Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore A chcesz jakiejś rady wnusiu?
1
@Pawel13sz To będzie coś koło 30 lat temu, początek, jako nastoletni chłopiec. Taki miły i niewinny
7
@Jakchcesz I przeprowadzili z nią wywiad:
- How are you?
- Well,man
3
@Encore Niech przestanie znęcać się nade mną najpierw. Zresztą, ja i tak jestem nad wyraz cierpliwy do tego Tulipana.
7
Cieszę się, że Koeman nie był moją mamą w podstawówce. Konsekwencje mógłbym ponosić do dziś
1
@7black4 Nie, to tylko taka sprzedajna niezależność
2
@barcelonaLM To nie konstytucja jest klapą tylko ludzie. Na takich prymitywów, jak pisowcy, nie uznających żadnych norm prawnych nie ma rady, poza wyrzuceniem ze stołków w wyborach.
O jakości władzy świadczy jej stosunek do praw niezapisanych, umownych, które się szanuje ponieważ zwyczajowo robili to wszyscy. W relacjach międzyludzkich to świadczy o szacunku.
Tego już nie ma. Pisiory spłukały to w kiblu
2
@Kgorecki2500 Ponoć jego własny jad go zatruł
0
@Danny Gaucho Ja przed zatrudnieniem Koemana wieszczyłem mu porażkę w naszym klubie. Kolega ma na myśli, ocenianie na bazie potencjału i tego co zawodnik/trener może wnieść do zespołu i w tym sensie ma rację. To można zrobić apriori.
Zweryfikowanie tych prognoz to oczywiście inna sprawa, ale można przeprowadzić przed sezonem racjonalną analizę i czekać na weryfikację. Oczywiście nie po 8 kolejce
0
@Bocheno1 Willian?
2
@patry295 Lubię takie racjonalne podejście
3
@Encore On podobnie jak piłkarze Barcy jest ofiarą nieudolności swojego trenera. Jakże inaczej takie statystyki wyglądałyby w zespole, który bryluje? Nieprawdaż?
3
Haaland zaliczył 2 gole, czyli klasyczny hattrick, który winduje go na frontrunnera w wyścigu po Złotą Gałę. Trudno takich ścigać
5
A wcześniej Ronaldo zdziwiony, że gwizdnęli prawidłowy spalony. W Realu takie sytuacje przechodziły w LM więc nie dziwota, że to nowa sytuacja dla niego.
4
Jednak po głębokiej analizie muszę uznać, że gol Haalanda przesądza o Złotej Piłce dla niego. Faktom nie da się zaprzeczyć
6
Zdecydowanie Firmino zaklepał dziś sobie Złotą Piłkę. Haaland i CR7 chyba już definitywnie odpadli. Niby mają jeszcze 45 i 60 minut na odwrócenie swojego losu, ale to bardzo mało czasu.
0
@SteuerFreiMoney O ludzie, a co to za meliniarze?
4
@MesQueUnClub96 A 43 lata później dowiadujemy się sukcesywnie jakimi ludźmi się otaczał
1
Patrząc po zachowaniach ludzi, niektórzy wcześniej zeszli z drzewa, ale inni puścili się gałęzi stosunkowo niedawno
1
@Encore Nie zmieniaj tematu. Nazwisko jest zboczone.
5
Kolega niżej wspomniał zawodnika o nazwisku Semeniuk. W krajach anglosaskich to bardzo niefortunne 5 pierwszych liter jego nazwiska.
6
@Encore Nie, to najlepszy gracz na świecie.
Dalej są:
CR7
Ronaldo
Cristiano
Crstiano Ronaldo
i jakiś napastnik z Portugalii, ale zapomniałem nazwiska
3
Złota Piła zaklepana dla Mbappe na 125%. Już więcej się wygrać nie dało w tym roku. Tylko nie mówcie, że LM czy Ligue 1 bo Was wyśmieję. Kylian rządzi i tyle
1
eMbappe tą asystą zaklepał sobie Złotą Gałę. Cholera, a dziś rano byłem pewien, że nic nie odbierze Gały Neymarowi.
0
@Colon Środa już przy Lewym i innych okazjach odpływała, pokazując brak kultury ale ten artykuł został chyba napisany przez jakiegoś człowieczka z podstawówki, bo poziom argumentacji jest bardzo prymitywny. Zresztą to prawicowy szmatławiec, więc zdziwienia nie ma.
Edit: szmatławiec Karnowskich, no to wszystko jasne
13
@baartekk97 Kurtyna zakryła ograniczonego autora tego wpisu.
Nie ma praktycznie takich ludzi. Niektórzy twierdzą tylko, że grupa eliminacyjna w Ameryce Płd jest trudna i nie ma zespołów typu San Marino.
A jak czytasz jakieś najgłupsze wpisy na necie i dowartościowujesz się w ten sposób, to świadczy raczej o Tobie.
Kurtyna
0
@maroon Ale możesz być przeciw obowiązkowym szczepieniom, tylko potem nie dziw się, że nie dostaniesz się w pewne miejsca. Proste.
0
@lucas/catalan Wałkuje się to od roku i jak o beton. Chodzi głównie o niezaszczepionych, bo to oni będą według przewidywań obciążać szpitale.
Żenująco wyzywasz innych od covidian, żeby maskować brak zrozumienia o co chodzi w przeciwdziałaniu chorobie zakaźnej.
A już mieszanie do tego Barcelony świadczy, że odpłynąłeś zupełnie.
0
@maroon Antyszczepionkowcy, albo nieuki. Na jedno wychodzi.
0
@lucas/catalan Sądzę, że to głupia propozycja, ponieważ lgbt nie możesz zarazić innych powodując ciężkie powikłania. Dopóki tego nie zrozumiesz, to będziesz pisał takie dyrdymały.
To porównanie pokazuje skalę niezrozumienia o co chodzi w chorobach zakaźnych.