0

@tomono Trzeba lepiej dobierać rozmówców. Rok temu La Rambla ostro mnie jechała za krytykowanie Koemana, dziś śmieję się z wysypu znawców od tego holenderskiego czarodzieja. Ale zapamiętałem nicki użytkowników, którzy widzieli sprawy lepiej i szerzej od samego początku.

3

@bixmix Gdybym wyrabiał sobie opinię o piłce na podstawie wykwitów Januszy, to pomyślałbym, że akcja bramkowa zaczyna się od strzelenia gola.

0

Komentarz usunięty

1

@leonek160 Te zdania się wykluczają logicznie

2

Komentarz usunięty

6

@Herato Janusze tu dominują. Nie mają o niczym pojęcia a wszystko wiedzą

0

@Bocheno1 Większość dołączyła do mnie czyli kilkuosobowej mniejszości. Widzisz jakie wiatry antyKoemanowe nastały. Teraz Ty działasz w podziemiu.
Lepiej się nie ujawniaj bo Twój nick zapłonie. Albo wołaj arasza i zmierzcie się z laramblową nawałą

0

Komentarz usunięty

1

@KrwawiaceoczyVEB Gdyby klękanie straciło na znaczeniu, to Twój bzdurny wpis by nie powstał. To klękanie ma uwierać rasistów i uwiera. I bardzo dobrze.

1

@Bobo25 To jest nieprawdopodobne jak Barca popada w rozpacz z powodu niedorzecznych decyzji. A desperacja (obłęd) był tak duży, że Ronalda wyciągali z reprezentacji. Nie idzie tego zrozumieć. Ja bym mu bańki nie zapłacił za sezon.

0

@don'T.R.I.P.e Jak ktoś śledził karierę Koemana, to wnioski mógł wyciągnąć w zeszłym roku przy zatrudnianiu go. Każdy słaby/przeciętny trener może mieć z takim składem jak Barca w zeszłym sezonie lepszą serię, jednak kwestią kluczową jest konsekwencja i wizja, a tego Koeman nie miał nigdy. Wg mnie użytkownicy żyli epizodami a nie widzieli całości.

3

Teraz rozumiem dlaczego są takie braki w polskim systemie zdrowia. Wszystkich lekarzy wywiało na La Ramblę, gdzie stawiają diagnozy. Po czasie, oczywiście.

A co takiego zmieniło się od zeszłej jesieni, że ten sam dość powszechnie hołubiony tu Koeman jest tak masowo odsądzany od czci i wiary? Koeman jest dokładnie taki jaki był, ale chyba użytkownikom coś się nareszcie w głowach odblokowało.

4

Idę spać. Od 21 postarzałem się o kilka lat. Dobranoc

0

@pt9 Absolutnie, jeśli wynik się utrzyma

8

Oglądam Barcę i piję kawę. Ale mnie ta kawa przymuliła

42

O panie bym przespał. Obchodzimy godzinnicę utraty gola z Granadą

2

Co te szczepienia robią z graczami Granady

5

Obchodzimy właśnie 25 minutnicę utraty gola z Granadą.

3

Zapowiada się, że będę miał robotę przy kolejnych tygodnicach

2

Wystawienie Balde to granda. Przecież to jeszcze dziecko!

1

@Janiama Bardzo dobry wpis Janiama. Otóż to. Pedri to perła, a Iniesta czy Xavi w jego wieku nie mogli się z nim równać. Jednak ktoś rozpoznał się na ich unikatowym talencie na szczęście dla naszego ukochanego klubu.
Uważam, że większość kibiców jest najzwyczajniej zbyt ograniczonych by docenić obecnie kunszt Pedriego. Nie rozumieją tego jak on potrafi "naoliwić" grę. Oczywiście maszyneria musi być określonej jakości. Za Koemana nie doświadczymy wykorzystania potencjału Pedriego - taką mam obawę.
+1 dla Ciebie

1

Czy wczorajsza porażka Romy jest początkiem końca Mou w tym klubie?
Teraz powinna pójść sekwencja: Mou szuka winnego, potem publicznie ośmiesza piłkarzy, wybiera jednego gracz, którego zniszczy i stwierdzi, że się do niczego nie nadaje (jak Shaw). Następnie całkowite załamanie wyników i wylot z klubu.

0

@tbas Myślę, że Pedri i de Jong zeszliby na pniu gdyby ich wystawić na sprzedaż.

2

@Dundersztyc Messi strzelił gola i wypracował 100% sytuację Dembele na 2:0, czyli zrobił dużo by Barca tamten mecz wygrała.
Jeśli masz bełkotać, to lepiej zamilknij

5

@Momals11 Wspomniany kolega jest gorzej dysponowany od dłuższego czasu

1

@Alvarinho Ok i tyle. Ale tu, na la Rambli zrobiła się z tego saga. To jest jakiś dramat. Jeszcze zaraz powstanie dokument na Netflixie na ten temat.

1

@masq Nikt nie twierdzi, że Leo jest święty. Ale Ty wręcz żyjesz z eksploatacji pewnych sytuacji, żeby nakarmić swoją trolowatą potrzebę dosrania mu. Po co w ogóle eksploatować sytuacje, które wielkim się zdarzają? To skutek uboczny ich arogancji, która pozwala osiągać sukces. Nie mogę z Ciebie człowieku.

2

@Woland10 Następny od samograja w Barcelonie. To jak głupie stwierdzenie, że proszę zgłoś swój komentarz do bana.

4

@amanter Kolega masq jakiś czas temu zaczął trolować i wpadł w ciąg jak alkoholik. Wykorzystuje każdą okazję by obsrać Leo.

1

@masq @Alvarinho Dla mnie są to komentarze na poziomie przedszkolnym, jakby odkryciem było, że wielcy zawodnicy mają wielkie ego i czasem to pokazują. Nie pierwszy i nie ostatni to raz, więc tworzenie bajek o chamstwie to już zupełny odlot.
Wielcy psychologowie z La Rambli na nowo odkrywają stare jak świat zjawisko i robią peudoigrzyska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?