2

@lucas/catalan Ja bym zasugerował antyszczepionkowcom, żeby od razu rozebrali skocznie.

2

@arasz1819 Egon, tzn. Koeman ma plan. Serce rośnie, zgodzisz się?

7

Nie sądziłem, że Neymar w ciągu jednej nocy praktycznie zapewni sobie Złota Piłkę. Co za show z golem i 2 asystami. Praktycznie wyprzedził wszystkich na ostatnie prostej.

4

Wracają chłopaki rozentuzjazmowane po przerwie reprezentacyjnej, gdzie szło im bardzo dobrze, a tu w drzwiach stoi Koeman ...

2

@masq Dokładnie trolu, wspaniale to opisałeś.

0

@maroon Rzeczywiście zdarzają się w życiu sytuacje, które stawiają człowieka pod ścianą, a wtedy robi się rzeczy wcześniej niewyobrażalne

1

@Comfortable_ On w październiku ocenia transfer Leo po 2,5 meczu, przy czym statystyki asyst i goli nie oddają tego, że w meczach zaprezentował bardzo solidny poziom.

2

@Encore Dlatego uważam, że mimo wysokiej jakości tego piłkarza, nie jest to w żadnej mierze zawodnik dający w przybliżeniu swoim teamom tyle co daje Messi, Lewy czy np. Mbappe lub Bruyne.

2

@Encore No tak ale w dodatku do ME, bo gdyby chodziło o samą LM, to pewnie nie padłoby akurat nazwisko Jorginho a może Kante czy jakieś inne.

0

@Encore Musi popierać swojego zawodnika, jednak poza tym mam wrażenie, że tutaj dopasowuje się kandydata na zasadzie: był w obu zwycięskich teamach, to z automatu jest kandydatem, bez patrzenia na to czy wywierał tak wielki wpływ na zespół. Jorginho nie odznaczał się jednak tak jak choćby Modrić w sezonie z triumfem w plebiscycie.

1

@Comfortable_ wpisz Kołtoń w YT

10

Słucham wieczorową porą Kołtonia i Wichniara i słyszę jak Wichniarek argumentuje, że żeby dostać Złotą Piłkę za zawodnikiem musi stać sukces klubowy, a takiego Messi nie ma. Poza tym na jesień okazuje się najgorszym transferem w Europie. Ciekawe czy Guardiola tak sądzi? A piłka reprezentacyjna ponoć aż tak się nie liczy.

Stwierdziłem, że jednak to wyłączę.

0

@Triv44 A co dopiero gdyby to było w Tajlandii ...

0

@Encore To poprawia proporcje, ale dalej odpowiedź brzmi nie.

3

@Encore Biorąc pod uwagę miażdżącą przewagę kobiet w nieatrakcyjnych i w niewłaściwym wieku, powiem zdecydowane nie. A niech wylosuję 80-latkę

1

@Encore Ale nikt mi nie zarzuci, że zrobiłem to dla zielonych, więc jestem kryty

0

@El dominatore Zwrot " w dupie" brzmi tu szczególnie dosadnie

0

@Odcinkowy W życiu nie głupi, ja nie mam nic do Ciebie zupełnie, ale taki trochę uparciuszek z Ciebie.

3

@masq A co, tyłek Cię rozbolał od patrzenia na Messiego i trzeba rozmasować?

0

@Odcinkowy Ja po rozmowie z Tobą pamiętam jedną rzecz: że jak wbijesz sobie jakąś bzdurę do głowy, to wbrew faktom, tłuczesz ją do oporu. Wypisałem Ci całą litanię rzeczy, które nie sytuują mnie po lewicy, a Twoja zabetonowana głowa powiedziała, że zdania nie zmienia.

A z socjalizmem to kolejne kłamstwo, czyli dalej jesteś w "formie"

1

@Encore A wyobraź sobie brać studencką, tam nie takie odpały miały miejsce.

3

@jareksk100 Krytycy filmowi uznają 2 pierwsze sezony za najlepsze i można się z nimi zgodzić. Ludzie mniej podziwiają głębię scen, a bardziej preferują akcję. A nie na tym fenomen tego serialu polega. Dla mnie "Breaking Bad" jest zbudowane z dziesiątek takich malutkich arcydziełek. Atmosfera serialu jest niepowtarzalna.

1

@Odcinkowy Kolega, któremu tłumaczy się, że nie mam wąsów i 4 nóg i nie miauczę, a dalej twierdzi, że jestem kotem.

A skąd pomysł, że jestem socjalistą? Zawsze Twoje wnioski mnie zadziwiają. Wcześniej lewicowiec, teraz socjalista. Jeszcze komunisty brakowało.

0

@GregSTG Niektórzy odpisaliby to samo co Ty, zamieniając not na yes.

11

@BulaKG @Ls0811 @LS @KB_nueve @Majkel34 Myślę, że w kraju gdzie ludzi przekupuje się za 5 stówek, znalazłoby się sporo chętnych

1

@Majkel34 Słyszałem o tym parę dni temu i chyba komuś ostro zryło banię

2

Słuchajcie, dostajecie ofertę pokazania się jako partner geja, w 3 wyjściach na miasto. Macie tylko towarzyszyć tej osobie a jedyne co musicie od siebie zrobić to trzymać tego "partnera" za rękę od czasu do czasu. Dostajecie za to 50 tys.

Jesteście w stanie przyjąć taką propozycję? I za jaką ewentualnie sumę byście się zgodzili? Oczywiście nie pytam tych, którzy by dopłacili żeby w tym wziąć udział.

2

@tobiasson92 Słusznie, azjatycki rząd nie ma prawa do europejskich pieniędzy. Zachęcam do powrotu do Europy i jej standardów

2

@DaPidejpi Zabrakło czasu przed Euro. Zakładam, że obecnie meczu ze Słowacją nie przegralibyśmy. Jesteśmy bardziej zdyscyplinowani, jest solidnie a momentami nawet błyskotliwie. Szkoda, że nie miał Sousa pół roku więcej. Szkoda też, że jego dobra praca może rozbić się o play-off. Mimo dobrej gry Polska może odpaść i nie awansować do MŚ.
A porównajmy to sobie z siermiężyzną za Brzęczka. Ogromna różnica.

1

Ale to stary news. Tego już w podręcznikach historii nauczają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?