Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
47
Moim zdaniem Mbappe pokazał klasę oddając karnego Leo, a potem nieoczekiwanie sam dostał szansę z wapna, którą zmarnował. Widać, że Messi nie panoszy się w zespole. Ani nachalnie nie wymaga grania piłek przez niego (wg. mnie ze szkodą dla zespołu), ani mając status gracza wybitnego, nie podważa pozycji Mbappe.
Moim zdaniem widać między Francuzem i Argentyńczykiem wielki szacunek i chyba Mbappe zrozumiał, że Leo chętnie popracuje na młodszego kolegę
8
@macio_944 W 2 połowie Messi miał sporo świetnych piłek w rozegraniu, choć wiadomo, że dopóki nie strzelił goli, dla nie których grał słabo. Ale to nie są ludzie, którzy znają się na piłce.
0
@Encore Mało idzie piłek przez Leo, ale nie wiem jak kibice oglądają te mecze, że nie widzą tych rozegrań do przodu. Przecież jeden przerzut na lewo (miodzio) zapoczątkował błyskawiczną akcję i kilka tych piłek było.
Ludzie żyją statystykami typu gol plus asysta na mecz, ale rola Leo w PSG jest inna. Jest bardziej playmakerem.
0
@Barca1992 Było to na granicy i tak się Leo zachował jakby nie chciał, żeby mu zagwizdali faul. Jednak prawda jest taka, że ludzie narzekają na Leo, a on popracował w pressingu i po chwili padł gol. Czyli nieprawdą jest, że Messi nie był istotny w tym meczu. A po 2, pressuje od czasu do czasu
1
@Encore Widać brak ręki trenera, nawet wyprowadzenie spod własnej bramki szwankuje. A pomoc momentami nie uczestniczy w grze. W ostatnich 15 minutach się poprawiło, Messi parę razy fajnie rozciągnął do lewej otwierając przestrzeń, ale to faktycznie gra oparta na indywidualnościach, a nie klasa trenera
3
A wiecie który zawodnik PSG zapoczątkował kontrę, zakończoną golem, wytrącając gracza Lipska z równowagi? Ja nie wiem ale ma "30" na plecach.
1
Dzisiaj wszystko powinno funkcjonować w naszym nowym ulubionym zespole bo nie ma toksycznego Neya, a ulubieniec La Rambli Mbappe bardzo szanuje ulubieńca @masq czyli Leo Messiego. Jest między nimi chemia.
1
@arasz1819 Pjanić w nowym klubie kontra de Jong za Koemana. Możesz mieć dużo racji, celna obserwacja
10
@arasz1819 Żeby czuć się upokorzonym, trzeba by mieć zalążki godności. A ten pan jest potwierdzonym sądownie kłamcą. Spływa to nim jak po kaczce. Takie standardy mają przedstawiciele rządzącej ekipy i ich wyborcy, czyli znaczna część naszych rodaków.
0
@DaPidejpi A co tak się wzruszyłeś emocjonalnie, że siły boskie wzywasz? Wiesz, że za tę życzliwość dostałem bana? Ale mnie wtedy zamurowało. A potem sami zmieniali podstawę, wg której mnie zbanowali. Najpierw jeden przepis, potem zmienili na inny.
6
@deyna2018 Nie znam piosenek tego drugiego zespołu
0
@DaPidejpi Daj Julce spokój, jestem dziadem z innego pokolenia. Fakt, że lubię takie inteligentne okularnice, ale nie myl życzliwości z niczym innym.
1
@AlexDark00 Tu masz dużo racji. Rzeczywiście chlapnąłem z rozpędu. Sam czasami powtarzam, że oni nie realizują ani ideałów prawicowych, ani tym bardziej katolickich. Pisowcy używają tych terminów jako przykrywki do realizowania swojej polityki. Zgoda.
3
Facet z kondycją na 20 minut chce grać w podstawie?
PS. Dzień dobry pani redaktor
1
@malicinho To świadczy jak nisko musieliśmy upaść. Sama ta debata jest upokarzająca dla Polaków
1
@AlexDark00 Właśnie takie myślenie mnie przeraża. Jeśli ktoś nie umie rozróżnić między bezpłciowym PO, a przestępczym PiS, to stąd bierze się ten dramat i upadek standardów w życiu publicznym. Przypomnę Tobie, że Polska budowała od lat pozycję strukturach międzynarodowych. Obecnie dzikusy z prawicy zdewastowały 26 lat starań poprzednich rządów. i to w wykrzyknikiem. To mentalność prostego chłopa, którego wzrok nie sięga poza własną zagrodę
6
@AlexDark00 Na pewno nie ja. Przed 2015 rokiem każda jedna partia mieściła się w ramach prawnych państwa polskiego. PiS jest partią ludzi zdziczałych, odstających od elementarnych standardów. Antyeuropejskich pieniaczy, niszczących samorządność.
