1

@Encore A chcesz jakiejś rady wnusiu?

1

@Pawel13sz To będzie coś koło 30 lat temu, początek, jako nastoletni chłopiec. Taki miły i niewinny

7

@Jakchcesz I przeprowadzili z nią wywiad:

- How are you?
- Well,man

3

@Encore Niech przestanie znęcać się nade mną najpierw. Zresztą, ja i tak jestem nad wyraz cierpliwy do tego Tulipana.

7

Cieszę się, że Koeman nie był moją mamą w podstawówce. Konsekwencje mógłbym ponosić do dziś

1

@7black4 Nie, to tylko taka sprzedajna niezależność

2

@barcelonaLM To nie konstytucja jest klapą tylko ludzie. Na takich prymitywów, jak pisowcy, nie uznających żadnych norm prawnych nie ma rady, poza wyrzuceniem ze stołków w wyborach.

O jakości władzy świadczy jej stosunek do praw niezapisanych, umownych, które się szanuje ponieważ zwyczajowo robili to wszyscy. W relacjach międzyludzkich to świadczy o szacunku.

Tego już nie ma. Pisiory spłukały to w kiblu

2

@Kgorecki2500 Ponoć jego własny jad go zatruł

0

@Danny Gaucho Ja przed zatrudnieniem Koemana wieszczyłem mu porażkę w naszym klubie. Kolega ma na myśli, ocenianie na bazie potencjału i tego co zawodnik/trener może wnieść do zespołu i w tym sensie ma rację. To można zrobić apriori.

Zweryfikowanie tych prognoz to oczywiście inna sprawa, ale można przeprowadzić przed sezonem racjonalną analizę i czekać na weryfikację. Oczywiście nie po 8 kolejce

0

@Bocheno1 Willian?

2

@patry295 Lubię takie racjonalne podejście

3

@Encore On podobnie jak piłkarze Barcy jest ofiarą nieudolności swojego trenera. Jakże inaczej takie statystyki wyglądałyby w zespole, który bryluje? Nieprawdaż?

3

Haaland zaliczył 2 gole, czyli klasyczny hattrick, który winduje go na frontrunnera w wyścigu po Złotą Gałę. Trudno takich ścigać

5

A wcześniej Ronaldo zdziwiony, że gwizdnęli prawidłowy spalony. W Realu takie sytuacje przechodziły w LM więc nie dziwota, że to nowa sytuacja dla niego.

4

Jednak po głębokiej analizie muszę uznać, że gol Haalanda przesądza o Złotej Piłce dla niego. Faktom nie da się zaprzeczyć

6

Zdecydowanie Firmino zaklepał dziś sobie Złotą Piłkę. Haaland i CR7 chyba już definitywnie odpadli. Niby mają jeszcze 45 i 60 minut na odwrócenie swojego losu, ale to bardzo mało czasu.

0

@SteuerFreiMoney O ludzie, a co to za meliniarze?

4

@MesQueUnClub96 A 43 lata później dowiadujemy się sukcesywnie jakimi ludźmi się otaczał

1

Patrząc po zachowaniach ludzi, niektórzy wcześniej zeszli z drzewa, ale inni puścili się gałęzi stosunkowo niedawno

1

@Encore Nie zmieniaj tematu. Nazwisko jest zboczone.

5

Kolega niżej wspomniał zawodnika o nazwisku Semeniuk. W krajach anglosaskich to bardzo niefortunne 5 pierwszych liter jego nazwiska.

6

@Encore Nie, to najlepszy gracz na świecie.

Dalej są:
CR7
Ronaldo
Cristiano
Crstiano Ronaldo
i jakiś napastnik z Portugalii, ale zapomniałem nazwiska

3

Złota Piła zaklepana dla Mbappe na 125%. Już więcej się wygrać nie dało w tym roku. Tylko nie mówcie, że LM czy Ligue 1 bo Was wyśmieję. Kylian rządzi i tyle

1

eMbappe tą asystą zaklepał sobie Złotą Gałę. Cholera, a dziś rano byłem pewien, że nic nie odbierze Gały Neymarowi.

0

@Colon Środa już przy Lewym i innych okazjach odpływała, pokazując brak kultury ale ten artykuł został chyba napisany przez jakiegoś człowieczka z podstawówki, bo poziom argumentacji jest bardzo prymitywny. Zresztą to prawicowy szmatławiec, więc zdziwienia nie ma.

Edit: szmatławiec Karnowskich, no to wszystko jasne

13

@baartekk97 Kurtyna zakryła ograniczonego autora tego wpisu.

Nie ma praktycznie takich ludzi. Niektórzy twierdzą tylko, że grupa eliminacyjna w Ameryce Płd jest trudna i nie ma zespołów typu San Marino.
A jak czytasz jakieś najgłupsze wpisy na necie i dowartościowujesz się w ten sposób, to świadczy raczej o Tobie.

Kurtyna

0

@maroon Ale możesz być przeciw obowiązkowym szczepieniom, tylko potem nie dziw się, że nie dostaniesz się w pewne miejsca. Proste.

0

@lucas/catalan Wałkuje się to od roku i jak o beton. Chodzi głównie o niezaszczepionych, bo to oni będą według przewidywań obciążać szpitale.

Żenująco wyzywasz innych od covidian, żeby maskować brak zrozumienia o co chodzi w przeciwdziałaniu chorobie zakaźnej.

A już mieszanie do tego Barcelony świadczy, że odpłynąłeś zupełnie.

0

@maroon Antyszczepionkowcy, albo nieuki. Na jedno wychodzi.

0

@lucas/catalan Sądzę, że to głupia propozycja, ponieważ lgbt nie możesz zarazić innych powodując ciężkie powikłania. Dopóki tego nie zrozumiesz, to będziesz pisał takie dyrdymały.

To porównanie pokazuje skalę niezrozumienia o co chodzi w chorobach zakaźnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?