Diablo9407
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Popłakali ??? ;D Bo już za tydzień następny powód do płaczu po porażce z AC Milanem ;D
0
Frustu Frustu Real gra dalej a Barca żegna sie zraszaczami po meczu z Milanem no trudno pozostał wam tylko płacz nic więcej misiaczki ;D
0
aniawrocław
Ale moim zdaniem każdy ma szczęście w Lidze Mistrzów jak ją wygrywa taka zasada Manu w 2008 nie mieli za dużo okazji z Barcą a strzał Schoelsa z dystansu w samo okno i daje Manu awans potem 2009 r pamiętny mecz Barcy z Chelsea potem 2010 fart Interu że obronili sie z Barcą bo końcówka była nerwowa 2011 Bacelona kontrowersyjnie najpierw z Arsenalem potem z Realem no i 2012 Chelsea na farcie ;D
0
Oj Chelsea sezon temu fart niesamowity hehe 3-1 wtopili z napoli w pierwszym meczu a potem 4-1 wygrali potem z barceloną przegrywali 2-0 grali w dziesięciu i jeszcze zremisowali i w finale droga w końcówce daje wyrównanie i po karnych chelsea farciarze ;D
0
aniawrocław
to sie nazywa perfekcja uśpienie rywala i wykorzystanie swojej sytuacji :)
0
No nie dał wam karnego w gd ligowym ale w rewanżu copa del rey sędziował pięknie pozwolił grać twardo :)
0
aniawrocław nie grali ofensywnie ale to nie znaczy że nie grali pięknie atakowali przecież, bramki same sie nie zdobywają jakoś musieli je strzelić a strzelili ich aż 2. :)
0
Justine92
No i dobrze Barcelona z Chelsea też wyprawiała nieźle ale wtedy ci jakoś błędy sędziego nie przeszkadzały jak to jest hmmm?
0
aniawrocław no dobra nie licząc tych słabiaków z ligi co wiedzą że nie mają szans na nic więcej niż tylko remis to tylko inter tak zagrał okej zgodze sie to był antyfutbol bo nie atakowali wogóle ale innego takiego meczu Barcy z czołową drużyną to nie potrafie wskazać
0
0
No jakby to było tak jak mówisz to by było to zabronione a jest to dozwolone to grają tak żeby wygrać. Ale kto gra antyfutbol jedynie może inter w rewanżu z barceloną inni grają poprostu defensywnie i atakują kontrami.
0
Dobrze każdy ma inny gust ja to rozumiem ale nie rozumiem tego jak ktoś tu może krytykować drużyny grające defensywnie i nazywać to antyfutbolem. Bo co bo Barca nie może im strzelić bramki to grają antyfutbol nie rozumiem tego.
0
aniawrocław
Aha bo to grać defensywnie nawet 10 obrońcami to jest takie nic nie masz dla tych piłkarzy szacunku spoko, ale może to jest właśnie piękne że tak ze sobą pracują że przesuwają tak obrone że rywal nie ma szans na stworzenie sytuacji to nie jest takie proste jak ci sie wydaje
0
nie było karnego na Ronaldo yyy? Oj dziewczyno wybierz sie do okulisty póki nie jest za późno albo oglądnij jeszcze raz powtórke jakąś na youtubie tylko uważnie bo przez właśnie takie niedopatrzenia jak twoje dzieją sie później konflikty
0
aniawrocław ciesze sie ale było ci wstyd bo teraz mówisz że byłoby ci wstyd za real a wtedy ci było czy wtedy sie cieszyłaś?
0
No to fajnie Aniawrocław a było ci wstyd jak awanswaliście z chelsea do finału po nieuznanych paru karnych dla chelsea odpowiedz?
0
Barca płacze a karawana jedzie dalej zostanie wam ogrywanie ogórków w lidze a Real do finału. Płacz na sędziów hahahaha jak wam pomagali to jakoś nikt tu nie płakał no ale są normalni kibice i są kibice Barcy ;D
0
Mi nie chodzi o to czy słuszna czy nie poprostu jak wam pomagali to było dobrze jak Realowi to już oburzenie. A jak ktoś z was uważa że was nie faworyzowali to jest debil i nie nadaje sie do życia w społeczenstwie taka niestety prawda
0
buhahaha jesteście ostatnim klubem który może mówić że sędzia jest kupiony bo wy chyba pamiętacie jak kupiliście sędziego Ovrebo chyba że znowu żałosna wymówka że was oszukali na stamford bridge hipokryci
0
0
Radioactive
Czemu idiota jak ktoś ma inne zdanie o Barcelonie niż ty to od razu idiota??? ;/
0
0
Fajne nie? :)
0
Nika94 e tam większość tak ma ;D
0
c.de.c.b przynajmniej nie mam dwóch ojców jak ty :)
0
0
też takich nie lubisz to może łysych jak pet guardiola? ;D
0
Nika94 prawdziwych facetów mhm z przetłuszczonymi włosami ze 170 cm wzrostu i tych którzy sie nie myją no ale każdy ma swój ideał :)
0
0