Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Tak się zastanawiam, ale któreś z poniższych przypuszczeń musi być prawdą:
albo Ty jesteś głupcem, albo właściciele City.
Jak to widzisz?
2
Pedri gra jutro z Juve?
29
W studiu ESPN panowie analizowali szanse przejścia Messiego do innych klubów wg zestawienia bukmacherów: W końcu padło pytanie:
- A czy realistyczne jest przejście Leo do Interu?
- Jak ich wykupi. - padła odpowiedź
0
Uesanki poza zasięgiem
1
Słuchajcie bo jutro o 12 Messi będzie przemawiał z mojego pokoju i nie wiem co umieścić w tle na ścianie. Pomóżcie, mam plakat Van Damme'a i Chucka Norrisa i nie mogę się zdecydować.
11
@DonMatteo901 Ale co Tusk miałby do ukrycia, że nazywasz to kompromitacją? Jeśli miał lewe pieniądze to można snuć oskarżenia, ale w przeciwnym razie to jest post o niczym.
Jedynie tradycyjnie Ziemkiewicz kolejny raz kogoś obraził, tym razem sympatyków Tuska.
15
Messi: Braitwaite uczynił mnie lepszym piłkarzem. Otworzył przede mną ocean możliwości i za to zawsze będę mu wdzięczny
1
Gdyby skrajna lewica przejęła władzę to Babiarz byłby na wylocie z TVP. Kilka razy powiedział o zawodniczkach "piękna" a to jest przejaw seksizmu i podmiotowego traktowania kobiety ze względu na cechę, która nie jest od niej zależna.
Komplementowanie urody jako przewinienie wagi ciężkiej. Byłem świadkiem kilku dyskusji, kiedy stwierdzono, że komplementy kobiecie można prawić tylko na randce, ale nigdy w przestrzeni publicznej.
Ciekawe czy taka Jędrzejczyk "wybaczy" tę "zbrodnię" Babiarzowi.
24
Właśnie jem mazurek Dąbrowskiego. Dąbrowski to mój sąsiad i robi pyszne mazurki.
Rozpacz po Messim każe mi pisać takie głupoty.
0
@DaPidejpi PSG tez jest zarządzany przez sensownych ludzi, ale czuć w PSG bardziej, że to jest klub jakby prowadził go bankier. Mimo podobieństw, jakoś trudno mi odczuć tę atmosferę wokół klubu. Trochę jak usługa za kasę.
6
Medal olimpijski i jego waga. Australia ze Słoweńcami (koszykówka) walczą na śmierć i życie by zdobyć brąz.
Tymczasem w futbolu: wicemistrz świata? Phiii, co to jest?
1
@DaPidejpi Już sam fakt, że Pep został w City by realizować projekt wieloletni świadczy o tym, że widzi jak poważnie Arabowie traktują ten klub. I nie ma tu chorej presji, tylko mimo niepowodzeń w LM, zamiast wypominać Pepowi klęski, właściciele zapewniają o poparciu. Mądrzy ludzie.
0
@takisobiektos Never underestimate the heart of Doncić
8
Nigdy nie sądziłem, że będę czytał o Messim w "Kwestii godzin, czyli podsumowaniu porannych doniesień transferowych"
0
@Kusco15 No to teraz porównaj to z Barcą, która w 2015 roku miała kompletny skład i można było pójść tą samą drogą, czyli racjonalnych wydatków. Właśnie to mnie boli, że mając wszystkie karty w ręku, do dziś szukamy następcy Alvesa, następcy Alby, porządnych skrzydłowych, a perspektywy sportowe są w zawieszeniu. Tymczasem startujący z niższego pułapu sportowego PSG, będzie w grze o wszystko.
2
@Kusco15
Bilans transferowy za sezon
(2016/17) -74M
(2015/16) -93M
(2014/15) - 47,3
Kwoty nawet z 8 ostatnich sezonów są racjonalne, a wydatki na Mbappe i Neymara uzasadnione. Możesz się trząść ze złości i wyzywać od szejków, ale te wydatki są modelowe.
A skoro musisz się cofać aż 10 sezonów wstecz żeby udowadniać ich hiperwydatki, to o czymś świadczy, ale na pewno nie o tym, że w ostatnich latach prowadzą politykę niedorzecznych wydatków. Chyba na siłę coś chcesz udowodnić przez własną niechęć
0
@priest9999 Wygląda, że Twoje dane mogą być netto, a te które ja podałem brutto.
