Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@shinthps Dziękuje uprzejmie, ale jak widzisz kolega wyżej za pomocą definicji z Wikipedii (której na marginesie nie doczytał, bądź nie zrozumiał) jest w stanie podważyć Miodka czy Bralczyka
11
@MaTt_BarcaFan To jest hit. Facet za pomocą Wikipedii podważa Słownik Języka Polskiego. W skali idiotyzmów to jest chyba apogeum. Właśnie o tym pisałem Alicji, ze merytoryczna dyskusja niektórych tu przerasta.
Przecież masz nawet w Wikipedii zdanie: Z czasem słowo "olimpiada" w użyciu powszechnym zaczęło powoli tracić
swoje dawne znaczenie i mieszać się
pojęciowo z "igrzyskami
olimpijskimi".
I jak pokazuje Słownik Języka Polskiego słowo olimpiada zyskało nowe pełnoprawne znaczenie (oznaczające zawody sportowe) przyjęte przez najwybitniejszych językoznawców w naszym kraju.
6
@MaTt_BarcaFan Jesteś tam? Co z tą olimpiadą? Odszczekujesz? A zrozumienie definicji osobistych wycieczek masz na poziomie znajomości definicji olimpiady?
7
@MaTt_BarcaFan Ty na pewno. Śmiem twierdzić, że przekłamujesz nieco rzeczywistość, ponieważ większość ludzi stosuje wersję skrótową.
Okazuje się jednak, że to Ty jesteś niedouczony. Ze słownika języka polskiego:
Olimpiada: «międzynarodowe zawody sportowe organizowane co cztery lata przez różne państwa»
https://sjp.pwn.pl/sjp/olimpiada;2569706.html
I masz tyle klasy żeby uderzyć się w pierś?
11
@AlicjaFCB Reagujesz histerycznie, bo obnażyłem kilka razy Twoje treści jako bezwartościowe. To, że merytoryczna dyskusja Cię przerasta i po podważeniu Twoich treści czujesz się obrażona i gorsza, nie znaczy, że jak kogoś obrażam i czuję się lepszy. Po prostu nie możemy z pewnych względów dyskutować jak równy z równym, a często domeną osób niedouczonych jest skłonność do obrażania się i przewrażliwienia na swoim punkcie. Zacznij czytać książki, rozszerzaj horyzonty i pisać mądre rzeczy, a nie robić z siebie ofiarę.
3
@Zoker @MaTt_BarcaFan Wiadomo o co chodzi, jeszcze nigdy nie powiedziałem inaczej niż "zdobyliśmy x medali na olimpiadzie". Ktoś używa w takim zdaniu pełnej, poprawnej nazwy?
43
Przed Olimpiadą napisałem, że nie będę kibicował homofobicznej Klepackiej, która wyrzuca z siebie jakieś plwociny na część rodaków, a teraz mam sojusznika. I to kogo?
Władysław Kozakiewicz:
Uważam, że jako sportsmenka pani Klepacka jest w porządku, bo sporo potrafi i jest
jedną z najlepszych zawodniczek na świecie. Ale jako człowiek jest na dnie - Kozakiewicz nie gryzie się w język. - Nie można się wyrażać o innych ludziach tak, jak ona to robi. Ona się uważa za lepszego człowieka od innych, zwłaszcza od ludzi o innej orientacji seksualnej. Moim zdaniem ona chce się przypodobać pewnym środowiskom i w imię tego wyrzuca z siebie przeróżne obrzydlistwa, jednocześnie twierdząc, że jest wierząca. Nie, nie, jeżeli ktoś jest wierzący, to nie może się tak zachowywać - przekonuje były lekkoatleta.
Ona z siebie wyrzuca przeróżne obrzydlistwa. Nie umiem jej kibicować
Brawa dla naszego mistrza olimpijskiego!
0
Depay wie czego chce od niego trener, bo Koeman jasno i klarownie przekazuje swoje wiadomości. Stąd zadziwiające jak niektórzy piłkarze mogą nie rozumieć czego trener od nich wymaga.
1
Pewnie odejdzie, ale skoro Koeman nie widzi w Pjaniciu materiału na pomocnika w Barcy to świadczy nie za dobrze o kompetencjach Bośniaka.
