Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Arkon Numerem 1 zawsze i wszędzie będzie Michael Jordan. Kochałem gościa, kocham i zawsze będę kochał. Uwielbiałem go, dał mi wiele bezsennych nocy (miałem dodać, że nie w łóżku, ale cholera te mecze oglądałem czasami w łóżku, he he). Emocje, niezrównana jakość, talent, ambicja, charyzma, żądza wygranej. Sportowiec nad sportowców.
Inni dwaj moi ulubieńcy to koszykarze Lecha, Ronnie Battle, kapitalny rzutowo Amerykanin i Adrian Małecki, który dla mnie był talentem rzutowym wszechczasów w Polsce, ale chłopak się pogubił. Zanim to jednak zrobił widziałem go w paru meczach na żywo.
Uwielbiałem tego łobuza Andrzeja Gołotę. Momentami błyskotliwy bokser, z gołębim sercem zaskarbił sobie moją sympatię bez dwóch zdań.
Michael Johnson - genialny biegacz o nietypowym stylu biegania na 200 i 400 metrów. Fenomen, który u mnie budził emocje.
I na koniec Małgosia Dydek, fenomenalna koszykarka - 213 cm talentu i skromności. Pamiętam, że jako nastolatka nie potrafiła złapać piłki i była pośmiewiskiem trybun salki przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu, ale gdy zaczęła robić niebagatelny postęp Olimpia Poznań stała się wielką firmą europejską i Gosia poprowadziła nas do triumfu w Pucharze Europy - odpowiedniku LM w piłce nożnej. O stary, co to były za czasy. Piękne, piękne lata, które dzięki Twojemu pytaniu sobie przypomniałem.
Zdecydowanie ten zestaw zawodników budzi we mnie duże emocje
PS. No i Adasia Małysza muszę wspomnieć. Świetny chłopaczek z niego był
10
Wspólna kolacja to nowinka taktyczna zaproponowana przez wybitnego Koemana.
5
Wczoraj jak patrzyłem na Barcę, to przypomniało mi się powiedzenie "drzewa umierają na stojąco".
Nasz ogrodnik już wysechł, a teraz infekuje swoich podopiecznych
4
@Przemek2323 Po dzisiejszej jednobramkowej kanonadzie? No jasne
1
@Colon Uznaję siłę tego niezaprzeczalnego argumentu
0
@escarabajo Ale gra nierzadko szwankowała. Ostatnio zespół zyskał na spójności. Czasami same gole nie wszystko oddają.
6
Ale trzeba Naglesmanowi oddać, że świetnie odbudował (słowo nieznane obecnie w Barcy) Sane, który momentami przechodzi samego siebie. Julian odzyskał Sane z najbardziej produktywnego okresu z City. W tej chwili Leroy ma w LM 3 gole i 3 asysty. Dziś grał momentami spektakularnie.
Swoją drogą to co odstawił w ciągu kilku dni bawarski walec może budzić podziw.
16
Sędzia meczu Bayern tak chamski wobec Lewego jak głosujący na Złotą Gałę - nie zaliczył mu oczywistego gola pod pretekstem, że ręką nie wolno strzelać. Ach ten spisek antypolski
1
@Batys Na razie nie przywracam tego zwyczaju, ale czuję, że z Koemanem będzie jeszcze co "świętować"
14
2 wygrane z rzędu - uwaga, mamy zwycięską serię
1
@Batys Uzbrójmy się w cierpliwość. Trenerowi potrzeba czasu - znamy to na pamięć
5
Dopadł mnie Koemanovid - chwilowo oślepłem od patrzenia na mecz Barcy
6
Ja bym ściągnął Fatiego i wprowadził obrońcę. Tak na wszelki wypadek
4
Trzeba wracać na salę tortur. 2 odsłona "widowiska" się zaczyna
3
A może zawodnicy Barcy z Koemanem myślą, że kibice na trybunach to animacja komputerowa?
