Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS My już z kolegą araszem znormalizowaliśmy relacje, ale mimo wszystko dzisiaj znowu czuję się lekko pomówiony. Tyle, że na taki drobiazg mogę przymknąć oko.
0
@LS A przed chwilą @arasz1819 nazwał mnie błędnie nawoływaczem do zwolnienia Koemana. arasz1819, ten wpis pokazuje, jak bardzo się mylisz. @LS odnosi wrażenie, że zmieniłem zdanie, tak jestem wstrzemięźliwy.
Oczywiście Koeman w Barcy to nieporozumienie przed całkiem duże N. Byłem, jestem i będę przeciwny Koemanowi ponieważ nie miał i nie ma kwalifikacji na Barcę, uważałem, że jest przeciętny. Teraz nie wiem nawet czy powinienem być tak szczodry w ocenie.
0
@arasz1819 PS. Mnie podobnie jak paxa nie nazywaj bezpodstawnie nawoływaczem do zmiany trenera. Mimo rozczarowań byłem i jestem wstrzemięźliwy w zastępowaniu Koemana. Stwierdzenie z sierpnia 2020, że się Ronald nie nadaje obowiązuje, ale przecież ja nie grzmię nieustannie z pulpitu jak trybun ludowy, żeby wywalić Koemana.
0
@arasz1819 Tak późno odpowiadam bo niedawno wróciłem do domu. Nie chcę żeby kontynuowano tradycję wybierania kandydatów, którzy powodują u mnie przerażenie. To nazwisko to jakaś makabreska
0
@LS Jesteś kolejną osobą, która o to pyta. Jeśli Barca przegra z Granadą, tradycja wróci.
0
@Azi Mnie jednak dystans dziwi. Nie mamy mocy by klepać i zmuszać do biegania, to trzeba samemu biegać. O co chodzi trenerowi, skoro nie ma, de facto, niczego?
5
Pokonany dystans za uefa.com:
Barca 109.8
Bayern124.7
No to jeżeli trener nie ma do zaproponowania żadnego pomysłu taktycznego, poza czekaniem na wykonanie wyroku, to skąd takie dane dotyczące biegania? Gdzie serducho, gdzie dawanie z wątroby? Taktyka nie, intensywność nie, ambicja nie.
Naprawdę mamy grupę piłkarzy, którzy nie nadają się do myślenia, biegania, walczenia?
Wszyscy są pozbawieni jakichkolwiek cech i do niczego się nie nadają?
0
@Kurkmen Niestety, przyzwyczajamy się do łykania takich meczów jak wczoraj, na zimno
4
Chyba najłatwiej zarobiona 100 w życiu u bukmachera mi wpadła. Przed meczem wydawało się to oczywiste, w trakcie meczu jeszcze bardziej, a po meczu to szkoda nawet gadać. Ktoś na forum Bayernu napisał "rozklepaliśmy Barcę na 3 biegu" i chyba miał rację.
Nie chcę krakać, ale szykuje się ciężka walka o 2 miejsce w grupie. I raczej to spojrzenie należy uznać za realistyczne a nie pesymistyczne.
1
@Pawel13sz Ale ja to zawiesiłem na razie. Obiecałem, że dopóki w lidze jako tako pykamy, smutnych tygodnic nie będzie. Znamienne, że to 2 pytanie o tygodnice w ciągu 3 minut
0
@PatrykBarca Oj uważajmy z tymi rachunkami. Obym nie musiał wracać do tygodnic : )
1
Bardzo spokojny ten mecz. Bayern jest dojrzalszy piłkarsko ale nie forsuje tempa i nie kreuje specjalnie sytuacji bramkowych, Barca licznie obecna w defensywie, gra ostrożnie i przegrywa po golu, który można nazwać pechowym. Można, ale de facto, moim zdaniem gol idzie na konto Garcii, który uciekł z interwencją.
Ofensywnie Barca na razie nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Mimo wszystko widać strukturę, dość zdyscyplinowane formacje i pewien pomysł na neutralizację Bayernu. Tyle, że gol zmienia sytuację i wymusza bardziej ofensywna grę, jeśli Barca chce pokusić się o remis.
Podoba mi się jak Araujo tresuje w defensywie Sane. Ależ my mamy perłę w swoich szeregach!
1
100 na Bayern postawiona, albo podwajam, albo zostanę uciszony przez naszego Napoleona trenerki. Po meczu proszę się ewentualnie nie znęcać, potencjalna strata finansowa to wystarczająca kara.
2
@MeMyselfAndI Dlaczego niepotrzebne? Przecież jako kibic Barcy mam prawo być wyczulony na opluwanie legendy klubu. Trole umniejszają też CR7, ale to akurat, jakkolwiek bezsensowne i niemerytoryczne, mniej mnie interesuje.
