0

Hen
Skończ płaczku nie podobają sie mecze Realu to oglądaj tylko Barcelone i będziesz miał po problemie

0

Stelios23
Barcelona po każdym losowaniu gra pierwszy mecz na wyjeździe coś tu zaczyna śmierdzieć przekrętem. Po co taka żałosna gadka eh ;/

0

siael
no twoim skromnym zdaniem to pewnie i jest. Na szczęście to tylko twoja nic nieznacząca opinia ;D

0

Mam nadzieje że zdobędzie w końcu Lige Mistrzów piłkarz takiej klasy powinien mieć w swoim dorobku ten puchar podobnie jak Drogba w końcu wygrał po tylu latach grania w chelsea na bardzo wysokim poziomie, ale ten jego sezon gdzie Chelsea zdobyła Lige Mistrzów to był w jego wykonaniu mistrzowski ;D

0

CristianTello
No tak ale to sie zdarza komuś kto pomaga drużynie w defensywie jak tego nie robi to nie ma zagrożenia strzelenia bramki samobójczej ;D

0

Taki news w stylu jasnowidza. Skąd to wiecie ?

0

A no bo to jeden taki ale tu też już znalazłem i to nawet dwóch ;D

0

A no to Piotrze Visca el Uefa i dobranoc panu :)

0

Piotr
Dziękuje teraz już mam dwóch ulubionych pajacy na tej stronie dobranoc wam życzę :)

0

Ej raz jeden jedyny raz chce usłyszeć to twoje komiczne Hala Sędziowie i już sobie ide to jak będzie? ;D

0

Legia1916
Ale tylko raz twoje Hala Sędziowie proszeeeee tylko raz no co ci szkodzi a przynajmniej lepszy humorek przed snem będe miał nooo nie daj sie prosić ;D

0

ooo wróciła gwiazda forum hahaha dawaj gościu te swoje firmowe słowa Hala Sędziowie dawaj bo miałem zamiar iść spać ale skoro jesteś to jeszcze sie troszke pośmieje przed snem ;D

0

Przecież ja nie mówie że ktoś jest pokrzywdzony tylko mówie że takie będą półfinały lub Real z Borussią ale żeby Real zagrał z Barcą tak nie będzie bo to jest ukartowane

0

patleo
no ty to chyba jeszcze przed wojną kibicowałeś a na stronie Barcy to jesteś weteranem 14 dni na stronie

0

No to półfinały Real vs Bayern Barca vs Borussia moge sie założyć że tak będzie ;/ mafia cholerna wszystko z góry ustawione

0

MessiBois
Tydzień temu to też była tylko Celta i skończyło sie na 1 punkciku więc nie masz co narzekać ;D

0

wachaFCB
to dobrze z tego co widać to Barca gra gorzej z Messim w składzie haha ;D

0

No i co z tym Messim wróci na PSG czy nie wiadomo już coś?

0

patleo
no odezwał sie ten co pisał pare dni temu test widzy w klasie 6

0

no i ani razu nie zgubić punktów szansa jest ale nikła bo jeszcze sociedad atletico na czymś może być potknięcie ;D

0

No panowie gratuluje wam kibica nie ma co ;D

0

Barcelona wygrywa a ty dalej o Realu nawijasz i dalej jakieś głupie prowokacje to sie określ albo jesteś kibicem Barcelony albo antyfanem Realu co za ludzie ;/

0

O to że jeszcze możesz iść na leczenie dadzą ci jakieś tabletki na łagodzenie downa i może będzie z tobą troszke lepiej

0

Suavemente
A nie 8 kolejek przypadkiem?

0

patleo
Nie wstyd wam za takiego kibica???

0

No ładnie ładnie ;D W której kolejce gracie z Atletico?

0

A ja tam postawie 2:2 coś ostatnio Barcelona lubi ten wynik ;D

0

Xavi6;)
No ten to był magik. Połączenie freestylu z piłką nożna ale i tak moim zdaniem Zidane te jego składanie sie do główek cud miód ;D

0

Głupie gadanie według mnie jest kogoś kto nie oglądał tamtych meczy bo go na świecie nie było lub coś że Maradona czy Pele jak można stwierdzić po wybranych akcjach i momentach z Youtuba

0

Jaki Ronaldo ? Ronaldo był bardzo dobrym napastnikiem napewno zapisał sie w historii a co ważne zdobył Mistrzostwo Świata w 2002 roku więc napewno zapisał sie w histori jako świetny piłarz ale według mnie najlepszy w historii był Zidane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?