0

0

0

Dachido
Tak jak twoim piłkarzom nogi hahah ;D

0

Kapitan hawk
Jedno drugiego nie wyklucza skoro uważasz sie za takiego inteligenta powinieneś to wiedzieć ;D

0

Kapitan hawk
haha spoko spoko jakbym takiego miał to bym zmienił miasto i tożsamość ;D

0

Dachido
To teraz wy sie przyznajcie że jesteście na tyle inteligentni żeby dać sie prowokować ;D

0

No trudno żebyś swoich obrażał a co ty myślisz to ja nie wnikam ;D

0

No to koleżko głupio odpisujesz dajesz sie prowokować i ty mówisz o inteligencji jakbyś ją miał to byś olał moje komentarze i nie odpisywał ale cóż :)

0

No i co i ty czujesz sie na tyle inteligentny żeby odpisywać?

0

Kapitan hawk
Coś ci długo zeszło nad ripostą i jakoś ona do mnie nie przemawia, pisze głupi o inteligencji

0

0

Dachido
Aaa no i sie wyjaśniło kim jest chytra baba z radomia

0

Dachido
No i nie różnimy sie zbyt wiele ty za to kibicujesz klubowi którego na oczy nie widziałeś więc daruj sobie ;'D

0

1899barca
Ja marze o Barsie w półfinale. Z Bayernem czarno to widze i z Borussią w grupie też było kiepsko Barcelona to najłatwiejszy rywal dla Realu z tej trójki

0

No właśnie zrozumiałem i odpowiedziałem no ale tak to jest jak głupi chce mądrego udawać

0

Taki z Ciebie kibic że nawet nie wiesz kiedy twój klub gra

0

Pingwinek
Nie wprowadzaj ludzi w błąd Barcelona gra jutro

0

Co nie zmienia faktu że lubie sie pośmiać z aktorzynek i ich miłośników :)

0

Dachido
No tak bo to jedyny klub którego nie szanuje i życze mu jak najgorzej :)

0

Dachido
Jak sam piszesz ledwo go dotknął czyli kontakt był przy was nawet kontaktu być nie musi bo już leżycie i sie trzymacie za noge :)

0

0

Dachido
Bo to nie jest koncert życzeń jak sie nie podoba to może złożyć zażalenie

0

Dachido
No dobrze a trzymał sie za coś i udawał że go coś bardzo boli jak ma to w zwyczaju Barcelona?

0

0

Czy piszesz tylko tak na podstawie przeszłości hm?

0

Dachido
hahaha to powiedz mi kiedy ostatnio przysymulował hmm?

0

Pingwinek może i tak ale przynajmniej nie mam dwóch ojców :)

0

Kapitan hawk
Skoro on mi pisze bez żadnej wiedzy jaki ja mam internet to ja też moge sie wypowiedzieć bez wiedzy na jego temat nie widze problemu

0

Dachido
A tobie co do tego kogo ma w składzie Real niech ma nawet Ojca Rydzyka co cie to obchodzi ty sobie możesz poskomlać z koleżkami z forum jaki ten Pepe zły i tak dalej i tak dalej ciesz sie że masz takie gwiazdy kina w składzie Barcelony że nawet De Niro wymięka

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?