4

Idzie suchar (uwaga: groźba wyschnięcia na wiór)

Jak nazywa się region Polski bez dzieci: Beskidy


3

@masq Gość ewidentnie masquje

2

A nie ma nic w Marce o tym jak koledzy zawiedli Cristiano - jedynego, który stanął na wysokości zadania? Ach, to szkoda.

5

@macio_944 W piłce nożnej trzeba mieć trochę pokory, bo zawsze łatwo udowodnić każdą tezę za pomocą pojedynczych meczów. Np. dziś można lamentować jak słabe zdolności przywódcze ma CR7 w porównaniu do Messiego, który zdobył w tym roku Copę. Od ściany do ściany mamy opinie, a prawda jest pośrodku

8

Może się mylę, ale trener Santos sprawia wrażenie jakby najlepsze z Portugalią miał za sobą. Ma utalentowaną generację piłkarzy i byli pewniakami nie tylko do bezpośredniego awansu, ale mogą nawet rościć sobie pretensje do strefy medalowej na MŚ. Rozczarowali już na Euro, teraz nie wygląda to najlepiej, a przebieg meczu z Serbią to kolejne rozczarowanie.

2

@Momals11 Kto nie pamięta? Nieprawdaż @Don-Corleone?

64

Podwójny pech. Nie dość, że CR7 powoli musi zmienić klub żeby mieć szansę na sukcesy, to jeszcze trzeba nowej reprezentacji poszukać.

1

Złota Gała dla Ronaldo, ależ zainspirował Sancheza!

3

Ludzie cieszą się/smucą z powodu wygranej Hamitona, a tymczasem Sylwia Spurek siedzi z kalkulatorem i oblicza ślad węglowy po wyścigu.

2

Jeśli kierowcy F1 pokonują w czasie wyścigu dystans np. z Poznania do Warszawy, a kończą w tym samym miejscu, w którym zaczynają, to jaki sens ma to wszystko?

1

@VamosRakieta Tej logice nie da się zaprzeczyć

0

@endriuuu2 To post nie do mnie, tylko do patologii, która jest przeciwna udzieleniu jakiejkolwiek pomocy a która została wybrana przez tę prymitywniejszą część społeczeństwa.

Mylisz różne porządki. Przyzwoici ludzie, nie są w stanie pomóc, bo patola nie pozwala używając siły. Zachowujesz się jakbyś nie znał sytuacji, a może po prostu jesteś cynikiem, który udaje, ze nie wie co się dzieje. Zresztą taka jest właśnie świadomość społeczna, wybrakowana i jeśli nie cynizm to właśnie ją zademonstrowałeś.

0

@lukaszbarca15 Tyle ile Ty komórek w mózgu - 0.

3

Dobry wieczór Pani Redaktor.

A kto zagra do tego czasu?

3

@LucaMancini Zawsze bilans szczepień w populacji okaże się korzystny. To jest poza wszelką dyskusją. Czasami jednak komuś trafia się dramat i taka osoba żyje z wyrzutami sumienia (niesłusznie) całymi latami oraz musi znosić skutki tej decyzji. Przecież gdybym miał po szczepione na covid załamanie zdrowotne, to też bym przeklinał, ale społecznie to się opłaci.
Nie jesteś jedynym z wątpliwościami, lek to lek, może czasem zaszkodzić. Ale czy w przypadku nastolatków powinieneś mieć obawy? Niech rodzinny zrobi wywiad i określi przeciwwskazania lub ich brak.

0

@maroon Aktywnie popiera najdrastyczniejsze z rozwiązań, bez rozważania wariantów pośrednich

0

@LucaMancini Znam sporo zaszczepionych nastolatków, wszyscy bezproblemowo. Statystycznie odczyny niepożądane są niezwykle rzadkie.Inna sprawa czy covid może poważnie nastolatkom zaszkodzić?

0

@ShinobiQWE Podobnie brutalne rzeczy dzieją się dzisiaj, a jest to pewnie tym bardziej dojmujące, że ludzie rzekomo są bardziej cywilizowani. Na początku 20 wieku prawa człowieka były w powijakach.
A jak nazwać to, że przy granicy Polski, relatywnie zamożnego kraju, pozwala się umierać ludziom, a duża część społeczeństwa jeszcze temu kibicuje. Jest to dowód moralnego upadku i bankructwa. Czy jest to gorsze, lepsze postępowanie niż 80 lat temu? Jest w sposób wyrafinowany i cyniczne naznaczone bezwzględnością totalną.

3

@AxelF @Persyfl Podpisuję się pod Waszymi wpisami.

2

Półfinał MŚ 2018, Francja - Belgia 1: 0, strzelec gola - Samuel Umtiti

6

Jak Alves weźmie do kina Pedriego, Fatiego i Nico to dostaną zniżkę na bilet rodzinny.

1

@Danny Gaucho Ja tylko tak przezornie pytałem, żeby Netflix nie wjechał Ci na chatę : )

1

@Danny Gaucho Dlaczego Trezegueta nie odmieniłeś, a Griezmana tak? To przejaw rasizmu.

0

@Nazio87 Dean Koontz "Kilka godzin przed świtem". Ale bardzo słabo jest napisana, czy przetłumaczona. Okrutnie się męczę, straciłem zainteresowanie po 50 stronach, a to mi się bardzo rzadko zdarza. A Ty?

17

Ten spokój z jakim Argentyńczycy zapewniają sobie awans na MŚ jest w całkowitym kontraście z repką pod tym samym szyldem, która kwalifikowała się tylko dlatego, że Messi finiszował hat-trickiem i wprowadzał kolegów na imprezę siłą woli.

0

@PatrykBarca Pamiętam, że gdy już opuszczał Barcę to dlatego, że już wtedy brakowało mu do wysokiego poziomu. Następnie wylądował o ile pamiętam w PSG, tam sobie dorobił do emerytury, ale jednak klub nie chciał go zatrzymać. To mówi samo za siebie, a teraz jest kilka lat później, więc resztę możemy sobie dopowiedzieć.

1

@socha Moja odpowiedź dotyczyła tego pod jakim względem Smolarek był lepszy, a nie czy był lepszym piłkarzem, bo pod tym względem trudno równać się z Lewym. No i radzę nie dyskredytować piłkarzy z przeszłości, jest to modne, a okropnie tego nie lubię

1

@Rewolucja123 Tak, przeżywałem gigantyczny atak ekspertów z La Rambli, czytałem wpisy pochwalne dla Koemana po 100 poleceń, a potem w miarę gdy kibice przytomnieli, modne stało się atakowanie Holendra. Czas pokazał, że Koeman nigdy nie był trenerem na ten rozmiar klubu z wielu względów.

5

O Alvesie powiem śmiało to co powiedziałem po zatrudnieniu Koemana: mamy do czynienia z horrendalnym nieporozumieniem

1

@socha Włodzimierz Smolarek był świetnym dryblerem i lewy mu nie sięga do pięt pod tym względem. Poza tym występował za Piechniczka w znacznie silniejszej reprezentacji i odgrywał ważną rolę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?