3

@ElPonczato Są. Nie leczę gejów, nie obrażam kolorowych, nie szczam na prawo krajowe, doceniam Unię, krytykuję nepotyzm, szczepię się, żeby zmniejszać zagrożenie wśród Polaków-rodaków i wiele wiele innych.
Jestem w 100% odwrotnością antypisowców, którzy standardami wycierają podłogi a pewnie bardziej by pasowało powiedzieć kible.

Na szczęście dla tego kraju jeszcze zostało sporo ludzi, którzy są Twoją przeciwwagą.

1

@Ojciec5tkidzieci Ja tamto Olępik (jak mawiał Szpaku) wspominam z rozrzewnieniem. Grali kapitalny kawał piłki.

2

@Kurkmen Przepisy krajowe muszą się mieścić w pewnych widełkach wyznaczonych przez dyrektywy unijne.
Dla mnie to jest niewiarygodne, że do 2004 roku dostosowujemy swoje prawo do regulacji unijnych, co jest warunkiem przynależności do niej, a w 2021 roku wielkie zdziwienie, że te warunki dalej obowiązują.

A co do Twoich pytań, po co na nie odpowiadać? Ty zawsze brzmisz jak mój sąsiad pisowiec, który jest w na 100% pewien, że "pedałów trzeba leczyć". Masz niższe standardy i zadajesz pytania, na które odpowiedź Cię nie interesuje, bo dysk masz już bezpowrotnie sformatowany. No przynajmniej nie widziałem, żeby jakiekolwiek wyjaśnienie skłoniło Cię choćby do zastanowienia nad tym co piszesz.

0

Alonso i Chiesa to najlepsi piłkarze w dziejach ... 15 minut tego spotkania.

0

@Encore Ale turniej jest gówno, ma rację

1

@Pawel13sz A co za rady Suarez? Kto jest piłkarzem stulecia? I kto wie lepiej? : )

0

@tristan87 Mów za siebie

0

@Encore Jest tam spore ziarenko racjonalności, waham się czy dać zielone czy nie.

1

@Arkon Ja najbardziej liczę na powtórzenie sukcesu Bucks. Antek na pewno dojedzie mentalnie do finałów, ale pytanie czy inni mentalnie utrzymają poziom umotywowania fenomenalnego Greka. To jest zespół, który odpuszczając nieco z waleczności sporo traci. Talentu tam nie ma przesadnie dużo

7

Z życia wzięta rada ojca dla syna: postępuj tak jak mówię, nie tak jak postepuję

0

Aha, no tak. Ok, hmm, wyzdrowiał.

9

Być może Pau Gasol jest najlepszym koszykarzem w dziejach bez paszportu amerykańskiego. Zdecydowanie uważam, że reprezentacja Hiszpanii, którą reprezentował była najsilniejszą w historii z wyłączeniem amerykańskich dream teamów. Takie nagromadzenie talentów z takim liderem jak Gasol jest praktycznie unikatowe w europejskiej koszykówce. Wybitny zawodnik, świetna, a wręcz modelowa kariera.

2

Teraz te okropne 2 tygodnie spekulacji, wrzutek medialnych, wpisów bez treści itp, itd. Trzeba to jakość przeżyć, ale onegdaj mieliśmy miękkie lądowanie w postaci serii meczów naszych ulubieńców z Barcelony.
Obecnie człowiek obraca twarz od meczów repry i dostaje mokrą szmatą z drugiej strony od Ronalda. Idziemy tymczasowo po pustyni a w menażkach zamiast wody, piach.

7

@Bocheno1 Rewolucja miał taki słabiuteńki wpis? To jestem zdziwiony, nie słyszałem o tym, żeby przypadkowo dojść do 1/2 LM a potem picować z rozsprzedanym składem.

Co do pytania, przecież powinieneś bronić swojego rudego ulubieńca. Już się poddałeś?

