Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta Tej logice nie da się zaprzeczyć
0
@endriuuu2 To post nie do mnie, tylko do patologii, która jest przeciwna udzieleniu jakiejkolwiek pomocy a która została wybrana przez tę prymitywniejszą część społeczeństwa.
Mylisz różne porządki. Przyzwoici ludzie, nie są w stanie pomóc, bo patola nie pozwala używając siły. Zachowujesz się jakbyś nie znał sytuacji, a może po prostu jesteś cynikiem, który udaje, ze nie wie co się dzieje. Zresztą taka jest właśnie świadomość społeczna, wybrakowana i jeśli nie cynizm to właśnie ją zademonstrowałeś.
0
@lukaszbarca15 Tyle ile Ty komórek w mózgu - 0.
3
Dobry wieczór Pani Redaktor.
A kto zagra do tego czasu?
3
@LucaMancini Zawsze bilans szczepień w populacji okaże się korzystny. To jest poza wszelką dyskusją. Czasami jednak komuś trafia się dramat i taka osoba żyje z wyrzutami sumienia (niesłusznie) całymi latami oraz musi znosić skutki tej decyzji. Przecież gdybym miał po szczepione na covid załamanie zdrowotne, to też bym przeklinał, ale społecznie to się opłaci.
Nie jesteś jedynym z wątpliwościami, lek to lek, może czasem zaszkodzić. Ale czy w przypadku nastolatków powinieneś mieć obawy? Niech rodzinny zrobi wywiad i określi przeciwwskazania lub ich brak.
0
@maroon Aktywnie popiera najdrastyczniejsze z rozwiązań, bez rozważania wariantów pośrednich
0
@LucaMancini Znam sporo zaszczepionych nastolatków, wszyscy bezproblemowo. Statystycznie odczyny niepożądane są niezwykle rzadkie.Inna sprawa czy covid może poważnie nastolatkom zaszkodzić?
0
@ShinobiQWE Podobnie brutalne rzeczy dzieją się dzisiaj, a jest to pewnie tym bardziej dojmujące, że ludzie rzekomo są bardziej cywilizowani. Na początku 20 wieku prawa człowieka były w powijakach.
A jak nazwać to, że przy granicy Polski, relatywnie zamożnego kraju, pozwala się umierać ludziom, a duża część społeczeństwa jeszcze temu kibicuje. Jest to dowód moralnego upadku i bankructwa. Czy jest to gorsze, lepsze postępowanie niż 80 lat temu? Jest w sposób wyrafinowany i cyniczne naznaczone bezwzględnością totalną.
3
@AxelF @Persyfl Podpisuję się pod Waszymi wpisami.
2
Półfinał MŚ 2018, Francja - Belgia 1: 0, strzelec gola - Samuel Umtiti
6
Jak Alves weźmie do kina Pedriego, Fatiego i Nico to dostaną zniżkę na bilet rodzinny.
1
@Danny Gaucho Ja tylko tak przezornie pytałem, żeby Netflix nie wjechał Ci na chatę : )
1
@Danny Gaucho Dlaczego Trezegueta nie odmieniłeś, a Griezmana tak? To przejaw rasizmu.
0
@Nazio87 Dean Koontz "Kilka godzin przed świtem". Ale bardzo słabo jest napisana, czy przetłumaczona. Okrutnie się męczę, straciłem zainteresowanie po 50 stronach, a to mi się bardzo rzadko zdarza. A Ty?
17
Ten spokój z jakim Argentyńczycy zapewniają sobie awans na MŚ jest w całkowitym kontraście z repką pod tym samym szyldem, która kwalifikowała się tylko dlatego, że Messi finiszował hat-trickiem i wprowadzał kolegów na imprezę siłą woli.
0
@PatrykBarca Pamiętam, że gdy już opuszczał Barcę to dlatego, że już wtedy brakowało mu do wysokiego poziomu. Następnie wylądował o ile pamiętam w PSG, tam sobie dorobił do emerytury, ale jednak klub nie chciał go zatrzymać. To mówi samo za siebie, a teraz jest kilka lat później, więc resztę możemy sobie dopowiedzieć.
1
@socha Moja odpowiedź dotyczyła tego pod jakim względem Smolarek był lepszy, a nie czy był lepszym piłkarzem, bo pod tym względem trudno równać się z Lewym. No i radzę nie dyskredytować piłkarzy z przeszłości, jest to modne, a okropnie tego nie lubię
1
@Rewolucja123 Tak, przeżywałem gigantyczny atak ekspertów z La Rambli, czytałem wpisy pochwalne dla Koemana po 100 poleceń, a potem w miarę gdy kibice przytomnieli, modne stało się atakowanie Holendra. Czas pokazał, że Koeman nigdy nie był trenerem na ten rozmiar klubu z wielu względów.
5
O Alvesie powiem śmiało to co powiedziałem po zatrudnieniu Koemana: mamy do czynienia z horrendalnym nieporozumieniem
1
@socha Włodzimierz Smolarek był świetnym dryblerem i lewy mu nie sięga do pięt pod tym względem. Poza tym występował za Piechniczka w znacznie silniejszej reprezentacji i odgrywał ważną rolę
2
@Danny Gaucho No jednak był znakomitym dryblerem. Więc coś się znajdzie
5
Jorginho spudłował karny na 2:1 dla Włoch i Złota Gała poszła w piz*u
0
@FCBR4N Zawsze twierdzę, że o bólach i szczypaniu piszą ludzie, którzy nie mają absolutnie nic do powiedzenia i Ty to potwierdzasz. A zarazę trzeba mieć na oku, by się zanadto nie rozpanoszyła
3
@prokofiew Ok, ale nie musisz obchodzić święta centralnie razem tą rozpolitykowaną hałastrą. Można świętować lokalnie, w swojej miejscowości, hołdując lokalnym tradycjom. Kwestia wyboru czy jesteś bardziej lojalny na poziomie państwa czy regionu. Ja czuję się Wielkopolaninem, Poznaniakiem z krwi i kości i nie potrzebuję zajmować się Bąkiewiczem i bankrutami, którzy za nim się wloką
0
@Cobra303 Przecież całkowicie zablokował ataki rywali i poprowadził Portugalię na 1 miejsce w tabeli. Teraz jest nr.1 po Złotą Gałę
3
@NaFazieHitman Dyplomacja musi wkroczyć do akcji. UE zapowiedziała, że weźmie pod lupę linie lotnicze, które wspierają proceder transportowania imigrantów i zagroziła sankcjami. Jak widać zaczyna działać. Dlatego też durny rząd naszego kraju ośmiesza się osłabiając relacje międzynarodowe.
0
@mekston Jak śmiesz tak denerwować paxa?
1
@Kapitan hawk Ewentualne skutki będą zauważalne w szpitalach i pewnie tym, którzy zapłacą nie będzie tak sarkastycznie wesoło jak Tobie. Dramaty dzieją się po cichu, bez względu na to jak wielki masz syndrom wyparcia
0
@kkbarca Czyli nie ma go w podstawie?
0
@against_modern_football Standardy mediów państwowych powinny być wysokie bo finansują je ludzie różnych opcji, prywatne media nie mają takiego wymogu. To nie jest kwestia dyskusyjna, albo to rozumiesz, albo się doucz