Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Joe_Pesci "nie mogę" ma potencjalnie dwa znaczenia: albo nie wolno mi, albo nie ma nic do dodania
0
@tristan87 Tak, to jest właśnie to czego się można było spodziewać
0
Messi płakał bo za tydzień gra mecz ze Strasbourgiem.
0
Dzień dobry ponownie, Julio. Wzruszyłaś się?
0
@AllBundy 23 lata? Nic o życiu nie wiesz ...
0
Słuchajta, dajcie spokój Destowi i jemu ubiorowi na konferencji, bo on ma już przyszykowane zdjęcie Leo w klapkach z wywiadu z zeszłego roku : )
A tak poważnie, wrzućcie na luz
2
@Pawlak1992 Ostrzą zęby, a Ty tak nie robisz?
12
My, sieroty po Messim ... Tak się czuję chwilowo
5
Konferencja niczego nie wyjaśniła, zresztą zgodnie z oczekiwaniami. Kulis wydarzenia jak nie znaliśmy tak nie znamy. Wygląda na to, że Laporta zaoferował Messiemu kontrakt, którego i tak klub nie był w stanie zapłacić, o czym prezes doskonale wiedział.
Messi był autentycznie zaskoczony, ale jednocześnie sam chyba nie chciałby poczynić dalszych ustępstw finansowych, ponieważ ma wartość jaką ma, jest w piłce tym kim jest i poniżej pewnych pułapów schodzić nie może.
Nie mam pretensji żadnych. Gdy patrzę na listę zarobków w Barcy, to Messi zarabiający np. 15 mln netto byłby najbardziej nieopłaconym graczem w futbolu biorąc pod uwagę wartość piłkarską.
Z kolei reszta kolegów ma negocjacje w dupie. Obłowili się, kilku zarabia niewspółmiernie do skila i ma żadnych skrupułów wobec klubu. Ale w końcu pacta sund servanta i ich też nie ma co winić.
0
@Barca1992 Oglądamy, być może będzie tłumaczenie na angielski, jak w przypadku Laporty. A jak nie, to ja sobie przetłumaczę, tak jak mi to będzie wygodne
22
Trzeba dokonać podsumowania typu wpisów o Messim i sytuacji Barcy:
ateistyczne - nie wierzę, że Messiego już nie będzie
realistyczne - w końcu musiał nadejść ten czas
histeryczne - i co teraz będzie? Barca się skończy
rozczarowane - mógł się Leo bardziej poświęcić i obniżyć pensję
wściekle zdziwione - co, ku**a?
spekulacyjne - gdyby nie był taki chciwy
oskarżające - widać jak mu zależało
sarkastyczne - Leo : odchodzę bo mam za mało na koncie jedyne 1276 milionów euro (patrz gorące)
uspokajające - była Barca przed Leo, będzie i po
analityczne - zastanówmy się w jakim jesteśmy położeniu
lamentujące - w tym klubie nie może być normalnie
optymistyczne - mamy mocny skład i są zdolni młodzi, możemy rywalizować
pesymistyczne - będziemy wychodzić z tego przez dekadę
sentymentalne - oglądam Messiego odkąd mam 12 lat
pragmatyczne - a gdyby zrobić tak, że
brutalne - Messi jest najemnikiem
batalistyczne - siła ognia Barcy jest i tak potężna
religijne - mimo wszystko, jestem pełen wiary i nadziei, że
dumne - my jesteśmy Barcelona, żaden zawodnik nie jest większy niż ...
dociekliwe - ciekawe, czy .....
miłosierne - nie mam żalu do Leo, że
ekonomiczne - kasa rządzi tym biznesem, nie łudźcie się, że Leo ...
i wiele, wiele innych
6
@Commando Bo gruchnęła wieść, że Leo odchodzi. Nawet Julia nie dała rady zachować się dyplomatycznie.
1
Nasz nowa once de gala, he he
0
A Messi podpadł Koemanowi?
22
Dzień dobry Julio. Przeklęłaś na twitterze. Ciągle jestem wstrząśnięty. Ty przeklinasz.
0
@BOSSS85 Demir
2
To co? Jeszcze konfa Messiego i parę porażek Barcy będą generowały zainteresowanie na stronie, a potem powinno się przerzedzić. Zostaną lojaliści.
0
@BorzyKrzys Tak się zastanawiam, ale któreś z poniższych przypuszczeń musi być prawdą:
albo Ty jesteś głupcem, albo właściciele City.
Jak to widzisz?
2
Pedri gra jutro z Juve?
29
W studiu ESPN panowie analizowali szanse przejścia Messiego do innych klubów wg zestawienia bukmacherów: W końcu padło pytanie:
- A czy realistyczne jest przejście Leo do Interu?
- Jak ich wykupi. - padła odpowiedź
0
Uesanki poza zasięgiem
1
Słuchajcie bo jutro o 12 Messi będzie przemawiał z mojego pokoju i nie wiem co umieścić w tle na ścianie. Pomóżcie, mam plakat Van Damme'a i Chucka Norrisa i nie mogę się zdecydować.
11
@DonMatteo901 Ale co Tusk miałby do ukrycia, że nazywasz to kompromitacją? Jeśli miał lewe pieniądze to można snuć oskarżenia, ale w przeciwnym razie to jest post o niczym.
Jedynie tradycyjnie Ziemkiewicz kolejny raz kogoś obraził, tym razem sympatyków Tuska.
15
Messi: Braitwaite uczynił mnie lepszym piłkarzem. Otworzył przede mną ocean możliwości i za to zawsze będę mu wdzięczny
1
Gdyby skrajna lewica przejęła władzę to Babiarz byłby na wylocie z TVP. Kilka razy powiedział o zawodniczkach "piękna" a to jest przejaw seksizmu i podmiotowego traktowania kobiety ze względu na cechę, która nie jest od niej zależna.
Komplementowanie urody jako przewinienie wagi ciężkiej. Byłem świadkiem kilku dyskusji, kiedy stwierdzono, że komplementy kobiecie można prawić tylko na randce, ale nigdy w przestrzeni publicznej.
Ciekawe czy taka Jędrzejczyk "wybaczy" tę "zbrodnię" Babiarzowi.
24
Właśnie jem mazurek Dąbrowskiego. Dąbrowski to mój sąsiad i robi pyszne mazurki.
Rozpacz po Messim każe mi pisać takie głupoty.
0
@DaPidejpi PSG tez jest zarządzany przez sensownych ludzi, ale czuć w PSG bardziej, że to jest klub jakby prowadził go bankier. Mimo podobieństw, jakoś trudno mi odczuć tę atmosferę wokół klubu. Trochę jak usługa za kasę.
6
Medal olimpijski i jego waga. Australia ze Słoweńcami (koszykówka) walczą na śmierć i życie by zdobyć brąz.
Tymczasem w futbolu: wicemistrz świata? Phiii, co to jest?
1
@DaPidejpi Już sam fakt, że Pep został w City by realizować projekt wieloletni świadczy o tym, że widzi jak poważnie Arabowie traktują ten klub. I nie ma tu chorej presji, tylko mimo niepowodzeń w LM, zamiast wypominać Pepowi klęski, właściciele zapewniają o poparciu. Mądrzy ludzie.
0
@takisobiektos Never underestimate the heart of Doncić