Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lucas/catalan Ja bym zasugerował antyszczepionkowcom, żeby od razu rozebrali skocznie.
2
@arasz1819 Egon, tzn. Koeman ma plan. Serce rośnie, zgodzisz się?
7
Nie sądziłem, że Neymar w ciągu jednej nocy praktycznie zapewni sobie Złota Piłkę. Co za show z golem i 2 asystami. Praktycznie wyprzedził wszystkich na ostatnie prostej.
4
Wracają chłopaki rozentuzjazmowane po przerwie reprezentacyjnej, gdzie szło im bardzo dobrze, a tu w drzwiach stoi Koeman ...
2
@masq Dokładnie trolu, wspaniale to opisałeś.
0
@maroon Rzeczywiście zdarzają się w życiu sytuacje, które stawiają człowieka pod ścianą, a wtedy robi się rzeczy wcześniej niewyobrażalne
1
@Comfortable_ On w październiku ocenia transfer Leo po 2,5 meczu, przy czym statystyki asyst i goli nie oddają tego, że w meczach zaprezentował bardzo solidny poziom.
2
@Encore Dlatego uważam, że mimo wysokiej jakości tego piłkarza, nie jest to w żadnej mierze zawodnik dający w przybliżeniu swoim teamom tyle co daje Messi, Lewy czy np. Mbappe lub Bruyne.
2
@Encore No tak ale w dodatku do ME, bo gdyby chodziło o samą LM, to pewnie nie padłoby akurat nazwisko Jorginho a może Kante czy jakieś inne.
0
@Encore Musi popierać swojego zawodnika, jednak poza tym mam wrażenie, że tutaj dopasowuje się kandydata na zasadzie: był w obu zwycięskich teamach, to z automatu jest kandydatem, bez patrzenia na to czy wywierał tak wielki wpływ na zespół. Jorginho nie odznaczał się jednak tak jak choćby Modrić w sezonie z triumfem w plebiscycie.
1
@Comfortable_ wpisz Kołtoń w YT
10
Słucham wieczorową porą Kołtonia i Wichniara i słyszę jak Wichniarek argumentuje, że żeby dostać Złotą Piłkę za zawodnikiem musi stać sukces klubowy, a takiego Messi nie ma. Poza tym na jesień okazuje się najgorszym transferem w Europie. Ciekawe czy Guardiola tak sądzi? A piłka reprezentacyjna ponoć aż tak się nie liczy.
Stwierdziłem, że jednak to wyłączę.
0
@Triv44 A co dopiero gdyby to było w Tajlandii ...
0
@Encore To poprawia proporcje, ale dalej odpowiedź brzmi nie.
3
@Encore Biorąc pod uwagę miażdżącą przewagę kobiet w nieatrakcyjnych i w niewłaściwym wieku, powiem zdecydowane nie. A niech wylosuję 80-latkę
1
@Encore Ale nikt mi nie zarzuci, że zrobiłem to dla zielonych, więc jestem kryty
0
@El dominatore Zwrot " w dupie" brzmi tu szczególnie dosadnie
0
@Odcinkowy W życiu nie głupi, ja nie mam nic do Ciebie zupełnie, ale taki trochę uparciuszek z Ciebie.
3
@masq A co, tyłek Cię rozbolał od patrzenia na Messiego i trzeba rozmasować?
0
@Odcinkowy Ja po rozmowie z Tobą pamiętam jedną rzecz: że jak wbijesz sobie jakąś bzdurę do głowy, to wbrew faktom, tłuczesz ją do oporu. Wypisałem Ci całą litanię rzeczy, które nie sytuują mnie po lewicy, a Twoja zabetonowana głowa powiedziała, że zdania nie zmienia.
A z socjalizmem to kolejne kłamstwo, czyli dalej jesteś w "formie"
1
@Encore A wyobraź sobie brać studencką, tam nie takie odpały miały miejsce.
3
@jareksk100 Krytycy filmowi uznają 2 pierwsze sezony za najlepsze i można się z nimi zgodzić. Ludzie mniej podziwiają głębię scen, a bardziej preferują akcję. A nie na tym fenomen tego serialu polega. Dla mnie "Breaking Bad" jest zbudowane z dziesiątek takich malutkich arcydziełek. Atmosfera serialu jest niepowtarzalna.
1
@Odcinkowy Kolega, któremu tłumaczy się, że nie mam wąsów i 4 nóg i nie miauczę, a dalej twierdzi, że jestem kotem.
A skąd pomysł, że jestem socjalistą? Zawsze Twoje wnioski mnie zadziwiają. Wcześniej lewicowiec, teraz socjalista. Jeszcze komunisty brakowało.
0
@GregSTG Niektórzy odpisaliby to samo co Ty, zamieniając not na yes.
11
@BulaKG @Ls0811 @LS @KB_nueve @Majkel34 Myślę, że w kraju gdzie ludzi przekupuje się za 5 stówek, znalazłoby się sporo chętnych
1
@Majkel34 Słyszałem o tym parę dni temu i chyba komuś ostro zryło banię
2
Słuchajcie, dostajecie ofertę pokazania się jako partner geja, w 3 wyjściach na miasto. Macie tylko towarzyszyć tej osobie a jedyne co musicie od siebie zrobić to trzymać tego "partnera" za rękę od czasu do czasu. Dostajecie za to 50 tys.
Jesteście w stanie przyjąć taką propozycję? I za jaką ewentualnie sumę byście się zgodzili? Oczywiście nie pytam tych, którzy by dopłacili żeby w tym wziąć udział.
2
@tobiasson92 Słusznie, azjatycki rząd nie ma prawa do europejskich pieniędzy. Zachęcam do powrotu do Europy i jej standardów
2
@DaPidejpi Zabrakło czasu przed Euro. Zakładam, że obecnie meczu ze Słowacją nie przegralibyśmy. Jesteśmy bardziej zdyscyplinowani, jest solidnie a momentami nawet błyskotliwie. Szkoda, że nie miał Sousa pół roku więcej. Szkoda też, że jego dobra praca może rozbić się o play-off. Mimo dobrej gry Polska może odpaść i nie awansować do MŚ.
A porównajmy to sobie z siermiężyzną za Brzęczka. Ogromna różnica.
1
Ale to stary news. Tego już w podręcznikach historii nauczają