Diablo9407
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hen
Skończ płaczku nie podobają sie mecze Realu to oglądaj tylko Barcelone i będziesz miał po problemie
0
Stelios23
Barcelona po każdym losowaniu gra pierwszy mecz na wyjeździe coś tu zaczyna śmierdzieć przekrętem. Po co taka żałosna gadka eh ;/
0
siael
no twoim skromnym zdaniem to pewnie i jest. Na szczęście to tylko twoja nic nieznacząca opinia ;D
0
Mam nadzieje że zdobędzie w końcu Lige Mistrzów piłkarz takiej klasy powinien mieć w swoim dorobku ten puchar podobnie jak Drogba w końcu wygrał po tylu latach grania w chelsea na bardzo wysokim poziomie, ale ten jego sezon gdzie Chelsea zdobyła Lige Mistrzów to był w jego wykonaniu mistrzowski ;D
0
CristianTello
No tak ale to sie zdarza komuś kto pomaga drużynie w defensywie jak tego nie robi to nie ma zagrożenia strzelenia bramki samobójczej ;D
0
Taki news w stylu jasnowidza. Skąd to wiecie ?
0
A no bo to jeden taki ale tu też już znalazłem i to nawet dwóch ;D
0
A no to Piotrze Visca el Uefa i dobranoc panu :)
0
Piotr
Dziękuje teraz już mam dwóch ulubionych pajacy na tej stronie dobranoc wam życzę :)
0
Ej raz jeden jedyny raz chce usłyszeć to twoje komiczne Hala Sędziowie i już sobie ide to jak będzie? ;D
0
Legia1916
Ale tylko raz twoje Hala Sędziowie proszeeeee tylko raz no co ci szkodzi a przynajmniej lepszy humorek przed snem będe miał nooo nie daj sie prosić ;D
0
ooo wróciła gwiazda forum hahaha dawaj gościu te swoje firmowe słowa Hala Sędziowie dawaj bo miałem zamiar iść spać ale skoro jesteś to jeszcze sie troszke pośmieje przed snem ;D
0
Przecież ja nie mówie że ktoś jest pokrzywdzony tylko mówie że takie będą półfinały lub Real z Borussią ale żeby Real zagrał z Barcą tak nie będzie bo to jest ukartowane
0
patleo
no ty to chyba jeszcze przed wojną kibicowałeś a na stronie Barcy to jesteś weteranem 14 dni na stronie
0
No to półfinały Real vs Bayern Barca vs Borussia moge sie założyć że tak będzie ;/ mafia cholerna wszystko z góry ustawione
0
MessiBois
Tydzień temu to też była tylko Celta i skończyło sie na 1 punkciku więc nie masz co narzekać ;D
0
wachaFCB
to dobrze z tego co widać to Barca gra gorzej z Messim w składzie haha ;D
0
No i co z tym Messim wróci na PSG czy nie wiadomo już coś?
0
patleo
no odezwał sie ten co pisał pare dni temu test widzy w klasie 6
0
no i ani razu nie zgubić punktów szansa jest ale nikła bo jeszcze sociedad atletico na czymś może być potknięcie ;D
0
No panowie gratuluje wam kibica nie ma co ;D
0
Barcelona wygrywa a ty dalej o Realu nawijasz i dalej jakieś głupie prowokacje to sie określ albo jesteś kibicem Barcelony albo antyfanem Realu co za ludzie ;/
0
O to że jeszcze możesz iść na leczenie dadzą ci jakieś tabletki na łagodzenie downa i może będzie z tobą troszke lepiej
0
Suavemente
A nie 8 kolejek przypadkiem?
0
patleo
Nie wstyd wam za takiego kibica???
0
No ładnie ładnie ;D W której kolejce gracie z Atletico?
0
A ja tam postawie 2:2 coś ostatnio Barcelona lubi ten wynik ;D
0
Xavi6;)
No ten to był magik. Połączenie freestylu z piłką nożna ale i tak moim zdaniem Zidane te jego składanie sie do główek cud miód ;D
0
Głupie gadanie według mnie jest kogoś kto nie oglądał tamtych meczy bo go na świecie nie było lub coś że Maradona czy Pele jak można stwierdzić po wybranych akcjach i momentach z Youtuba
0
Jaki Ronaldo ? Ronaldo był bardzo dobrym napastnikiem napewno zapisał sie w historii a co ważne zdobył Mistrzostwo Świata w 2002 roku więc napewno zapisał sie w histori jako świetny piłarz ale według mnie najlepszy w historii był Zidane