Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiedz, że coś się dzieje:
3458 cules online
1
Messi obejrzał kompilację defensywnych zagrań obrońców z Salzburgiem i kazał pilotowi samolotu zmienić kierunek.
0
Nie wziął jednak na siebie Doncić ostatniej akcji no i ostatecznie nie awansuje do finału kosza. Dziś Donek rządził i dzielił w swoim stylu jednak był słabiej dysponowany rzutowo.
Mecz wybitny, świetny poziom europejskich zespołów. Zobaczymy, czy Francja nawiąże walkę z Amerykanami, którzy zaczęli grać 15 dobrych minut na mecz i to wystarczyło by zmiatać kolejnych rywali. Pierwszy mecz w turnieju obu zespołów nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia.
4
@shinthps Tu niektórzy autorytetu słownika nie uznają
1
@michaleu Zęby już naostrzone
0
@masq Weź sztormem koronę Wielkopolski
3
Baumgart? To nie jest polskie nazwisko.
3
Ja nie wiem co to za czasy. Tak patrzę na Kurzajewskiego, który nie jest moim ulubieńcem, ale od razu kojarzy mi się z rozwodem. W pewnym momencie nie szło wejść na portale ogólnoinformacyjne, żeby nie zobaczyć nagłówka jak jego żona, też osoba publicznie rozpoznawalna, lamentuje nad swoim byłym małżeństwem.
Ja rozumiem 16-latkę, która myśli, że świat się na niej kończy , ale dorosła kobieta musi publicznie rozdrapywać rany ze swojego prywatnego życia? Wszystko już można sprzedać. Czy ci ludzie nie mają swoich przyjaciół, zaufanych osób, z którymi mogą się podzielić odczuciami? Niby taka ogłada, wykształcenie, a mentalność taniej przekupy bez zahamowań.
0
@tbas A masz czarne myśli odnośnie Ronalda?
7
@Rewolucja123 Najcenniejsze jest zbieranie doświadczeń na tle solidnego rywala. Żadne mecze z juniorami nie zastąpią występów u boku de Jongów, Griezmanów i innych seniorów. To pewnie te mecze z gatunku otwierających oczy, tak jak u studentów, którzy po tygodniu pracy mówią: cholera, w tydzień nauczyłem się więcej niż przez całe studia.
I najważniejsze, że nie pękają i trzymają poziom.
3
Francuzi w olimpijskich półfinałach piłki ręcznej, siatkowej i koszykowej. To się nazywa szkolenie w sportach zespołowych.
1
Czyli realizuje się scenariusz, o którym pisałem. Amerykanie od momentu kiedy przegrywali 15 punktami zaliczają 48-14 i 4/8 za 3 w 3 kwarcie
1
Ja nie wiem jakim cudem tak słabo grające USA przegrywa z Australianami zaledwie trzema punktami. Chwilę wcześniej było 15 punktów różnicy. Superstrzelcy z USA zaliczają 2/13 za 3 w tym Durant 0/5. Fatalniej na obwodzie grać się chyba nie da.
Na tej olimpiadzie jest powtarzalny schemat Amerykanów: zaczynają mecze źle, bądź bardzo źle, w 2 kwarcie przypominają sobie, że to nie trening przed blokiem i zaczynają grać agresywniej, a po przerwie wskakują na poziom, którego rywale już nie są w stanie osiągnąć. Zobaczymy czy tym razem będzie tak samo.
0
USA po 14,5 minuty z 26 punktami na koncie. Nie pamiętam tak fatalnie grających Amerykanów w kosza. Durant też był na wielu imprezach i pewnie jest w szoku co oni grają.
0
Na razie Australianie grają po profesorsku, a Team USA, jak to oni na tym turnieju, w 1 kwarcie śpią
1
@patry295 Tutaj światło rzuciła wystrzałowość chłopców.
2
@Pawel13sz W tym sezonie Koeman wytrzęsie sukcesy z zespołu, jak dziecko prezenty z choinki na Wigilię. Krąg obfitości jest nieunikniony.
5
@Vebrol Co Ty chcesz? Koeman stał dumny, zamyślony, czasem zafrasowany jak ten legat przygotowujący legion rzymski do zwycięskiego ataku.
1
@VamosRakieta No tak i ja czekam na rozkazy. Słucham mojego Pana.
4
Pisałem to o którymś z polskich lekkoatletów, a teraz można to samo napisać o zawodnikach Salzburga: młodzi, silni, prężni, szybcy, obdarzeni i płodni
0
@masq A co to znaczy? To w jakimś obcym języku jest chyba?
1
@patry295 A co mi tam, przyznaję się - chucham na ekran (złowrogi dudniący gardłowy śmiech)
3
@Peszko07 Tutaj co 3 użytkownik jest z tej samej rodziny. Podziwiam wyobraźnię, ale zastanawiam się po co jest edukacja
24
Salzburg zaczął sezon 3 tygodnie przed Barcą. Zupełnie inna dynamika, motywacja jakby grali w LM, a Barca wyglądała jak zespół, który zaczyna ligę za 10 dni. Pewnie ciężkie przygotowania w nogach. Dlatego sparing to sparing, wynik nie ma znaczenia, a gra nie mogła wyglądać dobrze, z rywalem w trakcie sezonu i tak poważnie podchodzącym do meczu.
Co nie znaczy, że wszystkie problemy znikną po starcie La Ligi.
Chciałem zobaczyć czy Gavi i Demir mają to coś, dostałem odpowiedź, że tak i będzie pan zadowolony. Nico też miał swoje momenty.
3
Messi jeszcze nie podpisał papierów ...
5
Braithwaite ma takie IQ, że strzela gole samym ustawieniem na murawie
1
Te zmiany to ogrooooooomny zastrzyk optymizmu
0
@doc Dzisiaj to jest tylko sparing.
5
Można zarzucać Albie asysty do rywali, ale przynajmniej jest w tym konsekwentny. Powtarzalność to zaleta
3
Na La Rambli przedsmak sezonu, he he