Diablo9407
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
auoan
Uefa nie mówi ci to nic ? To ci wytłumacze dzięki tej oraganizacji i ich szpiegą zwanym sędziami Barcelona zdobyła ostatnio 3 LM i ich śmieszny piłkarz zdobył 4 Złote Piłki to tyle na ten temat życze dobrej nocy trzymajcie sie pa :)
0
0
Dobra efekty dziurawych kondomów lece spać nara drukarze Legia1916 pozdrów Ovrebo bo to chyba twój idol papa :)
0
Legia
Barcelona to nie cały świat spoza tego grona to reszta jest normalna więc to z was cisną pompe taki szczegół :)
0
mpolska25
haha porównuj Real z przed 3 lat gdzie Mourinho pracował z nimi 5 miesięcy a ten z teraz gdzie pracuje 3 lata gratuluje z tego co mi wiadomo to ostatni raz wygraliście w pierwszym meczu superpucharu hiszpanii ale to taki szczegół nic nie znaczący a zganianie porażek na sędziów jest żałosne wiadomo tonący brzytwy sie chyta :)
0
Legia1916
Jesteś może rodzeństwem z Jarkiem Kaczyńskim bo on też troche przyświrował po smoleńsku tak jak ty i twoja obsesja na punkcie Realu :)
0
Legia1916
Bardzo mnie to cieszy że oglądasz najlepszy klub na świecie i nie masz żadynch argumentów to widzisz wine w sędziach tralalala ja mam taki ubaw z twoich komentarzy pisz dalej ;D
0
mploska25
Mówisz że tak nisko upadł hmm ale to on jako jedyny ma niezawodny sposób na zatrzymanie Barcelony więc pomyśl co piszesz ;D
0
Legia1916
Rycz mała rycz, płacz maleńka płacz jakby babka miała wąsy to by była dziadkiem a ty płacz mała płacz ;D
0
Kapitan hawk
No taki już twój charakter o piłkarzach też mówisz że słabo słabo a siedzisz dupskiem przed kompem i krytykujesz :)
0
mpolska25
Co??? Aż tak nisko zniżył sie Vilanova żeby brać płyte od trenera znienawidzonej drużyny no tego jeszcze nie grali :)
0
Kapitan hawk
Dokładnie poznałem downa miło mi nie wiem jak masz na imie ale było bardzo miło poznać kompletnego imbecyla :)
0
pawloVEB
jestem bo mam w dupie jakąś obsesje marnych ludzików którzy nie mogą przeboleć że Real wygrywa i gra dalej :)
0
mpolska25
oj ależ przecież drużyna która drukuje gra jutro :)
0
Kapitan hawk
Smród to dopiero był jak cie spłodzili niemiłosierny gorzej jak szamba :)
0
Jakie mamy przeczucia? 2 karne dla barcelony bez kontaktu z przeciwnikiem i awans Barcy jak drukować to na całego :)
0
No i kto odpisał diablo? Kapitan hawk gratuluje ;D
0
Legia1916
A ty już odśpiewałeś piosenke Baletnic jak przed każdym meczem? ;D
0
Kapitan hawk
I mówi wydrukujcie mi 10 sposobów kupowania sędziów przez Barce :)
0
Legia1916
No napewno nie takie jak ty biedaczku w dodatku polecam wizyte u okulisty tam ci dostosują jakieś mocne okularki i będziesz dopiero widział że drukują dla Barcelony :)
0
No właśnie mam tutaj podobne zdanie jak Legia1916 tylko musze tutaj od razu poprawić kolege bo popełnił literówke ale to sie zdarza więc on miał na myśli Barcelone że dla nich drukują a nie Real a strzelił gafe i napisał Real no ale zdarza sie :)
0
Eh jakby sędziowie nie drukowali dla Barcelony to by z grupy nie wyszli ;/
0
0
0
Ja tu sie produkuje od dobrej godziny a tu żadnego ostrzeżenia nawet ;D
0
0
0
Kapitan hawk
Ale można zrobić te dwie rzeczy w jednym zdaniu tak? ;D