przeciw nieudolnemu rządowi populistów potem w drugiej, być może nie głosujesz nawet przeciw nim, a potem budzisz się z inflacją 8% dokarmianą niekompetencją ludzi, którzy chcą się utrzymać przy korycie. Przy czym ta zgraja Kaczyńskiego zrobiła sobie konkretny chlew.
Jesteś klasyką człowieka, który widzi przepaść gdy już nad nią stoi. Wcześniej kompletnie nie łapiesz zależności przyczynowo-skutkowych.
Idź sobie przeciw inflacji protestuj. Załamanie.
1
@Transu96 Miałem napisać, że Twoje wypominanie starych wpisów, jak to dziś zrobiłeś, było bez sensu i generalnie w żenującym stylu. Każdemu można coś wynaleźć, ale Ty to zrobiłeś jak zawodowy kolo do wyszukiwania haków. Żadne dosadniejsze wpisy nie zmienią faktu, że próbowałeś obszczać wartościowych użytkowników.
Dla mnie to co zrobiłeś było niskie
2
@Tomason Może byś już skończył trolu?
9
@Tomason Są sprawy ważne, a lex TVN symbolizuje upadek kolejnej cegiełki w państwie demokratycznym. Jeśli nie rozpoznajesz wagi pewnych wydarzeń, to kiepsko to świadczy o Tobie. Zresztą takich jak Ty jest tak wielu, że tworzycie razem ponurą szarą masę dominującą w krajobrazie.
47
Co zaczyna napawać optymizmem to fact, że Gavi zaczyna zachowywać się jak crack, czyli szuka goli i asyst i chce robić różnicę na tablicy wyników. Cały czas w pomocy brakowało nam zawodników decydujących, a w krew weszła zanadto gra na alibi, bez wyraźnej chęci poszukiwania kończących rozwiązań. Gavi tej okropnej naleciałości nie ma i to dobra wiadomość.
Bardzo podobały mi się próby szukania gola, wycyzelowanym technicznym strzałem, które jednak były posyłane z odpowiednią siłą - dziś nieco obok celu z jednym świetnym wykończeniem.
Gavi jest też wyrzutem sumienia dla tych wszystkich spasionych sukcesami graczy, którzy popadli w samozadowolenie i starszych kolegów, którzy za wiele nie wygrali, ale wyglądają na takich, którzy się dobrze urządzili w klubie, tracąc instynkt zabójców i chęć do wygrywania. Gra młodego rzuca światło na dobór personalny zawodników i selekcję pod względem mentalnym.
Prawdę mówiąc po takich występach młodego, co niektórzy powinni zacząć częściej spoglądać w lustro i zadać sobie właściwe pytania
2
@pax A co słychać u Semedo?
0
@Worny Taka mgła była?
1
@arasz1819 Właśnie napisałem nieco wyżej post, że nawet Twój wujek tu lepiej wyglądał. U Xaviego wygląda to dramatycznie, zaiste Twoje modlitwy w przerwie meczu były w bardzo trafnej intencji
0
Przy drugiej bramce straconej nasza defensywa zachowała się gorzej niż w scence z meczu 7-latków. 7-latkowie zawsze gromadzą się tam gdzie jest piłka, tymczasem nasi obrońcy stali we czterech w jednym miejscu, kryjąc nie wiadomo kogo, a rywal nie niepokojony załadował bramkę. Niepojęte są błędy na tak amatorskim poziomie. Tu od początku pobytu Xaviego nic się nie zmienia, jest znacznie gorzej niż za Koemana, choć wtedy nie było za dobrze. Ciekawe czy Xavi nad tym pracuje?