1

@Majkel34 Bardzo niewiele w temacie. Wiele osób zajmuje się na poważnie sytuacją uchodźców za naszą granicą, a Ty należysz do pajacerki, która w żenujący sposób komentuje sytuację błazeńskim memem.
Po cholerę chcieć widzieć cały kontekst?

2

@ElTomas Tacy ludzie, mi oświecona pani opowiada jak lekarze nie potrafią zdiagnozować poprawnie covida, a potem słucham w radiu jak lekarz opowiada ze szczegółami, przez godzinę, o różnicach w odmianach covida, związanych z tym różnicach w leczeniu i najnowszych postępach w rozpoznawaniu, ocenianiu, leczeniu choroby. No ale co on tam może widzieć, przecież w tych laboratoriach pracują nieuki i to sprzedane jeszcze. Dla nie to typowe myślenie gawiedzi, współczesny odpowiednik tłumu ze średniowiecza, który egzaltował się na rynku w trakcie egzekucji.

2

Koeman w przerwie reprezentacyjnej poszedł sobie na jeden dzień dorobić w Fejsbuku i masz babo placek

3

@Jakchcesz Wyszłem nie wyszedłem. Gadaj jak prawdziwy Polak

0

Koeman tak rozwija piłkarzy - na zwijająco

1

@Ojciec5tkidzieci A najlepsze jest to, że ten świetny mecz oglądałem

4

@Encore On akurat ładnie prowadzi zespół, podobnie do Koemana

19

Po dzisiejszym dniu posady stracą następujący trenerzy:
Ancelotti 1:2 z Espanyolem
Hag 0:1 a Utrechtem
Michniewicz 1:3 z Lechią
Nagelsmann 1:2 z Eintrachtem
Pochettino 0:2 z Rennes

Na włosku wiszą posady:
Guardioli 0:2 z PSG i 1:1 z Liverpoolem
Tuchela 0:1 z City i 0:1 z Juventusem
Kloppa 1:1 z City (ale u siebie)

Spokojny o posadę może być:
Koeman - za dużo zalet by wymieniać

7

Komentarz usunięty

6

@Karzel Co doskonale zobaczyliśmy w akcji marketingowej, w trakcie kręcenia reklamy z graczami Manchesteru City, gdzie Messi strzelił gola po wyreżyserowanej przez speców od marketingu akcji.
W tym wyreżyserowanym filmiku dla niepoznaki wyświetlili na tablicy wynik 2:0.

0

Dzisiaj Ancelotti walczy o posadę

0

@arasz1819 Mam ulubione, ale kompletnie nie znam tytułów. Ze mną tak jest, że np. czytam dużo książek, wiem o czym były ale o tytuł czy autora mnie ie pytaj.
Z Chopinem podobnie, nasz wirtuoz umie człowieka pociągnąć za emocje, ale nazwy utworów kompozytorów klasycznych to ciemna magia.

14

@cescblaugrana95 Zwolnić Haga

0

@arasz1819 To który utwór polecasz?

6

Oceny wielkiej trójki z Paryża wg whoscored:

Messi - 7,19
Neymar - 6,86
Mbappe - 6,24

Messi jedyny zawodnik z notą powyżej 7, a Ney notę zrobił głównie dryblingami, choć jest bardzo słaba i uwaga, druga w zespole. Mbappe osiągnął chyba dno.

Oceniając kontekstowo, Messi znowu był najlepszy w zespole. W sumie to sprawa Paryżan, ale ten zespół pod wodzą Pochettino w tym sezonie gra paskudnie wizualnie. Nie widać zespołu, decydują indywidualności. Moim zdaniem trener marnuje potencjał zawodników póki co, a jest w zespole już dość długo.

0

@Ojciec5tkidzieci To brzmi jak wywód niewolnika. Ta kompletna niezdolność od widzenia odcieni.

Adolf -------------------------------- wolność, a pomiędzy nie ma nic.
Nie dziwi mnie Twój wpis, takie myślenie zaczyna być powszechne społecznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?