4
To nie jest prawda, że nie było pieniędzy na Messiego. Messi tak się przestraszył że miałby zagrać przeciw GOAT-owi Ronaldo w pucharze Gampera, że wolał odejść.
Ostatecznie strach przed CR7 go zniszczył.
Trzeba umieć czytać takie rzeczy.
3
@zTx To jest populizm. Takich ludzi nie ma co słuchać i czytać
0
@takisobiektos Masz tu rację, zadziałał efekt proporcji. Dopuszczenie do horrendalnych zarobków Messiego okazało się bardzo niezdrowe dla klubu. Ale po to jest prezes żeby powiedzieć 25-30 mln i ani peso więcej.
1
@Janiama Możesz mieć żal, ale to nie zmienia faktu, że ktokolwiek inny zrobiłby cokolwiek lepiej. Możesz nie kupować zwalniania na Laportę, ale to on zrobił z Barcy finansowego Titanica i jeszcze przykuł go kotwicami do dna.
Musisz nabrać dystansu i zobaczyć faktycznego winowajcę. Laporcie możesz zarzucić populizm, mamienie, ale pola manewru nie miał.
A ligę przegrali zawodnicy z trenerem.
4
Dane za 2021 rok:
Zarobki zawodników w PSG: £202,254,468
Zarobki zawodników Barcelony: £238,513,600
Popatrzcie na poszczególnych zawodników i ich zarobki w stosunku do wkładu w grę.
PSG:
Neymar - 44,6M
Mbappe - 20,9M
Marquinhos - 13,1M
Verratti - 13,1M
Di Maria -12,2M
Navas - 10,9M
Kimpembe - 9,1 M
Icardi - 8,7 M
Paredes - 7,2M
Herrera - 7,1M
Draxler - 6,5M
Barca:
Messi -52,0M
Griezmann - 30,8M
Coutinho - 21,1M
Pjanić - 14,1M
Busquets - 14, 1M
Alba - 11,0M
Umtiti - 11,0M
Dembele - 11,0M
Roberto - 9,1M
De Jong - 9,1M
Stegen - 7,8M
0
@Kusco15 Mój wpis to wyjaśnienie dlaczego stać ich na pensje. Chyba to jest oczywiste. Mądrze zarządzany klub.
Barca jest przykładem, że nie da rady wydawać po 200 mln na okienko i przepłacać zawodników.
3
@Keson Oni de facto grali zrywami. Tak jak celnie to określiłeś kompletnie nie było efektu "woow". Nic pod kibiców, żadnych fajerwerków, absolutny minimalizm, przeciętna lub słaba forma większości graczy, a gra zespołowa zaistniała zaledwie fragmentami.
Durant potwierdził, że jest numerem 1 na świecie - on zawsze grę w reprezentacji traktował poważnie. Swoje zrobił Holiday, a Adebayo przepychał się z centrami na nie swojej pozycji.
Z pewnością radości z gry USA czerpać się nie dało. Po prostu wykonali robotę i wracają do domu
11
Bilans transferowy PSG w ostatnich sezonach:
(21/22) - 69,0
(20/21) -62,1
(19/20) +10,9
(18/19) -113,0 (Mbappe)
(17/18) - 139, 6 (Neymar)
Jak to są niedorzecznie wysokie wydatki to ja jestem rosomakiem kamczackim. Bardzo racjonalne wydatki, a pewien hiszpański klub mógłby się od nich uczyć.
2
@SenseiFCB Dlatego, ja niegodny, mecze z Leo oglądam rzucając ukradkowe spojrzenia a lico mi płonie
13
@TheNekro94 Ja jestem zdegustowany tym, że 35% społeczeństwa głosuje na PiS i też nie mogę ich zamknąć.
0
@arasz1819 To samiec alfa, więc jeśli tylko na nią wskaże. A Antonella z dzieciakami nie zostają w Katalonii?
3
Moja jedyna obawa dotycząca Messiego w PSG dotyczy tego czy Icardi będzie mu podawał piłkę.
19
@Katalończyk 99 Co Ty piszesz? Obejrzałbym Messiego nawet gdyby grał w klubie na Grenlandii.