Diablo9407
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
Dachido
Tak jak twoim piłkarzom nogi hahah ;D
0
Kapitan hawk
Jedno drugiego nie wyklucza skoro uważasz sie za takiego inteligenta powinieneś to wiedzieć ;D
0
Kapitan hawk
haha spoko spoko jakbym takiego miał to bym zmienił miasto i tożsamość ;D
0
Dachido
To teraz wy sie przyznajcie że jesteście na tyle inteligentni żeby dać sie prowokować ;D
0
No trudno żebyś swoich obrażał a co ty myślisz to ja nie wnikam ;D
0
No to koleżko głupio odpisujesz dajesz sie prowokować i ty mówisz o inteligencji jakbyś ją miał to byś olał moje komentarze i nie odpisywał ale cóż :)
0
No i co i ty czujesz sie na tyle inteligentny żeby odpisywać?
0
Kapitan hawk
Coś ci długo zeszło nad ripostą i jakoś ona do mnie nie przemawia, pisze głupi o inteligencji
0
0
Dachido
Aaa no i sie wyjaśniło kim jest chytra baba z radomia
0
Dachido
No i nie różnimy sie zbyt wiele ty za to kibicujesz klubowi którego na oczy nie widziałeś więc daruj sobie ;'D
0
1899barca
Ja marze o Barsie w półfinale. Z Bayernem czarno to widze i z Borussią w grupie też było kiepsko Barcelona to najłatwiejszy rywal dla Realu z tej trójki
0
No właśnie zrozumiałem i odpowiedziałem no ale tak to jest jak głupi chce mądrego udawać
0
Taki z Ciebie kibic że nawet nie wiesz kiedy twój klub gra
0
Pingwinek
Nie wprowadzaj ludzi w błąd Barcelona gra jutro
0
Co nie zmienia faktu że lubie sie pośmiać z aktorzynek i ich miłośników :)
0
Dachido
No tak bo to jedyny klub którego nie szanuje i życze mu jak najgorzej :)
0
Dachido
Jak sam piszesz ledwo go dotknął czyli kontakt był przy was nawet kontaktu być nie musi bo już leżycie i sie trzymacie za noge :)
0
0
Dachido
Bo to nie jest koncert życzeń jak sie nie podoba to może złożyć zażalenie
0
Dachido
No dobrze a trzymał sie za coś i udawał że go coś bardzo boli jak ma to w zwyczaju Barcelona?
0
0
Czy piszesz tylko tak na podstawie przeszłości hm?
0
Dachido
hahaha to powiedz mi kiedy ostatnio przysymulował hmm?
0
Pingwinek może i tak ale przynajmniej nie mam dwóch ojców :)
0
Kapitan hawk
Skoro on mi pisze bez żadnej wiedzy jaki ja mam internet to ja też moge sie wypowiedzieć bez wiedzy na jego temat nie widze problemu
0
Dachido
A tobie co do tego kogo ma w składzie Real niech ma nawet Ojca Rydzyka co cie to obchodzi ty sobie możesz poskomlać z koleżkami z forum jaki ten Pepe zły i tak dalej i tak dalej ciesz sie że masz takie gwiazdy kina w składzie Barcelony że nawet De Niro wymięka
0