0

@Hasszz Na sts był 2.05, Fortunie 2.03

5

Ciekawa była ta weekendowa zabawa: Ronaldo strzela, obsraj Messiego. Tak myślę sobie, że na bazie tego można by zrobić jakąś spektakularną planszówkę. Ja bym chętnie kupił i dokopał małemu.

1

@arasz1819 Ok, po meczu dostanę drugi, więc przenocuję Cię w nim jak będziesz przejazdem w Poznaniu

13

Mam nadzieję, że Stegen nie dozna kontuzji od wyciągania piłki z własnej siatki. Jednakowoż czarno widzę nasze perspektywy w starciu z Bayernem, pomimo tego, że Bayern nie pokazał jeszcze w tym sezonie spektakularnej formy

29

Zakłady bukmacherskie rozdają pieniądze!!! Płacą nieco ponad 2 za pewną wygraną Bayernu z Barcą. Nie spodziewałem się działalności charytatywnej po tych instytucjach.

4

Ja myślałem, że bydło to tylko w Texasie. O ja naiwny

4

Ale niewiele brakowało Celcie do wygranej. Gdyby nie 2 połowa Real by przegrał. Szkoda, że jest ta zasada, że są 2 połowy

15

Benzema z golem - ale atleta. To jest zawodnik, a nie Messi. Messi nie wywierał pressingu, źle kluby wybierał, chciwy był i psychicznie wysiadał w ważnych momentach.
Ps. I głowę spuszczał.

5

@Encore Swoje zrobiły też kontuzje. Oby tym razem ich uniknął

62

Słuchajcie do trójcy wybitnych (chyba najwybitniejszych w dziejach) wpisów po lewej dodałbym, że Ronaldo idealnie poprowadził też życie prywatne. Zmieniał swoje partnerki, co jedna to lepsza, każda kolejna piękniejsza. Nie tkwił w marnej stagnacji. Spłodził też czwórkę wspaniałych dzieci.

Dla kontrastu Messi związał się tylko z jednym klubem, przepraszam, partnerką i ma zaledwie trójkę dzieci. W dodatku łobuziaki, tak to łobuzy niewychowane.

Tak mi to przyszło do głowy po 2 golu przeciw Newcastle.

PS. Niestety nie dysponuję statystyką ejakulacji obu panów, ale wydaje mi się na nosa, że Cristiano więcej postrzelał.

5

Czytam o kompromitacji sędziego w meczu Śląsk-Legia. Defensor Legii zasugerował się chorągiewką bocznego sędziego i zrezygnował z bronienia, poszła akcja i padła bramka.
I zaczęła się jazda na liniowego.
Tymczasem gwiazdek głównego milczał. Czy taki mędrek jeden z drugim kopiąc piłkę od kilkunastu lat, nie nauczył się, że gra się do gwizdka a nie chorągiewki?

0

@masq Napisałem do 2 kolegów o Tobie, a skoro sam się wystawiasz, to powtórzę 3 raz bezpośrednio: nie prowadzę dyskusji na poziomie troli.

2

Właśnie dlatego irytowało mnie bezmyślne, jednostronne obwinianie za wszystko Hamiltona na tej stronie. Dziś jest spora korekta rzeczywistości.
Podobnie po 2 golach CR7 wczoraj niektórym załączyła się sraczka w głowie. A wystarczy trochę odczekać i spojrzeć na sprawę z perspektywy

0

@MesQueUnClub_87 Napiszę to samo co wczoraj do innego kolegi, podziwiam każdego kto wchodzi w takie absurdalne dyskusje. Ten kolega z oczkami w awatarze oszalał od kilku dni. Po co go karmić?

10

@mekston Muszę powiedzieć, że podziwiam Cię, że zniżasz się do odpowiadania na tak żenujące posty. Jeśli ktoś ma na tyle ograniczone spojrzenie na Leo jak nasz kolega, to na jakiej zasadzie zakładasz, że racjonalnie do niego dotrzesz? Dla mnie bezmyślność niektórych stwierdzeń jest godna trola.

0

Co się tu nie dzieje? Ronaldo - Złota Gała zaklepana, Messi - Złota Gała zaklepana, Lewy - Złota Gała zaklepana.

11

@mikiiki A połowa 45.

4

Sprawdzam wynik Tottenhamu po 1 połowie: 0:0.
Sytuacje bramkowe Totków - 0
strzały na bramkę - 0
strzały niecelne - 0
strzały zablokowane - 0

Coś mi się kojarzy, że w jakimś nędznym filmie karate słyszałem o sztuce walki bez walki, gracze Tottenhamu też chyba to oglądali

2

@tomek8756 Dla mnie jest wyrazista, a jeśli chodzi o urodę nie jest nijaką cukierkową pięknością. Coś w niej jest, jakaś iskra

2

@Lopezz80 Czaję się na tryplet. To się ceni w Barcelonie

1

@IronSanHybrid To się nazywa wielowymiarowe aktorstwo!

2

@jeyx77x A nie przekór czasem?

2

@HighestInTheRoom A nie obosieczny czasem?

3

@arasz1819 Ale pewne nowinki jednak do nas docierają, np. wiemy już co to grill.

21

Idę spać. Muszę być wypoczęty, żeby jutro tyrać dla swego Pana. I tak mu dziękuję, bo tylko On podtrzymuje moje szanse na przeżycie. Wiem, stać mnie tylko na słonecznik na obiad, ale takie zasilanie pozwala mi dotrzeć do laptopa gdzie mogę podyskutować na forum Barcy.
Znam swoje miejsce w szeregu i to tym z tyłu i nie będę imienia Pana swego pracodawcy kalać.

1

Z perspektywy Bayernu może się okazać, że jutrzejszy mecz z Lipskiem będzie większym wyzwaniem niż potyczka z Barceloną. Nie widzę dla Barcy większych szans, poza mglistą przesłanką, że Nagelsmann jeszcze jest w fazie okiełznywania swoich spielerów i scalania ich w maszynkę do wygrywania.

0

@masq No w sumie wpis można zrozumieć dwojako. Formalnie masz rację, ale widzisz, że poszedłem w innym kierunku interpretacyjnym.

4

Faceci nie mają pewności co do dni płodnych partnerki, co jest typowe dla homo sapiens. Cel ukrytej owulacji, może mieć charakter adaptacyjny: jeśli facet nie ma pewności kiedy kobieta owuluje, nie będzie miał pewności, że dziecko będzie jego, jeśli nie będzie trwał przy partnerce.
Gdyby owulacja była widoczna, samiec odbywałby stosunek z każdą owulującą partnerką, propagując swoje geny, lecz nie towarzyszyłby później kobiecie i nie inwestował w swoje potomstwo. Ukryte jajeczkowanie sprawiło, że ludzie zaczęli tworzyć bardziej długotrwałe związki i zachęciło ich do inwestycji w potomstwo.

Tutaj jednak ukryta owulacja przyczynia się do skrajnie niskiej wydajności ludzkiej prokreacji. Inne zwierzęta wiedzą dokładnie kiedy przypada płodny okres rui. Ludzie mają z tym problem.

2

@kodi77 Z tym starszym to nie galopuj, bo dla mnie jesteś starszym dzieckiem, ale chodziło mi o to, że te same odczucia mogą dotyczyć różnych kategorii wiekowych.

11

@masq A dlaczego zakładasz, że młodych? Część starszych kibiców też ma z tym problem. Co to w ogóle za kwalifikowanie do kategorii wiekowych na podstawie wpisu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?