Porównywanie działań PiSu do kogokolwiek wcześniej jest dla mnie oderwane od rzeczywistości.
14
Proszę bardzo, Niemiec mówi, że problem nie dotyczy Polaków tylko polskiego rządu. To ważna uwaga, ponieważ w rozmowie z obcokrajowcem powiedziałbym to samo: utożsamiam się ze swoim krajem, a nie z grupą przy władzy, która zdradza wiele cech organizacji przestępczej
1
@DaPidejpi Dzień dobry, a dziękuję. Kryształowy dźwięk głosu naszego premiera umila mój poranek
6
Morawiecki pouczający Europejczyków w prawie demokracji jest jak złodziej, który ma wykład o poszanowaniu dla czyjejś własności
5
Morawiecki w trakcie przemówienia w Parlamencie EU - "I'm coming to my end"
Nasz premier skrajnie podniecił się w trakcie własnego wystąpienia
4
@masq W Niemczech napastnik w przypadku zdobycia gola, dwóch z reguły dostaje wysokie noty. Tam specyfiką jest, że rozliczają za występ zgodnie z rolą w zespole. Jest napastnik, jest gol, nota nie może być niska, bez względu na inne aspekty.
A poza wszystkim 1 gol to nie było dostawienie nogi tylko majstersztyk techniczny.
14
@Gaz To samo było na MŚ 2014. Messi najlepszym zawodnikiem - to granda. A na pytanie kto był lepszy, zaczyna się wymienienie: może ten a może tamten, a to wszystko bez rzeczowego uzasadnienia.
4
@arasz1819 Nie każdy ma Twoją cierpliwość. 2 połowa była słabiuteńka, 1 jako taka z przebłyskami. Praktycznie kopia poprzednich meczów, które były kopiami poprzednich, i jeszcze poprzednich z wyłączeniem 2-3 miesięcy na wiosnę. A pamiętaj, że Koeman w żadnym klubie nie był długodystansowcem. I to mnie w tym wszystkim martwi dodatkowo
5
Ależ ten Fati ma talent. Widać, że miał rozbrat z piłką, bo mu a to piłka odskoczy, a to się zakałapućka, czy zepsuje przyjęcie, ale czyta przestrzeń znakomicie. Przy drugim golu (akcja palce lizać) pięknie obiegł obrońców i kłopoty dla Valencii gotowe.
Mecz specyficzny, bo Barca stwarza mało zagrożenia, ale jest konkretna gdy już się przedrze pod bramkę.
W 2 połowie trzeba uważać na kontry, zbyt łatwo Valencia forsuje środek boiska.
1
@arasz1819 Ale nie możesz tak robić, że mi przypisujesz opinie innych. Tak się nie godzi. La Rambla twierdzi nie równa się Comentateiro twierdzi.
Dla mnie Czesio Misio to taki trener co się na kontrze potrafi przebujać przeciw silniejszym rywalom, ale czy od się nadaje do pracy długoterminowej? Hmm, no nie wiem, nie wiem.
A propos Twoich wujków, wujek Louis ładnie sobie poczyna. Akurat tego Twojego stryjka to zawsze bardzo lubiłem. Ma tupet facet
5
Czesio Misio, pod względem taktyki jak Koeman. Trzeba być wytrawnym obserwatorem by ją zauważyć
0
@Dojaar Nie zrównuj nazioli i tych, którzy się pod nich podczepiają targając swoje dzieciaki na marsz z jakimkolwiek innym środowiskiem organizującym marsze. Robert Bąkiewicz - to jest standard patriotyzmu jaki ma obowiązywać?
Jeśli tak, to połowa Polaków zdziczała już do reszty.
2
@Pawel13sz Pięknie nakręcone, ale ten gol kojarzy mi się jednoznacznie: z klęską, która nadeszła. I dlatego nigdy potem go nie oglądałem. Za dużo kosztuje mnie emocji
7
Dobra pora spać. Spać to tylko w cudzysłowie, bo delikatnie się zanurzam w wodzie i lekko wystawiam oczy ponad powierzchnię, zamykając powiekę zewnętrzną. I tak sobie czuwam.
A co mi tam, przyznam się, że jestem krokodylem ze znajomością obsługi laptopa.