0

@Encore Ale to stary news. No co się z Tobą dzieje?

3

Zdrobnienia odbierają powagi:

Rzut młotkiem, pchnięcie kulką

0

Kenianie nie do ubicia

0

Feministki przejęły studio. Szczuka triumfuje!

0

Okazuje się, że ładny uśmiech w bieganiu to za mało ...

0

Musi usztywniony być Fajdek. Nie może tych demonów chłop się pozbyć.

5

@Jacu327 Niewyobrażalne, że ktokolwiek mógł potraktować mój komentarz na poważnie. Oj ludzie, ludzie.

0

@fcbfan1993 Ale propagandę robisz. To legendy przeszłości

0

@skubi99 No właśnie, co ja gadam? Ty mi powiedz

1

@Sulimo Gdzie tam, on się skończył dawno temu. Jedzie na picu
Lewy też jest napompowany

0

@Jacu327 A znasz kogoś na poziomie po 30? Nie ma takich graczy, dogorywają

0

@Bobo25 Jednak nie porównywałbym sprawcy zapaści finansowej z tym, który sprząta po nim. Nijak nie potrafię sobie wyobrazić Laporty tak szastającego kasą, wydaje się być nasz prezes racjonalny.
Laporta odziedziczył sytuację i nie oceniam go za to co być może by zrobił gdyby było inaczej. Jestem przekonany, że nie pozwoliłby żeby klub stał się stowarzyszeniem rentierów.
Mnie najzwyczajniej cieszy fakt, że mamy prezesa, który nie będzie wykonywał fałszywych ruchów i tańczył do melodyjek wygrywanych przez zawodników

1

@Dundersztyc Neymar jest słabszym piłkarzem, dlatego. Ponieważ nie umiesz odnieść się merytorycznie do faktu, że Leo od dawna mógł grać w innym klubie, odwracasz uwagę. Messi nie zarabiałby w Barcy tak wielkich pieniędzy, gdyby klubem nie rządził patologiczny prezes. Przecież każdy z graczy Barcy jest ogromnie przepłacany. Przyszedł Laporta i bez problemu wynegocjował obniżkę zarobków z Leo. Więc to nie Leo jest problemem.

12

Bardzo mnie kręci to co się dzieje obecnie w Barcy. Jeszcze daleko od ideału, ale to zracjonalizowanie działań prezesa, w ogromnym kontraście do poprzednika i systematyczne układanie wszystkiego na swoim miejscu, powoduje uśmiech. Wraca normalność. To nas zaczyna cieszyć, normalność.
Racjonalne ruchy na rynku transferowym, nieuginanie się wobec roszczeniowych talentów, renegocjowanie absurdalnie wysokich kontraktów - coś oczywistego, co przez ostatnie 5 lat nie zagościło w katalońskim klubie. I jeszcze to się zbiegło z zastrzykiem finansowym dla ligi.

Do tego mamy zbieg okoliczności, polegający na pojawieniu się kilku bardzo utalentowanych młodych, co umożliwia stworzenie ciekawej mieszanki w pierwszym składzie, co rozbudza nadzieje i każe sądzić, że niekoniecznie czeka Barcę zapaść.

Dziś z wielkim zainteresowaniem będę śledzić Demira czy Gaviego, którzy wydają się być materiałem do otrzymania minut w pierwszym zespole w nadchodzącym sezonie.
Przy tym jak bezczelni (w pozytywnym sensie) potrafią być młodzi w obecnym futbolu, przy właściwym rozwoju za 2-3 sezony możemy mieć kilku 20-22 latków, którzy będą kopaczami pełną gębą.

1

@arasz1819 Niestety. Jak przypomnę sobie te kubły pomyj wylewane na Leo w zeszłe lato, to aż cierpnie skóra. To był tak zmasowany najazd na Messiego, że jakbym nie wiedział, ze to nasze forum , to pomyślałbym, że to strona Chelsea z 2009 roku, albo Liverpoolu sprzed 2 lat. Ale nie wiem czy tam w przybliżeniu lżyli naszych graczy tak jak tutaj Messiego w zeszłym roku.

1

@Dundersztyc Jest kwestią bezsporną, że gdyby zechciał, już od 10 lat podobne lub większe pieniądze zarabiałby gdzie indziej. Taki gracz zawsze się będzie cenił, a lojalność Messiego jest obecnie bardziej widoczna niż kiedykolwiek.

