Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
3
@A_Gomesinho_21 Xd to powinien być Twój nick. W Polsce przechodzi lekceważące zachowanie w górach i płacą za to podatnicy. Przechodzi brak szczepień i płacą podatnicy. Palenie papierosów a za leczenie płacą inni.
Wszystkim tym niezależnym samolubom należy się leczenie, ale płacą za nie inni. Jak jesteście tacy niezależni, to za własną głupotę płaćcie z własnej kieszeni.
Jak kozaczyć to niezależni, jak się leczyć to socjaliści.
HIPOKRYCI!!!
3
@Azi Co do grzybów, nikt się z rozmysłem nie truje, ale co do palaczy, zawsze uważałem, że oni powinni ponosić w dużym stopniu koszty leczenia. Jak chcą palić to ich sprawa, ale rozmyślne pakowanie się w chorobę (jest ona pewna w sporego procenta palaczy - to oni dominują w sód chorych na raka płuc) nie powinno obciążać innych płatników.
A jeśli się nie szczepisz, powinni obciążać Cię kosztami leczenia. Tylko szkoda, że tej żenującej władzy wybranej przez żenujących ludzi, brakuje odwagi by być sprawiedliwymi i docenić odpowiedzialnych.
33
Co do Leo, właśnie takimi meczami jak wczoraj przyklepuje się Złote Piłki. Głosujących z całego świata nie będą obchodziły pojedynki z Mezt, Montpellier czy innymi Nantesami.
Ale z całą pewnością wszyscy oni zasiedli by oglądać starcie kluczowe dla losów grupy i nie dość, że Messi zdobył bramkę, to zrobił to w stylu dostępnym tylko dla nielicznych.
To była akcja widokówka i ona na pewno zapadnie w głowach głosujących bardziej niż jakakolwiek inna tej jesieni.
Zasadniczo, chyba nie przesadzę zanadto pisząc, że była to najbardziej widowiskowa akcja tej jesieni w kategorii meczów superciężkich. Wiadomo, że LM jest na świeczniku, a z kandydatów do Złotej Gały nikt nie zagra w meczu o podobnym prestiżu.
4
Komentarz usunięty
19
@AlicjaFCB Właśnie w tym zdaniu "To niezaszczepieni może chcą przechodzić ciężej wirusa, każdego indywidualna sprawa" szanowna Alicjo kryje się cała Twoja bezrozumość (staram się być delikatny).
Jeśli kupisz sobie respirator, sama będziesz się leczyć i nie będziesz obciążać służby zdrowia, wtedy byłaby to Twoja sprawa. A skoro Twoja nieodpowiedzialność i to z premedytacją przyczynia się do obciążenia służby zdrowia, sprawa robi się publiczna. Dodatkowo narażasz system zdrowia swoim lekceważącym podejściem na większe koszty i blokujesz miejsce innym potrzebującym.
Ależ Wy jesteście ograniczeni przez własny egoizm.
2
@ZielonySzparag Ale w tym sezonie coś między nimi się zmieniło. Już w lidze Mbappe narzekał na egoizm Neya, a to co robił dziś Brazylijczyk to koszmar. Samolub do sześcianu. Pamiętaj, że Mbappe w tym sezonie fika klubowi z kontraktem i też chce być wyeksponowany.
No oby się ułożyli i dotarli, ale jak to będzie? Nie wiadomo
21
Co do meczu PSG. Nieprawdopodobne wręcz pomijany w akcjach ofensywnych Messi zrobił filmową akcję zakończoną cudnym strzałem. Żeby tę akcję przeprowadzić musiał najpierw dopominać się o piłkę (sygnalizacja ręką, że PSG ma takiego piłkarza), potem pognał jak szalony na bramkę i przy pomocy pachołka do odgrywania piłek (w tej roli Mbappe) oddał piękny mierzony strzał.
Poza tym kilka posiadań, dobre piłki progresywne, niemiłosiernie partaczone przez kolegów. Mało kontaktów, wielka jakość.
Mbappe w 2 połowie nieco podupadł (choć asysta była), a Neymar zagrał koszmarnie samolubnie. Potem to skutkowało tym, że Mbappe zaczął się chamić i z Brazylijczykiem nie współpracowali.
Mam podskórne wrażenie, że Ney absolutnie nie może zaakceptować, że ktokolwiek może być nad nim w zespole, Mbappe przejawia ambicje liderowania, więc panowie są na kursie kolizyjnym.
Najbardziej z nich dojrzały piłkarsko i efektywny Leoś obrywa rykoszetem i zostaje, póki co, marginalizowany. Zatem mamy sytuację odwrotną niż w Barcy, gdzie musiał dźwigać większą część ofensywy na swych barkach.
Może się to zmieni, ale Francuz z Brazolem (on szczególnie) powinni coś zrozumieć dla dobra zespołu. Ich wojenki blokują potencjał zespołu, choć brzmi to kuriozalnie po 2:0 z City.
Ech to PSG, klepią te ogórki i klepią
10
PSG momentami broni się zbyt desperacko jak na zawodników o tak wielkich umiejętnościach. Zadziwiające problemy mają momentami z wyprowadzeniem piłki z pola karnego.
Z trójki sław najbardziej podoba mi się Mbappe, Neymar jest niezwykle egoistyczny i mało efektywny, a Messi nie został jeszcze chyba wchłonięty przez organizm PSG.
