2

@igor69 Podzieliłeś 2 przez 3. Brawo

3

@bafi Melduje się pyra i pozdrawia zwrotnie

1

@SteuerFreiMoney A my się nabieramy na F1. Świetne 6,5 minuty, czasami lekko się trykali, ale jaki szacunek po wyścigu. Niewyobrażalne u Hamiltona i Raikkonena.
Publiczność z trudem siedziała na swoich krzesełkach.

10

Nareszcie jakieś lepsze chwile dla Poznaniaków. Trochę trza było poczekać, ale na pewno warto

1

Jak to dom oświetlać hielektryką? Józek, tylko świeckom się oświetla, ty tej hielektryki z Zachodu tu nie przynoś na chatę.

10

Pedri jako zawodnik klejący grę ofensywną, będzie tym gorszy im gorszą jakość zaprezentuje jego otoczenie. A Barca w tym meczu nie istniała ofensywnie. Zatem znaczenie Pedriego gwałtownie spadło.
Jest taki zawodnik w NBA, Draymond Green - fenomenalnie kleił grę Goleden State gdy obsada była gwiazdorska. Wykonywał mnóstwo pożytecznej roboty, jednak kiedy otocznie się zmieniło nie miał jak pokazać atutów.

Poza wszystkim, jeśli cały zespół gra fatalnie, to skutek braku pomysłu taktycznego, a za pomysły odpowiada pan, który za długo tu raczej nie zabawi. W tym sezonie żaden zespół nie zaprezentował się tak fatalnie w ofensywie przeciw Bayernowi jak Barca, z wyjątkiem tego 17-ligowca w pucharze Niemiec. Aż tak tragiczna gra jest niewybaczalna.

18

Nie wierzcie w te bzdury, że na niebie jest księżyc. Jest to obiekt namalowany przez Jana Matejkę. Bzdury o naturalnych satelitach rozpowszechniają Księżycanie.
Myślcie niezależnie, wolność zwycięży

5

@Zoker Niedziela - dzień święty, który mamy w genach. To jest perła, nic lepszego dziś nie usłyszę

1

@Oskar00 Nie używam zwrotu foliarz, ale z nieukami to prawda. Jednak jeśli ktoś nie używa w dyskusjach naukowych, argumentów naukowych, jest nieukiem. To proste

1

@Encore Tak, i wkrótce dam Ci znać w czym.

0

@arasz1819 Zdecydowanie Kucharski, prime Kucharski miał przy stoliku z Lewym. Tego nawet CR7 nie przebije.

2

@JohnA Kocham nienawiść

0

@JimMorrisonFCB Zwycięzcom, nie mieszaj chłopakowi w głowie

0

@FafitFCB Ja wiem wszystko o piłce. Dawaj pytanie.

18

@Oskar00 Autorytety dzieciaków i egoistów

0

@JohnA A ja uważam wręcz przeciwnie. @Chakalaka czasami tak fajnie włoży kij w mrowisko, że ośmiesza zaściankowość swoich rozmówców. A konkretnie ich reakcje same ich obnażają. Uwielbiam jak ich głowy płoną z emocji w zwykłych sprawach

7

Komentarz usunięty

3

@stone80 Ale w formacji trenerskiej brakuje choćby jednego dobrego zawodnika.

0

@Rewolucja123 Jedni za tę pajacerkę krytykują, inni każą dawać Złote PIłki.

9

Nie mogę ze śmiechu. @Chakalaka niedługo napisze, że akceptuje, że T-shirty w większości są ze 100% bawełny, a jego wielbiciele zaraz mu siądą na karku i zaczną wałkować, że liczy się tylko wełna i poliester.
Gwiazda, ma audytorium. @Chakalaka jesteś dzisiaj Wieniawą La Rambli. Jak Ty to robisz?

1

@BART97 Każdy coś tu wrzuca z innych stron i nikt nie robi z tego problemu. Są tu pewne nadpobudliwe grupy, które denerwują wiecznie tematy: nauka (tu covid i medycyna), czarni, tęczowi. Normalnie ukształtowany człowiek nie zwraca na takie tematy uwagi. Twoja uwaga jest dla mnie nie na miejscu

1

@BART97 Wyobrażam sobie te zastraszone twarze kibiców Barcy. Moim zdaniem dramatyzujesz zupełnie bezpodstawnie, ponieważ nie masz pojęcia czy ktokolwiek nawet zwraca na te dane uwagę na naszej stronie

1

@BART97 Kolega wrzucił obiektywne dane bez komentarza, a sraczki dostali inni.
Czy fakt, że wielu użytkowników ma na tym forum mózg w celach dekoracyjnych, oznacza, że trzeba zgadywać co ich wzburzy?
Twoje wyjaśnienie brzmi jak gadanie gwałciciela: "No w takiej sukience? Toż to prowokacja"
Rasiści i oszalali patrioci też się tutaj podobnie odpalają bo coś "skandalicznego" ich poraziło.

2

@Chakalaka Masz ten spokój. Napiszę po raz kolejny, że nie rozumiem jak sprawy naukowe mogą budzić takie chore emocje Twoich adwersarzy.
Chętnie koledzy piszą jak wstrętnie się dopisuje zmarłych na covid. Ale dlaczego nie podają statystyk ile osób męczy się ze skutkami przebytej choroby? Albo co robią ci "wycieczkowicze" pod respiratorami? Pewnie są na miłych wycieczkach z innych oddziałów, żeby lekarze sobie zarobili.

1

@LeoMessiah A to prawda, Scaloni ma pomysł na ten zespół

3

Barca bez Messiego słaba, PSG z Messim słabe. Przynajmniej na razie. Włączyłem mecz PSG żeby trochę pooglądać Messiego, ale się nie da. To tak jakby kościół Sagrada Familia przenieść do Paryża i postawić zamiast wieży Eiffla. Kompletnie nie mam przyjemności.
No i oprócz tego Paryżanie grali tak nędznie i nieprzekonująco, że wyłączenie transmisji przyszło z łatwością.

1

@juliacicha Gwizdami w tytule a nie gwiazdami. Te drugie na razie przygasły.

11

Uwielbiam Gaviego, chłopak ma niebywałe perspektywy rozwojowe.

0

@arasz1819 Ach Ty złośniku : ) Przecież wszyscy pchamy ten wózek w jednym kierunku. Z każdym można się dogadać przy odrobinie dobrej woli

0

@arasz1819 Ale mnie ta kazuzela specjalnie nie bawi, choć jeśli zechcesz, oczywiście chętnie podzielę się opinią. Lubię zająć wyraziste stanowisko, za które można mnie rozliczać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?