Analogiczny casus jest w NBA, z Antetokounmpo. Mógł opuścić Milwaukee i pójść do bardziej obiecującego klubu, jednak został i za tę samą kasę zaryzykował w klubie o mniejszych możliwościach rynkowych.

Przecież PSG i City to zespoły, z którymi mógłby Leo wygrać LM prędzej niż z Barcą. Ba, tym klubom brakuje ostatniego, przesądzającego ogniwa, którym mógłby okazać się Leo. A jednak Leo trzyma się klubu w zapaści finansowej.
Jest lojalny na rynku gdzie chętni od razu by się na niego znaleźli.

3

@ranger3120 Wiesz, że mniej więcej tyle było w Polsce w marcu 2020? Nie wiem czy pamiętasz jesień tego samego roku w szpitalach.

0

@AmigoBlancos Bo jakby były cicho w sportach zespołowych, to byś nie widział, że mają orgazm

1

@lucas/catalan Ale naukowcy w laboratoriach sobie nazywają jakieś mutacje, tyle, że tym razem wirus jest sprawą publiczną i te nazwy media podają. Ludzie na ogół mają to wszystko w tyłku, niektórzy zawsze panikują, nie ma co tak się ekscytować mediami.
@tobiasson92 Ty z sekty, więc nie przeszkadzam

5

Taki szkoleniowiec dokonuje zawsze optymalnych wyborów. Jestem spokojny gdy statek przez wzburzone morze prowadzi tak zaprawiony w bojach kapitan.

2

@tobiasson92 @lucas/catalan @olek10 Czyli nie może być np. 15 wariantów wirusa, bo wielka loża nieuków tak orzekła? Przecież to zwykłe naukowe sprawy a wy reagujecie jak pies na przejeżdżający tramwaj. Przepraszam, że tak ostro, ale Wasza reakcja jest niedorzeczna

1

@Kapitan hawk Czyli Messi to 2 nogi i krocze?

0

@Esio To zdanie jest bardzo głębokie, jak się zastanowić. Biorąc pod uwagę fakt, że wszystko we Wszechświecie powstało z tej samej grupy pierwiastków (w różnych koktajlach), a specyfiką organizmów żywych jest ich bezwzględna walka o przetrwanie, wizja np. obcych w naszym sąsiedztwie byłaby paraliżująca.
Z kolei jeśli jesteśmy sami, to niewyobrażalnie przygnębiające. I równie straszne.

0

@7black4 Właśnie widzisz, niekoniecznie. Naukowcy rozkładają szanse innych bytów na czynniki pierwsze i nie ma wcale więcej racjonalnych przesłanek, że takie istoty istnieją niż, że nie istnieją.
Kiedyś czytałem szczegółowo rozpisane elementy wielkiego zbiegu okoliczności, które spowodowały, że powstało życie na naszej planecie. Szanse, że podobne okoliczności zaistnieją gdziekolwiek we Wszechświecie oczywiście są, ale to 1 do gigantycznych liczb.
Oczywiście założyli też, że życie może powstać w zupełnie inny sposób, ale też wymagałoby to niezwykłych okoliczności.

0

@7black4 Jak komuś wystarczy religia. Zawsze współczuję takim ludziom, ale i czasami zazdroszczę, bo wszystko jest prostsze.

1

@Pawel13sz Takich filmów jest całkiem sporo na YT. Od czasu do czasu oglądam je jak mnie dopadnie melancholijno -refleksyjny nastrój. Dobija mnie to jak bardzo bez znaczenia jesteśmy.

Nie mam tamtego, nie mogę znaleźć

20

@Kgorecki2500 Olać chłopaka, Barca potrzebuje przede wszystkim ludzi o odpowiednim nastawieniu. Młodemu chyba te sępy zrobiły bałagan w głowie

1

@Pawel13sz Zgrabniutka. A widziałem jakiś czas temu dzieje wszechświata od zarania, czyli Wielkiego wybuchu do całkowitego. I to było aż do epoki całkowitego rozpadu cząstek a czas był określany jako jedynka 70 lub 80 zerami. Skale czasowe Wszechświata są niewyobrażalne

0

@kremowka2137 Nie strasz. Ale najlepsze, że te nasze ocieplenie, to żadne wielkie wydarzenie. Trochę sobie zaszkodzimy, może się podtopimy, może nas ubędzie parę miliardów, ale procesy, które wykańczają całe gatunki, naprawdę zabierają wiele, wiele lat

1

@AllBundy Dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?