1

@Zoker Ja podrzucam scenariusz polskiemu Hollywood z przymrużeniem oka, osadźmy go w naszych realiach. Amerykanie nie mają tego typu dylematów. Nie wiem co Cię tu gryzie?

5

To mógłby być scenariusz filmu. Przyszłość zdominowana przez sanitarystów.

Przyszedł mi do głowy pomysł snajperów szczepionkowych. Gdyby wypuścić taki pluton, który niechętnych do szczepień (i tym samym zagrażających przetrwaniu państwa np. polskiego) "szczepiłby" na odległość. Niechętni szczepieniom walczący o przetrwanie w dystopijnym świecie.

Moim zdaniem jest tu potencjał na filmowy hit.

0

@klopx U kobiet też to działa?

1

@TrzecieOko Ja bronię elementarnego szacunku do tych ludzi w społeczeństwie, ale samo środowisko i ich wymysły momentami mnie przeraża.

10

@Tomo1989 Człowiek podziwia Leo ze względu na niedoścignione zakres umiejętności, ale jak się zerknie nawet na same gole CR7, to wtedy był kosmos i na warunki futbolu, nadczłowiek, arcypiłkarz.

3

Z nieoficjalnych informacji wynika, że niesczepieni od września będą nosić obowiązkowe opaski i zajmować miejsca z tyłu w pojazdach komunikacji miejskiej.

0

@Tomo1989 Oczywiście, że lepsza. Już sama obecność centrów i to jakich, zrobiłaby różnicę pod koszem. Przecież USA dziś przegrały zbiórkę miażdżąco.

0

@Ojciec5tkidzieci Ja jestem bezradny gdy w Polsce narusza się fundamenty instytucji demokratycznych i strasznie mocno to przeżywam, a przecież ten proces jest mimo wszystko odwracalny i wynika z woli obywateli.
Z kolei jaką bezsilność czują Białorusini, kiedy nie dość, że nie mogą czuć się bezpieczni u siebie w kraju, to istnieje uzasadnione podejrzenie, że agenci, także rosyjscy polują na Białorusinów w różnych zakątkach świata. Kłania się casus Politkowskiej.

1

Tak mnie fascynuje potencjał amerykańskiego zespołu koszykarskiego, że zrobiłem listę graczy (18), którzy nie pojechali na olimpiadę, a mogliby stworzyć kolejny/kolejne zespoły na złoty medal.

Trae Young, Jalen Brown, James Harden, Kyrie Irving, Gordon Hayward, Steph Curry, Klay Thompson, Kawhi Leonard, Paul George, LeBron James, Anthony Davis, Ja Morant, Jimmy Butler, Karl Anthony-Towns, Zion Williamson, Chris Paul, DeAndre Ayton, Donovan Mitchel.

A Westbrooka za Chiny Ludowe bym nigdy nie powołał.

1

@pazio23 Jak ci się telefon zepsuje to nie.

5

Nie mogę. Gdy grali Hiszpanie ze Słoweńcami, to kibic widział kawał koszykówki na bardzo wysokim poziomie. Tymczasem Hiszpania grająca na 110% z Rickym Rubio, który gra chyba mecz życia z 38 punktami, wygląda w 2 połowie jak zespół z niższej ligi z Amerykanami, którzy tylko momentami grają na miarę potencjału.
USA to tak jakby w piłce nożnej mieć w zespole 5 Ronaldinhów. Nawet jak trzech z nich ma słaby dzień, to dwóch pociągnie wózek i tam gdzie u rywali jest sufit, USA jest nieco ponad podłogą.
Rubio świetny mecz, ale co ciekawe bilans +/- fatalny: -23, zdecydowanie najgorszy w zespole.
W USA Durant 29 punktów i bilans +/- 15 na plusie. Zawsze zadziwia, że ten bilans ma zawsze świetny Jrue Holiday, tym razem +20. Jest to niewiarygodnie efektywny gracz na obu połowach i to nie przypadek, że te wskaźniki miał też najlepsze w finale NBA.

