8

"To twój trzeci sezon w Barcelonie. W czym się polepszyłeś?
Trudno powiedzieć, ale myślę, że bardzo się polepszyłem jako osoba i piłkarz. Chcę nadal to robić."

Co to za miganie się? Konkretnie proszę wskazać w czym się poprawiłeś. Kolega @Rewolucja123 nie będzie tolerował takich odpowiedzi.

40

Wybierzmy strzelca najlepszego trzeciego gola meczu Stuttgart - Barcelona 0:3.

13

@Rewolucja123 ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig,ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara
Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig,ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig,
ankara, Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig, ankara Puig,

Que golazo!

4

@Deviler To tylko pokazuje jak bardzo silną konstrukcję psychiczną trzeba mieć by odnosić sukcesy w sporcie. Pod tym względem jak zawsze na myśl przychodzi Jordan - on chyba zasysał energię z otoczenia i rywali. Niektórzy, niestety, zaczynają się rozpadać gdy uświadomią sobie rangę wydarzenia.

0

Ale te baby w kajakarstwie to konkretne chłopy.

0

@AmigoBlancos A nawet zbierając to wszystko do kupy, pod samym względem atrakcyjności sportowej znacznie bardziej wolę mecz USA - Hiszpania w koszykówkę. Jednak emocjonalnie zdecydowanie starcie Polska-Francja.

1

@Rewolucja123 Ciekawe czy ktoś Cię zgłosił za prowokację? Tu ludzie bywają bardzo wrażliwi

2

Jako kandydat do sam jeszcze nie wiem czego, powiadam: nie pytaj, co La Rambla może zrobić dla Ciebie, zapytaj, co Ty możesz zrobić dla La Rambli.

1

@Dertinho Jak się robi takie błędy, to pretensje można mieć wyłącznie do siebie

7

A Pochettino robi z PSG następny Tottenham? Oni przegrywają od jakiegoś czasu wszystkie rozgrywki jak leci. Oczywiście, nie żeby mnie to martwiło.

0

I się nie zgodzę z kolegą wyżej, Słowenia zagrała chyba najlepszy swój mecz dzisiaj, ze wszystkich jakie widziałem od turnieju kwalifikacyjnego na olimpiadę

1

@Rust_Cohle Zależy czy Amerykanie zagrają nieco bardziej drużynowo. Hiszpanie grają w zbliżonym składzie od dekady a niektórzy znają się dłużej więc są niezwykle zgrani. Świetny w Hiszpanii jest Rubio, który w NBA specjalnie się nie liczy. Prawie każdy gracz NBA jest większą gwiazdą od niego, ale problemem jest to, że Amerykanie strugają indywidualnie. Co turniej inni ludzie, mało schematów ofensywnych, mało defensywnych. Do tego jeszcze to olewcze podejście czasami.

Potencjał USA ma na wygraną i to wysoką. Realia są takie, że zespołowość Hiszpanów może napsuć USA krwi. Choć wiadomo, że jak Durant z np. Bookerem odpalą swoje rzutowe wrotki, to mogą zdemolować każdego.

1

Bo pojawiły się pytania o drabinkę w koszykówce:

(Włochy - Francja, Słowenia-Niemcy)
(USA -Hiszpania, Australia-Argentyna)

3

Ćwierćfinały w koszykówce:


FRANCJA – WŁOCHY
SŁOWENIA – NIEMCY
USA – HISZPANIA
AUSTRALIA – ARGENTYNA

1

@draxidox To prawda, lud to specyficzny, ale pracowitości sobie odmówić nie możemy. Zobacz na Ukraińców, którzy zaczynali z tego samego miejsca. Dziś przyjeżdżają do nas, szaleje tam korupcja, gangi, a sytuacja geopolityczna jest fatalna.

1

@puyol_presidend5 Ale my nie jesteśmy biednym krajem. Nasze wszelakie rankingi ekonomiczne rosną. Wyobraź sobie, że po wojnie przyjmujemy Plan Marshalla i do 1989 roku szli byśmy jak równy z równym z zamożnym Zachodem. A tak pół wieku zmarnowane

0

@mekston A jak się ustosunkujesz do tego co powiedział komentator, że Alonso zajeżdżał dzisiaj tor jazdy Hamiltonowi, a robił to dlatego, że zauważył po Grand Prix Anglii, że sędziowie są pobłażliwi i pozwalają na agresywną jazdę?

0

@SteuerFreiMoney To aż fizycznie boli od samego patrzenia

1

@LS To doszły kolejne zmienne. Nieprawdopodobnie zagmatwana sytuacja, bo tu jeszcze dochodzi ewentualna świadomość przełożonych co do stanu psychicznego kierowcy, dopuszczenie go do jazdy. Czy mieli tę wiedzę, czy nie? Jakie są badania dotyczące własnych pracowników itd?
Grube wielowątkowe dochodzenie się szykuje

0

@Ojciec5tkidzieci Dlatego napisałem niektórzy, bo część nicków aktywnie broni rasizmu przy każdej okazji. Czy ja powiedziałem, że każdy kto jest przeciw Hamiltonowi, ma problem z rasizmem? Ja też oglądam NBA i nie wszystkich lubię, więc proszę nie udawaj, że nie wiesz o czym piszę. Nie jesteś tu od wczoraj.

0

@pt9 Nie, kolego, ze mnie rasisty nie zrobisz. Puknij się w czoło

1

To jest nieprawdopodobne jakiej apopleksji niektórzy tu dostają na widok czarnego człowieka.

1

@mekston No ale jest tu racja w tym sensie, że pierwsze miejsce daje z reguły większe bezpieczeństwo niż jazda w gąszczu zawodników. A szczególnie w warunkach mokrej nawierzchni. Takie kolizje jak ostatnio między liderami to jednak ekstremalna rzadkość.
Oczywiście mogło się tak zdarzyć, że ktoś z 2 miejsca zahaczyłby Hamiltona, więc trochę jest tu loterii.

0

@MarioVeB! Doczepiam swój wagonik do tego komentarza

0

@Persyfl Szczególnie to pierwsze brzmi jak utopia w obecnej rzeczywistości. Ideały ideałami, sprawiedliwość, sprawiedliwością, a oligarchowie swoją drogą

1

@Batys Takie doświadczenia zostają w głowie a potem podświadomość wygrywa. Niech Cię ominą te burze

4

@Batys Ty z Podkarpacia jesteś? Nie bój się, Demir swoich nie krzywdzi

1

@Rust_Cohle Niespodziewany jest Twój coming out. Bardzo pomysłowy

1

@Rust_Cohle Do Julii Cichej, jak sądzę, na priva

2

@FCB24 Tak, i jeszcze kwiaty z przeprosinami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?