Bardzo mało przy piłce, ale gdy już jest potrafi zagrać dobrego pasa, jak choćby to świetne wyprowadzenie na lewe skrzydło.
City ciśnie, PSG jest jednak w stanie w każdej chwili wystartować z kontrą na 2:0.
1
@NaFazieHitman Z drugiej strony Polacy traktowali Wielką Brytanie jak pub, do którego można wpaść po socjal i jakąś robotę i zwinąć się kiedy ci wygodne.
To działa w obie strony.
0
@ferdas_rawa Myślałem, że ten żart jest szyty tak grubymi nićmi, że nikt nie weźmie go na poważnie. A jednak. Naprawdę uwierzyłeś w moją moc, he he. Z IQ 76 pewnie nie odróżniłbym garnka od laptopa
4
@Messibestplayerintheworld Czyli to nie Koeman go przygotował? Stąd ta forma, teraz rozumiem
1
@l0Messini Sam się wystawiłem tym wpisem, i pięknie wyszła spod kanałów prawicowo-konserwatywna ferajna (przy wpisie Alicji). Jakby już szukać zależności na poważnie, to wśród ludzi o Twoich poglądach jest zdecydowanie więcej nieuków i ludzi z pogardą i niechęcią do książek i do myślenia, analizowania rzeczywistości.
I to nie jest złośliwość, tak po prostu jest, gdy się analizuje wyborców. Oczywiście ponieważ macie zbyt mało inteligencji i dystansu do siebie, odrzucacie ten fakt.
Opinia ma być twarda, stanowisko nieprzejednane, umysł zabetonowany i zaimpregnowany na niuanse.
Życzę Ci i waszej zgrai więcej dystansu do siebie i nie omijajcie bibliotek, one nie parzą.
1
@arasz1819 Dzięki. Mam nadzieję, że inni też wzbijają się tak wysoko
29
Na pierwszy rzut oka oferta brzmi kusząco. Istotą jest tutaj wysokość oprocentowania odsetek. Jeśli jest niska i korzystna w stosunku do oprocentowania kredytów jakie spłaca Barca i jakie mogłaby dalej pozyskiwać, to warto przyjrzeć się ofercie.
Ciekawe co stoi za tą ofertą, co chcieliby pozyskać pożyczkodawcy?
Od strony sportowej, nie cieszy mnie idea zakupu wielkich nazwisk, jeśli miałoby się to odbywać kosztem nasze utalentowanej młodzieży. Wtedy ich rozwój szlag by trafił, a pojawiłaby się presja na natychmiastowy wynik.
A ja widzę nasz zespół z, owszem, nabytkami ale obudowanymi naszą młodzieżą. Bez presji na wynik tu i teraz, z polem do rozwoju. Już mnie to gonienie wyniku bez patrzenia na koszty zmęczyło psychicznie, a rezultaty i tak były wątpliwe. A i styl podupadł i coraz mniej jest Barcy w Barcy.
4
@AlicjaFCB Sam byłem w szoku, że tyle uzbierałem :)
7
Słuchajcie, sprawdziłem swój współczynnik inteligencji. 76 - to dobry wynik?
0
@dzefrej234 To dlaczego ten pewniak nie zagrał w ostatnim meczu?
1
Proszę się zwracać do mnie przez Pan, mam przecież swój wiek i godność osobistą.
6
Niektórzy są jednak zachwyceni, nieprawdaż @arasz1819
2
@Momals11 Tym razem wszyscy umrą. A tych, którzy przeżyją mają dobijać.
5
@LeoMessiah Poprawia sylwetkę, wzmacnia różne partie ciała w zależności od rozstawienia ramion, poprawia wytrzymałość (jeśli wchodzisz na poziom ponad 100), dyscyplinuje jeśli robisz je regularnie, no i daje najzwyczajniej przyjemność gdy przekraczasz 70 a wiesz, że bez problemu zrobisz kolejnych 30-50.
0
@ShinobiQWE A wiesz ile par heteroseksualnych żyje w małżeństwie?
Wolność to prawo do decydowania za siebie, a nie nakaz życia osobno bo ktoś za kogoś zdecydował. Pokrętnie rozumujesz.
0
Komentarz usunięty
0
@don'T.R.I.P.e Zawsze mi wstyd za takich ludzi i zawsze ogarnia mnie bezradność, że mnóstwo podobnych ludzi mijam na ulicy. Okropne robi się nasze społeczeństwo.
0
Komentarz usunięty
11
@KacperVEB Tego nie wiemy. Nie mamy zielonego pojęcia jaki jest z niego trener.
6
@Pilka_jest_okragla Szczególnie słowo "rozwinął" brzmi śmiesznie. Ale to gorzki śmiech. I Gavi nie zagrał bo de Jong wyleciał, nie nie. Młodzi nie wchodzą tylko wtedy gdy nie ma wyboru.
2
@Shapiro Pamiętam, że kiedyś dokładnie to samo mówiono o jakimś asystencie Fergusona. Asystent odszedł, a sir Alex był nadal wielki. To takie bajanie bez pokrycia, za zespół odpowiada główny trener i basta.
1
Czy możemy już mówić o wielkiej Barcelonie w erze Alfreda Schreudera? Czy jest o jeden mecz za wcześnie?