Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Byków i nie tylko. Ależ to pięknie zrobił
15
Gdybym zabrał swoje dziecko na marsz organizowany przez Bąkiewicza i jego ferajnę, to ze wstydu, zadzwoniłbym po nim do opieki społecznej, żeby mi zabrali dziecko.
Tak niewyobrażalne jest dla mnie by bratać się z tymi ludźmi pod pretekstem marszu.
1
@MESSIah16 Mylisz się, należy nadstawić drugi policzek, a kibolowi, patriocie dać masywniejszy łańcuch.
1
@fart Ale rodzyneczka wyciągnąłeś. Prosimy o więcej
1
@bartekvisca Nie prowokuj. Chyba dobrze jest być Polakiem, co?
8
Chodzą słuchy, że marsz ma być rozwiązany z paragrafu 9.3.3
0
@skubi99 Jak przystajesz z oprychami, to jak się od nich odciąć? Nie da się ich popierać w połowie. Przecież maszerowanie z ONR-em to powód do dumy nie jest
0
@Wilczeq Tu nie trzeba przyszywać łatek. Idziesz w marszu tzn. jesteś patriotą na sposób nacjonalistyczny, wykluczający innych. Pewnie zbyt łatwo używa się słowa faszyzm, ale dzieci "odpowiednim" myśleniem i treściami nasiąkają. I stąd nie dziwi poparcie 50% dla prezydenta, który izoluje się od cywilizowanego świata.
1
@pluszek A wiesz, że ludzie kiedyś mieszkali w jaskiniach i w szałasach? No cóż, czas nie stoi w miejscu. Obecnie mamy 3 dziesięciolecie 21 wieku.
0
@Wilczeq No tak, zawsze tak jest. Nietolerancyjni ludzie zabierają dzieci na marsz, który organizują ludzie promujący "czystą krew i białą Europę". Będzie hodowla następnych nacjonalistycznych kopii.
To wycieranie gęby dziećmi i rodzinami trwa od lat.
0
@AlexDark00 Czyli nie zrozumiałeś zdania "I to jest przykład niedopuszczalnych zachowań?"
Oczywiście zdanie tym, że ja twierdzę, że kościoły można rozwalać, to typowe kłamstwo zapaleńca bez rozumu, do którego nic nie dociera.
21
@Pedrininho @AlexDark00 Czysta krew i biała Europa, to nie świętowanie własnej niepodległości. Takie środowiska wspieracie, a dla mnie każdy kto to robi jest żałosnym człowiekiem. I najlepsze, że Alex próbuje mi jeszcze robić wykłady z tolerancji. To tak jakby rzeźnik zarzucał komuś, że je mięso.
0
@AlexDark00 I to jest przykład niedopuszczalnych zachowań, które zawsze się zdarzają i które od razu wpiszesz pod lewicę, ale Ty promujesz tolerancję wobec ludzi, którzy atakują, obrażają, gwałcą i gardzą innymi. A to niedopuszczalne. Tolerancja to co innego i sobie to uświadom
2
@AlexDark00 Nie rozumiesz słowa tolerancja. To akceptacja dla innego człowieka, który nie ma jednak prawa atakować innych.
Furgonetki, kościoły, czy pomniki np. Jankowskiego, są symbolami oprawców i ludzi, którymi powinna się zajmować prokuratura. Ty promujesz nie tolerancję tylko przyzwolenie na agresję. Wyjątkowo tępa i szkodliwa jest Twoja argumentacja
33
@Maciej_T To jest marsz, pod którym ze względu na koszmarne idee mu przyświecające, przyzwoity człowiek nie może się podpisać.
3
@Przemek2323 Ale Ty jesteś nakręconym lewakiem. Nikt z tej grupy zacnych patriotów nawet nie spojrzałby w stronę kostki brukowej gdyby nie wasze lewackie prowokacje. Taki narodowiec przypomni sobie coś z dyskusji na forum sprzed 2 dni i odpala fajerwerki. Wystarczyło go nie prowokować. Klasyczna sytuacja z cyklu "przecież ona sprowokowała mnie miniówką"
4
@Przemek2323 To nie są planowane działania. Pójdzie impuls i zobaczymy komu/czemu oberwie się tym razem
0
@marcin62 Masz jeszcze miesiąc
4
@Lionel_Messi10 Innymi słowy część Twoich komórek zostanie bezpowrotnie unicestwiona, ulegnie degradacji, albo ich funkcje zostaną upośledzone.