2
@Bocheno1 Wytresowałeś mnie z araszem i teraz nie ma rady
7
Trafił do najlepszego możliwego trenera. Świetnie się znają z Koemanem, który dodatkowo świetnie rozwija piłkarzy
0
@Plmyszynski Myślałem, ze mój sarkazm był bardziej wyczuwalny
0
@Borneo Wzioł co innego
0
@Chaoss Zasada jest, ale nie obowiązuje
1
@Bocheno1 Niestety namawiasz do podniesienia ręki na trenera, który został właśnie moim idolem
5
@masq Obrońca-opoka to towar brakujący w zespole. Zgadzam się
1
@Janas11224 Jest jak mówisz, ale wszędzie niestety. Szukasz info, a to gówno tak zakopane w śmieciach, zdjęciach, reklamach i zajawkach, że szlag może trafić
2
@kubix05 Oj u babci na wsi były mega podstawowe warunki, balie, blaszaki itp, itd. Ale wspomnienia pierwszorzędne
0
Ta niepewność musi Messiego zabijać. Gdy nie dogada się z Barcą, może przecież wylądować na obrzeżach wielkiej piłki - w Paryżu czy Manchesterze. To trudne do zniesienia ...
0
@marcin000019 Na szczęście tutaj nie ma żadnych ekspertów
2
@VirtuoZ To zrobię, najpierw paralizator, później maseczka : )
0
@Janas11224 Dziękuję milusiu
0
@gumaz O 6 rano? Ja nie z tych...
7
Będę wkrótce podróżował pociągiem i cóż zrobić gdyby pasażerowie z mojego przedziału nie nosili maseczek? Trzeba będzie ich zapoznać z organami prawa i wyprowadzić, żeby nie stwarzali zagrożenia. I nie zrobię tego ze względu na siebie, tylko ze względu na społeczność fcbarca. Ja w dobrej formie muszę być głosem rozsądku dającym odpór antyszczepionkowcom, rasistom, homofobom i pornofilom z tej strony. Szkoda byłoby się mnie pozbyć bo komuś nie chciało się założyć maseczki.
0
@DonMatteo901W przypadku gdy nie ma pandemii, to częściowa prawda. Już zamawiając piwo płaci w rachunku podatek narzucony przez państwo i akcyzy za alkohol. Więc ktoś już się wtrąca. W przypadku sytuacji nadzwyczajnych, państwo ma prawo się wtrącać, kierując się interesem społecznym, w który np. pan Mentzen chory na covida może uderzać.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie ma nic złego w nagradzaniu obywateli odpowiedzialnych. Ale oddam Ci, że konsekwentnie stoisz po stronie tych mniej odpowiedzialnych, czy to w kwestii szczepień czy pornografii. Przynajmniej jesteś spójny światopoglądowo i popierasz postawę wolnościową, nawet jeśli jej rozumienie budzi moje wątpliwości.
0
@Ojciec5tkidzieci Z Twojego wpisu wiem jedno z całą pewnością, jesteś w stanie wykazać wszystko za pomocą finezyjnych, acz nieuprawnionych (tu jestem bardzo litościwy) porównań.
2
@Ojciec5tkidzieci Sam fakt, że lucas zaznaczał, że wątek jest dla dorosłych zaprzecza temu co mówisz. Autor zdawał i zdaje sobie sprawę, że to nie celebrytki w bikini, stąd zaznaczenie. Tok myślenia Norbiego i Twój jest dla mnie nie do przyjęcia i cieszę się, że moderacja nareszcie wykazuje się odpowiedzialnością za dzieciaki.
Dość karkołomne (wg mnie niedorzeczne) jest Twoje porównanie do seryjnych morderców ze względu na skomplikowany mechanizm, który prowadzi do zostania zabójcą.
Dziecko nie chronione przed treściami pornograficznymi może wsiąknąć w temat błyskawicznie. Wystarczy bodziec, czyli wpis na stronie fcbarca.com, kliknięcie tu i tam i temat załatwiony.
2
@doc Musi klub pomóc Koemanowi. Ronald zrobił ze swojej strony 110%, teraz trzeba dać profesjonaliście szansę by mógł walczyć o trofea.
0
Rząd regularnie publikuje szczegółowe dane na temat szczepień wykonywanych w każdej grupie. Na czele znajduje się obecnie miasto Podkowa Leśna (województwo mazowieckie), gdzie w pełni zaszczepione jest 62,5 proc. populacji. Drugie miejsce zajmuje Warszawa (61,5 proc.), a trzecie miasto Poznań - obie dawki przyjęło tutaj 60,2 proc. mieszkańców.
Cieszy mnie Poznań na 3 miejscu, ale liczyłem na jeszcze większą odpowiedzialność mieszkańców. Jakieś 75-80% byłoby świetnie.