Diablo9407
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nooo ładnie sterydziarz zagrał brawo brawo ;)
0
Kto będzie płakał no to zależy od wielu czynników jak sie trafi aptekarz co będzie gwizdał wszystko nawet aktorstwo barcelony to pewnie real po meczu ale jak da grać twardo po męsku to barcelona takie moje zdanie :)
0
Fenomen poprostu taka marit bjoergen piłki nożnej ;D
0
haha już widze ten płacz barcelony przegraliśmy bo real nie chciał grać z nami w piłke ;D
0
Aha spoko a karne wykonuje bo robi to najlepiej z drużyny. Cóż za hipokryzja moge sie założyć że nie jeden z barcelony wykonuje karniaki lepiej niż on no ale pod publiczke że on taki skromny i taki drużynowy ;/
0
Jak Malaga mogła strzelić bramke Barcelonie nooo tu uefa powinna zainterweniować i dowalić Maladze taką kare fianansową zeby sie nie pozbierali gnojki jedno. Grają z barceloną nie wolno strzelać jej goli dupki jedne z tej Malagi ;/
0
0
Skandal co gra Malaga!!! Przecież grają z najcudowniejsza Barceloną dlaczego nie dają im nastrzelać bramek i dać sie wypchnąć z copa del rey powinni nałożyć kare finansową na Malage ;/
0
Uczą aktorstwa a w wolnych chwilach kopią piłke :)
0
Barcelona więcej niż klub takie życiowe i praktyczne :)
0
W oryginale to miało wyglądać że strzela zwija sie potem z bulu i ma pretensje do sędziego że nie dał kartki piłce za atak na jego noge no nie dostanie oskara za to zepsół tą scene jak nigdy w swojej karierze aktorskiej :)
0
EE to ja słyszałem że podobno nieee bo za mało udawał że go boli :)
0
Spokojnie on tylko dostaje ataku agresji jak widzi takie panienki ubrane w stroik barcelony :)
0
Nie wyszedł mu aha fajnie jak ocenie sie trenera na półmetku sezonu a może wygra lige mistrzów też będzie opinia że mu nie wyszedł ten sezon?
0
to masz swoją odpowiedz więc Messi nie jest lepszy od Ronaldo hipokryci szkoda słów nara pozdrówcie Hollywood :)
0
Dobra no ok Messi jest lepszy od Ronaldo ale wy nie jesteście lepsi bo nie potraficie nawet przyjąć takiej myśli że Mourinho jest lepszym trenerem od Guardioli więc o czym my rozmawiamy
0
to powiedzcie mi jechanie po jakiejś drużynie że gra antyfutbol albo że miała farta jeśli tylko z wami wygra to szacunek do rywala bo nie sądze
0
heh a jak tam alves dostanie oscara za swoją akcje kaskaderską po rzekomym kontakcie z pepe? ;D
0
A teraz tak na poważnie uważacie sie za takich honorowych kibiców tylko szczerą odpowiedź poprosze
0
od razu kibicuje Realowi nieee poprostu widze co za syf z tej całej barcelony aktorstwo i faworyzacja na tle innych drużyn oto cały przepis na sukces barcelony
0
Nie no poprostu nie wiem co za imbecyl wymyślił żeby czyiś styl gry nazywać antyfutbol
0
No kase ma ale niestety w Barcelonie sędziowie są lepiej opłacani niż piłkarze niestety :)
0
Nie dlaczego pomyliłem dostosowałem sie poziomem do waszego klubu :)
0
Dasek no pewnie będzie 2:1 dla Barcy ale po dwóch karnych w ostanich minutach meczu. Sędzia czuwa :)
0
To to ja wiem ale chce widzieć reakcje kibiców znowu lament że malaga miała farta albo że antyfutbol znowu zwyciężył ;D
0
A co jeśli barcelona przegra?