0

Wiedz, że coś się dzieje:

3458 cules online

1

Messi obejrzał kompilację defensywnych zagrań obrońców z Salzburgiem i kazał pilotowi samolotu zmienić kierunek.

0

Nie wziął jednak na siebie Doncić ostatniej akcji no i ostatecznie nie awansuje do finału kosza. Dziś Donek rządził i dzielił w swoim stylu jednak był słabiej dysponowany rzutowo.
Mecz wybitny, świetny poziom europejskich zespołów. Zobaczymy, czy Francja nawiąże walkę z Amerykanami, którzy zaczęli grać 15 dobrych minut na mecz i to wystarczyło by zmiatać kolejnych rywali. Pierwszy mecz w turnieju obu zespołów nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia.

4

@shinthps Tu niektórzy autorytetu słownika nie uznają

1

@michaleu Zęby już naostrzone

0

@masq Weź sztormem koronę Wielkopolski

3

Baumgart? To nie jest polskie nazwisko.

3

Ja nie wiem co to za czasy. Tak patrzę na Kurzajewskiego, który nie jest moim ulubieńcem, ale od razu kojarzy mi się z rozwodem. W pewnym momencie nie szło wejść na portale ogólnoinformacyjne, żeby nie zobaczyć nagłówka jak jego żona, też osoba publicznie rozpoznawalna, lamentuje nad swoim byłym małżeństwem.

Ja rozumiem 16-latkę, która myśli, że świat się na niej kończy , ale dorosła kobieta musi publicznie rozdrapywać rany ze swojego prywatnego życia? Wszystko już można sprzedać. Czy ci ludzie nie mają swoich przyjaciół, zaufanych osób, z którymi mogą się podzielić odczuciami? Niby taka ogłada, wykształcenie, a mentalność taniej przekupy bez zahamowań.

0

@tbas A masz czarne myśli odnośnie Ronalda?

7

@Rewolucja123 Najcenniejsze jest zbieranie doświadczeń na tle solidnego rywala. Żadne mecze z juniorami nie zastąpią występów u boku de Jongów, Griezmanów i innych seniorów. To pewnie te mecze z gatunku otwierających oczy, tak jak u studentów, którzy po tygodniu pracy mówią: cholera, w tydzień nauczyłem się więcej niż przez całe studia.
I najważniejsze, że nie pękają i trzymają poziom.

3

Francuzi w olimpijskich półfinałach piłki ręcznej, siatkowej i koszykowej. To się nazywa szkolenie w sportach zespołowych.

1

Czyli realizuje się scenariusz, o którym pisałem. Amerykanie od momentu kiedy przegrywali 15 punktami zaliczają 48-14 i 4/8 za 3 w 3 kwarcie

1

Ja nie wiem jakim cudem tak słabo grające USA przegrywa z Australianami zaledwie trzema punktami. Chwilę wcześniej było 15 punktów różnicy. Superstrzelcy z USA zaliczają 2/13 za 3 w tym Durant 0/5. Fatalniej na obwodzie grać się chyba nie da.

Na tej olimpiadzie jest powtarzalny schemat Amerykanów: zaczynają mecze źle, bądź bardzo źle, w 2 kwarcie przypominają sobie, że to nie trening przed blokiem i zaczynają grać agresywniej, a po przerwie wskakują na poziom, którego rywale już nie są w stanie osiągnąć. Zobaczymy czy tym razem będzie tak samo.

0

USA po 14,5 minuty z 26 punktami na koncie. Nie pamiętam tak fatalnie grających Amerykanów w kosza. Durant też był na wielu imprezach i pewnie jest w szoku co oni grają.

0

Na razie Australianie grają po profesorsku, a Team USA, jak to oni na tym turnieju, w 1 kwarcie śpią

1

@patry295 Tutaj światło rzuciła wystrzałowość chłopców.

2

@Pawel13sz W tym sezonie Koeman wytrzęsie sukcesy z zespołu, jak dziecko prezenty z choinki na Wigilię. Krąg obfitości jest nieunikniony.

5

@Vebrol Co Ty chcesz? Koeman stał dumny, zamyślony, czasem zafrasowany jak ten legat przygotowujący legion rzymski do zwycięskiego ataku.

1

@VamosRakieta No tak i ja czekam na rozkazy. Słucham mojego Pana.

4

Pisałem to o którymś z polskich lekkoatletów, a teraz można to samo napisać o zawodnikach Salzburga: młodzi, silni, prężni, szybcy, obdarzeni i płodni

0

@masq A co to znaczy? To w jakimś obcym języku jest chyba?

1

@patry295 A co mi tam, przyznaję się - chucham na ekran (złowrogi dudniący gardłowy śmiech)

3

@Peszko07 Tutaj co 3 użytkownik jest z tej samej rodziny. Podziwiam wyobraźnię, ale zastanawiam się po co jest edukacja

24

Salzburg zaczął sezon 3 tygodnie przed Barcą. Zupełnie inna dynamika, motywacja jakby grali w LM, a Barca wyglądała jak zespół, który zaczyna ligę za 10 dni. Pewnie ciężkie przygotowania w nogach. Dlatego sparing to sparing, wynik nie ma znaczenia, a gra nie mogła wyglądać dobrze, z rywalem w trakcie sezonu i tak poważnie podchodzącym do meczu.
Co nie znaczy, że wszystkie problemy znikną po starcie La Ligi.
Chciałem zobaczyć czy Gavi i Demir mają to coś, dostałem odpowiedź, że tak i będzie pan zadowolony. Nico też miał swoje momenty.


3

Messi jeszcze nie podpisał papierów ...

5

Braithwaite ma takie IQ, że strzela gole samym ustawieniem na murawie

1

Te zmiany to ogrooooooomny zastrzyk optymizmu

0

@doc Dzisiaj to jest tylko sparing.

5

Można zarzucać Albie asysty do rywali, ale przynajmniej jest w tym konsekwentny. Powtarzalność to zaleta

3

Na La Rambli przedsmak sezonu, he he

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?