0
De jong piłka zwrotna z autu 2 metry obok kolegi, który stoi 3 metry od niego. Ależ my mamy morale
1
@Coutinho007 To nie niechęć zawodników. To ręka trenera. I to ta lewa
6
Barca na zero z tyłu. Ależ Koeman się rozwija w szaleńczym tempie.
1
@ObiektywnyKibic121 W domu
2
@Kurkmen Popieram Cię i to mocno. Za chwilę zacznę się zastanawiać czy państwo i podatki płacone przez obywateli mają służyć im samym czy interesom międzynarodowych korporacji. To skutek uboczny globalizacji i przecież pojedynczy Polak nie może konkurować z kapitałem ze Szwecji, Chin, czy Danii.
A za przeproszeniem, co ma ten Szwed czy Duńczyk do mojego kraju? Zabierać mieszkania i zarabiać na ludziach.
Właśnie tu powinno wkraczać państwo, by chronić podstawowe prawa obywateli.
1
@KapitanKnykiec Proszę, https://www.goal.com/en/news/did-man-utd-make-a-huge-mistake-signing-ronaldo-solskjaers/1vcf3oanq2sqe120w68geqq3n3
46
Miej Boże futbol w swojej opiece. Messi ofensywny pomocnik mający udział w każdym golu zagrał ponoć słaby mecz. Pressing prowadzący do gola, świetne kilka przyspieszających czy otwierających akcje piłek, gol z karnego (które ponoć trzeba umieć strzelać), gol z akcji.
Nie ma rady, trzeba zamykać ligi. Inni nie potrafią być nawet tak słabi.
Swoją drogą w erze troli i popularnej w aptekach maści do wylotu przewodu pokarmowego mamy trzy typy występów zawodników: mniej, bardziej lub skrajnie nieudane.
3
@PatrykBarca Widać dla niektórych szpica jest na środku murawy. Jakie łby takie szpice
12
@Kwiatek67 Ja jednak poproszę o dokładkę
0
@puyol_presidend5 Odpowiedź w stylu pieniackim, pozbawiona odniesienia do tematu. Nic nie wniosłeś tym wpisem.
12
@Ying To coś Ci powiem: to byłoby absolutnie niemożliwe. Zresztą zawsze wyśmiewam osoby porównujące gole Leo z CR7 czy Lewym. Przecież oni grają na zupełnie innej pozycji na murawie.
11
Ciekawa statystyka: z napastników Premier League CR7 najgorszy w w pressowaniu z 17 próbami, przedostatni Lukaku ma 43 podejścia.
Jest cały artykuł na goal.com o możliwym negatywnym wpływie CR7 na funkcjonowanie zespołu. Ciekawe.
3
@Rewolucja123 Na jesień masz 2 bardzo ważne mecze w LM, Messi w obu odgrywa bardzo istotną rolę, strzela 3 bramki, zespół notuje 2 wygrane. Reprezentacja umacnia się na miejscu gwarantującym pewny awans do MŚ i jesteś liderem projektu. Co można zrobić więcej z rzeczy wymownych?
3
@Jakchcesz Bardziej u Mbappe można wskazać ten bezpośredni udział w golach faktycznie, choć Messi też brał udział w każdej akcji bramkowej (karny to też udział) i jeszcze rozgrywał dla zespołu. Różnie można to widzieć.
Ja bym powiedział, że Mbappe był jak dobre whisky i szybko trafiał do głowy, a Leo jak to Leo był jak wytrawne wino.
Oczywiście Twoją opinię przyjmuję jako taką do obrony.
7
@Jakchcesz Bardziej widowiskowy, a Leo w 2 połowie grał fajne piłki podczas gdy Mbappe zniknął. Potem Mbappe z Leo podziałali razem. I pamiętaj o odbiorze Leo przy 1 golu dla PSG.
Dla mnie twój wpis potwierdza, że łatwiej dostrzec akcje pod bramką niż dobre rozgrywanie.