22
@HarveySpecter Specjalistę to aż miło poczytać
7
@AmigoBlancos Ostatnio lubię pośmiać się z tego jak pojedynczy mecz czy nawet gol podpala ludziom watę w mózgach.
Tak sądzę, że wojna jest w głowach fanboyów, bo ambitni kibice na chłodno zachwycają się detalami, na które krzykacze nie zwracają uwagi.
I zgoda, to może być męczące a nie śmieszne.
39
My tu od Bayernie, ale co tu się wydarzy jak Ronaldo strzeli gola przeciw Young Boys? Przecież to kaliber Newcastle.
Messi nie pressuje, nie ma mentalności, kradnie a CR7 to urodzony goleador, zwycięzca, wynalazca, podróżnik, noblista, terminator.
2
Poza wszystkim starcie Barca - Bayern to wydarzenie elektryzujące, z wybitnymi zawodnikami na murawie, z wielkimi tradycjami w tle i z historią spotkań.
Bardzo, ale to bardzo przyjemnie spędzić dzień oczekując na takie widowisko.
Wynik jak wynik, ale Bayern to chyba najlepsze możliwe tło, na którym dostaniemy odpowiedzi na pytanie do czego Barcelona jest zdolna. Czy to całkowita wydmuszka z bezzębnymi jednostkami, czy może okaże się, że rodzi się w zespole jakiś charakter. Trochę w to ostatnie trudno uwierzyć widząc pewne personalia, ale niech przemówi murawa.
3
@Survier To nie był wypadek przy pracy.
Najważniejsze są umiejętności i taktyka, wola walki jest uzupełnieniem tych pierwszych a nie na odwrót.
Gdyby to by - spekulacja nie do zweryfikowania, więc jest to zdanie bez znaczenia
0
@arasz1819 Powiem jak prawnik: tam jest pytanie a nie stwierdzenie. I nie ma stwierdzenia o porażce, choć oczywiście przyznaję, że moje zdanie jest znane i jednoznaczne.
1
Jaka będzie częstotliwość wyciągania piłki z bramki przez Stegena?
1) 1/90 minut
2) 1/45 minut
3) 1/30 minut
4) 1/23 minuty
5) 1/18 minut
6) 1/15 minut
Wersji 1/10 minut nie zamieściłem bo jestem umiarkowanym optymistą.
9
Jeden z użytkowników zamieścił wpis po niemiecku. Normalnie zgłosiłbym to do moderacji, ale sprawa jest tak poważna, że tu musi wkroczyć Błaszczak
1
Koeman przebił Setiena i Valverde. Przegra dopiero jutro, a już na konferencji zapowiada, że będą musieli wyciągnąć wnioski.
2
Dajesz nietypowe. Edit: nie udało się wstrzelić
1
@xzzxyj Ja nacieram laptopa czosnkiem i działa
5
Proszę sprecyzować "wszystko"
0
Obejrzałem uważnie ostatni mecz Bayernu i nie ma mowy na razie o Bayernie klasy Flickowej ekipy. Było dużo chaosu, sporo niepewności w defensywie, automatyzmy jeszcze nie są przesadnie widoczne. Ta ekipa na pewno nie gra w ciemno.
Jednak tak grający Bayern, mimo wszystko, potrafił z łatwością tworzyć sytuacje bramkowe, strzelił 4 gole, a agresywny pressing Lipska nie zadziałał. Jednocześnie Bayern zostawiał sporo miejsca w defensywie i Neuer musiał parę razy wykazać się skilem.
Bayern zagra wysokim pressingiem a Barca w takich okolicznościach się gubi. Z kolei nasz Koemanek ciągle jest bezradny gdy przychodzi temu przeciwdziałać.
Spodziewam się meczu w stylu tego z Bilbao, ale po drugiej stronie biegają nieco lepsi piłkarze. Chciałbym stawiać na racjonalny remis, ale z rozumu tak korzystny rezultat nie wynika.
3
To co by nasz rudy Napoleon trenerki mówił gdyby zdobył mistrza? O kurczę, aż strach myśleć.
Gladiator --------------------------- Koeman---------------------------------Chuck Norris
Którą ścieżkę obierze nasz złotousty zbawiciel?
4
O cholera, chyba Julia tak by nie trolowała? A skoro takie słowa padły, to może czas coś zrobić żeby rzeczywistość dogoniła wielkość naszego Napoleona trenerki.
1
@MesQueUnClub_87 Jednak ja przed meczem z Anglią widziałem nas w fizycznym starciu na remis.
W meczu Barcy widzę, wielką gołą barcelońską dupę, i przylatujący niemieckimi liniami lotniczymi nabijany ćwiekami, wielki bawarski pas, który tę barcelońską dupę zleje