15

@Rewolucja123 Próbuj, jeśli masz do tego pasję, a widzę, że ostatnio siedzisz w taktykach, to powinieneś spróbować. To potencjalnie daje Ci szanse na lepsze życie niż nudna robota w korporacji.
Żeby spełniać marzenia, najpierw trzeba je mieć

6

@Janiama A United z CR7 17 punktów w 10 meczach. Czyli CR7 osłabił naraz 2 kluby?

11

@jeyx77x I Ronaldo powinien ją wręczać razem z @masq.

0

@Janas11224 Dla mnie to jesteś wiekowo dzieckiem z cukierkiem. Nie narzekaj

3

Zauważyłem, że ludzie błędnie nazywają zawodników, że "ten to jest kotem".

Zapewniam Was, że wszystkie takie wpisy skrupulatnie sprawdzam i na poziomie biologicznym każdy z graczy wykazywał cechy anatomii ludzkiej. W zupełnie inny sposób się poruszał, angażując do przemieszczania zaledwie 2 kończyny dolne. Nie posiadał tez charakterystycznych wąsów.
Także prosiłbym mylnie nie mylić tych zawodników z miłymi czworonogami

1

@Bocheno1 Chodziło żonie Wadka o białą kiełbasę

1

@MesQueUnClub96 tego jeszcze nie było

0

Waldek bez chrzanu to nawet nie ruszy.

3

Ale że bez drożdży ci tak wyrosło?

2

@Kurkmen Niestety za dużo w tym ceremoniale dekoracji, a za mało refleksji

2

@l0Messini W głupocie głupiego narodu, który głupio wybiera i nie szanuje własnych kobiet.

1

@Mroziu Za długo by wymieniać

3

W sumie to Barjuan już mi podpadł

1

Jest koteł, jest pieseł, to i jest nowy mioteł

1

@maciar Dziwnie, czyli inaczej czy osobliwie?

2

Ja wiem, że Xavi jeszcze nie dotarł do Barcelony, ale dzisiaj już tak trochę walczy o zachowanie posady.

1

@DaPidejpi Właściciele wręcz zapierają się żeby Ole pozostał. Oni mają na odwrót niż inni, szukają pretekstu by zostawić a nie zwolnić

1

@Rust_Cohle To, że jesteś fanem Salaha nie zmienia faktu absurdalnej diagnozy z Bruno. Pamiętaj, żeby zarzucać innym brak argumentów, sam przedstaw choć jeden.
Bo stwierdzenie, że ktoś się nie zna na futbolu, to może być ciekawe w świetlicy szkolnej i to nie w liceum.
Machnij jakiś argument rzeczowy.

1

@Encore Umieszczenie CR7 przed Bruno musi oznaczać żart, trolowanie, nieznajomość tematu, albo nie oglądanie United.
Zresztą jeśli kolega pisze, że uznanie Bruno za numer 1 w United to nie znanie się na futbolu, to odjazd jest totalny, a fanatyzm nieograniczony.
Na szczęście mnie interesują fakty a nie bajki

1

@Rust_Cohle Zakładam, że mnie trolujesz. Bo albo to, albo coś Ci się mooooocno pomyliło.

1

@Encore On jest w tym sezonie w formie na Złotą Gałę. Już był bardzo dobry, ale obecnie przechodzi samego siebie. Ta asysta dzisiaj to nadpoziom, a ile jego genialnych podań koledzy zmarnowali w tym sezonie.

1

Powoli zacznę traktować pozostawanie Kane'a w Tottenhamie za działalność charytatywną. Jaki ten chłopak jest dobrotliwy

6

@Rust_Cohle Uznać CR7 za najlepszego gracza w United, oznacza, ze ktoś nie wie co się w tym zespole dzieje i kto pociąga za sznurki

3

Zatrułem się azbestem po lewej stronie. Zatem Haaland okazał się przereklamowanym piłkarzem. Kompletnie przestał strzelać gole dla Dortmundu. Tylko nie mówcie mi, że to że nie gra jest wymówką. Klasowy napastnik nie zwala swojej indolencji strzeleckiej na nieobecność na murawie.

18

Koeman - zastał Barcę drewnianą, zostawił glinianą.

2

@Kurkmen Tak działa mechanizm 500+ i zwiększonej płacy minimalnej. Podwyżki dla najsłabiej zarabiających powodują konieczność podniesienia płacy w całej firmie, by różnice się nie zatarły. To zmusza firmy do większych wydatków na pensje. Potem odkuć się można na wyższych cenach, napędzających inflację. Program 500+ też zwiększa chęć wydatków, co generuje większy popyt i wzrost cen towarów. I dodatkowo napędza inflację.
A potem jak mawiają ekonomiści napędza się spirala cenowo-płacowa.

0

@Momals11 Ja uważam, że PSG zagrało wtedy bardzo solidnie defensywnie, nastawiając się na kontry

0

@Encore Może bardziej nieprzekonująco, bo jednak słabo grając City nie ograsz

1

@Encore Gdyby nie poprawna polszczyzna, to pomyślałbym, że Bruno lansuje się na La Rambli za pomocą google tłumacza : )

9

Popatrzcie na Salaha w kontekście Złotej Gały. Najgorszy okres żeby błyszczeć. Jego gra nie ma wpływu na obecną edycję konkursu, a za rok nikt nie będzie pamiętał o tym co robi obecnie, jeśli nie podtrzyma formy, a Liverpool nie zgarnie trofeów. Można sobie wyobrazić mistrzostwo City, LM zgarniętą np. przez Bayern czy Chelsea.

Poza tym spodziewam się, że wszelkie głosowania będą przesunięte na koniec 2022 roku, tuż po zakończeniu MŚ. A w nich niestety, ale Salah raczej nie będzie miał okazji błysnąć. Szkoda, że akurat pochodzenie może wpłynąć na jego szanse, tak jak na Lewego w tym sezonie. Mimo dobrych mistrzostw w wykonaniu Lewego, nie miał szans zaistnieć w fazie play-off i podobnie może być z Egipcjaninem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?