3

3 minuty lepszej gdy Amerykanów, momentami koncertowej i 15 punktów przewagi. To jest właśnie ta różnica potencjału, ale zdradzana niezwykle rzadko. Świrtnie Rubio

1

USA Popovicia to chyba najgorsze co widziałem od dawna w koszykówce. Tyle zmarnowanego potencjału i antyzepołowa gra w grze na wskroś zespołowej. Wirtuozi dystansu rzucający za 3 z tragiczną skutecznością 24% (4/17) i wysocy hiszpańscy kryci przez zawodników o pół głowy niższych, bo ktoś nie pomyślał, że dobrze byłoby zabrać centra. W efekcie Amerykanie zebrali 18 piłek, przy 29 Hiszpanów. Nie mówiąc o tym, że można postraszyć pod koszem w ataku i zrobić przestrzeń na obwodzie.

Bez pomysłu, bez głowy to wszystko. Droga przez mękę. Jedyny Durant trzyma fason

1

@Adi123456789 Buena pelota, buena pelota

1

@Lola120 Biegnij Lola, biegnij

1

@patry295 Masz coś do grubych dzieci z ciastkiem? Pewnie byłeś chudy i zazdrościłeś im tkanki. Już ja znam takich jak Ty. Wykorzystują temat polityczny, żeby uderzyć w otyłych i branżę cukierniczą.

0

@FCB24 USA jest na sport.tvp.pl, a Słowenii nie sprawdzałem jeszcze

0

@Rust_Cohle Nie ma mowy. Takie wydarzenia tylko i wyłącznie na żywo. W sumie już jestem mocno nakręcony na te eventy. Nie wiem czy podniosę zwłoki na Doncicia, ale Duranta i spółkę na pewno obejrzę.

0

Drakońskie godziny meczów kosza, które mnie interesują: Słowenia z Niemcami o 3 a Amerykany z Hiszpanią o 6.40. Ten drugi to jeszcze ujdzie, ale człowiek rano mimo wszystko średnio przytomny.

0

@Vebrol Koeman po rozmowie z Laportą zmienił się. Laporta powiedział jak ma trenować, jak grać, jak prowadzić zespół, jakie stosować ustawienie, jaka aplikować taktykę. Koeman zgodził się ze wszystkim i w tym sezonie mamy nowego trenera. Ze starym nazwiskiem ale w nowej odsłonie.
Mecz z VFB potwierdził, że Koeman to obecnie pięściarz wagi superciężkiej.

1

@Rust_Cohle Powiem jak Pawlak ze słynnej sagi "Ja tylko pociągnął". No ale jeśli to nie żart, to dzięki. Ostatnio mam tu złą prasę, he he

0

@MesQueUnClub_87 Brzmisz jakbyś miał kierunkowe doświadczenie. Niepokoi mnie to

0

@Rust_Cohle Ależ co Ty mówisz? Jaja sobie robisz ze mnie.

0

Podziwiam Twoją kulturę rozmowy. To straszne, że przeczytałeś mój post, mimo, że Cię nie obchodził. Mam nadzieję, że to przetrwasz bez uszczerbku na zdrowiu.

0

@liberos35 Ja nie występuję w 2 osobach, nie jestem my tylko ja. Nie pokazałeś, że był atak, tylko napisałeś, że był. Sam najbardziej opierasz opinię o dywagacje, a nie fakty. Dlatego ma stosunkowo niewielką wartość. Pokaż film z ewidentnym atakiem

0

@liberos35 Jeśli było, to tak. Przecież nikt nie mówi, ze to sytuacja zero-jedynkowa. Grupa tych chłystków przecież stała na ulicy

0

@SonBarcaGoku O rywalu naszego zawodnika w zapasach

2

@paweldunajecfcb Internet nie musi celebrować czyjejś "świętości" wiedząc jakie grzeszki na sumieniu na Kościół z czasów JP II. Czym innym oficjalna propaganda i chciejstwo oślepionych wyznawców, a co innego wiedza ulicy. Dziwisze i inne kreatury otaczające naszego papieża, umaczane w proceder pedofilski nie pozostają bez wpływu na osąd ludzi uczciwych. To mocno otwiera oczy
Mi się to bardzo podoba, fałszywe laurki są niezrozumiałe.

3

@_TheNotorious_ Nie kurtyna. Ten kierowca nie był obiektem ataku. Oczywiście spanikował. Przejechanie dziewczyny z premedytacją było jak egzekucja. Następnie to samo mógł zrobić z kolejnym chłopakiem na masce, na szczęście ten nie wpadł pod koła.

Co do kar za zabójstwo po pijaku za kółkiem, dla mnie przedział 25 lat - dożywocie

0

Fajdek "demony wróciły, odcinało nogi". Ta wypowiedź nie buduje optymizmu wśród kibiców. Najwyraźniej psychika nadal szwankuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?