0

No jakby nie patrzeć zaliczył asyste w wygranym meczu z portugalią a to nie jest byle co ;D

0

Kto według was jest najlepszym piłkarzem w historii? ;D

0

Nie siedze tylko na stronie Barcelony mam wiele kont na wielu stronach klubów tam też pisze ale pisze teraz tu bo wy rozegraliście mecz i jest o czym pisać ;D

0

Cochise
No ale co ci to przeszkadza każdy sobie tutaj pisze swój typ na dzisiejszy mecz to napisałem i ja a że jest na niekorzyść Barcelony to zawsze trzeba pisać że na jej korzyść? Przecież ja wam niczego nie narzucam wy sobie piszcie jaki wynik byście chcieli dziś ja wam tego nie bronie to wy też mi nie brońcie mojego typu

0

Xavi6;)
Nie obrażam nie prowokuje a to że nie jestem kibicem Barcelony to chyba za to sie bana nie dostaje więc co ci przeszkadza jak sobie napisze wynik jaki chciałbym żeby padł ty masz swój typ to sie go trzymaj i nie patrz na innych twoja typ twoja intuicja ;D

0

Piotr,1985
Nie musisz lubić Realu ale dlaczego śmieszna czy jest tam coś nie tak ??? Moim zdaniem normalna strona klubowa jak większość ;)

0

Xavi6;)
Robie ci coś obrażam cie? Jak ktoś nie chce żeby Barcelona wygrała to od razu prowokuje i musi wychodzić z tej strony troszke myślenia ;/

0

Ja tam jestem skromny remis albo 1-0 dla Mallorki mnie satysfakcjonuje ;D

0

GTA
Troche śmieszny argument no ale szczerze to widziałem lepszą Barcelone niż w tym sezonie słabiutka obrona i gdyby nie Messi to nie miałby kto bramek strzelać

0

W golach też mi sie wydaje że nie 32 gole w 9 meczach 4 gole na mecz dobrze będzie jak 114 strzelicie tyle co sezon temu ja osobiście jako kibic Realu chciałbym w półfinale Barcelony bo z Borussią to nie wiadomo jak będzie w grupie było cholernie cieżko a z Bayernem to zawsze było cieżko a tym bardziej że mają genialny sezon to będzie mega ciężko a z Barceloną jak wiemy zawsze są wyrównane mecze czasem minimalna porażka po dobrym meczu czasem remis czasem wygrana ale wydaje mi sie że długa praca z Mourinho procentuje znalazł sposób i na Barcelone i na zatrzymanie Messiego a to że czasami przegrywa to już nie jego wina tylko dyspozycja piłkarzy no zobaczymy jak to będzie ;)

0

32 gole trzeba strzelić i nie można tracić już punktów w żadnym meczu ja to czarno widze ;D

0

Ciekawe czy pobijecie rekord ligi jak uważacie?

0

Znowu genialny Zlatan z brameczką ;D

0

Co nie zmienia faktu że wydaje mi sie że te wszystkie nagrody losowania to ustalane są wcześniej

0

Bartix09
Bayer to nie Bawarczycy zacznijmy od tego

0

Nie zapędzajmy sie fakt faktem to Real i Bayern już jedną nogą w półfinale to Borussia i Barcelona wciąż niepewna awansu. A jeśli z psg nie zagra Messi to Barcelona będzie miała problem

0

Boże finał* Real oczywiście

0

No i w finale będzie Barcelona ale drugi z półfinalistów nie wiadomo kto cholernie sie boje tego Bayernu bo grają świetnie jeśli by wyeliminowali finał to stawiam na nich że wygrają lige mistrzów

0

Najlepsze półfinały to by były hiszpańsko hiszpański i niemiecko niemiecki przynajmniej by było wiadomo że w finale nie zagrają drużyny z tego samego kraju ale zobaczymy jak to wyjdzie znając życie głosowanie będzie ustalone z góry tak żeby finał był Real vs Barca bo najwięcej pieniążków by z tego było

0

SeboPro
Z tym że jestem kibicem Realu a to co napisałem to ironia, poprostu mam niezły polew z tych płaczków co wszystko na sędziego zganiają nie no i jeszcze na Mourinho ;D A najlepszy to jest ten Legia1916 nie wstyd wam za takiego gamonia? ;D

0

Nie no znowu dzięki sędziemu Real wygrywa skandal ;/

0

Piotr,1985
Ja jako kibic Realu chciałbym trafić na Barce jest to najlepszy możliwy rywal z Borussią było ciężko w grupie z Bayernem zawsze jest ciężko a w tym sezonie mają żelazną defensywe chyba najlepszą w europie a i super ofensywe 78 bramek strzelonych więc Barca byłaby najlepsza z tej trójki dla Realu ;D

0

Na kogo byście chcieli trafić w półfinale LM w przypadku awansu Barcelony Realu Borussi i Bayernu? :)

0

Ciekawe kto w finale LM ;D

0

Nie wiecie ile ma w tym roku 2013 bramek łącznie Ronaldo i Messi? ;D

0

No widzisz jakby nie Real to byś zdechł z głodu ;D A Barcelona tylko wydaje ciężkie pieniążki na sędziów oj ostatnio chyba jakiś kryzys mają z kasą bo przegrywają :)

0

No za to wy nie jesteście hipokrytami pomagali wam aż miło a jak przestali to widać wasze wyniki :)

0

Sezonowiec? ;D Słabiutko jak nie znasz nowej nazwy FC Barcelony :)

0

No FC Uefalona 11 piłkarzy + sędziów :)

0

Kapitan hawk
No napewno nie tak wspaniałe jak wasze grając 16 na 11 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?