Też czasem ulegam takiej degeneracji. I to z przyjemnością
3
Czy przyzwoici ludzie nadadzą jutro pozytywny wymiar Marszowi Niepodległości czy ich pojawienie się uwiarygodni Bąkiewicza i jego rasistowską ferajnę. Naprawdę jestem przekonany, że wiele osób idących w Marszu będzie szczerze cieszyło się z kolejnej rocznicy naszego wielkiego święta, ale jednocześnie przypomnę, że nie da się udawać, że ów Marsz, oprócz wypowiedzi kompromitujących jego liderów zasłynął następującymi hasłami: "Czysta krew - Trzeźwy umysł, Europa będzie biała albo bezludna, Wszyscy różni - wszyscy biali, Biała siła".
Nie da się udawać, że organizatorzy Marszu nawrócili się na inne poglądy. Z wpisów poparcia dla tej imprezy okazuje się, że dziwnym trafem udzielą go osoby, które same chętnie pomstują na ludzi innych ras, gardzą imigrantami, podejrzewam, że za grzech uważają geja-patriotę. Pewnie bardziej umiarkowane osoby też zechcą dołączyć, może z braku innych wydarzeń tego typu. Przyznam rozmiar Marszu jest imponujący. Ale czy słusznie?
Wg mnie podpisywanie się pod Marszem jest dość wątpliwe etycznie, chyba, że uznajemy za patriotyzm postawę "my przeciw wszystkim", co demonstruje od 6 lat partia rządząca. Dla mnie takie podejście jest trudne do przyjęcia. Oczywiście, spodziewam się naciąganych uzasadnień, że to wspaniały marsz, bo były na nim dzieci. A nie chciałbym przypominać w jakich defiladach dzieci brały udział parę dekad temu.
3
@Kgorecki2500 Jutro będziemy mieli demonstrację patriotyzmu umięśnionego. To będzie karkopatriotyzm, bynajmniej nie od głowy na karku.
0
@smieszek Jakoś demokracja się broni, nie martw się. Ale nic nie poradzisz jeśli zdecydowana większość narodu to patentowe de***e. Wtedy trzeba się ugiąć. Człowiek ewoluował od małpy, to może od PiSowca.
0
@BorzyKrzys W rzeczy samej
2
@Danny Gaucho Aha, dzięki za wyjaśnienie. Gdzieś mi kontekst uciekł, nawet nie wiem dlaczego, bo napisałeś czarno na białym.
A tutaj to nic nowego - to co opisałeś.
0
@Danny Gaucho Z Twojego postu wnioskuję, że dla Ciebie znać kogoś to patrzeć mu w oczy gdy coś mówi. Z treści pisanej jednak dużo wywnioskujesz.
Dam Ci przykład: poproszę kogoś o przetłumaczenie paru zdań na angielski. Napisze bzdury. Wg Twojej teorii musiałbym go poznać, żeby ocenić go jako osobę nieznającą tego języka?
Niestety, ale pewne treści wybitnie obnażają piszącego.
3
@lucas/catalan Rzecz w tym, że Tobie wszystko trzeba wyjaśniać, a ja nie zamierzam udzielać darmowych korepetycji leniom czy nieukom (wybierz pasuącą grupę). Wybacz, ale taki obraz Ciebie się maluje z naszych rozmów.
To jedno, a po drugie zgromadzenie rasistów i nacjonalistów jest porażką a nie sukcesem. Mi żadne marsze nie przeszkadzają jeśli mieszczą się w ramach szacunku do innego człowieka. Marsz organizowany przez środowiska patologiczne na czele z Bąkiewiczem nie mieści się w tych ramach.
7
@FCBR4N Odpowiedz sobie sam na to pytanie. Wysil się trochę. Na pewno nie jest miejscem dla realizowania rasistowskich ideałów, jak chciałby patus.
0
@klemens100 No oczywiście, że tak. Działają w ten sposób by samemu nieco zdystansować się a jednocześnie obłaskawić patusa i jego hordy.
12
@Kgorecki2500 Nie tyle przeraża mnie mierność tego człowieka, tylko, że tego typu ludzie organizują marsz na nasze najważniejsze święto państwowe. A co gorsza, jego uczestnicy wiedząc jak żenująco rasistowska i nietolerancyjna jest ta impreza w podtekście, będą uzasadniać, że biorą swoje dzieci by uczyć ich patriotyzmu.
Ta okazja to dla mnie impreza ludzi, którzy nie rozumieją czym jest patriotyzm, naród w 21 wieku. Ich rozumienie tej idei jest z przełomu 19 i 20 wieku. Kolejna okazja by zbankrutować moralnie, z czego niektórzy chętnie skorzystają.
2
@Uukasz_93 Następny. Państwo polskie stać na przyjęcie paru imigrantów, tak samo jak stać na leczenie tabunów niezaszczepionych nieuków.